• GoHome Professional
povoljan stan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan stan Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan stan Najnovije

  • Za upit "povoljan stan najnovije" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 1.038 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 82000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

Idealan stan za urbani način zivota, Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade sa liftom. Useljivo odmah. Izuzetno funkcionalan, komotan i zdrav, a se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane sobe, kuhinje, zastakljene terase i kupatila. Kompletno je namešten, vlasnik je spreman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo prelep, trosoban svetao i konforan stan kod Liona u mirnijoj ulici Nalazi se u novijoj kvalitetnoj zgradi sa interfonom i bešumnim liftom Stan je uknjižen na 83m2, plus tri terase površine 17 m2 pristupačne iz svake prostorije Nalazi se na petom spratu Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 42.500 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodajemo izuzetno funkcionalan stan u Paraćinu na odličnoj lokacijii! Stan je praktičan i ekonomičan. Dobra vest je da sve što je na slikama ostaje u stanu i ulazi u cenu! Sve je na par minuta od zgrade-Pošta, Opština, osnovna i srednja škola. PVC stolarija i urađena hidoizolacija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan stan najnovije'
29.000 €
55.000 €
82.500 €
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 63,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Nov, uredan stan, na početku Boleča. Svetao, topao, hrastov parket, alu stolarija. Grejanje na norveške radijatore u sobama, plus klima u trpezariji. Uknjižen na 49m2, mereno sa terasom i ostavom 63m2. Može na kredit za mlade. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.900 €, 87,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUZNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavace sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Polozaj: dvostrano. Blizina Dunava i setalista. Blizina 2 osnovne skole! Stan "Elegancija"....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 93.500 €, 95,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132377, PR/II, uknjizen, novogradnja, parking. Uknjizen na 69m2 + 26m2 pripadajuce uknjizeno dvoriste. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 95.000 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno uređen dvoiposoban stan površine 68 m², idealan za porodičan život. Stan je pažljivo održavan i prodaje se sa većinom nameštaja i uređaja, što budućim vlasnicima omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 42.500 €, 41,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu naselja Tabane nalazi se funkcionalan i lepo uređen jednosoban stan površine 41 m², smešten u prizemlju stambene zgrade. Idealan izbor kako za život, tako i kao investicija za izdavanje. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem, što budućem vlasniku omogućava brzo i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131901, III/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, deljiv, stambena zgrada. Uknjizen stambeni prostor u zgradi koja je gradjena oko 2006 god. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogucnost da uredi po svojoj zelji. Uknjizen je 55 m2 s....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 53.000 €, 61,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od ulaznog hodnika iz kog se ulazi u prostranu kuhiju sa trpezarijom i terasom pa dalje u prostrani dnevni boravak boravak sa terasom. Iz hodnika se dalje ulazi u komfornu spavaću sobu pa dalje iz hodnika u kupatilo sa prozorom. U stanu je ugrađena pvc stolarija. Podovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Na upit, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano