• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan što veći lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • povoljan jednosoban stan što veći lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan što veći lift

  • Za upit "povoljan jednosoban stan što veći lift" pronađeno 252 nekretnina - prosečna cena 781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 54000 eura
    • do 68000 eura (prosečna cena)
    • do 81000 eura
    • do 680 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • renovirano
    • useljiv
    • pogodan
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten jednosoban stan povrsine 34 m2 sa spavacom sobom i terasom u zgradi na uglu olica brace Ribnokar o Futoška Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, Na upit, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 1min.od SPENS-a, FAKULTETA, KEJ-a, CENTRA. Uredan jednosoban stan bez terase, sa krovnim prozorima u dn.boravku. Namešten i opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Sastoji se od pretsoblja, odvojene kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, Na upit, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem kompletno namesten stan .Klima,terasa,ves masina,kuhinja. Izdavanje na duzi period Potreban depozit, Terasa, Lift, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 46.000 €, 33,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA – Nov stan 33 m² sa parking mestom, 5 min od plaže – Srebrno jezero Prodaje se potpuno nov stan, površine 33 m², u završenoj i useljivoj zgradi, smešten na idealnoj lokaciji – samo 5 minuta laganog hoda od plaže na prelepom Srebrnom jezeru. Stan nikada nije korišćen – vi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.codex.co.rs

Izdaje se namesten jednosoban stan od 33m2 u blizini Elektrotehnickog fakulteta, Vukovog spomenika i Kaleniceve pijace. Stan se sastoji od spavace sobe sa terasom (4m2), trpezarije, kao jedna prostorija, u kojoj je i cajna kuhinja, odvojeno je ostava za garderobu i kupatilo. Kompletno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2026.,

www.heroldo.com

Jednosoban stan, u novoj zgradi kod Akva parka. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Lift, klima, interfon, tv Obavezan depozit u iznosu jedne kirije Minimalni mesečni troškovi 33 m 2 1 1 0 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u novom stambenom kompleksu "Wood star" u Ledinačkoj ulici na Zvezdari. Stan je koncipiran kao open space: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaći deo odvojen paravanom, kupatilo. Opremljen je funkcionalno, novim nameštajem po meri. CG po utrošku, struja po potrošnji,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na lepo lokaciji u centru. Površine je 33m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, soba, odvojena kuhinja, kupatilo i terasa. Grejanje je etažno. Stan je opremljen nameštajem i potrebnim uređajima. Agencijska usluga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stanu ulici Augusta Cesarca, u neposrednoj blizini Futoške pijace i svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone. Površina: 33 m² Sprat: 4. sprat u stambenoj zgradi sa liftom Struktura: hodnik, jedna velika prostorija, kupatilo Nameštenost: Stan se izdaje potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEMO JEDNOSOBAN NAMEŠTEN STAN NA NOVOJ DETELINARI USELJIV TEL. 063538166 ZORAN Potreban depozit, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena/Depozit: 300 €/mes, depozit 150 € Lokacija: Medaković II – Radovana Simića Cige (odmah iznad Maxija) Stan: Jednosoban, 33 m², potpuno namešten Grejanje: Centralno grejanje (CG) Troškovi: Infostan oko 7.000 RSD; struja po potrošnji Prevoz: Linije 20, 29, 30, 50 – do Slavije ~15....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno lepo namešten i uredan stan sa pogledom na stadion Vojvodine,u blizini TC Promenada,SPENS-a Useljiv od 01.03.2025. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine,plus 50% zakupnine agencijska provizija-jednokratno. Agencijska oznaka.9102514....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!!! Izdaje se polunamesten stan u Požeškoj ulici. agencijska provizija 50% Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednosoban stan od 33m2 sa dobrim rasporedom prostorija na dobroj lokaciji. Sastoji se od degažmana ( hodnik i trpezarija ), dnevno-spavaće sobe, kuhinje, kupatila i terase. Centralno grejanje i klima. Oko zgrade parking mesta a u neposrednoj blizini prodavnica, pekara, lokali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 19.200 €, 32,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji u blizini svih dešavanja. Početak Cetinjske ulice bliže trgovačkoj školi. Stan je opremljen i slobodan od 10. jula. Sadrži: kupatilo, kuhinju, veliku dnevnu sobu koja služi i kao spavaća i prelepu terasu. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 32m² u neposrednoj blizini “Delta city”, jednog od najpoznatijih tržnih centara u gradu. Ovaj svetao i udoban stan nalazi se na petom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Sastoji se od hodnika, lepo opremljene kuhinje, kupatila, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lepo uređen jednosoban stan na Socijalnom, kompletno namešten i odmah useljiv. Stan je funkcionalan i svetao, poseduje sve što je potrebno za udoban život, a nameštaj i uređaji omogućavaju komforno stanovanje bez dodatnih ulaganja. Lokacija je praktična i dobro povezana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao stan u mirnoj ulici, samoposluga i pekara na ulazu, parking u dvorištu zgrade. Novi frižider, mašina za pranje veša i bojler, TV, Wi-Fi. Na 8 minuta od Knez Mihajlove ulice. Osnovna škola i vrtić u neposrednoj blizini. Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, Na upit, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka - Namešten jednosoban stan na lepoj lokaciji. neposredna blizina centra, gradskog autobudskog prevoza Nalazi se na II spratu, zgrada ima lift. Niski troškovi mesečnih računa - grejanje na gas. Raspored prostorija: soba, kuhinja, kupatilo i terasa. Useljiv. Kontakt:....