• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan što veći lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • povoljan jednosoban stan što veći lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan što veći lift

  • Za upit "povoljan jednosoban stan što veći lift" pronađeno 252 nekretnina - prosečna cena 781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 54000 eura
    • do 68000 eura (prosečna cena)
    • do 81000 eura
    • do 680 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • potkrovlje
    • 2.sprat
    • renovirano
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 30.000 €, 40,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u Sazonovoj ulici, ispod Doma Zdravlja na Crvenom Krstu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavače sobe, kuhinje, terase. Na drugom spratu. Centralno grejanje po utrošku, klima. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Parking mesto u zgradi. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1 soban namešten stan na Limanu 2 blizu fakulteta za studentkinje.Grejanje centralno.Cena 300 ev plus depozit u visine 1 kirije.Nije pet frendly.Br tl. 061 2301704 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran jednosoban stan 40m2 na Limanu 3 sa predivnim pogledom na Frusku goru. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem namešten stan u mirnom delu Limana 3 pored Dunava. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111131. Izdaje se kofmoran jednosoban stan (40m2) na 10. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 2. Stan je uredan i očuvan, a kuhinja opremljena novijim nameštajem, kao i mašinom za sudove. Stan je useljiv 01.10.2025. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Idaje se stan kod Delte 40m2 u ulici Branka Krsmanovica 9. Stan je odmah useljiv, pogodan za 2-3 osobe. Mogucnost dogovora oko cene. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan, komforan, jednosoban stan na Limanu 4, u blizini Limanskog parka, Štranda, pijace i svih ostalih gradskih sadržaja. Dvorišno je orijentisan, kompletno je namešten i useljiv je odmah Pozovite nas za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan, uredan, jednosoban stan, od 40m2, na Limanu 4, nedaleko od Lidla. Stan je useljiv od 1.septembra, lokacija mirna, slobodan parking oko zgrade. Odvojen kuhinja, deo za spavanje ili radni sto, terasa. Opremljen svim potrebnim stvarima za udoban život Dragica 0613087022....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 40.000 €, 39,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan površine 39m2, u potkrovlju, u naselju 4.Juli D3, u zgradi bez lifta. Nalazi se u blizini Maxi-ja, škole, apoteke, mesara. Stan ima jednu sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Na podovima keramika, laminat, stolarija je drvena. Grejanje je centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednosoban stan na top lokaciji. Kompletno namešten, odmah useljiv. Pozovite nas za više informacija. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 ИЗДАЈЕ СЕ СТАН – Земун Ул. Драгана Ракића 📍 Локација: Земун, мирна и тиха улица 💶 Цена: 400 € месечно 📐 Структура: Ходник, купатило, трпезарија, кухиња и дневна соба 🌳 Опис: Простран и функционалан стан који гледа на две стране – из дневне собе....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

🟢 Izdaje se jednosoban stan u Novom Sadu, u blizini Medicinskog fakulteta 📍 Lokacija: Blizina Medicinskog fakulteta 📅 Useljiv odmah 💰 Finansijski uslovi: 💸 Zakupnina: 330 EUR 💵 Depozit: 330 EUR 🔑 Agencijska provizija: 165 EUR 📞 Za više informacija i zakazivanje pregleda: Kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban apartman – Milmari Resort, Kopaonik (39 m²) 💰 Cena: 49.900 € Prodaje se funkcionalan, kompletno opremljen jednosoban apartman površine 39 m² u okviru Milmari Resort kompleksa na Kopaoniku, sa smeštajnim kapacitetom do 5 osoba . Apartman se nalazi na četvrtom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan, pogodno za jednu osobu ili za dvoje. Ljubimci dozvoljeni. Sve sto je potrebno za zivot - ima u stanu. Cena: 450e + racuni Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten jednosoban stan kod fakulteta i Spensa. Ovaj svetao stambeni prostor čine jedna soba, odvojena kuhinja, garderober, kupatilo i velika, kružna terasa. III sprat u zgradi starije gradnje bez lifta. Useljiv odmah. (Sofisi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten, komforan jednosoban stan na najtraženijoj lokaciji za stanovanje. Blizina pešačke zone, fakulteta, Spensa, Osnovnog suda i Izvršnog veća. Ovaj lep stambeni prostor čine prostrana soba, kuhinja, posebna prostorija za garderobu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, Na upit, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo jednosoban odličan stan na Limanu I, odmah useljiv. Stan se nalazi u zgradi sa liftom i na odličnoj je lokaciji. Kompletno je moderno opremljen. Dozvoljeno je imati kućnog ljubimca, isključivo psa, male rase. Internet i KTV zakupac uvodi. Depozit je obavezan u visini zakupa.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 50.000 €, 38,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jednosoban stan od 38 m2, nalazi se na 1/2 spratu zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, kuhinje, trpezarije, kupatila sa kadom i prostrane sobe. Delimično je renoviran, sa novim klima uređajem, PVC prozorima i ulaznim vratima, kao i novim unutrašnjim vratima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Central Garden, Starine Novaka Uslovi zakupa Obavezan depozit 700 € Režije: do 24000 RSD Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojoglas.rs

Vlasnik prodaje jednosoban stan od 38 kvadrata na prvom spratu, u zgradi od 4 sprata bez lifta. Zgrada ima najbolju lokaciju u naselju Brace Jerkovic, a stan je najbolje pozicioniran i orijentisan u ovoj zgradi. Pogledaj fotografije pogleda sa prozora koje su u prilogu. U radijusu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 87631, IV/XVIII, lift, terasa, renoviran, parking. Potpuno renoviran stan, svetao, kompletno namešten i opremljen za stanovanje. Klimatizovan. Ima terasu. Nalazi se na odličnoj lokaciji,dobra veza sa centrom. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 44142, VPR/VI, lift, renoviran, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Lep stan renoviran, svetao, potpuno nameštzen i opremljen. Nalazi se na odličnoj lokaciji. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednosoban namesten stan u potkrovlju. Lift, kablovska, 6 sprat, ljubimci nisu dozvoljeni, 38kv. Depozit u visini kirije, racuni oko 8000din. Kontakt 0665013505 0665154343 Potreban depozit, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima, U potkrovlju.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Koste Šokice. Kompletno namešten jednosoban stan u blizini centra grada i glavne autobuske stanice. Ovaj stambeni prostor čine jedna soba sa francuskim ležajem, odvojena kuhinja sa trpezarijom, ulazni hodnik, kulatilo sa kadom i manja terasa. Zakupnina sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, Na upit, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 37,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.heroldo.com

Prodaje se jednosoban stan površine 37 m² u Jagodini, u naselju Sarina Međa. Stan se nalazi na dobroj lokaciji, u okruženju punom zelenila, što pruža prijatan ambijent za život. Nalazi se na 4. spratu od ukupno 4, u zgradi bez lifta. Raspored stana čine spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, KRUŠEVAC, 30.000 €, 37,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nekretnine „ MOJ DOM” prodaju jednosoban stan ukupne površine 36m2 na 5. spratu (zgrada ne poseduje lift) stambene zgrade u Rasadniku. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Stan poseduje CG. U blizini se nalaze škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE Stan 1.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Stari Grad-Terazije, , , 37m2, 500 eur Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 77120, IV/, lift, terasa. Stan isključivo za ZAMENU, za veći stan u blizini ove nekretnine. Cena dogovor. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo jednosoban stan 37m2 u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji Augusta Cesarca. Stan je useljiv odmah. Velika prednost su kalorimetri(mali troškovi grejanja na godišnjem nivou). Pogodno za stanovanje i za kancelarije i IT sektor. Za ozbiljne zakupce na duži period moguća korekcija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik daje u zakup jednosoban stan u novijoj, kvalitetno građenoj zgradi. Kompletno je opremljen tehnikom i novim nameštajem i odlično je održavan. Sastoji se od: sobe sa izlazom na terasu sa ostavom, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika Treci sprat, lift, terasa, centralno....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 44.500 €, 36,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Papazovac, zgrade kod Idee. Odličan, veliki, jednosoban stan, 36 kvadrata i velika natkrivena terasa 10 kvadrata. Prvi sprat, lift, centralno grejanje, odličan raspored. Funkcionalan, u izvornom stanju. PVC stolarija, park ispred zgrade, blizina prodavnica, pijace, pekara i javnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.880 €, 36,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan jednoiposoban stan od 36m2 u strogom centru(PET FRIENDLY) u Jevrejskoj ulici NA TREĆEM SPRATU BEZ LIFTA.O svakom detalju se vodilo računa, stan ima odvojenu kuhinju , spavaću sobi i dva mokra čvora.Slobodan od 01.10.2025.CENA 580E.POZOVITE 0637607888 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi lep stan na odličnoj lokaciji! U najljepšem delu starog grada u blizini Botaničke bašte! Jako mirno okruženje. Stan je opremljen sa veš mašinom, klimom i svim neophodnim za ugodan život. Velika terasa sa pogledom na ulicu! Prostorije: soba, kuhinja, trpezarija, toalet. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan stan na samom početku Vladetine, orjentisan prema dvorištu, sređen, kompletno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz ulaznog predsoblja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Niska ul, 1 soban, 36m2, CG, lift, 1/5, parking, interfon, klima, video nadzor, garaza po dogovoru. Izuzetan stan, lux u srcu Vračara u Niskoj ulici, kompletno/moderno renoviran, opremljen novim namestajem i tehnikom. Nalazi se u mirnoj ulici za stanovanje, orijentisan ka ulici, svetao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 253)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>