• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan do 84000 eura lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • povoljan jednosoban stan do 84000 eura lift - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan do 84000 eura lift

  • Za upit "povoljan jednosoban stan do 84000 eura lift" pronađeno 73 nekretnina - prosečna cena 774 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • 79000 eura (malo jeftiniji)
    • 88000 eura (malo skuplji)
    • do 665 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • renovirano
    • namešten
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 20.880 €, 36,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan jednoiposoban stan od 36m2 u strogom centru(PET FRIENDLY) u Jevrejskoj ulici NA TREĆEM SPRATU BEZ LIFTA.O svakom detalju se vodilo računa, stan ima odvojenu kuhinju , spavaću sobi i dva mokra čvora.Slobodan od 01.10.2025.CENA 580E.POZOVITE 0637607888 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.550 €, 41,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.0 stan u Zemunu, Naselje Save Kovačević, odmah useljiv, namešten. Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Telefon.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uslovi zakupa Obavezan depozit 500 € Režije: od 5000 RSD do 10000 RSD Javni parking van zone 1 lift Godina izgradnje: 2022. Zgrada poseduje: lođa, video nadzor Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 19.200 €, 32,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji u blizini svih dešavanja. Početak Cetinjske ulice bliže trgovačkoj školi. Stan je opremljen i slobodan od 10. jula. Sadrži: kupatilo, kuhinju, veliku dnevnu sobu koja služi i kao spavaća i prelepu terasu. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE Stan 1.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Stari Grad-Terazije, , , 37m2, 500 eur Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.0, 30m2, terasa, CG, lift, I/IV, telefon, interfon, video-nadzor. Stan u mirnoj ulici na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Potpuno opremljen modernim nameštajem i uređajima(klima,veš i sudo mašina,ugradna kuhinja). Zgrada je novije gradnje,sa liftom i video nadzorom. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi lep stan na odličnoj lokaciji! U najljepšem delu starog grada u blizini Botaničke bašte! Jako mirno okruženje. Stan je opremljen sa veš mašinom, klimom i svim neophodnim za ugodan život. Velika terasa sa pogledom na ulicu! Prostorije: soba, kuhinja, trpezarija, toalet. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća ZAKUPAC iznosi 50% od dogovorene zakupnine. Odličan stan na samom početku Vladetine, orjentisan prema dvorištu, sređen, kompletno namešten i opremljen tehnikom. Sastoji se iz ulaznog predsoblja iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 32m² u neposrednoj blizini “Delta city”, jednog od najpoznatijih tržnih centara u gradu. Ovaj svetao i udoban stan nalazi se na petom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Sastoji se od hodnika, lepo opremljene kuhinje, kupatila, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bežanijska kosa, Vespučijeva, 35m2. Pogodno za jednu ili dve osobe. Mesečne režije 100 €. Agencijska provizija 50% Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Svetao, funkcionalan stan od 35m², sprat 4/6 blizu Kalemegdana, u urednoj zgradi. Struktura: Predsoblje, kuhinja; kupatilo i prostrana soba. Dodatne pogodnosti: Centralno grejanje, telefonska linija, namešten, klima uređaj. Stan je odmah useljiv. Depozit iznosi jednu mesečnu zakupninu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 17.400 €, 29,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu ponudu stana za izdavanja u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Lion. Stan je površine 29m2 sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Izuzetno funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Kvantaške pijace, na svega par minuta hoda do Centra grada. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je centralno, podno. Cena je 500€ + depozit od 250€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119675, I/IV, lift, terasa, parking. Novogradnja,odmah preko puta velikog Maxija,na samo 2 minuta od Crvenog krsta,Beogradskog dramskog pozorista,početne stanice 83 i trolebuskih linija 19,21,29 a sa druge strane 2 minuta od Bulevara Kralja Aleksandra i tramvajskih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 17.500 €, 35,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-73 (od ukupno 75)

<< <1 2> >>