• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan do 84000 eura 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • povoljan jednosoban stan do 84000 eura 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan do 84000 eura 30 m2

  • Za upit "povoljan jednosoban stan do 84000 eura 30 m2" pronađeno 34 nekretnina - prosečna cena 830 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 79000 eura (malo jeftiniji)
    • 88000 eura (malo skuplji)
    • do 730 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 31.680 €, 29,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 30.250 €, 28,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'povoljan jednosoban stan do 84000 eura 30 m2'
23.200 €
28.000 €
40.000 €
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 32.945 €, 30,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.0, 30m2, terasa, CG, lift, I/IV, telefon, interfon, video-nadzor. Stan u mirnoj ulici na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Potpuno opremljen modernim nameštajem i uređajima(klima,veš i sudo mašina,ugradna kuhinja). Zgrada je novije gradnje,sa liftom i video nadzorom. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.000 €, 30,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim ključnim sadržajima i prevoznoj infrastrukturi. Stan je luksuzno opremljen, rađena je izolacija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 40.000 €, 30,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s290 Na prodaju stan u centru Mladenovca, površine 30 m², savršen za one koji žele praktičan životni prostor na atraktivnoj lokaciji. Ovaj stan obuhvata: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, hodnik, kupatilo i terasu. Stan je renoviran. Nalazi se u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119675, I/IV, lift, terasa, parking. Novogradnja,odmah preko puta velikog Maxija,na samo 2 minuta od Crvenog krsta,Beogradskog dramskog pozorista,početne stanice 83 i trolebuskih linija 19,21,29 a sa druge strane 2 minuta od Bulevara Kralja Aleksandra i tramvajskih....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 42.000 € na 34.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 34.000 €, 29,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 42.000 €
01.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.agencijapragma.com

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + šupa. Monofazna struja, kanalizacija. uknjižen 1/1. Prodaje se sa nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.630 €, 31,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednosoban stan sa predivnom terasom u Knez Mihajlovoj ulici. Stan je kompletno namesten novim i modernim namestajem i opremom. Odmah useljiv. Za vise informacija pozvati 066040337 .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.000 €
15.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2. Ima terasu sa lepim pogledom. Uknjižen. Provizija 2%. 066/855-8 8-89 ... Prikaži broj Jednosoban stan, Zlatibor | Prodaja · 29m² · 35.000€.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 17.400 €, 29,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu ponudu stana za izdavanja u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Lion. Stan je površine 29m2 sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Izuzetno funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 36.050 €, 29,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1099432 - Jednosoban stan u Begeču u blizini škole. Stan se sastoji iz dnevne sobe, odvojene kuhinje, kupatila i većeg hodnika. Uz stan se dobija i prostor u podrumu. Grejanje je na struju. U blizini je više prodavnica, Dom zdravlja, škola i autobuska stanica.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 25.000 €, 32,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednosoban, dvorišni stan stan 32m2 kod okretnice u Petrovaradinu. Ima svoj sat za vodu i struju. Gas je ispred kuće. Ovaj stan se nalazi na odličnoj lokacij i daje mogućnost da se uz kompletno renoviranje može podići još 32 m2 na spratu, Informacije na broj telefona: 065....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan površine 32m² u neposrednoj blizini “Delta city”, jednog od najpoznatijih tržnih centara u gradu. Ovaj svetao i udoban stan nalazi se na petom spratu kvalitetne zgrade sa dva lifta. Sastoji se od hodnika, lepo opremljene kuhinje, kupatila, prostrane dnevne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 19.200 €, 32,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji u blizini svih dešavanja. Početak Cetinjske ulice bliže trgovačkoj školi. Stan je opremljen i slobodan od 10. jula. Sadrži: kupatilo, kuhinju, veliku dnevnu sobu koja služi i kao spavaća i prelepu terasu. Depozit u visini jedne mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 23.180 €, 32,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 549319 - kon.tel. 069/2244173 *** Prodaje se dobar, dvorišni stan u centru Beočina, u mirnoj ulici. Vrlo je blizu prodavnica, marketa, aut.linija, notara i svega ostalog sto je odlično za jedan pristojan život u lepom mestu kakav je Beočin. Za više informacija, pozovite! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 25.600 €, 32,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BW Aurora sa pogledom na park. Luksuzno opremljen studio koji se nalazi na 7.spratu, u sklopu kojeg je I garazno mesto.Velika terasa sa pogledom na park. Studio sadrzi kuhinju radjenu po meri visokog kvaliteta, belu tehniku, ugradni ormar. Zgrada poseduje recepciju i video nadzor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 16.000 €, 32,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep stan na prizemlju kvalitetne i očuvane zgrade na Senjaku. Stan je po strukturi jednosoban i sastavljen je od antrea, sobe, kupatila i kuhinje. Takođe poseduje i ostavu (magacin) veličine 7m2, koja ne ulazi u kvadraturu stana. Ispred stana je pripadajuće....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 18.030 €, 32,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID: 530294 - kon.tel. 069/2244173 *** Predstavljamo Vam nekretninu u samom centru Beočina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 23.180 €, 32,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dobar,jednosoban stan u Beocinu,blizu centra.Kontakt One nekretnine 0212100690 0648033334 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 18.880 €, 32,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo LUX stan 32 kvadrata u novogradnji na atraktivnoj lokaciji - Zvezdara - Dimitrija Tucovica. Odlicna konekcija gratskog prevoza odmah preko puta zgrade ( Autobus 77 i 79 ) (Ttolejbus 28 i 40 ) U Blizini zgrade nalaze se samoposluge Maxi, Idea, Aroma 1-2 minuta hoda,Mesara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jedinstvenoj lokaciji, u samom srcu Skadarlije i na nekoliko minuta hoda od centra, izdaje se jednosoban stan od 28 m² sa prostranom terasom koja gleda na mirno unutrašnje dvorište. Ovakav tip stana na ovoj lokaciji prava je retkost i pruža savršen balans između života u najživopisnijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-32 (od ukupno 30)

<< <1> >>