• GoHome Professional
povoljan jednosoban stan što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • povoljan jednosoban stan što manji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - povoljan jednosoban stan što manji

  • Za upit "povoljan jednosoban stan što manji" pronađeno 596 nekretnina - prosečna cena 955 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 40 m2
  •  Po ceni
    • do 81000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • nenamešten
    • renovirano
    • 2.sprat
    • parking
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan u kod Futoške pijace . Stan je u zgradi na prvom spratu, centralno grejanje, klima, terasa. Kuhinja je odvojeni deo sa prirodnom ventilacijom. Može prijava na adresu. Nije pet friendly - useljiv stan 065 591 1577 Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predtavljamo vam namešten svetao jednosoban stan u Petra Drapšina za izdavanje na duzi period. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan poseduje odvojenu kuhinju sa trpezarijom, opremljenu svim potrebnim uređajima, kupatilo sa mašinama za pranje i sušenje veša i dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111070.Izdaje se kompletno opremljen stan za jednu osobu, površine 27m2. Stan se nalazi na Salajci, a u cenu najma su uračunati svi troškovi.Useljiv od polovine septembra.Potreban depozit u visini od jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se manji namešten stan u Ljube Didića,u blizini Cvijićeve ulice. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten jednosoban stan. Useljiv odmah. Cena 280e+depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine. Tel.0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine. Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednosoban stan na duži period zaposlenim osobama. Stan se nalazi na uglu ulice Novosadskog Sajma i Toplice Milana na 4. spratu sa pogledom na dvorište. U stanu ima sve sto je potrebno za život (opremljena kuhinja, tv, veš mašina, klima). Potreban je depozit u visini mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN III, JEDNOSOBAN , USELJIV +++Agencijska oznaka 9117065. Izdaje se lep jednosoban stan u blizini Limanske pijace , parka na Limanu tri. Stan je odmah useljiv . Komletno je namešten , novijim nameštajem. Oko zgrade dovoljno mesta za parkiranje auta . Blizina je pijaca, marketi,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOPAONIK centar, Novogradnja apartmanski kompleks SUNCANA PLANINA, na atraktivnoj lokaciji u samom centru Kopaonika, preko puta Konaka. Apartmantski kompleks Suncana planina raspolaze apartmanima razlicitih kvadratura i struktura, u ponudi je vise luksuznih apartmana od 27m2, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka nekretnine je 9100392. Novi Sad, Cara Dušana-Grbavica. III sprat. Jednosoban -kuhinja + trpezarija i posebno spavaća/radna soba. Kompletno opremljen useljiv od 01.04.2025. godine. Grejanje – plaćanje samo u sezoni. Nije pet friendly. 27m2. Ključ se nalazi u agenciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - pešačka zona, ulica Kralja Aleksandra. Odličan, kompletno renoviran jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji. III sprat u zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Useljiv odmah. (Sofisi home doo Novi Sad, Novi Sad, Reg. broj posrednika 2011). Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem opremljen funkcionalan jednosoban stan u Žarkovu (Šavnička ulica) jednoj ili dvema studentkinjama. Stan se nalazi u stambenoj zgradi sa liftom na 6. spratu. Ima sobu, kuhinju sa trpezarijom, terasu, prostrano kupatilo i hodnik, centralno grejanje, kablovsku, klimu, veš mašinu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, Na upit, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Detelinari. 5 sprat bez lifta Useljiv odmah Kontakt 0621565702 Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 30.250 €, 28,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio – Beograd na vodi, zgrada Metropolitan Površina: 28m² | 4. sprat Mogucnost izdavanja garaznog mesta po ceni od 100eur. Moderan i funkcionalan studio apartman u luksuznoj zgradi Metropolitan, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Stan se nalazi na četvrtom spratu, potpuno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 19.600 €, 28,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana 28m2+5m2(lođa) .. 28m2+5m2, 1.0, 3/4, klima, podno, ostava, lođa, interfon, renoviran. Izdaje se kompletno renoviran stan u srcu istorijskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jedinstvenoj lokaciji, u samom srcu Skadarlije i na nekoliko minuta hoda od centra, izdaje se jednosoban stan od 28 m² sa prostranom terasom koja gleda na mirno unutrašnje dvorište. Ovakav tip stana na ovoj lokaciji prava je retkost i pruža savršen balans između života u najživopisnijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimao jednosoban stan u strogom centru grada, u Makedonskoj ulici u neposrednoj blizini Doma omladine. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen. Dvorišno je orijentisan tako da je izolovan od buke. Svetao sunčan. Stan je dobro koncipiran bez gubitka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 14.000 €, 28,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo namešten jednosoban stan u Starom gradu. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija pozovite na: 063/749-95-65 i 061/118-44-90 Berza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lepo opremljen jednosoban stan na Grbavici. Nalazi se na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

JEDNOSOBAN STAN SA ODVOJENOM KUHINJOM; IMA TERASU,I LIFT U ZGRADI;OPREMLJEN SA KLIMOM,VES MASINOM,1 LEZAJEM:INFORMATIKA JE 5300 dinara; ODMAH USELJIV; LOKACIJA ODLICNA,BLIZINA FAKULTETA,BULEVARA; Potreban depozit, Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu grada, na odličnoj lokaciji, nalazi se ovaj šarmantan jednosoban stan – savršen kutak za one koji traže miran i udoban život. Prostran i lepo uređen, odiše toplinom i prijatnom atmosferom, dok renovirani enterijer pruža savrremene uslove stanovanja. Njegova lokacija nudi sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odmah useljiv, svetao i funkcionalan jednosoban stan površine 28m², na trećem spratu zgrade sa liftom, u mirnom delu Nove Detelinare. Lokacija: Stan se nalazi u neposrednoj blizini Sajma, Medicinskog fakulteta, škola, vrtića, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kompletno namešten jednosoban stan na Grbavici. Nekretnina se nalazi na idealnoj lokaciji za studente. Fakulteti, strogi centar grada na samo par minuta od stana. Stan je odmah useljiv, nazovite našu agenciju i zakažite gledanje. Potreban depozit.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114827, PR/. Izdaje se prazan poslovni prostor 28m2, na odličnoj lokaciji, na 5 minuta od centra. Nalazi se u prizemlju i okrenut je prema dvorištu. Poseduje malu kuhinju i mokri čvor. Za mirnije delatnosti. Izdaje se odmah. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan ,ubačen nov krevet .Useljiv 10.08 Cena 220e sa troškovima informatika +depozit pola kirije 110e +agencijska provizija 50%cene zakupa jednokratno.Od troškova se struja plaća dodatno. Kontakt 063590321 Jelena Đava nekretnine Broj licence 4150 Broj u Registru posrednika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan koji se nalazi u ulici Kornelija Stankovica (Nova Detelinara), dvorisno orjentisan, bez buke, a urbana sredina. Odvojena kuhinja, klima, terasa,lift, javni parking. Prodavnice, picerija, autobuska stanica ispred zgrade Ugaona garnitura i fotelja su na razvlacenje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan na odličnoj lokaciji sa parking mestom u blizini fakulteta Političkih nauka i FON-a useljiv od 1. novembra. Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi. U odličnom je stanju, kuhinja i kupatilo su kompletno opremljeni. Mogućnost izdavanja stana bez i sa nameštajem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno opremljen stan u centru. - Šifra nekretnine: 9100040 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan jednosoban stan na još boljoj lokaciji. Ulica Železnička, blizu Spensa,Fakulteta na 2 minuta peške Stan se sastoji od hodnika,lepe kockaste sobe sa izlazom na terasu,kuhinje koja je uvučena i ima prirodnu ventilaciju,kupatilo. U samom Centru a mirno ( Dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep jednosoban stan na top lokaciji. Prostire se na površini od 28m2, nalazi se na drugom spratu. U neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja. Sve potrebno je tu, marketi, kafići, restorani, apoteke. Za više informacija pozovite naše agente. Šifra 12451 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan na glavnoj ulici, 4km od centra Novog Sada i u blizini je autobuska stanica. Depozit potreban, za sve informacije pozovite. Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan od 28m2 u blizini Hrama Svetog Save. Stan je odlično pozicioniran, u centru svih desavanja, sa velikim brojem prodavnica, restorana, kafica, banaka i drugih institucija u neposrednoj blizini. Nalazi se na 2 spratu od ukupno 6 spratova u zgradi novije gradnje, odlicnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten jednosoban stan sa novim stvarima 28m2 na Novoj Detelinari, 5. sprat, lift, terasa, ovojena kuhinja, jedna soba, ugao na razvlačenje, veš mašina, tv. Cena 290eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Gogoljevoj ulici izdajemo lep jednosoban stan.Kuhinja je odvojena. Stan je komplet namešten i odmah useljiv. Najtraženija ulica! Nataša 060/424 97 72 Potreban depozit, Terasa, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara , u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u prilici smo da Vam ponudimo ovaj odličan, renoviran jednosoban stan u kvalitetnoj starogradnji, ukupne kvadrature 28m2 + 5m2 terase. Stan takođe poseduje pripadajući podrum od 8m2, a moguće je korišćenje zajedničke....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 26.000 €, 29,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Žitni Trg – jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + terasa 10m2 i limena ostava 20m2. Monofazna struja, novo kupatilo, grejanje na kaljevu peć, uknjižen. Stan se prodaje sa kompletnim nameštajem. Nije moguća kupovina putem stambenog kredita. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 31.680 €, 29,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 42.000 € na 34.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 34.000 €, 29,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 42.000 €
08.05.2026 - 34.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Žitni Trg - jednosoban dvorišni stan površine 29m2 + šupa. Monofazna struja, kanalizacija. uknjižen 1/1. Prodaje se sa nameštajem. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 40.000 € na 35.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZLATIBOR, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 40.000 €
15.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

1.0, Zlatibor, potes Zova, 29,22m2, EG, terasa Prodaje se apartman/stan u naseljenom mestu Zlatibor, potes Zova II. Površina apartmana je 29,22m2. Ima terasu sa lepim pogledom. Uknjižen. Provizija 2%. 066/855-8 8-89 ... Prikaži broj Jednosoban stan, Zlatibor | Prodaja · 29m² · 35.000€.

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 17.400 €, 29,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetnu ponudu stana za izdavanja u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Lion. Stan je površine 29m2 sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Izuzetno funkcionalan stan koji se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 597)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>