• GoHome Professional
pala cena do 100000 eura 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pala cena do 100000 eura 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pala cena do 100000 eura 3.sprat

  • Za upit "pala cena do 100000 eura 3.sprat" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.022 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2
    • do 40 m2
    • 40 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 40 m2
    • 50 m2
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 105.000 € na 99.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 99.000 €, 34,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 105.000 €
20.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan strukture koji kupci najčešće traže– u novijoj gradnji jednoiposoban sa pripadajućim parking mestom. Stan je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan, uknjižen, brzo useljiv, bez ulaganja. Raspored je izuzetno praktičan – iz predsoblja se ulazi u sve prostorije.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 77.250 € na 64.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BAČKA PALANKA, 64.000 €, 67,00 m2 cca 960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 82.400 €
08.02.2026 - 77.250 €
15.04.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju trosoban, funkcionalan porodičan stan od 67 m2 u samom centru Bačke Palanke, idealan za porodicu ili sigurnu kupovinu putem stambenog kredita.Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade (bez lifta) i odlikuje ga odličan raspored bez izgubljenog prostora.Struktura stana:dnevni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pala cena do 100000 eura 3.sprat'
75.600 €
75.600 €
108.000 €
 
-2%

Promena cene sa 57.000 € na 56.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 56.000 €, 51,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 57.000 €
05.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan na trećem spratu u naselju Ruža Šulman. Površine 51 m2 + terasa. Lep raspored u stanu. Dnevni boravak sa izlazom na veću terasu, trpezarija i kuhinja su zajedno sa izlazom na manju terasu, spavaća soba, kupatilo i hodnik. CG gradsko Stanu pripada i deo podruma u zgradi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 107.500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 107.500 €, 39,00 m2 cca 2760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
20.05.2026 - 107.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan 39m2, na trećem spratu u zgradi sa liftom u Okrugićevoj ulici, Petrovaradin. Strukturu stana čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan se prodaje polunamešten (ostaju kuhinjski elementi i plakar u hodniku).....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 108.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 116.000 €
01.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjižen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovačka ulica). Uknjižen, može kupovina preko kredita za mlade. Zgrada je novije gradnje (2010), a stan je sveže okrečen pre 3 meseca i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Po papirima....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>