• GoHome Professional
pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što jeftiniji

  • Za upit "pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što jeftiniji" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.119 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 49000 eura
    • do 61000 eura (prosečna cena)
    • do 74000 eura
    • do 619 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • za studente
    • 3.sprat
    • luksuzan
    • kablovska
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 165.000 €
26.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Površine je 75m2 (67m2+8m2 terase), nalazi se na II spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored: iz odvojene ulazne partije se centralno ulazi u dnevni boravak, koji se sastoji....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 32.500 € na 29.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, 29.990 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 32.500 €
15.05.2026 - 29.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje i sanitarni čvor. Kompletno renoviran, bez ulaganja. Kvalitetna keramika na podu, portali su aluminijumski Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što jeftiniji'
165.000 €
78.000 €
82.500 €
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Ćele Kula, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 50.000 €
22.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 92.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednoiposoban stan u Rentgenovoj ulici u Nišu, površine 37m2 na V spratu (nije poslednji), u blizini Kliničkog centra,Medicinskog fakuteta, Parka Čair i Delta šoping centra. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar bloka, orijentisan ka jugu(dnevna soba i kuhinja sa terasom)....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 62 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 115.000 € na 110.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 110.000 €, 290,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 115.000 €
17.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život. Nalazi se u prirodnom okruženju, bez buke i zagađenja, a nadomak centra grada. Kuća je korisne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 119.700 € na 113.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može biti i moderan stambeni prostor, na petom spratu novije zgrade sa liftom u centralnom delu grada. Sastoji se od ulaznog dela, kuhinjskog bloka, velike dnevne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 130.000 €, 210,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 140.000 €
20.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.000 € na 140.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Palilula, 140.500 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 144.000 €
08.05.2026 - 140.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim vojnim zgradama. Stan se nalazi na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, sa trpezarijskim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 146.000 € na 142.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 142.000 €, 81,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 146.000 €
20.05.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban vojni stan na Trošarini. Stan 81 m2 nalazi se u stambenoj zgradi na III spratu u zgradi sa liftom.Grejanje u stanu jecentralno gradsko. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, tolalet i terasa. Zgrada....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 85,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 155.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji vodi do prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom sa mokrim čvorom na prvoj etaži i stepeništa koje vodi do....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 179.000 €
08.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra grada Stan je po strukturi trosoban, površine 89 m2 sa terasama. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 186.000 €
20.02.2026 - 179.000 €
08.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižene površine 83m2+6m2 dve terase, na visokom prizemlju stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena na izvanrednoj lokaciji, kod Doma zdravlja, u samom epicentru svih bitnih dešavanja. U samoj blizini zgrade nalaze se fakulteti, državne ustanove,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>