• GoHome Professional
pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što jeftiniji

  • Za upit "pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što jeftiniji" pronađeno 19 nekretnina - prosečna cena 1.119 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 49000 eura
    • do 61000 eura (prosečna cena)
    • do 74000 eura
    • do 619 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 31.600 € na 23.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 23.000 €, 1529,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 31.600 €
15.05.2026 - 23.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice. Ukupna površina placa je 1529m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima izlaz na lokalnu ulicu, koja je jednim delom asfaltirana, a nekih 60-ak metara do placa....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 32.500 € na 29.990 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NIŠ, 29.990 €, 15,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 32.500 €
15.05.2026 - 29.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal na Bulevaru, Zona 1. Lokal ima 15m2, praovugaonog obilka, nalazi se na prvom spratu. Sastoji se od višenamske prostorije, poseduje i sanitarni čvor. Kompletno renoviran, bez ulaganja. Kvalitetna keramika na podu, portali su aluminijumski Uknjižen, vlasništvo 1/1.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'pad cena u nišu u zadnjih 15 dana što jeftiniji'
165.000 €
78.000 €
82.500 €
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, Ćele Kula, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 50.000 €
22.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prelepa vikendica na mirnoj lokaciji nudi sve što vam je potrebno za pravi odmor. Unutrašnjost čine hodnik, spavaća soba i prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Kupatilo je u sivoj fazi, što vam pruža idealnu priliku da ga uredite baš po svom ukusu. Dodatni prostor nudi....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 52.000 € na 50.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 50.000 €, 270,00 m2 cca 190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 52.000 €
15.05.2026 - 50.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju odlična porodična kuća u izgradnji na putu za Donje vlase. Udaljena od centra grada svega 4km. U blizini je autobusko stajalište. Nalazi se u novom naselju u ekspanziji, a mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća je površine 270m2, u osnovi 110m2, spratnosti....

 
 
 
 
-27%

Promena cene sa 120.100 € na 87.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, NIŠ, 87.500 €, 5830,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 120.100 €
15.05.2026 - 87.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene. Ukupna površina placa je 5830m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Ulazni front je sa asfaltmog puta oko 41m, a dužina parcele oko144m, idealnog pravougaonog oblika, sa izlazom na....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 92.000 € na 90.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 92.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u Rentgenovoj ulici u Nišu, površine 37m2 na V spratu (nije poslednji), u blizini Kliničkog centra,Medicinskog fakuteta, Parka Čair i Delta šoping centra. Stan se nalazi u mirnoj ulici unutar bloka, orijentisan ka jugu(dnevna soba i kuhinja sa terasom)....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 62 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 108.700 € na 105.400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 105.400 €, 37,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 115.000 € na 110.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 110.000 €, 290,00 m2 cca 380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 135.000 €
24.04.2026 - 115.000 €
17.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli iznad Hotela Panorama lux, udaljena od centra svega oko 2,5km. Nekretnina koja je vredna pažnje, obzirom da pruža kvalitetan i miran porodični život. Nalazi se u prirodnom okruženju, bez buke i zagađenja, a nadomak centra grada. Kuća je korisne....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 119.700 € na 113.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 113.000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 119.700 €
08.05.2026 - 113.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan, atelje, osmišljen kao lep poslovni prostor za kancelarije, biroe, agencije, predstavništva, a može biti i moderan stambeni prostor, na petom spratu novije zgrade sa liftom u centralnom delu grada. Sastoji se od ulaznog dela, kuhinjskog bloka, velike dnevne....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 130.000 €, 210,00 m2 cca 620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
20.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična kuća korisne površine 140m2 koju čine dva stana; prizemlje i sprat. Kuća se nalazi na parceli od 300m2. U dvorštu se nalazi garaža sa pomoćnim objektom koji ima podrum, ukupno oko 70m2 korisne površine. Prizemlje kuće se sastoji od: ulaznog hodnika odakle se ulazi....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 150.000 € na 135.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NIŠ, 135.000 €, 390,00 m2 cca 350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća u centru Popovca (9 km od centra Niša), sa poslovnim i magacinskim prostorom i izlazom na glavnu ulicu. Nalazi se u blizini autobuske stanice, kao i ostalih objekata od značaja za svakodnevni život. Ukupna površina kuće je 300 m2, na parceli od 798 m2. Na prvom spratu....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 144.000 € na 140.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Palilula, 140.500 €, 81,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 144.000 €
08.05.2026 - 140.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Palilula - Trošarina, prodaje se komforan 3.5 stan, 81m2+terasa 4m2, u mirnom delu grada, iza OŠ ,,Branko Miljković, u naselju sa odličnim vojnim zgradama. Stan se nalazi na 3. spratu od 5 u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, sa trpezarijskim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 146.000 € na 142.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 142.000 €, 81,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 146.000 €
20.05.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se četvorosoban vojni stan na Trošarini. Stan 81 m2 nalazi se u stambenoj zgradi na III spratu u zgradi sa liftom.Grejanje u stanu jecentralno gradsko. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe, kupatilo, tolalet i terasa. Zgrada....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 155.000 € na 145.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 85,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 155.000 €
08.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana - Iza vatrogasne stanice, prodaje se odličan renoviran dupleks, 85m2, na 5. i 6. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika koji vodi do prostrane dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom sa mokrim čvorom na prvoj etaži i stepeništa koje vodi do....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 179.000 €
10.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Doma zdravlja, par minuta od Delta Planeta, Filozofskog fakulteta, centra grada Stan je po strukturi trosoban, površine 89 m2 sa terasama. Sastoji se od hodnika,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 179.000 € na 169.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 169.000 €, 89,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 186.000 €
20.02.2026 - 179.000 €
08.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan trosoban stan, uknjižene površine 83m2+6m2 dve terase, na visokom prizemlju stambene zgrade sa liftom. Zgrada je smeštena na izvanrednoj lokaciji, kod Doma zdravlja, u samom epicentru svih bitnih dešavanja. U samoj blizini zgrade nalaze se fakulteti, državne ustanove,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>