• GoHome Professional
oglasi.rs - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • oglasi.rs - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs

  • Za upit "oglasi.rs" pronađeno 64 061 nekretnina - prosečna cena 2.142 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 74.160 €, 40,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji u Petrovaradinu. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 544481 Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 251.600 €, 97,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban-duplex, komforan stan 97.7m2, na 3.spratu u veoma kvalitetnoj zgradi sa liftom, pouzdanog investitora, na traženojj lokaciji u blizini centra na Podbari. Stan je dvorišno orijentisan. Na prvoj etaži ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, toalet, hodnik....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 130.130 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 145.940 €, 63,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

534562-Tražite stan u izgradnji koji će Vas oduševiti? Na pravom ste mestu, predstavljamo Vam odličnu izgradnju sa rokom završetka, leto 2025. godine. Fantastičan kvalitet gradnje tako i opreme stana i same zgrade. Odlično strukturno raspoređeni stanovi i savršena idejna rešenja svakog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.645 €, 58,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,60 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na trećem spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Hadzi-Ruvimova ulica, 4.0,100kvm, stan u parku,polunamešten ili namešten, (nameštenost je stvar dogovora-moze i prazan i namešten), kuhinja+ostava+dnevna+3 spavaće sobe,2 mokra cvora-djakuzi,terasa,odvojen spavaći blok, americki plakari,2 kreveta,kompletna kuhinja,ugaona garnitura,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 38.000 €, 29,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. Knjaževaćka - pijac, Starija gradnja, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Salajka, 59.500 €, 21,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam poslovni apartman u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2025 godine. Orjentacija stana je na ulicu u pitanju je visoko prizemlje, južno orjentisan i izuzetno je svetao. Nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 110.020 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 235.900 €, 69,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U centru svih gradskih dešavanja u Novom Sadu, u naselju Grbavica, gradi se moderna novogradnja namenjena za ljude koji uživaju u urbanom načinu života i koji vole da im je sve na dohvat ruke. Pored vrtića, u blizini osnovnih i srednjih škola, restorana, kafića, marketa i nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ponosno vam predstavljamo ekskluzivni petosobni duplex od 100m2 u prelepom i mirnom delu Novog Naselja. Ovaj stan ne zahteva nikakva dodatna ulaganja, izuzetno je prostran i osvetljen prirodnom svetlošću. Prodaje se potpuno namešten, opremljen vrhunskim nameštajem i stvarima, uključenim....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 236.900 €, 57,00 m2 cca 4160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlično razrađen kafić u radu već 12 godina. Izlazi na dve ulice, u samom srcu Nove Detelinare. Prodaje se kompletno opremljen bez trunke ulaganja! Površina 57m2. Uknjižen 1/1 . Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.670 €, 41,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan objekat koji se sastoji od 12 stanova različite strukture — od dvosobnih do četvorosobnih. Rok izgradnje je kraj 2026-te godine. Stanovi su opremljeni klima uređajima, aluminijumskom spoljašnjom i unutrašnjom stolarijom od medijapana. Podne obloge su od tarketa u sobama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 285.880 €, 87,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Biser Podbare. Tako bi se mogao zvati ovaj arhitektonski projekat, dizajniran sa posebnom pažnjom, ambijentalno uklopljen u okolinu. Poštujući sve principe savremenog stanovanja i humanog življenja, sa puno pažnje su dizajnirane zelene površine, a garažna mesta i garaže smeštene na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 360.500 €, 112,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi... UKNJIŽEN četvorosoban stan u strogom centru grada u novoj kvalitetnoj zgradi u blizini suda i Univerziteta. Peti sprat sa lepim pogledom na grad... Agencijska šifra - 1098391... Cena sa garažom... Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 125.850 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan kvalitet gradnje i opreme.Cena sa pdv-om šifra:539574 b122 Terasa.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 225.000 €, 57,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2024. godine u Šumatovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Južnog bulevara. Sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom, koncept open space , spavaće sobe, kupatila, ostave i lođe na koju se izlazi iz....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 223.160 €, 73,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 399.000 €, 117,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novi stambeno poslovni kompleks koji će zasigurno biti jedan od najlepsih objekata i simbola grada. Zahvaljujući položaju kompleksa stanari ovih stanova imaće veličanstven panoramski pogled na ceo grad, reku Dunav i Frušku goru. U sklopu kompleksa nalaziće se najsavremenija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 221.310 €, 83,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pretstavljamo vam stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je jesen 2026. Za više informacija, pozovite nas Terasa.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 84.800 €, 80,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal od 80m2, na atraktivnoj lokaciji, sa dobrim pristupom i mogućnošću adaptacije prema potrebama budućeg vlasnika. Idealno za teretanu, kancelarije, igraonicu i drugi oblik poslovne aktivnosti. Prostor je smešten u suterenu, sa posebnom karakteristikom koja ga čini pogodnim....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 272.950 €, 109,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičnu, strukturno odličnu kuću bez ulaganja. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora. Građena je najkvalitetnijim materijalima, rehau stolarija, izolacija-grafitna desetka, etažno grejanje, granitna keramika. Udaljena....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 123.600 €, 90,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna vikend-kuća pored Tise, odlična za uživanje i život. Struja na panele, voda hidroforska, grejanje je na čvrsta goriva. Kuća poseduje podrum, prizemlje sa dnevnim boravkom i kuhinjom sa šankom i spratni deo. Za više informacija pozovite nas. Terasa, Tavan.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 55.100 €, 20,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova garsonjera, prodaje se nameštena. Grejanje je podno na gas, tako da su niski troškovi. Nalazi se nadomak centra, a u blizini su takođe megamarketi i autobuska stajališta, što predstavlja odličnu priliku i za izdavanje. Uknjižena nekretnina 1/1 uknjiženo na 20m2 u prirodi ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.950 €, 63,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzni stambeno-poslovni objekat na najboljoj lokaciji u gradu. Povrat PDV-a. Ugrađena je najkvalitetnija ALU/PVC fasadna i drvena/MDF unutrašnja stolarija, a u kupatilu sanitarije premium kvaliteta. Aluminijumska stolarija je izabrana zbog svoje dugotrajnosti,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 484.100 €, 221,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Naselje je urbanistički koncipirano sa ciljem da se minimalizuju površine namenjene kolskom saobraćaju, ostavljajući većinu prostora za pešačke i biciklističke komunikacije. Sve stambene jedinice su dvoetažne, sa zasebnim ulazom i ograđenim privatnim dvorištem u okviru kojeg se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.550 €, 63,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan troiposoban stan /3 spavace sobe + dnevna/ trpezarija/kuhinja + kupatilo+wc/ . Stan je na mirnoj lokaciji u srcu Telepa i nalazi se na 1.spratu dvospratne zgrade, bez lifta, građenoj 2022.god., u mirnoj ulici sa svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini-idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 70,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 3,0 duplex u jednoj od najlepših zgrada u Ćirpanovoj. Grejanje na gas - kalorimetri. Zbog svoje pozicije, sem dugoročnog izdavanja, vlasnik može da ga renta na dan. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi 060 139 0 333....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 267.800 €, 74,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vikend kuća sa okućnicom površine 82 kvadrata, sa garažom 19 kvadrata koja poseduje struju i vodu. Plac površine 6500 kvadrata. Nalazi se u blizini raskrsnice, sedma ulica posle "Ruske crkve". Postoji mogućnost uvođenja gasa. Kuća izolovana, urađena fasada. U prizemlju kuhinja sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.040 €, 66,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban dupleks stan na odličnoj lokaciji! Ovaj savršeni stan je bez ulaganja i prodaje se kompletno namešten, što ga čini idealnim za useljenje odmah. Uživajte u prostranim i svetlim sobama, savršenim za porodični život ili kao investicija. Stan takođe poseduje parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 300,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117579, 13a, spratna, pr+1, terasa(2), garaza, parking, dvorište/bašta. *** IZUZETNA KUĆA*** na dva nivoa, PRESTIŽNA LOKACIJA. Na donjem nivou prostire se raskošan dnevni boravak od 42m2 sa zimskom baštom od 16m2 i terasom od 50m2, povezan sa trpezarijom, dok je kuhinja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 149.960 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, na samom završetku izgradnje. Stan se nalazi u kompleksu zgrada na izuzetno lepoj lokaciji. U kvartu se nalazi sve što je neophodno za udoban život. U neposrednoj blizini su škole, igrališta i parkovi. Takođe, tu su i restorani, prodavnice, banke, zdravstvene ustanove.....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 220,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna kuća na Dedinju izdaje se na duži vremenski period. Sastoji se od 3 spavaće sobe, 2 kupatila + toalet, dnevnog boravka, trpezarije, 2 parking mesta. Potkrovlje sa mokrim čvorom u zavisnosti od potrebe zakupaca. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon /....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 89.220 €, 37,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 82.850 €, 29,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, TELEP površine 29m2. Stan je u izgradnji. Cena stana sa pdv. Renomiran investitor. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Svi potrebni sadržaji u blizini stana. Odlično povezan sa glavnim saobračajnicama kao i sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se sjajan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Centru grada. Veoma je prostran i svetao. Prostire se na površini od 37m2, na prvom spratu u zgradi sa liftom. U blizini se nalazi sve što vam je neophodno od gradskog sadržaja-marketi, apoteke, kafići a sama pešačka zona....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 112.500 €, 78,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Futog, četvorosoban stan u novoj LUX zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji .Dom za vašu porodicu – mirno, sigurno, blizu grada!Odlična cena i gratis parking mesto!. Agencijska oznaka stana 1100632, Futog. Četvorosoban stan savršenog rasporeda u maloj zgradi sa samo 6 stanova.Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.190 €, 29,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji sa rokom Maj 2024.godine. Odličan kvalitet gradnje. Nalazi se u mirnom delu Adica. Za sve ostale informacije vezane za ovu nekretninu pozvati naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 209.090 €, 80,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep dvoetažni stan na sjajnoj lokaciji kod Master centra. Uknjižen na 80m2, a korisna površina je 105m2 (podna 120m2). Može da se razdvoji u dve posebne stambene jedinice. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.200 €, 104,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam unikatnu ponudu - troiposoban stan na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ovaj prostrani stan se prostire na 104m2 i nalazi se na četvrtom spratu zgrade od žute fasadne cigle, koja je odlično očuvana i pruža sigurnost i kvalitet. U stanu se nalaze....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Brzi Brod, 900 €, 425,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se hala/prodajni prostor u naselju Brzi Brod. Površina hale je 400m2. Prostor čini jedna otvorena prostorija 300m2 i 100m2 pomoćnog (zatvorenog) prostora. Ispred hale se nalzi i kancelarijski prostor od 25m2 sa toaletom. U fazi je sređivanja. Dvorišni deo zgrade je uredjen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 320.000 €, 87,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan penthaus sa pogledom na Frušku goru. Stan se sastoji od dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila, hodnika i krovne terase ukupne površine 180 m2. Prodaje se potpuno namešten. U cenu ulaze i garažno mesto površine 16m2 kao i zasebno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 823)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com