• GoHome Professional
oglasi.rs potkrovlje renovirano porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs potkrovlje renovirano porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs potkrovlje renovirano porasla cena

  • Za upit "oglasi.rs potkrovlje renovirano porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 216.300 € na 236.900 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 236.900 €, 148,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.08.2025 - 230.000 €
22.08.2025 - 231.750 €
26.09.2025 - 216.300 €
20.03.2026 - 236.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE: PORODIČNA KUĆA U PETROVARADINU -PUCKAROŠ – KOMFOR I FUNKCIONALNOST NA DVE ETAŽE !!! LOKACIJA: Petrovaradin, Puckaroš, Novi Sad – mirna i atraktivna stambena zona u blizini svih sadržaja. Karakteristike nekretnine: Porodična kuća ukupne površine cca 148 m2. Tri etaže –....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 85.000 € na 87.550 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 87.550 €, 138,00 m2 cca 630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 85.000 €
27.03.2026 - 87.550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, podrum, ostava, mogućnost proširenja. Odlična, spratna, funkcionalna kuća od cca.138m2 rasporedjenih na tri etaže, u....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 265.000 € na 275.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.10.2025 - 265.000 €
29.03.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno renoviran pre desetak godina,svetao ,ušuškan stan u potkrovlju predratne zgrade kod samog Hrama. Dvorišno orijentisan- samim tim garantuje mir. Ulazni hodnik sa skrivenim walk-in garderoberom, veliki open space koji obuhvata kuhinju i trpezariju sa izlaskom na veliku terasu....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 40.000 € na 42.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, GORNJI LJUBEŠ, 42.000 €, 283,00 m2 cca 150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 40.000 €
08.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju celokupno domaćinstvo u selu Gornji Ljubeš kod Aleksinca. Domaćinstvo se nalazi na placu od 16 ari, do placa je ulica nasipana grebanim asfaltom. Plac je kompletno ograđen betonskom ogradom sa žicom i kapijom. Na placu su: Nova kuća, u osnovi 75m2 - prizemlje i potkrovlje.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • potkrovlje renovirano porasla cena (10)
  • oglasi.rs potkrovlje renovirano (123)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>