• GoHome Professional
oglasi.rs potkrovlje renovirano Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs potkrovlje renovirano Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs potkrovlje renovirano Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "oglasi.rs potkrovlje renovirano oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 188.180 €, 63,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan renoviran dvosoban stan - odmah useljiv, bez ulaganja, atraktivna lokacija preko puta Sajma. Poseduje: pripadajuću ostavu u potkrovlju, bicklanu u sklopu zgrade, komforna zastakljena terasa sa ugradnim plakarima i lođa, topla protočna voda, moderna kuhinja urađena....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 396.550 €, 604,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo vam izuzetnu nekretninu iz naše ponude - kuću sa dva stana blizu Dunava. Kuća je uknjižena kao dvojna, sa dve stambene jedinice i dva pomoćna objekta, bez tereta, te se može kupti i putem stambenog kredita. Kuća se sagrađena kao dvojna, sa ulazom sa ulične....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstvaljamo Vam odličan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle na Novom naselju. Stan je u izvornom stanju, kupatilo je renovirano pre 10ak godina. U zgradi postoje 3 biciklane, a svaki stan ima pripadajuću ostavu u potkrovlju zgrade. Ceo stan gleda na dvorište,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 75,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 65m2 plus dve terase oko 10m2. Stan se nalazi u centru grada ali nije na glavnoj saobraćajnici tako da je zaklonjen od buke. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj zgradi bez lifta na poslednjem 4 spratu. Postoji mogućnost da budući vlasnik napravi potkrovlje....

 
 
 
  Stan, RALJA, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115042, 5a, prizemna, pr+l, struja, kanalizacija, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava. U mogućnosti smo da vam ponudimo u mestu Ralja,kuću,za one koji bi poželeli vikend varijantu ili za celodnevno življenje,van....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 115.360 €, 119,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u blizini centra, škole, autobuska stanica i pošta. Uknjiženo 119m2 osnove, a potkrovlje je u sirovom stanju i ima takođe 119m2 i nije ukniženo. Postoji mogućnost kupovine sa namešajem uz doplatu. Grejanje je na kotao na čvrsto govrivo i gas. Kupatilo je kompletno renovirano....

 
 
 
  Stan, KONATICE, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99031, 5a, struja, uknjižen, renoviran. Kuća sa dvorištem u centru sela,800m udaljenosti od crkve Sv.apostola Tome,Konatice.Škola, dobro snadbevena prodavnica, crkva, autobuska stanica preko puta kuće, par km pošta, marketi, menjačnice, vrtić… Odlična lokacija, prevoz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 84.460 €, 30,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

548397-Predstavljamo Vam jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Železničke stanice. Stan ima dnevni boravak, spavaću sobu, kupatilo i kuhinju. Kompletno je renoviran pre par godina. Odlična nekretnina i kao investicija. Mogućnost kupovine i putem stambenog kredita. Za više....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 231.750 €, 148,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE: PORODIČNA KUĆA U PETROVARADINU -PUCKAROŠ – KOMFOR I FUNKCIONALNOST NA DVE ETAŽE !!! LOKACIJA: Petrovaradin, Puckaroš, Novi Sad – mirna i atraktivna stambena zona u blizini svih sadržaja. Karakteristike nekretnine: Porodična kuća ukupne površine cca 148 m2. Tri etaže –....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs potkrovlje renovirano (123)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>