• GoHome Professional
oglasi.rs potkrovlje renovirano Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs potkrovlje renovirano Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs potkrovlje renovirano Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs potkrovlje renovirano najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 132.600 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi se u ulici Kraljevića Marka, odlična lokacija kako za život tako i za iznajmljivanje. Strukturno savršen jednoiposoban stan, ulične orijentacije na petom spratu u zgradi sa liftom. Iznad stana su delovi dupleksa, tako da....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 85.000 €, 60,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Sokobanji u neposrednoj blizini Bolnice, Borića i na samo 500m2 od pešačke zone. Renoviran i odmah useljiv, pogodan i za izdavanje. Stan ima 60m2 (uknjižen 58m2), po strukturi je dvosoban, nalazi se na III. spratu (potkrovlju) zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstvaljamo Vam odličan dvosoban stan u kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle na Novom naselju. Stan je u izvornom stanju, kupatilo je renovirano pre 10ak godina. U zgradi postoje 3 biciklane, a svaki stan ima pripadajuću ostavu u potkrovlju zgrade. Ceo stan gleda na dvorište,....

 
 
 
  Stan, RALJA, 72.000 €, 70,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115042, 5a, prizemna, pr+l, struja, kanalizacija, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava. U mogućnosti smo da vam ponudimo u mestu Ralja,kuću,za one koji bi poželeli vikend varijantu ili za celodnevno življenje,van....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan, vlasništva 1/1, upisan u Katastar sa svim čistim papirima, bez ikakvih zabeležbi i tereta. Moguća kupovina na kredit. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji u strogom centru Beograda, pored Doma Omladine, gde se pri izlasku iz zgrade nađete u samom jezgru grada. Na 8. je spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Profesorska kolonija, središtu opštine Palilula. Izuzetna ponuda, stan koji se prostire na tri nivoa - prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Po strukturi stan je trosoban i površine je 72m2. Saastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 185.000 €, 163,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prijatan i tih stan, južne orjentacije (dnevna soba). Nacrt sprata: dnevna soba sadrži i trpezariju; spavaća soba oznake br.3 ima instalacije za kuhinju (bila bi praktična rotacija sa kuhinjom na potkrovlju); kupatilo je toalet. Nacrt potkrovlja: trpezarija može biti spavaća soba.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 179.900 €, 33,00 m2 cca 5450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU STAN U STROGOM CENTRU - SAVRŠENA LOKACIJA! Cena: 179900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Stari grad, Makedonska Površina: 33m2 Struktura: jednosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - kupatila - sobe - ostave - terase OPIS: Uknjižen stan, vlasništva 1/1,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište spaja dva sprata koji su useljivi i potkrovlje u sivoj fazi gradnje. Prvi sprat je u funkciji trosobonog stana. od koga veliki dnevni boravak....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs potkrovlje renovirano (123)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.