• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking što veći kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći kablovska

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći kablovska" pronađeno 10 489 nekretnina - prosečna cena 1.871 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Adice, 260.000 €, 315,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju .. . . Porodična kuća 315m Pr+1 u Novom Sadu, Adice Slavijeva ulica, na placu od 560m nalazi se tri posebna stana , u prizemlju veliki trosoban stan sa kupatilom, velikom terasom sa izlaskom u zelenu bastu + garaza u prizemlju koja bože biti i lokal, a na spratu....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 314,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, u naselju Bresnica, na placu koji ima izlaz na dve ulice. Površina placa je 777 m2. Plac je održavan, ograđen je i na njemu je zasad voća. Kuće su površine u osnovi 117 m2 i 40 m2. Veća kuća se sastoji iz tri nivoa. Prvi nivo je prizemlje, a od prosrorija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 309.000 €, 312,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa parcelom površine 252m2, na odličnoj lokaciji, kod apelacionog suda. Objekat je bruto površine u osnovi 104m2, spratnosti SU+VPR+Pk (ukupna bruto površina 312m2).Kuća je sa unutrašnjim stepeništem koje povezuje etaže. Suteren se sastoji od ulaznog predprostora,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 230.000 €, 312,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostrana porodična kuća na mirnoj i povučenoj lokaciji u blizini Niške pivare. Kuća se nalazi na placu od 4 ara i ima ukupnu površinu od oko 312 m², raspoređenih na tri etaže: Prizemlje – 98 m² Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom Dve spavaće sobe Kupatilo Useljivo....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.216.800 €, 312,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara u blizini Hrama izdaje se atraktivna spratna kuća površine 160m2, kao i dvorišna kuća, koja se sastoji od dva odvojena stana površina od 77m2 i 75m2, sve zajedno sa pripadajućim dvorištem od 5 ari. Glavna kuća je u izvornom stanju, poseduje podrum, dve etaže,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 463.500 €, 311,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u centru Veternika. Uknjižena na 311m2. Građena od čvrstih materijala. Grejanje na gas. na parceli postoje i pomićni objekti. Za više informacija nas kontaktirajte. d24 šifra: 554140 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, LIPOVICA, 130.000 €, 311,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U atraktivnom naselju, Lipovica smeštena je ova vrlo interesantna nekretnina, na 8 ari placa. Prostrana i porodična kuća, sastoji se od dve zasebne celine, odvojenim ulazima i pogodna je za višečlanu porodicu. U prizemlju je: kotlarnica ( eg na pelet i kotao na struju), dve garaže,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u Veterniku. Kuća je dvospratna, a sastoji se od prizemlja,sprata i potkrovlja. U suteranu kuće nalazi se podrum.Na svim spratovima urađeni su trosobni stanovi, identičnog rasporeda. Svaki sprat ima posebno svoje brojilo za struju. U celoj....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 868.000 €, 310,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostrana porodična kuća, tri etaže plus garaža sa 4 parking mesta u niskom prizemlju. Prizemlje je rezervisano za ulazni deo sa gostinjskim toaletom, prostrani dnevni boravak (open space) sa izlazom na terasu, kao i kuhinja. Prva etaža ima 3 spavaće sobe i 2 kupatila i 2 terase.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 298.500 €, 310,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sremskoj Kamenici, na najlepšem delu Čardaka, sa fenomenalnim pogledom na Dunav.Prelepa dva dvorišta ispred i iza kuće, koja uz dodatno uredjenje zbog svoje pozicije mogu biti najlepša u tom kraju U neposrednoj blizini megamarket, autobuska stanica. Donja etaža (cca 210 m2)....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 868.000 €, 310,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, ulica Slavka Ćuruvije. Renovirana, polunameštena kuća u nizu površine 310m². Grejanje na struju, interfon, klima, internet, KATV. Nalazi se u blizini Belog Dvora i prostire se na tri nivoa. U prizemlju su prostrani dnevni boravak, kuhinjsko-trpezarijski deo i kupatilo, na....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 310,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno naselje " MAGNOLIA GARDEN" sa prelepim pogledom na kompletan Novi Sad i Dunav. Put do komplexa, kao i unutar samog - asfaltiran. Jedna zaista nesvakidašnja ponuda gde se naselje sastoji od 5 izuzetnih kuća, svaka sa svojim placem na kojima je predviđen bazen. Sastoje se od....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 200.000 €, 310,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u zajedničkom dvorištu, u blizini OTC-a, na samo 500m od centra grada. Kuće se nalaze na placu površine 254 m2. Starija kuća se sastoji od suterena i visokog prizemlja, u osnovi 68 m2 gde je u suterenu ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, dnevni boravak i kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, RUŠANJ, 310.000 €, 310,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća sa 2 ulaza, 4 stana, 2 garaže, koja se sastoji od suterena, v.prizemlja i sprata. Po jedan stan se nalazi u suterenu i po jedan u v.prizemlju i spratu svake vertikale. Nalazi se u mirnoj ulici i u uređenom dvorištu, blizu JGSP, prodavnice. Jedna vertikala je sređena i održavana....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 1.240.000 €, 310,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nesvakidašnja Vila na obroncima Fručke gore. Pogled u beskraj-mir i tišina VILA sa Bazenom, 4 spavaće sobe , 3 kupatila + toalet,310 m2 na placu od 2000 m2, poseduje 30 PM. Terasa je sa roštiljem i frižiderom. Kuća poseduje: -Unikatni bazen sa vodenim slapom -optički profi inernet....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 600.000 €, 310,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

EKSKLUZIVNO vam predstavljamo luksuznu prostranu kuću koja se sastoji od suterena,prizemlje,sprata i potkrovlja. U suterenu se nalazi velika prostorija za proslave, tri ostave, vc i kuhinja. U prizemlju se nalaze dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatila kao....

 
 
 
  Kuća, BAČKI PETROVAC, 229.000 €, 310,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa podrumom, šupom i garažama. Nalazi se u Bačkom Petrovcu udaljena 24 km od Novog Sada. Kuća od 310 m2 je izolovana, poseduje centralno grejanje na radijatore sa dva kotla na gas sa glavnim i pomoćnim brojilom za gas. Poseduje i klima uređaje.U sobama su parketi....

 
 
 
  Kuća, BUBANJ, 260.000 €, 309,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Pasi poljani koja diše mediteranskim stilom zbog svoje raznolikosti i velike količine topline, svetlosti i udobnosti u unutrašnjosti. Prirodni materijali, drvo, granit, keramika, mermer su pečat prepoznatljivosti ovog stila. Ova kuća pružiće vašoj porodici mir, toplinu,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 515.000 €, 308,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ZUCE, 390.000 €, 307,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaju se tri povezane parcele ukupne površine: 36 ari 54m2 sa kućom u sivoj gradnji 307m2, SUT+PR+PTK, 1592/41=1716m2 građevinskog zemljišta izvan građevinskog područja. Dimenzije parcele: 25m(front)x64m; 1592/42=1698m2 poljoprivrednog zemljišta i 1592/78=231m2 utrina-prolaz do....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 495.000 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju parcela od 544m2 u Petrovaradinu,Preradovicevoj ulici na glavnom putu. Na parceli su izgradjena 3 objekta od cvrstog materijala,ima dva dvorista,parking. Prvi objekat je 97m2,trenutno je pretvoren u poslovni prostor. Poseduje prodajni prostor,3 sanitarna cvora,kupatilo,kancelariju,klima....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 793.100 €, 305,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

VRHUNSKA NEKRETNINA. Najtraženija lokacija, kuća novije gradnje sendvič zid, S+P+PK, video nadzor, garaža, pomoćni objekat sa roštiljem i jednoiposoban stan. POGLED NA NOVI SAD. Uknjiženo sve 1/1 na vlasnika, mogućnost kupovine putem stambenog kredita, kuća za svaku preporuku vredi....

 
 
 
  Kuća, PALIĆ, 880.000 €, 305,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Madams. Samo kod nas u ponudi, izuzetno kvalitetna vila sa 8 apartmana, razrađen posao. Udaljena od centra Subotice 8 km, a od autoputa E-75 2,5 km. Omladinsko jezero udaljeno je svega 50m, a Palićko jezero 250m. Vila poseduje zatvoreni parking i veliku letnju terasu. Sobe su....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 793.100 €, 305,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Najtraženija lokacija, kuća novije gradnje sendvič zid, S+PR+PK, video nadzor, garaža, pomoćni objekat sa roštiljem i jednoiposoban stan. Uknjiženo sve 1/1 na vlasnika, mogućnost kupovine putem stambenog kredita, kuća za svaku preporuku vredi pogledati. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 215.000 €, 304,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Rumi, ulica Avgusta Cesarca( Breg). Kuća ima 304 kvadrata, novogradnja iz 2001, odlično stanje. Ima solarne panele 10kw( Belgijske najkvalitetnije), dva lokala ispred kuće, pušnicu veliku, dva garažna mesta, svinjac, kokošinjac, voćnjak i povrtnjak. Može zamena za....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 35.000 €, 304,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa očuvana kuća u vojvođanskom stilu na 8 km od Kikinde. Udaljena od Novog Sada 118 km a od Beograda 140 kmć Kuća ima 177 m2 + ostali pomočni objekti, ukupno ima 304 m2 na placu od 1450 m2. Kuća poseduje dve sobe do ulice salon , kuhinja sa trpezarijom kupatilo i veliki ulazni hodnik,....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 226.600 €, 303,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna čvrsto građena višeporodična kuća. Veliki broj soba sa predivnim dvorištem. Podrum ispod velike sobe. Garaža plus nusprostorije. Nedavno završena kuća bez ulaganja. Kvalitetna nekretnina u centru Kovilja. Struja,voda,kanalizacija,asfaltSve uknjiženo . Za sve detalje....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 848.400 €, 303,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje Kuće u elitnom naselju Golf - Košutnjak. Kuća je 303m2 i sastoji se od 3 etaže ima lepo dvorište. Uvučena je od glavne ulice, tako da ima privatnost i mir, zaklonjena je od gradske buke. Kuća ima četiri terase, sa prelepim pogledo. U prizemlju je garaža velika, za dva vozila....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 210.000 €, 303,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostrana i održavana porodična kuća u mirnom delu Kovilja, idealna za život u harmoniji s prirodom. Kuća se sastoji od podruma, prizemlja i sprata, sa Etažnim grejanjem. Enterijer je sređen sa prijatnim porodičnim ambijentom. Na prostranom dvorištu nalazi se ulaz za automobil,....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 279.000 €, 302,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Impozantna nekretnina, smeštena u samom centru grada Kragujevca sa pogledom na glavnu crkvu, pruža putnicima divan boravak i iskustvo prvoklasnog smeštaja. Prostire se na 302 m² površine i sadrži ukupno 6 klimatizovanih soba, svaka sa svojim privatnim kupatilom. Svaka soba....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 250.000 €, 301,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Durlanu, 301m2, na placu od 4,5 ari. Kuća se sastoji od suterena , visokog prizemlja, sprata i potkrovlja. U suterenu se nalazi garaža, ostava, prostor za kotlarnicu kao i stambeni deo koji čine dnevna soba, spavaća i kupatilo, na visokom prizemlju i spratu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 119.000 €, 300,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u naselju Stara stočna pijaca. Kuća je po spratnosti Su+Pr+Sp+Pot, ukupne korisne površine oko 300м2 i nalazi se na placu od 465m2. Unutrašnji prostor je povezan unutrašnjim stepenicama. U suterenu je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Crveni Krst, 100.000 €, 300,00 m2 cca 330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Popovcu, 300 m2, sa pomoćnim objektima, na 17 ari placa., 100.000e. Kuća se nalazi u blizini osnovne škole i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su opremljeni za život, identičnog su rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 155.000 €, 300,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u lepoj, mirnoj ulici u Čalijama. Kuća je povrsine oko 450m2 a nalazi se na placu od 2,9 ara. U kući je predvidjeno da budu četiri stambene jedinice kojima se pristupa iz centralnog hodnika sa stepeništem. Prvi sprat kuće ima123 m2, a sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.220.000 €, 300,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2022.,

www.oglasi.rs

063518546 EKSKLUZIVNA NEKRETNINA na Fruškoj gori. Oglašavamo prodaju potpuno nove porodične kuće površine 300m Pr+1 sa pet spavaćih soba na spratu dva kupatila, dve terase, u donjem delu veliki dnevni boravak sa kaminom, kuhinja velika terasa sa roštiljom, kupatilo. Kuća ima etažno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 340.000 €, 300,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Durlanu. Porodična stambena zgrada je Pr+1+2(prizemlje,prvi sprat,drugi sprat) u osnovi 100m2.zemljište sa zgradom 377m2. Sastoji se od tri stambene jedinice. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, trpezarije,kuhinj plus lokal. Prvi i drugi sprat u funkciji trosobnog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 240.000 €, 300,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca u neposrednoj blizini Durlanske pijace. Kuca je povrsine 100m2 u osnovi, ukupne povrsine oko 300m2. Sastoji se iz prizemlja, sprata I potkrovlja. Prizemlje se sastoji od hodnika, četri sobe I kupatila. Na spratu je slican raspored kao u prizemlju plus terasa. Potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 9.Maj, 217.000 €, 300,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodićna kuća u mirnom delu naselja 9.Maj, površine 300m2, Pr, 1, Pk. Kuća se nalazi na placu od 4,3ara. Prizemlje kuće kao i prvi sprat su potpuno funkcionalni za život, identičnog rasporeda i sastoje se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka, odvojene trpezarije....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 145.000 €, 300,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, prostrana kuća u naselju Nikola Tesla. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje. Kuća se nalazi na velikom i izuzetno lepo uređenom placu od 14 ari. Kuća je uknjižene površine 300m2 i sastoji se od prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i potkrovlje....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 300,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična spratna kuća površine 200 plus 100mkv dograđenog nezavršenog dela u sivoj gradnji.na placu površine 4,5 ari izgradjena 2004. god. Nalazi se na pet minuta hoda od centra, u blizini stare Šivare. Prizemlje i sprat se sastoje od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 300,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća kvalitetno građena, velike površine oko 300 m2, na 1027 m2 placa i brojnih mogućnosti, u mirnom, ulaznom delu Gornje Vrežine. Objekat ima prizemlje i dva sprata i čini ga veliki broj prostorija velikih i manjih soba ukupno osam , sa unutrašnjim stepeništem i prostranom....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 124.000 €, 300,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Bresnici. Kuća se sastoji od prizemlja u kojoj se nalaze 2 garažna mesta i pomoćna prostorija. Na prvom spratu se nalazi prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatilo. Na drugom spratu se nalazi takođe prostrani dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 558)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>