• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći kablovska - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • oglasi.rs parking što veći kablovska - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći kablovska

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći kablovska" pronađeno 10 489 nekretnina - prosečna cena 1.871 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 368,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća površine od 575 m², smeštena na atraktivnoj lokaciji , Petrovaradin. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog i drugog sprata. Prvi sprat je delimično uređen – postavljena je mrežica i može se koristiti uz manja ulaganja, dok je drugi sprat u sivom stanju, što pruža....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 1.908.400 €, 367,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jedinstvena nesvakidašnja unikatna luksuzna kuća u privatnoj ulici na samo 10 minuta od centra grada u mirnom prirodnom šumskom tihom ambijentu. Kuća se nalazi u privatnoj ulici koja je okružena vilama. Visoko kvalitetna specifična gradnja, pozicionirana na samom obodu zelene....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 9.Maj, 330.000 €, 365,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju starija,kvalitetno građena kuća u dve etaže po 96 m2, u funkciji dva trosobna stana, sa poslovnim prostorom ispred kuće, do prometne ulice koji je 173 m2 (120 m2 plus 53 m2) , i sve to na prostranom placu od ukupno 3.770 m2. Pogodna je za razne namene: kombinacija stanovanja....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 360.000 €, 364,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuca koja se nalazi u Jagodin Mali. Uknjižene površine 162m2 , i poslovni prostor 55m2 i 202m2 zemljišta. Kuca se sastoji iz prizemlja u kom je velika dnevna soba, zasebna trpezarija, kuhinja kao i wc. Na spratu kuće se nalazi pet spavaćih soba, od kojih jedna poseduje....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 636.540 €, 363,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Sadovima, novije gradnje, savršena za udoban i savremen život. Ova moderna kuća nudi prostrane sobe, kvalitetnu gradnju i pažljivo dizajnirane detalje. Lokacija u Sadovima pruža mirnu okolinu, ali sa odličnom povezanošću sa centrom grada i svim potrebnim sadržajima. Idealna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 370.000 €, 362,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

KUCA JE GRADJENA OD CVRSTOG MATERIJALA, ODRZAVANA, CENTRALNO GREJANJE, GRADSKA VODA, GRADSKA KANALIZACIJA. U DVORISTU LETNJIKOVAC I JEDNA PRSTORIJA DUPLEKS KOJA JE TAKOĐE UKNJIŽENA 1/1. U DONJEM DELU KUCE DVE VELIKE PROSTORIJE, KUHINJA, KUPATILO I VELIKA TERASA, PRVI SPRAT 4 SOBE....

 
 
 
  Kuća, RUMENKA, 278.100 €, 362,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća izuzetnog kvaliteta, izgrađena 1995. godine, sa debelim sendvič zidovima i vrhunskom termoizolacijom koja obezbeđuje komfor i visoku energetsku efikasnost tokom cele godine. Ukupna neto površina objekta iznosi 362 m², raspoređenih na suteren, prizemlje i sprat, uz....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 255.000 €, 360,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija kuca sa odvojena dva stana. Stan na visokom prizemlju - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavace sobe, wc, kupatilo, ulazni hodnik, terasa i zastakljena terasa. Stan na spratu - dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ulazni hodnik, kupatilo, dve spavace....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 500.000 €, 360,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Oglasavamo prodaju . . . Top lokacija na Fruškoj gori, između Novog Sada i Iriga, sve na placu 4500m, prodaju se dve kuće jedna 70m dvosobna sa velikim letnjikovcem, a druga potpuno nova Pr+1 oko 290m sa solarnim panelima za grejanje kuće, + pomoćni objekat sa svojim vinogradom na....

 
 
 
  Kuća, BATAJNICA, 200.000 €, 360,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednom placu izgradjene dve kuce. Prva kuca manja 90m2 sa garazom od 45m2, staragradnja, namestena i funkcionalna, sa mogucim useljenjem odmah. Od prostorija ima 3 spavace sobe, pomocnu prostoriju, kuhinju, kupatilo i dnevnu. Izmedju kuca je uredjeno dvoriste, delimicno nadkriveno....

 
 
 
  Kuća, PASI POLJANA, 415.000 €, 360,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je za miran porodični život. Udaljena 4,5 km od centra Niša. Plac je površine 2132m2. Kuća je kvalitetne gradnje, površine oko 360m2 ( Sut. + 1 + Pot.). Na spratu se nalaze dva stana sa posebnim ulazima,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 9.Maj, 412.400 €, 360,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prelepa kuća 360m2, visokog kvaliteta, skoro poput vile, u Novom Selu, građena s posebnom pažnjom na kvalitet i udobnost. Kuća se nalazi na placu od 8 ara, u lepom , mirnom kraju, sa puno zelenila. Sastoji se od suturena, prizemlja i potkrovlja. Suturen se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Kuća, DUVANIŠTE, 360.000 €, 360,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na odličnoj lokaciji u Duvaništu. Kuća je sa jedne strane lepljena u nizu, ali se nalazi na uglu dve ulice tako da je sa ostalih strana dvorište. Ona ima dva ulaza pa je moguće kuću podeliti za više porodica. Korisna površina kuće je oko 360 m2 plus četiri....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 260.000 €, 360,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na podaju lux porodična kuća, izuzetne, kvalitetne gradnje, u centru grada. Ova nekretnina je idealna za miran porodični život, ali i za one koji traže prostor za poslovanje u prestižnom delu grada. Kuća je u osnovi 126m2, korisne površine 360m2, strukture Pr+I+II (prizemlje i dva....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 147.000 €, 360,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kuća P= 360m2- PR+I+II+Tn na 4 ari placa, Kuća je noije gradnje, U prizemlju je : dnevni boravak,kuhinja i trpezarija,hodnik,kupatilo,garaža i pomoćna prostorija. Prvi sprat:veliki dnevni boravak, prostorija sa šankom, kupatilo,hodnik i velika terasa, na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 290.000 €, 360,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju domaćinstvo u Mrčajevcima na samoj Ibarskoj magistrali. Odlična investicija za neki porodični biznis. Na placu od 1862 m2 nalaze se dve kuće i dva velika trema. Stambeni deo je oko 220 m2 plus trem 140 m2. Prva kuća je na glavnoj ulici na magistrali sa lokalom od 62 m2,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 607.700 €, 360,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, Puckaroš. Odlična, nova, po strukturi šestosobna kuća visokog kvaliteta gradnje. Pozicionirana na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ukupna površina kuće je 360m2, spratnosti suteren plus prizemlje plus sprat, izgrađena na placu veličine 10 ari. Ovaj komforan stambeni....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 875.500 €, 360,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se predivna kuća smeštena u najlepšem i najurbanijem delu Adica. Ova kuća podeljena je u 4 stambene jedinice, svaka jedinica posjeduje svoj strujomjer. U prizemlju se nalaze poslovni prostori od kojih je jedan prepravljen u dvosoban stan. Na prvom spratu se nalazi četvorosoban....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajam, 1.030.000 €, 360,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sajam.Uknjižena sprtana kuća na extra lokaciji.Cena za dogovor.Pozovite.064/8222-116 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 700.000 €, 360,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća (poslovno stambeni objekat) 360 m2 plac 500 m2. 1 poslovni prostor 80m2, jedan stambeni prostor 50m2, drugi stambeni prostor 140m2 i treći stambeni prostor 100m2. Plac ima dva fronta(izlaza)na glavnu ulicu16 m i sporednu ulicu 33m. Svi stanovi poseduju svoja brojila za struju....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 70.000 €, 360,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju domaćinstvo u Jovanovcu, 22km od Niša u pitanju su dve kuće jedna kuća je oko 210m2 sastoji se od prizemlja i dva sprata, na prizemlju se nalazi dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, trpezarija i kuptailo, na spratu su tri velike sobe i u na drugom spratu takodje tri spavaće....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 730.000 €, 360,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem kucu u Veterniku na Bregu. Kuca se sastoji od podruma, prizemlje, sprat, potkrovlje ukupno 360m2. Poseduje 3 terase, CG na cvrsto gorivo i gas (odvojeni kotlovi, kotao na cvrsto gorivo prohronski odzak), poslovni prostor sa ind. strujom od 156m2. Takodje na placu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 618.000 €, 360,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa kuća ističe se svojim jedinstvenim dizajnom i pažljivo odabranim detaljima.Smeštena na prostranoj parceli, okružena zelenilom i mirisima prirode, pruža svojim stanarima ne samo komfor već i jedinstveno iskustvo života u mirnom ambijentu. Njena dvostruka garaža omogućava....

 
 
 
  Kuća, KISAC, 190.800 €, 357,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno vam predstavljamo ovu fenomenalnu nekretninu u Kisaču , na samo 15 minuta vožnje od Novog Sada. U pitanju je spratna kuća koja se sastoji od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Na prizemlju je kuhinja sa trpezarijom, dva sanitarna čvora, komforan dnevni boravak koji....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 200.000 €, 353,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Ukoliko želite udoban život van velegradske gužve u prelepom okruženju ova samostalna višespratna kuća na izuzetnoj lokaciji je pravi izbor za Vas !!! Kuća se nalazi u prelepoj Šumadiji, u Aranđelovcu, gradu podno Bukulje i Venčaca na oko 260m nadmorske visine, kulturno-istorijskom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 360.500 €, 352,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nekretnina u samom centru Sremske Kamenice. Plac je oko 200m2 i na njemu se nalaze dva objekta. Jedna kuća ima dnevnu sobu, kuhinju, trpezariju (koja se može preurediti u dnevnu sobu) i kupatilo na prvoj etaži. Na spratu su dve spavaće sobe i velika terasa. Ispod kuće je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 230.000 €, 351,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlična porodična kuća na Kalač Brdu. Kuća ima u prvom nivou podrumsku prostoriju kotlarnicu i letnju kuhinju. Unutrašnje sptepenište spaja dva sprata koji su useljivi i potkrovlje u sivoj fazi gradnje. Prvi sprat je u funkciji trosobonog stana. od koga veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 135.000 €, 351,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u blizini naselja Čalije. Kuća je ukupne površine 351m2, P+1+Pk m2, sa velikim dvorištem, garažom u okviru kuće, i pomoćnim objektom iza kuće. Kuća je novije kvalitetne gradnje, iznutra je moderno uređena i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 247.200 €, 351,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičnu nekretninu na Klisi. Kuća je kompletno renovirana i urađena po ukusu. Od same kuće do centra grada im svega 10 minuta kolima, autobuska stanica je na 2 minuta hoda od kuće. Lokacija je mirna i nema buke od velikih saobraćajnica. U blizini marketi, osnovna....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMENICA, 1.390.500 €, 351,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je poslovno-stambeni objekat u Sremskoj Kamenici na potezu Popovice. Nekretnina u prirodi ima 850m2 i prostire se na placu od 1670m2 koji je okružen Četinarima. Objekat sadrži open space dnevni boravak, kuhinju, 17 spavaćih soba(11 na spratu i svaka ima svoje kupatilo),....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 384.190 €, 350,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostrana čvrsto građena kuća sa puno potencijala . Mogućnost izdavanja dva lokala u prizemlju ili dva stana na spratu. U blizini škole ,marketi ,autobuska stanicaMiran kraj sa gasom sprovedenim u ulici. Parking mesto ispred kuće. Za sve detalje pozovite naše agente prodaje.Tel:0216620001....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 149.350 €, 350,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, velika kuća u tri etaže, sa lepim tremom, garažom i stambenim delom na 350 m2, i velikim, održavanim placem sa puno zelenila i raznih kulura.Blizu centra ali izmešteno iz gradske gužve, pruža mogućnost ugodnog života za višečlanu porodicu. Vredi pogledati. Terasa,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 270.000 €, 350,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća planski grradjena i uknjižena kuća. Površina 350m2, sastoji se od dva trosobna stana i 100m2 potkrovlja. Kuća se nalazi na visoravni i najvišoj tački Boleča , sa predivnim pogledom. Prilaz kući - asfaltni put. Autobuska stanica sa redovnom linijom je u blizini. Kuća....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 325.000 €, 350,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi kuća u naselju Borča potes Put za Ovču ukupne površine oko 350 m2 spratnosti PR+I+PTK i 4,63 ari placa. U nivou prizemlja se nalazi poslovni prostor ( lokal) i garaža. U nivou prvog sprata trosoban stan i u nivou potkrovlja blok faza zatvorena PVC stolarijom koja se može....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 190.000 €, 350,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća kvalitetne gradnje na Ledenoj steni, 350m2, PR,II,PK. U osnovi je 88m2. Prizemlje se sastoji od 3 prostorije koje mogu biti i u funkciji poslovnog prostora, kuhinje i kupatila, na podu je postavljena keramika. Prvi sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 391.400 €, 350,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2023.,

www.oglasi.rs

Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza Novija uknjižena kuća, rađena po projektu (kvalitetni građevinski radovi i materijal, sendvič zid) Na lepoj lokaciji u centru....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 385.000 €, 350,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa četiri odvojene stambene jedinice, 350 m2,na placu od 161m2. U prizemlju se nalazi garaža površine 21 m2. Prvi sprat je 57 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom. spavaće sobe i kupatila. Drugi sprat je 105 m2 i sastoji....

 
 
 
  Kuća, SAJKAS, 154.500 €, 350,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu spratnu kuću u Šajkašu bez ulaganja. Odmah useljiva! Kuća ima cca 350m2, plac 915m2. Kuća se sastoji od prizemlja, sprata i podruma ispod cele kuće. Prizemlje ima dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom koji poseduje terasu, kupatilo i dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 400.000 €, 350,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U naselju Maršić na svega 6km od centra grada na prodaju kuća 350m2, na placu površine 1ha i 68 ari. Kuća se prodaje po principu ključ u ruke, sa svim nameštajem i svom tehnikom. Kuća novije gradnje, uradjena komplet izolacija i fasada, pvc stolarija i parno grejanje kotao na čvrsta....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 391.400 €, 350,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam višeporodičnu prelepu kuću u Sremskoj Kamenici, sa pogledom na Novi Sad. Kuća je kvalitetno građena, funkcionalnog rasporeda prostorija, sa više ulaza pogodna za više porodica, sa garažom u sklopu objekta za parkiranje dva vozila i pomoćnim objektom od 49m2. Ako....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 350.000 €, 350,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno, prvog sprata koji je u sivoj gradnji, sa ugrađenom PVC stolarijom i drugog sprata koji je takođe u sivoj gradnji i sa sprovedenim instalacijema.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 558)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>