• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • oglasi.rs parking što veći 2.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći 2.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći 2.sprat" pronađeno 812 nekretnina - prosečna cena 1.658 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 319.000 €, 78,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan građevinske površine 78 m2, a korisne površine 59 m2, na izvrsnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hrama svetog Save. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i koncipiran je tako da se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 118.960 €, 76,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

***NOVOGRADNJA-VETERNIK*** Ogalšavamo prodaju stana u novogradnji na lepoj lokaciji u Veterniku. Sastoji se od prostranog hodnika,kupatila i odvojenog wc-a,velike dnevne sobe sa kuhinjom,tri soavaće sobe i terase-površine 6m2. Grejanje na toplotne pumpe. Stan se nalazi na drugom spratu....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 120.000 €, 75,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana: U ponudi stan u Kaluđerici, Bulevar Revolucije Vrlo kvalitetna novogradnja iz 2023. Uknjižene površine 75m2 Na drugom spratu od ukupno šest Postojeće parking mesto Uzvišenje na kojoj je pozicionirana zgrada daje mu odličan pogled Veoma dobre strukture, sadrži: prijemni....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Medijana, 400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan u kući, u mirnom delu Niša, površine 75 m2, na drugom spratu, u ul. Cara Lazara. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i ostave, dve spavaće sobe i kupatila. Idealan je za studente, porodice sa decom i mlade bračne parove.....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Centar, 257.500 €, 75,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u centru Novog Sada luksuzan apartman u funkciji poslovanja. Ponosno predstavljamo ovo jedinstveno ulaganje u samom srcu Novog Sada - luksuzan stan površine 75m², smešten na drugom spratu, sa spektakularnim pogledom na grad. Ovaj apartman je više od običnog stana; to je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 299.000 €, 75,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi na Voždovcu, na par koraka od Banjičke šume i FON-a. Stan je površine 75m2 i nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Zgrada je izuzetno kvalitetno građena i sa liftom. Luksuzno opremljen stan, kompletno namešten. Po strukturi se sastoji od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 174.064 €, 75,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstven četvorosoban stan u novogradnji u naselju Telep u Novom Sadu. Stan je dvorišne orijentacije, a sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri sobe, toaleta, kupatila i terase. Grejanje je centralno na gas i plaćanjem po utrošku. Opremljenost:....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 125.000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Duvanište koji se nalazi u neposrednoj blizini vrtića Leptirić. Nalazi se na drugom spratu (potkrovlju) kuće koja ima izolaciju i odredjenu fasadu. Površina stana je 75m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 190.960 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju u jednom od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026. godine. Stan je ulično orijentisan i nalazi se na 2. spratu, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 74m2 na drugom spratu, od ukupno osam spratova, u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase, od kojih je jedna lođa. Ima i podrumsku prostoriju. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam elegantan trosoban stan površine 73,76 m² sa prostranom terasom od oko 12 m², smešten na drugom spratu ekskluzivne novogradnje projektovane za udoban i savremen život. Stan je građen po najvišim građevinskim standardima, koristeći isključivo najkvalitetnije materijale....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamšten trosoban stan kao poslovni prostor preko puta Doma zdravlja, u ulici Vojvode Tankosića u zgradi novije gradnje sa liftom na drugom spratu, uknjižene površine 73m2. Stan se sastoji iz hodnika do kog se dolazi do svih prostorija, komforne dnevne sobe koja ima izlaz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića, kod Zone 1. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 73 m2 i odlične je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 151.000 €, 72,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Doma Zdravlja. U blizini nekretnine se nalazi i tržni centar Delta Planet, Idea, Nišavski Kej, kao i mnogobrojni fakulteti, škole, trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.200 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na Trgu kralja Aleksandra. Stan se nalazi na drugom spratu u starijoj, očuvanoj zgradi bez lifta. Sastoji se od hodnika, trpezarije koja ima izlaz na manju terasu, odvojene kuhinje, prostrane i osvetljene dnevne sobe sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 252.000 €, 72,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan veći dvosoban stan od 72m2,adaptibilan u trosoban gde se dobija soba dimenzija 2.30m X 4,60m.,terasa,2.sprat sa liftom,grejanje na GAS.Visina plafona 2,7m do 3m,roletne na elektromotor,komarnici.Odlična zgrada,novogradnja,sa parking mestima u dvorištu zgrade.Miran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 210.000 €, 72,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

SAJAM, 72m2, TROSOBAN Predstavljamo Vam fantastičan stan u najatraktivnijem kompleksu u gradu- Sajam kompleksu Ovaj trosoban stan se prostire na 72m2 i odličnog je rasporeda. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Sačinjen je od dnevnog boravka sa trpezarijskim prostorom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.990 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo prelep trosoban stan na Telepu, u novijoj zgradi, a sređen i opremljen po posebnim standardima. Stan se nalazi u manjoj zgradi, na drugom spratu, a kompletan enterijer je još u izgradnji prilagođen željama vlasnika. Ima dve spavaće sobe, dva sanitarna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdavanje trosobnog stana na Podbari! 🌟 Tražite prostran stan koji možete prilagoditi svojim potrebama? Ovaj trosobni stan na Podbari je savršena prilika za vas! 🏠 Stan se nalazi na 2. spratu i ima 72m², što ga čini idealnim za porodice ili sve one koji žele dodatni prostor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 180.250 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, namešten,trosoban stan 71m2 na top lokaciji na samo 10 minuta hoda do centra grada. Raspored odličan. Stan se sastoji od dve velike spavaće sobe , dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, dve terase, dva kupatila. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 298.888 €, 71,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja bez provizije – dinamičan plan otplate do završetka gradnje 🔑 MAXIS GROUP DOO BEOGRAD – Ovlašćeni partner Belgrade Waterfront-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔥 SPECIJALNA PONUDA – SLOBODNI STANOVI:sa jednom, dve i tri spavaće sobe. 💰 CENA I USLOVI -NA TRECEM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 235.000 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na drugom spratu (od ukupno 11 spratova), ima centralno grejanje, terasu i funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika, 2 veće spavaće sobe i jedne manje, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, jednog kupatila, jednog toaleta sa predprostorom i ostavom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 106.600 €, 71,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Ozon Gradnja predstavlja svoj najnoviji projekat - savremene četvorosobne i petosobne stanove na Adicama. Ova izgradnja će vas oduševiti svojom kvalitetnom udobnošću. Karakteristike stana: * Grejanje: Ekološki prihvatljivo grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 71,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude nov, dvoiposoban stan na Voždovcu u ulici Save Maškovića. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Prostorije: -hodnik, -kuhinjsko-dnevni boravak, -dve spavaće sobe, -kupatilo, -lođa, -ostava, -parking mesto ( 12m2 30.000e ) Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan trosoban uknjižen stan 71m2,drugi sprat,dvostrano orjentisan,2 kupatila ( jedno sa ležećom kadom a drugo tuš kabina, oba imaju mesto za veš mašinu ),2 terase ( iz svih soba izlaz na terasu ),2 klime,alarm ,dnevni boravak i trpezarija OPEN SPACE oko 36m2 ,Veliko lepo dvorište....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 98.000 €, 71,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju sprat u kući koja ima četiri odvojene stambene jedinice međusobno su spojene unutrašnjim stepeništem, 92 m2. Stan se nalazi na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupatila i velike terase sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 127.800 €, 71,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi troiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Zgrada je građena visokokvalitetnim materijalima. Cena je 1.800€ + PDV. U ponudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 113.300 €, 71,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099646 Na prodaju uknjižen trosoban stan u potkrovlju zgrade na Klisi, u neposrednoj blizini Roda šoping centra. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Stan je uknjižen 1/1 i može se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 172.000 €, 71,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen trosoban stan 71m2 drugi sprat grejanje gas dnevni boravak 35m2 dva kupatila dve klime dve terase parking mesto u dvorištu Registered three-room apartment 71m2 second floor heating gas living room 35m2 two bathrooms two climates two terraces parking place in the yard Зарегистрирована....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 172.000 €, 71,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan u Novom Sadu, naselje Grbavica u mirnoj ulici, površine 71m2. Lokacija je povezana sa svim gradskim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, koja je građena pre 20tak godina. Stan sadrži: predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 162.000 €, 71,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

SALAJKA, 71m2, TROSOBAN Prodaje se kompletno namešten trosoban stan u mirnom delu grada, na drugom spratu zgrade sa liftom. Ovaj stan se sastoji od dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, kuhinje sa trpezarijskim prostorom, kao i dve terase sa prelepim pogledom na kraj. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 340.000 €, 71,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 71m2(terasa 5m2), CG, lift, II/XV, telefon, interfon,garažno mesto. Građevinska dozvola. Retko lep pogled na promenadu i na reku. Funkcionalan, luksuzan dvoiposoban stan u najelitnijem delu Beograda. Nalazi se na drugom spratu ali je realna visina četvrtog sprata. Udobnost življenja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 360 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 70m2 na drugom spratu u zgradi bez lifta u blizini DIF-a. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, tri spavaće sobe, kupatila i tri terase. Grejanje je na struju /norveški radijatori/. Komplet je opremljen nameštajem i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi, na "Zemunskom Dedinju" u ekskluzivnom naselju "Tri nove", u najlepšoj zgradi - vili prodaje se 3.0 lux stan na drugom spratu od tri. Stan je uknjižen, sa dva parking mesta, dvorištem iza zgrade koje je mirno i tiho. Od prostorija ima hodnik, trpezariju, kuhinju, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 119.250 €, 70,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 1007420.Prodaje se troiposoban stan od 70.17 m2 na drugom spratu zgrade u izgradnji na Adicama, od kvalitetnog investitora. Rok izgradnje je Jun 2026. Savršen izbor za porodični život ili investiranje, miran kraj Adica.- Uredna dokumentacija- Mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 252.000 €, 70,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican dvosoban stan povrsine 69,90m2 na Novom Beogradu u Bloku 65 - Savada, na odlicnoj lokaciji na pešačkoj udaljenosti od više škola i centara sa velikim izborom sportskih i rekreativnih aktivnosti. Nadomak ovog kompleksa nalaze se više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan je svetao, odličnog rasporeda prostorija, sa dve spavaće sobe, na idealnom drugom spratu, u zgradi bez lifta. - Uknjižen je na 69.5m2, (63.5m2 + terasa 6m2). - Zgrada je kvalitetne stare gradnje, sa atomskim, betonskim skloništem, što daje dodatnu stabilnost i sigurnost. -....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 187.510 €, 70,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TROIPOSOBAN STAN U IZGRADNJI SA POVRATOM PDV-A, TELEP---Agencijska šifra 1000092. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom u izgradnji na odličnoj lokaciji na Telepu, u blizini Bulevara patrijarha Pavla. Uz stan je moguće kupiti garažno parking mesto. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 130.400 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stanovi u novogradnji na veoma dobroj lokaciji; - Izgradnja na građevinsku dozvolu, potpuno uredna dokumentacija; - Odličan projekat, predviđena izgradnja 22 dvospratna objekta u nizu, sa ukupno 132 stambene jedinice; - Intimno stanovanje, na svakoj etaži po 2 stana, ukupno....