• GoHome Professional
oglasi.rs parking što veći 2.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs parking što veći 2.sprat - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking što veći 2.sprat

  • Za upit "oglasi.rs parking što veći 2.sprat" pronađeno 812 nekretnina - prosečna cena 1.658 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.200 €, 70,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban stan na drugom spratu u urbanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se četvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garaži na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima građevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 70m² u blizini Skupštine u Starom Gradu. Ima dnevnu, spavacu sobu i malu sobu-gardarober. Stan se nalazi na drugom spratu petospratne zgrade sa alarmom. Stan je kompletno namešten i opremljen - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, sudo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, Na upit, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban, namešten stan 70ma u Kaće Dejanović ulici na Novom Naselju, 2. sprat bez lifta. Stan ima terasu, klimu, kuhinja odvojena, dosta parking mesta oko zgrade. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Izdaje se na duže vreme zaposlenim osobama. Informatika 15500 za 3 člana. Cena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 156.360 €, 69,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam, na lokaciji Nova Detelinara, odličan trosoban stan. Dosad je neuseljavan, smešten u zgradi koja je stara svega nekoliko godina. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi koja ima lift. Spavaće sobe ovog stana su prostrane i funkcionalne, pružajući dovoljno mesta....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 93.400 €, 69,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura,grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.200 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi dvoiposoban stan na Adicama u novogradnji. Stan se nalazi na prvom spratu, čine ga dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa i gratis ostava od 5m2 u prizemlju zgrade. Mogućnost kupovine identičnog stana na drugom spratu. Zgrada je građena visokokvalitetnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.990 €, 69,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na fantastičnoj lokaciji, kod Voždovačke crkve, na drugom spratu u održavanoj zgradi sa dva lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa tprezarijom, dve spavaće sobe, renoviranog kupatila, kuhinje, terase i ulaznog hodnika. Stanu pripada ostava i podrum. Uknjizen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 215.000 €, 69,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trosoban stan, na drugom spratu, odlično održavane zgrade, bez lifta. Stan je uknjižen na 69m2, sa velikom terasom i pripadajućim podrumom. Centralno grejanje, topla voda, klima, KTV i internet. Stan se sastoji od predsoblja, velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 258.630 €, 69,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo savršeno mesto za miran porodičan život, u Savadi 3, u bloku 65, u neposrednoj blizini Airport City-ja. U blizini se nalaze supermarketi, tržni centri, poslovni kompleksi, restorani - sve što je potrebno za kvalitetan i udoban život. Dvosoban stan kvalitetno....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 174.130 €, 69,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam moderan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Ovaj trosoban stan ima izuzetno funkcionalan raspored sa komfornim prostorijama, odvojenim kupatilom , toaletom pa čak i sobu koja može da posluži kao garderober. Krase ga čak dve terase koje imaju izuzetan pogled! Što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, luksuzan stan u Veterniku, površine 68m². Smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan odiše stilom, moderno i pažljivo uređen, sa vrhunskom opremom i tehnikom koja pruža maksimalan komfor. Raspored je savršen za savremeni način života: prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 230.850 €, 68,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poštovani klijenti, predstavljamo Vam kompletno i moderno opremljen trosoban stan u samom centru Novog Sada u ulici Jovana Subotića. Stan se nalazi na drugom spratu u kvalitetno zidanoj zgradi koja ima lift. U dvorištu zgrade se nalazi parking prostor rezervisan samo za stanare, kapija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 171.590 €, 68,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, trosoban stan u Preradovićevoj ulici. Stan se nalazi na 3.spratu nove zgrade sa liftom. Odličan raspored, ulaz u sve prostorije iz hodnika. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe s kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, velike ostave od 5m2, dva sanitarna čvora.....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 68,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Uknjižena dvojna kuća fizičke površine 272m2 u Futogu, na placu površine 402m2. Objekat Po+P+2+T sa centralnim kombinovanim grejanjem ( gas, struja, čvrsto ). Podrum ispod čitave kuće ( kotlarnica, ostava ), prizemlje ( wc, kuhinja, trpezarija, dnevni boravak, terasa ), prvi sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 156.400 €, 68,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetnu novogradnju na Zvezdari, u Bulevara kralja Aleksandra. Stan je površine 68m2 i nalazi se na drugom spratu zgrade u novogradnji. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, master spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 203.237 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Zeleno brdo, Ilindenska, 68.43m2 ---------------------------------------------------------- 68.43m2, 2.5, 1/4, EG, lift, lođa, garaža, interfon, telefon, novogradnja Sendvič zid, alu stolarija, hrastov parket I klase, uvozna keramika I klase. U ponudi i stan iste strukture....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 160.000 €, 68,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoban stan na bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, dovoljno ušuškan da nije na glavnoj saobraćajnici. Mala zgrada sa 3 sprata, stan se nalazi na drugom spratu, dvorišno orijentisan. Strukturno ima dve spavaće sobe i dnevni boravak sa velikom kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban stan na drugom spratu na Bulevaru Oslobodjenja u blizini Futoske pijace&Dalton zgrade. Potpuno novo/nekoristeno, sa dva mokra cvora i kompletnom kuhinjom. Pogodno za IT sektor, kancelarijski prostor. . . Mogucnost dogovora za cenu. Internet Terasa Klima Energetski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 228.000 €, 67,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude nov, dvoiposoban stan na Voždovcu u ulici Save Maškovića. Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom. Prostorije: -hodnik, -kuhinjsko-dnevni boravak, -dve spavaće sobe, -kupatilo, -lođa, -ostava, -parking mesto ( 12m2 30.000e ) Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 151.420 €, 67,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan, 67m2, na 2.spratu u zgradi bez lifta, pouzdanog investitora, u Petrovaradinu Povrat PDV-a. Zavrešetak gradnje planiran u septembru 2025.godine. Mogućnost kuovine parking mesta u dvorštu zgrade u iznosu od 5.000e. Za keš kupce pogodnost!Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 110.550 €, 67,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

ADICE, 67m2, TROIPOSOBAN (cena 110.550€ sa PDV-om + 3% posrednička naknada) Prodaju se troiposobni stanovi u izgradnji površine 67m2. Stanovi se nalaze na 1. i 2. spratu zgrade. Grejanje je na gas, a svaki stan ima svoj gasni priključak. U dvorištu zgrade postoje pripadajuće garaže....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 343.888 €, 67,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Plaćanje na rate do završetka izgradnje! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 jedno garažno mesto je obavezno /CENA GARA\E JE 50 000 Evra TAKOĐE PORED STANOVA SA DVE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 259.500 €, 66,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan na Novom Beogradu po strukturi dvosoban, ukupne površine 66 m2 od kojih je terasa 5 m2 zastakljena. Nalazi se na drugom spratu od tri, potpuno adaptiran, trostrano orijentisan. U stanu ostaje kuhinja, kao i plakari u spavaćoj sobi i predsoblju. Blizina 10 linija prevoza,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 115.360 €, 65,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 160.680 €, 65,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkionalan trosoban stan površine 65m2,smešten na drugom spratu kvalitetne novogradnje.Stan je bez ikakvih ulaganja,useljiv odmah po isplati.Odlikuje ga moderan raspored prostorija,prijatna osvetljenost i komfor,što ga čini idealnim za porodičan život.Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan kod TC Delta Planet. Površina stana je 65m2 plus dve terase. Stan se nalazi na drugom spratu,u zgradi sa dva lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika,toaleta,kuhinje koja je fizički odvojena od trpezarije i dnevne sobe. U drugom delu stana se nalaze dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 65,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvostrano orijentisan stan na odlicnoj lokaciji u Brace Jerkovic. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetno izgradjene zgrade sa slobodnim parking prostorom. U blizini se nalazi nekoliko autobuskih stajalista, SC Stadion, osnovne skole, supermarketi, pijaca i sav drugi sadrzaj neophodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu u zgradi na Margeru.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase.Grejanje je centralno. Ima klimu.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 108.190 €, 65,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti P+2 i Po+P+4, projektovane površine 65,57 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov izuzetno komplet opremljen stan ,u novoj zgradi,trosoban ,65m2 dve spavace sobe ,dva kupatila, terasa,parking mesto,drugi sprat,na odlicnoj lokaciji ,Temerinska 52,niski troskovi grejanje na gas,idealno za porodicno stanovanje,cena 800e. U koliko imate ljubimca moguc je dogovor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 184.115 €, 65,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep trosoban stan na drugom spratu, odmah pored Bulevara Oslobođenja. Stan se prostire na 65 m² i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, dve udobne spavaće sobe, kuhinje, trpezarije i kupatila. Savršen raspored prostorija pruža maksimalan komfor i funkcionalnost.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE NOV, IZUZETAN TROSOBAN STAN – TEMERINSKA 📍 Odlična lokacija, stan je okrenut prema dvorištu, nema buke 🔹 Osnovne karakteristike: 🆕 Nov stan u potpuno novoj zgradi, 2.sprat 📐 Površina: 65m², Dve spavaće sobe, Dva kupatila, Terasa 🅿️ Parking mesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu nove stambene zgrade u Rakovici u neposrednoj blizini prevoza, snabdevanja, škole 14. oktobar. Oprema: ulazna sigurnosna vrata, PVC stolarija, klasičan parket, sanitarije i pločice 1. klase, etažno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 146.900 €, 65,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan, 65m2, na 2.spratu u zgradi bez lifta, pouzdanog investitora, u Petrovaradinu Povrat PDV-a. Zavrešetak gradnje planiran u septembru 2025.godine. Mogućnost kuovine parking mesta u dvorštu zgrade u iznosu od 5.000e. Za keš kupce pogodnost!Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 113.300 €, 64,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100334 Na prodaju KOMPLET NAMEŠTEN dvoiposoban duplex u Adicama, u neposrednoj blizini Futoškog puta. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase na donjem nivou, dok se na gornjem nalaze dve spavaće sobe, od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 150.071 €, 64,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.350e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.350 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- renoviran-Avijatičarsko naselje Prodajemo renoviran stan na Avijatičarskom naselju, nalazi se na drugom spratu sa liftom u zgradi kvalitetne gradnje. Nekretnina je okružena zelenilom, ispred zgrade se nalazi parking koji nije zoniran. Poseduje 64m2, dvoiposobne je strukture,....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 56.900 €, 64,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan, na drugom spratu, u centru Srbobrana. Stan ima dve sobe, dva hodnika, kuhinju, ostavu, kupatilo i terasu. U podrumu zgrade nalazi se jos jedna ostava. Za vise informacija pozvati na 062486355 Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 64,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 158.620 €, 64,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan 2,5 stan od 64m2 Rumenački put,Avijatičarsko naselje.Stan poseduje prostran dnevni poravak,dve spavaće sobe,kuhinje,terasu,wc i kupatilo.Kuhinja je kompletno opremljena i ulazi u cenu stana.Stan se nalazi na drugom spratu u zgradi sa liftom,centralno grejanje,protočna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 133.900 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra 1000040. Stan se nalazi na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom i dvostrano je orijentisan. Ulazni hodnik, desno dnevna soba sa izlazom na terasu, pored kuhinja sa trpezarijom sa izlazom na terasu,preko puta spavaća soba....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 556)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>