• GoHome Professional
oglasi.rs parking novogradnja do 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking novogradnja do 60 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking novogradnja do 60 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking novogradnja do 60 m2 što manji" pronađeno 1 364 nekretnina - prosečna cena 2.064 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, KAMENICA, Na upit, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se studio Koliba, za jednu osobu na Popovici, od grada udaljeno 10km. Studio se nalazi u nekadašnjem turističkom kompleksu, okružen prirodom, u šumskom ambijentu sa prelepim pogledom na Novi Sad. Ima sopstvenu kuhinjom, kupatilo, terasu i parking. Ako ste zamišljali život uz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 64.900 €, 20,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115817, PR/V, klima, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Izuzetno lepa komforna garsonjera, Lokacija odlicna, blizina skole, trznog centra, gradskog saobracaja, vidikovacke pijace. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, Na upit, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal je potpuno renoviran (nov), ima sopstveni ulaz, parking mesto i malo dvorište. Grejanje je na klimu. Izuzetno niski troškovi, zakupac plaća samo potrošenu električnu energiju. Zakupodavac je fizičko lice. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Miloša Svilara, Prizemlje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking novogradnja do 60 m2 što manji'
51.500 €
51.500 €
49.999 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 36.500 €, 21,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

***Odlična garsonjera-novogradnja***Oglašavamo prodaju prelepe nove garsonjere sa pripadajućim parking mestom na Adicama.Poseduje kuhinju sa trpezarijom,dnevni boravak i kupatilo.Ispred ulaza je lep prostor koji se koristi kao terasa.Podno grejanje na toplotne pumpe.Baš,baš niski....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 150.000 €, 22,00 m2 cca 6820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, Na upit, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renovirana i namešena garsonjera od 22m² u Mirijevskom Bulevaru u Karaburmi II. Stan se nalazi na trećem spratu petospratne zgrade sa podrumom, bez lifta. Garsonjera je opremljena - internet, TV, klima uređaj, veš mašina, kompletno opremljena kuhinja sa frižiderom,....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.325 €, 24,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 24.13m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Stan, BRUS, 60.400 €, 24,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89953, PR/IV, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 220 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu garsonjeru, dvorišno orijentisana.Okrečena, kupljen nov trosed krevet. Odmah useljiva. Depozit 220e. Potreban depozit, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kotež, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120332, SUT/II, klima, nov luks, stara gradnja, parking, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru u centru Koteža 24m2 u ulici Olge Jovicic. Stan se nalazi u SUT-u, renoviran, sredjen i opremljen, sve sto se nalazi u stanu je novo.Lokacija fantastična za miran život, sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, Na upit, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namestenu garsonjeru na duzi vremenski period pocev od 01.09.2025. Garsonjera 24m²,namestena,ima klimu, ves masinu,terasu. Nalazi se na 2.spratu od 3. Moguc parking u dvoristu zgrade.Informatika(sa ukljucenim grejanjem)oko 5500,struja po potrosnji. Mesecna kirija 250€,depozit....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 270 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

nov nameštaj, useljiva odmah, parking van zone, odlična lokacija, pogodna za jednu osobu ili par. Agencijska nadoknada iznosi 50% od prve zakupnine. Kontakt: 0600601204 Potreban depozit.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 65.000 €, 25,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV UKNJIZEN LOKAL ULICNI LOKAL FREKVENTNA LOKACIJA MOGUCNOST OTVARANJA BASTE IDEALNO ZA UGOSTITELJSKU DELATNOST-brza hrana uradjena kompletna ventilacija na krov zgrade USELJIVO PO DOGOVORU KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 UPIS U REGISTAR POSREDNIKA 187 KISACKA, Novogradnja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 122.877 €, 25,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Crvenom krstu. Objekat će biti izgrađen po najvišim standardima gradnje i biće završen do marta 2026. godine. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 25,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lokal, do sada neuseljavan, u ulici Obilićev venac. Površina lokala je 25m2. Nalazi se na prizemlju u novoj stambeno-poslovnoj zgradi sa liftom u blizini centra grada. Izdaje se nenamešten. Sastoji se od jedne velike prostorije, malog hodnika i toaleta. Ima mogućnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem potpuno renoviranu garsonjeru, 25 m2 + terasa, nov nameštaj i kućni aparati. Lokacija: Telep, mesto za parkiranje ispred zgrade. Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Grbavica , nameštena garsonjera +++ Agencijska oznaka stana 9110001. Novi Sad, Grbavica, garsonjera, 25m2, III sprat s liftom. Izdaje se stan za žensku odgovornu osobu, po mogućnosti nepušač. Nalazi se u održavanoj zgradi, na trećem spratu s liftom. Kuhinja je odvojena od sobe, nameštaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nameštenu dvorišnu garsonjeru na Telepu.U blizini Bulevara P Pavla,OŠ J Atila,vrtića.Na par sekundi od stanice linija 6 i 12 i 3min od stanice 7.U mirnom i tihom delu grada. Grejanje je na gas.Nov nameštaj.Rešeno pitanje parkinga.Niski troškovi fiksnih režija.Stan se izdaje....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.000 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu kvadraturu ne ulazi prostor ispod prozora namenjen za ugradne garderobere. Poseduje odličan raspored i maksimalno iskorišćenu kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, zgrada savremenog i modernog izgleda kao i gradnje, objekat sa liftom, u neposrednoj blizini akva parka. U ponudi stanovi kvadrature od 36m2 do 56m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom spavacom sobom ili dve.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.560 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova, moderno opremljena garsonjera. Opremljena novim nameštajem i uređajima koji su pod garancijom. ~Karakteristike: - Površina: 26m2 - Uknjižen 1/1 , bez tereta i zabeležbi - Grejanje : podno (toplotne pumpe) ; klima - Novogradnja - zgrada završena 2024.godine - Niske režije - Odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.080 €, 26,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za mart mesec 2025 godine sa rokom tolerancije od 90....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 47.268 €, 26,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stanove u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini hotela Mone. U pitanju je novogradnja, rok za završetak radova je jun 2023. godine Stanovi su povrsine od 26m2 do 45m2. Raspored dostupnih stanova: Prizemlje - 41m2, 29m2, 37m2, 26m2 3. sprat - 30m2....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.200 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 66.710 €, 26,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 50.000 €, 26,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

062518545 , 063518546 Prodajemo NOV stan 27m na Zlatiboru u Apartmanskom naselju Zlatiborski konaci koje je smešteno na oko 1.200m od Centar Zlatibora.U ponudi imamao stanove različitih kvadratura i struktura 27m,33m,41m,46m,53m,prazne ili komplet opremljene spremne za korišćenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.440 €, 26,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101226 Prodaje se garsonjera, 26m2, na Adicama. Nalazi se u tek izgrađenoj zgradi vrhunske izvedbe radova, grejanje je podno, na toplotne pumpe što znači veoma niski troškovi života. Locirana u neposrednoj blizini Novosadskog puta i stanice gradskog prevoza, ispred....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 65.000 €, 26,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je luksuzno opremljen apartman u okviru kompleksa Harmonia Palace 5. Apartman se nalazi u tek završenom objektu(Blok A) Harmonia Palace 5.Sastoji se od sobe sa kuhinjom predsoblja i kupatila.Potpuno je opremljen novim stvarima.Apartman ima izlaz na terasu.Ispod apartmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 46.150 €, 26,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam nov useljiv stan. Odlična gradnja i kvalitet, fenomenalna urbana vila na Sajlovu. Savršene strukture soba i prostorija. Grejanje u zgradi je podno - švajcarski ekološki sistem grejanje na struju - računi su za 30% povoljniji u odnosu na grejanje na gas (podesivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 63.860 €, 27,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garsonjere na lepoj i mirnoj lokaciji u Veterniku,pogodne kako za život tako i kao invsticija za izdavanje. Novogradnja,parking ispred zgrade za stanare,prilagođeno osobama sa posebnim potrebama. Ispred stana se nalazi terasa se dvorištem i prelepim zelenilom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.600 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104 Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama. Satn je u prizemlju zgrade pretvoren od garaze . Tako se u katastru vodi , a koristi kao stan . U ceni stana ostaje većina nameštaja . Sve je novo u stanu. Okolin mirna za stanovanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 78.350 €, 27,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.170 €, 27,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam sjajnu garosnjeru u novogradnji na odličnoj lokaciji na Adicama.Prepoznatljiv kvalitet gradnje,sigurnosna ulazna vrata,tarket,PVC stolarija,grejanje na toplotne pumpeRok useljenja-Maj 2025. godine.Poseduje i besplatan parking za stanare ispred zgrade.Za više infomacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 82.000 €, 27,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična novogradnja, svaki stan ima terasu - Rok završetka septembar 2026. - Cena je bez PDV-a - Obavezna kupovina garažnog mesta - Odličan raspored - Podno grejanje na struju - Granitna keramika I plase - Uvozne sanitarije I klase - Lift koji ide u garažu PROSTORIJE: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 108.000 €, 27,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera 27 m2, sa velikom terasom od 20 m2, prizemlje , kompleks Banjička oaza, ulica Porodice Trajković , u neposrednoj blizini Bajfordove šume i ulice Vojvode Stepe . Moderna novogradnja, etažno grejanje , parking prostor ispred zgrade, stan je izdat do 1.juna pa budući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, BRUS, 61.485 €, 27,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89951, I/IV, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi fantastican studio apartman,u zgradi vrhunskog kvaliteta na samo 30m od gondole. Imamo cast da predstavimo prodaju nekretnina od investitora....

 
 
 
  Poslovni prostor, DIVČIBARE, 49.440 €, 27,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lokal u novoizgradjenom apartmanskom objektu. Lokal ima 27 m2 (2.9m x 4m) i pripadajucu teraasu ispred lokala. Bice uredjen po zelji kupca. Sve informacije na broj 0611436777 Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 330 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

062518545. Izdajemo nameštenu Garsonjeru blizu Centra,renovirana,nov nameštaj u stanu, useljiva 01.10.,bez kućnih ljubimaca,parking u dvorištu. Potreban depozit, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 27,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije stan koji se može odlično iskoristiti kao lokal. Nalazi se u prizemlju,novogradnja. Ulaz sa ulice. Rešetke na prozorima i vratima, dvorišno orjentisan. Iza zgrade dečije igralište. Miran deo, bez buke. Parking za stanare ispred zgrade. Može da se koristi i kao stambeni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 533)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>