• GoHome Professional
oglasi.rs parking novogradnja do 60 m2 što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • oglasi.rs parking novogradnja do 60 m2 što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking novogradnja do 60 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking novogradnja do 60 m2 što manji" pronađeno 1 370 nekretnina - prosečna cena 2.064 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SRBOBRAN, 70.000 €, 42,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan od 42 m2. u novoj zgradi u centru Srbobrana. Dvosoban stan, na 1. spratu. Ima odvojenu sobu. Stan je dobro prirodno osvetljen. U sklopu zgrade ima rampu, komforan lift, ostavu u podrumu zgrade. 180m od centra Srbobrana, 500m do kanala. Stan je prazan. U stanu ostaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar Cara Lazara. Grbavica - Liman 4. Moguca korekcija cene za ozbiljne. Nije pet friendly. Nov namestaj. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 70.000 €, 42,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117457, III/IV, lift, terasa, nov, parking. STAN JE NOV , odmah useljiv. Sastoji se od : ulazni hodnik, kupatilo , predsoblje,, spavaca soba, dnevni boravak sa kuhinjom i terasom na jugu sa prelepim pogledom. Grejanje norveski radijatori . Kablovska tv, interfon, voda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 150.948 €, 42,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u novogradnji u samom srcu Lekinog brda. Stan se nalazi na drugom spratu luksuzne i kvalitetne zgrade od tri sprata. Površina stana je 41,93m2 i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 101.400 €, 42,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122126, I/, stambena zgrada. Na prodaju moderan dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Novog Naselja – mirno porodično okruženje tik uz glavnu saobraćajnicu, a opet dovoljno uvučeno da obezbeđuje mir i privatnost. Na svega nekoliko minuta dostupni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 120.500 €, 42,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Petrovaradinu, 42 m², uknjižen. Stan je potpuno nov, nikada useljavan, prodaje se namešten kao na slikama. Ima dvorišni parking direktno ispred terase. Bez tereta, vlasnik 1/1. HITNO! Two-room apartment in Petrovaradin, 42 m², registered. The apartment is brand new....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov veoma lepo opremljen stan na Telepu. Stan je potpuno opremljen novim nameštajem Nalazi se u prizemlju novije zgrade u mirnoj ulici Besplatan parking oko zgrade Useljiv od 01.06. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 42,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na lepom mestu na Zlatiboru u naselju Obudojevica sa prelepim otvorenim pogledom. Stan je nov, uknjižen. Blizu centra Zlatibora, a opet izdvojen od gužve, udaljen oko 750m od jezera. Idealan za odmor i uživanje. Grejanje je na struju. Stan ima kupljeno parking mesto i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Nov, kompletno namešten, veoma svetao jednoiposoban stan u blizini Bulevara cara Lazara i ulice Cara Dušana. Ovaj lep i moderno opremljen stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 127.500 €, 42,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična novogradnja, svaki stan ima terasu - Rok završetka septembar 2026. - Cena je bez PDV-a - Obavezna kupovina garažnog mesta - Odličan raspored - Podno grejanje na struju - Granitna keramika I plase - Uvozne sanitarije I klase - Lift koji ide u garažu PROSTORIJE: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 21.000 €, 42,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u Square Gardenu. Stan je potpuno nov, nikad useljavan. Strukturu stana čini dnevna soba, potpuno opremljena kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba kupatilo i terasa. Uz stan ako je potrebno moze da se obezbedi i parking mesto. Cena je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.190 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 42.13....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 27.300 €, 42,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Cara Dušana, ulica Braće Lučić. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. U blizini Medicinske škole, parka, Bulevara cara Lazara, Bulevara Evrope Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo NOV Dvosoban praza stan na Salajci sa garažnim mestom u suterenu zgrade.U stanu nameštena nova kuhinja sa tehnikom . . . izdaje se na duže vreme,može za firme,kancelarije,ordinacije . . . Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 108.150 €, 42,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odlican jednoiposoban stan u novogradnji na odlicnoj poziciji u blizini centra grada.Uz svaki stan se dobija gratis parking mesto.Pouzdan investiror,kvalitetna gradnja,mogucnost povrata PDV-a.Za vise informacija pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 110.000 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov dvorišni duplex stan sa parking mestom u ceni. Uz stan se dobija 5m2 terase koja nije u kvadraturi. Stan će biti opremljen nameštajem. Idealan kako za život, tako i kao investicija. Za više informacija pozovite naše agente 064 8 222 154 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 102.160 €, 42,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Jedinstvena ponuda na tržištu. Direktno od investitora, bez agencijske provizije. PDV za kupce I stana. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednoiposoban stan u novogradnji. Sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase. Parking mesto i zajednička prostorija u prizemlju. Stan je kompletno namešten, kuhinja i plakari radjeni po meri, sve stvari u stanu su nove.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 123.600 €, 42,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana- Liman V- Novogradnja Prodajemo izuzetan stan u novogradnji, kompletno je namešten, poseduje 42m2, prostorije su veoma komforne i osvetljene. Istakli bismo kvalitet same nekretnine, zvučna izolacija je odlična. Postoji parking ispred zgrade, stan pruža izuzetnu privatnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 115.400 €, 42,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – Square Garden | Potpuno nov | Useljiv odmah Na prestižnoj lokaciji u okviru Square Garden kompleksa , izdaje se potpuno nov, nikad useljavan stan sa jednom spavaćom sobom. Stan je upravo kompletno opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 94.000 €, 42,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122889, I/, klima, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Prodaje se jednoiposoban stan u novogradnji. Uknjižen, odmah useljiv. Svetla i prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, kupatilo, predsoblje, terasa. Funkcionalan raspored prostorija sa dosta prirodnog svetla. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 86.900 €, 42,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV STAN RADJEN 2020 G MALI TROŠKOVI GREJANJE NA GAS!!! BLIZU NASIPA MIRNA LOKACIJA PARKING ISPRED ZGRADE UKNJIZEN STAN MOZE PROGRAM ZA MLADE!!! KLJUCEVI OD STANA U AGENCIJI ! POZOVITE POGLEDAJTE!!! KONTAKT MILKICA 063/519-023 ILI 060/519-0023 LICENCA 928 Terasa, Prilagodjen osobama....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 93.580 €, 42,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja predstavlja savršenu priliku za sve koji traže idealno mesto za život. Ova lokacija, koja se nalazi na samo nekoliko minuta laganog hoda od Tržnog centra „Kalča“ i samog centra grada, nudi izvanrednu kombinaciju urbanog života i mirnog okruženja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 117.000 €, 42,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na Vidikovcu u blizini MC Donalda,povrsine 43.2m kvadratnih.Lokal je u potpunosti sredjen i pogodan za razlicite vrste delatnosti. izuzetna lokacija. U blizini se nalazi: pijaca,Lidl,TC Bazar Vidikovac,autobuski prevoz i mnoge druge važne ustanove. U lokalu je trenutno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu priliku za kupovinu novog i neuseljavanog duplex stana površine 42m², koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji – Nova Detelinara. Stan je uknjižen, funkcionalnog rasporeda i prostire se na dve etaže: donji nivo čine dnevni boravak sa kuhinjom i kupatilom, dok....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Filmski Grad, 119.500 €, 42,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Filmski grad, ulica Ratka Mitrovića, noviji blok zgrada koji je izgrađen pre desetak godina, na uglu sa Jablaničkom ulicom. Lokal - poslovni prostor, povrsine 42m2, prizemlje sa izlogom ka parkingu zgrade, sastoji se iz dva spojena lokala i funkcioniše kao jedna celina. Pogodan za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 60, 180.000 €, 42,00 m2 cca 4290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 60, Tošin Bunar, New Minel novogradnja, jednoiposoban stan od 42m2. Nalazi se na trećem spratu od sedam i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zapadno je orijentisan i okrenut ka unutrašnjoj strani kompleksa što garantuje mir i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, neuseljavan jednoiposoban stan u tek završenoj zgradi na Salajci, ulica Radoja Domanovića, površine 42m2. Izdaje se prazan sa potpuno opremljenom kuhinjom. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, sobe, kupatila, hodnika i terase. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa....

 
 
 
  Stan, SURČIN, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se isključivo za poslovni prostor, odličan, svetao i potpuno nov, neuseljavan, jednoiposoban stan korisne površine 42m². Nalazi se na drugom spratu zgrade u centru Surčina, nedaleko od svih značajnih objekata. Orijentisan je južno i obiluje sa dosta dnevne svetlosti. Poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov neuseljavan komplet namesten stan na Telepu. Velika spavaca soba sa ugradnim ormarom,kuhinja sa dnevnim boravkom ,hodnik ,kupatilo i terasa. Niski troskovi ,grejanje po utrosku u sezoni. Zgrada ima lift ,biciklanu,kamere,parking ispred zgrade po principu ko pre parkira.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban,namesten, nov stan 42m2 u novoj zgradi na Telepu.Stan je odmah useljiv.Nije pet-friendly.Cena 450e sa parking mestom,bez parkinga 400e +depozit+agencijska provizija. Tel.0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Sime Matavulja. Izdvajamo iz ponude nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limana IV i Bulevara Evrope. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121856, III/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Izdaje se moderno namešten stan u novoj zgradi u komplexu Sqare garden. Stan je dvosoban, sa terasom, potpuno opremljen i spreman za uselje je odmah. Parking mesto u dvorištu. Potreban depozit u iznosu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bolmanska, Telep - Liman 4. Nov, neuseljavan stan u novoj zgradi. Niski troskovi, placaju se po potrosnji, grejanje samo u sezoni. Nije pet friendly. Parking mesto u dvoristu zgrade. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem u tek useljenoj zgradi nov namesten stan od42 m2 na prvom spratu na pocetku Telepa,miran kraj. Niski troskovi ,grejanje po utrosku na gas . Klima,internet,kablovska ,sopstveni parking .biciklana,kamere, Mogucnost dogovora oko cene za najam na duzi period. Cena bez parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov dvosoban stan pocetak Telepa.Ul.heroj Pinki br 11.zgrada naspram farmaceutskog fakulteta.Stan je na prvom spratu i potpuno je opremljen.Zgrada je useljena pre par mesec i u stanu jos niko nije ziveo.U dvoristu postoji parking mesto (kapija se otvara sa daljinskim).42 kvadrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 132.870 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov, luksuzno namešten dvosoban stan sa pripadajućim garažnim mestom na Avijaciji. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom (ukupno 5 spratova) u novom stambenom kompleksu izuzetnog kvaliteta gradnje i opreme. Stan se prodaje isključivo zajedno sa garažnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 113.977 €, 43,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Belfortska, 43.01m2 -------------------------------------------------------- 43.01m2, 2.0, 1/2, podno grejanje, terasa, garaža, novogradnja Dvosoban stan u novogradnji - stambeno-poslovni objekat u blizini budućeg Expo 2027, tržnih centara i trgovina, uz obezbeđenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 89.020 €, 43,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Adicama! Nov komplex zgrada zatvorenog tipa sa parking mestima, garažama, parkom i mesta za igru i šetnju. Veoma visok kvalitet gradnje! Izgradnja sa rokom kraj 2025 god. U ponudi stanovi svih struktura, kao i garaže i garažna mesta! Cene sa PDV-om! Pozovite za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 108.150 €, 43,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan dvosoban stan 43 m2 na Adicama ,novogradnja (2025) u urbanoj vili koja se nalazi u mirnom delu Adica, blizu naselja Kamenjar, na nekoliko stotina metara od Dunava. Ovaj kompleks čine 6 urbanih vila sa 40 stambenih jedinica povezanih u jednu celinu. Na 200 m udaljenosti....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 539)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>