• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura što veći

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura što veći" pronađeno 15 046 nekretnina - prosečna cena 1.709 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, INĐIJA, 154.500 €, 500,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća od 500m2 na ravnom placu od 350m2 Kuca ima jos dva odvojena stana sa odvojenim priključcima za struju i gas Svaki stan ima sobu, kuhinju i kupatilo. Kuca je izolovana (bez fasade) Ima trofaznu struju Dve radionice Garažu Podrum Terasu Gas Gradsku kanalizaciju Gradsku vodu Kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 128.750 €, 500,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kamenjar. Izdvajamo iz ponude odlično održavanu kuću na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje , okružena zelenilom i sa pogledom na Dunav. Izgrađena na parceli ukupne površine 500m2. Ovaj stambeni prostor organizovan je u tri etaže: prizemlje, sprat i potkrovlje ukupne površine....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 85.000 €, 500,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo Kuću-Restoran u Banoštru-Koruška,na glavnom putu za Susek,blizina Dunava,restoran je nekada radio kao Čarda Koruška,trenutno nije u radu,ispred kuće veliki parking,odličan plac 2.600m.Za više informacija pozovite. Terasa, Parking, garaža, Satelitska, kablovska TV, U blizini....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.900 €, 500,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se objekat u izgradnji u strogom centru grada izolovan od buke i gužve, na samo 50m od pešačke zone. Ukupna površina parcele je 5 ara, objekat je ukupne površine 500m2. Na parceli se nalazi i 15 parking mesta. Slobodna površina placa je projektovana za parterno uređenje, sa....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Vračar, 5.000 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kuća 450m², Šumatovačka ulica, Vračar – nekadašnji vrtić, idealna za poslovni ili stambeni prostor Izdaje se kuća površine 450 m² na 3 nivoa, sa garažom i dodatnim parking mestom, u srcu Vračara – Šumatovačka ulica. Objekat je nekada korišćen kao vrtić, što ga čini savršenim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 4.500 €, 500,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se moderan i potpuno namešten poslovni prostor u novijoj zgradi, na odličnoj lokaciji nedaleko od Beograda na vodi. Prostor je modularnog koncepta i može se lako prilagoditi potrebama zakupca, što ga čini idealnim za različite tipove kancelarijskih delatnosti. Raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 4.500 €, 500,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u ulici Svetozara Markovića površine 500m2 blizu Pravnog fakulteta ne namešten. Sastoji se od ulaznog hola koji delom vodi u suturenski prostor koji čine sedam prostorija. Prizemlje čini hol iz koga se ulazi u veći prostor a iz tog prostora se ulazi u pet....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Podbara, 1.500 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostrana kuća na odličnoj lokaciji u naselju Podbara. Površina kuće: 350 m² + dvorište Raspored: 6 prostorija, kupatilo i hodnik Dodatni objekti: Garaža + 4 odvojene prostorije u dvorištu Grejanje: Gas Nameštenost: Kuća se izdaje nameštena ili prazna – u zavisnosti od potreba....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Industrijska Zona Sever, 1.250 €, 500,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenska hala u industrijskoj zoni površine 500m2. Kamionski prilaz i ulaz Visina hale je 10m Na raspolaganju su 2 kancelarije Kontakt 0658888080 Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Parking, garaža.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TEMERIN, 1.000 €, 500,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE VIŠENAMENSKA ZIDANA HALA U TEMERINU POVRŠINA HALE JE 500m2 NA PLACU OD 2000 m2 FERO BETON,STRUJA SNAGE 50KW,VODA,GAS KANCELARISKI PROSTOR,TOALET VISINA HALE JE 6m ŠLEPERSKI PRILAZ Kontakt 0658888080 Prizemlje, Nenamešten, Potreban depozit, Parking, garaža.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 500 €, 500,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje poslovno - magacinskog prostora u Zrenjaninu TVB DOO Zrenjanin, nalazi se na lokaciji Temišvarski drum 3, reda 3. Kompleks fabrike na ovoj lokaciji je potpuno opremljena svom potrebnom komunalnom infrastrukturom, koja se sastoji od prilaznog puta izvedenog od asfaltne podloge,....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 200.000 €, 498,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na fantastičnoj lokaciji u Maloj Moštanici, sa prostranim placom od 11 ari i izuzetnim pogledom. Nekretninu čine tri etaže: • Prizemlje (1.0 stan) • Visoko prizemlje (2.0 stan) • Sprat (3.0 stan) Kuća je građena od čvrstog materijala i opremljena svim neophodnim priključcima:....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 175.000 €, 495,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Begecu ,uknjizena bez terata.Ukupna povrsina kuce je 495 kvadrata plus pomocni objekti.Koncipirana je kao 3 zasebna stana.Pogodna je i za poslovnu delatnost,poput starackog doma ( vrlo lako se može ugraditi lift , pođto postoji mesto zgodno za to.Od postojećih prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, RUMA, 2.500 €, 490,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Površina hale je 490m2 - Površina placa 2000m2 - Pogodna za magacin - Poseduje video nadzor i alarm Cena zakupa iznosi 2500e + posrednička naknada 100%. Za više informacija pozovite 066 82 92 225 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Bulevar Evrope 44. - registar....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 103.000 €, 486,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Niškoj Banji. Kuća se nalazi u opštini Niška Banja, u blizini teniskih terena i poznatog restorana Gurmanova tajna. Nalazi se na placu površine 6a, ima mogucnost povećanja površine do 23 ara. Kuća u osnovi ima 162m2 a sastoji se od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja,....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 180.250 €, 480,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u Rakovcu, uknjižena kao porodična stambena zgrada površine pod objektom (u osnovi) 127m2, pogodna za više namena: poslovanje (za različite delatnosti), stanovanje (jedna ili više stambenih jedinica) ili kombinovano. Ima 4 etaže: - suteren, bruto površine 127m2; -....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 190.000 €, 472,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dve kuće na placu od 1339m2 čija je širina fronta oko 20m, MZ Žarko Zrenjanin. Prva kuća je prizemna, površine 181m2 i koristila se kao restoran. Sastoji se od sale, kuhinje, ostave i sanitarnog čvora. Druga kuća je troetažna: Po+P+Pk, površine 291m2. U prizemlju se nalazi predsoblje,....

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 109.000 €, 470,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa, porodična kuća, kvalitetne novije gradnje, na odličnoj lokaciji u Ohridskom naselju, pored magistralnog puta Leskovac-Vučje. Kuća je po spratnosti Pr+I+Pot, ukupne površine oko 470m2 i nalazi se na 11.85 ari placa. Unutrašnji prostor je organizovan u tri posebne jedinice....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KAMENICA, 1.500 €, 470,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo izdavanje hale 470m u Sremskoj Kamenici na Paragovu, hala se izdaje isključivo kao magacinski prostor. Mesečna zakupnina 1500€ ( sa troškovima), depozit 1500€ + jednokratna agencijska provizija. Za više informacija pozovite našeg agenta. 0643187924 Paragovo,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 1.100 €, 462,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor se nalazi na atraktivnoj lokaciji za poslovanje u ulici Berislava Berica preko puta skole Kosta Trifkovic na Salajci. Kvadratura je podeljena na kvadraturu od 102 kvadrata zatvorenog prostora i 360 kvadrata parking prostora . Poslovni prostor poseduje na ulazu visoku....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 6.900 €, 460,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor koji zauzima ceo osmi sprat, površine 300m2, sa direktnim pristupom iz lifta. Prostor je pažljivo organizovan i obuhvata ulazni hol, moderno kupatilo, dodatni toalet, kuhinju, dve terase, a sve je opremljeno grejanjem i sistemom klimatizacije....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 1.500 €, 460,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji na centralnoj ulici u naselju, u blizini su obdanište, market, autobusko stajalište Kuća je ukupne bruto površine 460m2, sastoji se od tri etaže i podruma. Sve je povezano unutrašnjim stepenicama. Prizemlje se sastoji od hodnika, velike dnevne....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU EKSKLUZIVNO I RETKO U PONUDIProdaje se u srcu Temerina Uknjižena i Prelepa Spratna Porodična kuća na TOP LOKACIJIKuća je Posebna,svetla,funkcionalna,Velika,prava domaćinski održavana,kvalitetno građena,dobra izolacija,nalazi....

 
 
 
  Kuća, DONJE VLASE, 105.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća sa prelepim placem, na pola puta od Donjeg Vlasa. Plac je površine 29,7 ari u jednom komadu. Kuća je 450m2 spratnosti p plus 1 u postupku legalizacije. Prizemlje kuće je opremljeno za život, a spoljne stepenice vode na sprat koj je u sivoj fazi. Prizemlje kuće....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MATEJEVAC, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se parcela površine 18 ari sa dve višespratne kuće i više pomoćnih objekata u Gornjem Matejevcu. Prva kuća je iz 60 tih godina, čvrste gradnje i betosnkih ploča u medjuspratu. Sastoji se od donjeg sprata gde je kuhinja i veliki vinski podrum, i sprata. Na spratu je trem, ulazni....

 
 
 
  Apartman, TOPOLA, 103.000 €, 450,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u B.Topoli, nalazi se ova neobična poslovna zgrada, koja pruža bezbroj mogučnosti za malde ljude koji bi voleli da sebi obezbede krov nad glavom a ujedno ida obezbede sebi kroz biznis pristojnu zaradu. Zgrade poseduje tri celine. U prizemlju se nalazi lokal od....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.700 €, 450,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovna zgrada u centru. Objekat je ukupne površine 450m2. Objekat je pogodan za privatnu kliniku, raznovrsna predstavništva, programerske kuće, privatne škole, IT sektor, osiguravajuće kuće i sl. Unutrašnjost objekta može se prepraviti po želji zakupca. Neke od osnovnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 3.600 €, 450,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni Prostor 450 m2 kod Lipovog Gaja sa Parkingom--Zakupnina 3600e-065/385 8880 Izdajemo u Novom Sadu PoluNamešten Poslovni prostor 450m2 komplet Prvi Sprat na TOP-TOP LOKACIJIProstor se nalazi u blizini Lipovog Gaja na prvom spratu,poseduje deset prostorija,Polunamešten....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 3.150 €, 450,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se hala u Futogu za skladišni prostor. Površina hale je 450m2, nalazi se na samostalnom placu Ima 2 ulazno-izlazne kapije visine 4,5m sa šleperskim ulazom Visina hale je 4,5m u šljemenu je 5,5m Struja je snage 22kw, video nadzor Pod je urađen od armiranog betona Hala je priključena....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 6.000 €, 448,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo u dugoročni zakup odličnu kuću na Dedinju, u mirnoj i prestižnoj ulici Malog Radojice. Uvučena, mirna i jednosmerna, a opet nadomak ključnih saobraćajnica i diplomatskog jezgra Dedinja – u ulici Malog Radojice izdaje se odlična, funkcionalno organizovana kuća ukupne površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRBAS, 185.400 €, 441,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo proizvodnju u Ravnom selu! Blizu glavnog magistralnog puta, a opet u mirnom delu sela, nalazi se ova proizvodnja prepuna potencijala. Pogodna za razne delatnosti poput pekare, mlekare, kozmetičke radionice i proizvodnju raznih zanatskih proizvoda mimo gored navedenih. Na....

 
 
 
  Kuća, NOVI BEČEJ, 110.000 €, 440,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

kuca je pravljena moderna jako je velika ima 7,spavace sobe 3,kupatila 3,ulaza nemogu da vam pisem sve ali od video nadzora alarma kapija se otvara na daljinski voda reto cirkulacija grejanje plin i struja ako gledate plan videcete da ima i kafic i suteren ja mislim 440,m2 ali ako....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 185.400 €, 437,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je kuća u Futogu. Sastoji se od 4 etaže, polusuteren, prizemlje, sprat i potrkovlje. Sve etaže osim prizemlja su u sirovom stanju. Gas je priključen i postavljeni su radijatoru. Plac je odličan ravan, površine 810m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 500 €, 437,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se magacinski prostor u Donjem Međurovu blizu asfaltnog puta sa dobrim šleperskim prilazom. Prostor se sastoji iz dva objekta sa pet magacinskih prostora, ostave za alat,sanitarnog čvora, prostora za odmor, kancelarijie i predprostora. Ispred ulaza u objekat je prilaz za šlepere.....

 
 
 
  Poslovni prostor, RUMENKA, 206.000 €, 436,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***ODLIČAN LOKAL NA NAJBOLJOJ LOKACIJI U RUMENCI*** Fizički lokal ima prizemlje i prvi sprat, u radu su oba lokala. Prizemlje izdato, može da se nastavi izdavanje!!! Za više informacija pozovite Novogradnja, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 161.710 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam kuću u izgradnji, punu potencijala. Poseduje stambeni deo, koji se nalazi na spratu, sa dve stambene jedinice. Prizemlje je osmišljeno tako da može da se formira u veliki poslovni prostor. Podrum se pruža celom površinom kuće. Kablovi za struju su poduplani, tako....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 159.650 €, 435,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veća nekretnina novije gradnje u Žablju na odličnoj lokaciji sa bezbroj mogućnosti +++ Agencijska oznaka nekretnine 3045201 , Žabalj, Centar . Prodajemo odlićnu , veliku nekretninu od 435 P+I +Po , na parceli od 1200m2 . Nekretnina je završena u konstruktivnom smislu, uvedena struja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 146.000 €, 435,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117538, VPR/I, terasa, zidani, parking, dvorište/bašta. Prodaje se poslovno-stambeni objekat.Osnova je uradjena,u prizemlju je planirano da budu 2 lokala I magacin.Gore je planirano da budu 3 stana.Ostavljene su I terase.Dozvoljena je gradnja I tog sprata.Prikjucak....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 102.000 €, 435,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju veliki plac u Žablju! Na placu postoji izgrađena kuća u tri etaže - podrum, prizemlje i potkrovlje. Prizemlje i potkrovlje poseduju po dve terase sa obe strane kuće, koja je dobro locirana u neposrednoj blizini centra Žablja. Kuća je okružena velikim dvorištem, koje ostavlja....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 145.000 €, 432,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u Vrnjačkoj Banji iznad hotela Sunčev Breg, u prelepom mirnom okruženju za uživanje. Od centra banje udaljena je oko 2km. Ima potencijala za porodično stanovanje, kao i za opremanje u hostel ili apartmane, jer priroda koja okružuje ovu nekretninu....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRNJAČA, 200.000 €, 430,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u Krnjači, na 5 minuta od Omladinskog stadiona nalazi se stambeno poslovni objekat koji je uknjižen 1/1, legalizovan kao dva stana (165m2 i 78m2) i poslovni prostor - lokal 187m2. Manji stan je u prizemlju, veći je dupleks, prizemlje i potkrovlje, a lokal je polovina....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 2.500 €, 430,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se višenamenska hala u Veterniku. Površina hale je 430 m2 U okviru hale se nalaze 3 kancelarije sa podnim i zidnim grejanjem na struju i 2 toaleta Alarmni sistem, video nadzor Plac je površine 510m2 sa kliznom ulaznom kapijom Visina hale je 6m u šljemenu je 7,20m, fero beton,2....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 565)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>