• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano 60 m2" pronađeno 145 nekretnina - prosečna cena 1.903 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 166.860 €, 60,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lux renoviran stan u naselju Banatić. Smešten je na 4. spratu od 6, u zgradi sa liftom. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak spojen sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo, ostavu i terasu. Idealan za porodičan život jer je smešten u mirnoj ulici sa dosta parking mesta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo odličan, dvosoban stan u blizini limanske pijace. Nalazi se na četvrtom spratu, ima lift. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ulazi iz predsoblja a čine ga prostrana dnevna soba sa trpezarijom, spavaća soba, kuhinja ima prozor, kupatilo isto ima prozor, terasa koja....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 66.000 €, 60,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Barajevo, Naselje Gaj, 20. oktobra, 60m2 .. 60m2, 2.5, 4/5, inverter klima, lođa, podrum, interfon Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi okruženoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 190000 eura renovirano 60 m2'
85.000 €
1.200 €
200.000 €
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Batajnica, Klisina nova 9, 60m2 . 60m2, 2.5, 3/3, EG, klima, terasa, parking, interfon, telefon, renoviran. Prodaje se dvoiposoban moderno opremljen stan u novijoj zgradi, staroj desetak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Karaburme, u neposrednoj blizini Mirijevskog bulevara, nalazi se ovaj funkcionalan dvosoban stan. Zgrada je uredna i održavana. U blizini su vrtić, škola, pošta, marketi i svi ostali neophodni sadržaji za porodičan život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompletno renoviran i namešten, dvosoban salonski stan nadomak pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor sa visinom plafona preko 3,5m čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo sa tuš....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 88.000 €, 60,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izvanredan dvosoban stan smešten u srcu Sremske Mitrovice. Stan je površine 60m2 i po strukturi je dvosoban. Ova nekretnina se nalazi na šestom spratu stambene zgrade koja ima ukupno sedam spratova, pružajući izuzetan nivo privatnosti i udobnosti. Prostor je odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo kompletno renoviran, moderan, komforan, jednoiposoban stan u Tozinom Sokaku. Stan se sastoji iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Stan se izdaje zaposlenom paru ili jednoj osobi, bez ljubimaca.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 83.000 €, 60,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno renoviran stan sa pripadajućim dvorištem. Po strukturi je dvosoban sa dve spavaće sobe a kuhinja, trpezarija i dnevni boravak čine jednu prostoriju. Dograđen je ulazni hodnik tako da stan ima 60m2 a uknjižen je na 51m2. Renovirane su sve cevi, instalacije, stavljena krovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 159.990 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118244, VI/VI, klima, lift, uknjižen, nov luks, stara gradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan površine 60m2 nudi savršen spoj udobnosti i funkcionalnosti. Sastoji se od predsoblja, svetle dnevne sobe, prostrane glavne spavaće sobe, dodatne spavaće sobe, moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i prazan stan u Mirijevu 4, u ulici Ljubiše Miodragović. Trenutno je prazan ali po potrebi može biti u potpunosti opremljen nameštajem. Stan je okrenut od ulice, na prizemlju, po strukturi je dvoiposoban. Poseduje kuhinjske elemente. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 178.000 €, 60,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 2.0, lako adaptabilan u 2.5. 57m2 grejne površine + 3m2 terase. Pre par godina je renovirano kupatilo i stavljena pvc stolarija. Obezbeđen parking za stanare zgrade. U lepo održavanoj zgradi, na odličnoj lokaciji. Svetao stan, dvostrano orjentisan, odlično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski stan u centru Novog Sada, u ulici Grčkoškolska Stan je potpuno renoviran, sa novim nameštajem. Nalazi se na trećem spratu, ima 60m2, plafoni su preko 3,5m.. Stan poseduje jedno parking mesto u dvorištu zgrade. Cena je 600 evra+režije koje su male (do 100e) Potreban....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 2.5 stan u ulici Stjepana Filipovića, Savski Venac. Stan je okružen drvećem, parkovima..predivno okruženje za miran i obezbeđen život. Renoviran je i odmah useljiv. Parking se vrlo lako pronalazi oko zgrade. Blizina železničke stanice, autobuska stajališta za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan na Dedinju, u neposrednoj blizini Ambasador parka i Britanske internacionalne škole. Stan je svetao sa odličnim rasporedom i nalazi se na 3. spratu u zgradi bez lifta. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje. Karakteristike stana: Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 119.000 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada u mirnoj ulici, sa dosta parking mesta ispred, u blizini okretnice i marketa. Stan – duplex, kompletno renoviran (vodo i elektro instalacije, granitna keramika, vrhunske sanitarije, krov, izolacija, fasada). Podno grejanje. Dvostrano orijentisan. I nivo: velika dnevna soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.000 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, na početku Bulevara Nemanjića, izmedju centra grada i Delta Planet-a. U neposrednoj blizini stana nalazi se Dom zdravlja, brojni maloprodajni objekti, supermarket, filijale banaka, osnovna škola, vrtić, park Sveti Sava. Nalazi se u starijoj kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 149.350 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je fantastičan, kompletno renoviran duplex stan od 59m², smešten na izuzetnoj lokaciji – samo 10 minuta pešice od centra grada! Stan je troiposoban, odlično organizovanog rasporeda, svetao i prostran, idealan za udoban i moderan život. Renoviran sa puno pažnje i stila,....

 
 
 
  Stan, ARANĐELOVAC, 89.000 €, 61,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u centru Arandjelovca Gornja jadranska Prizemlje(nema pentranja uz stepenice : ) ), ima dva ulaza, sa spoljne strane, kroz zatvorenu terasu, koja je pretvorena u hodnik(8kv nije uknjizeno , kupcu dodje gratis). Kao i iz unutrasnjosti zgrade Stan ima 61kv +8kv. Pregradjen i napravljeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 154.500 €, 59,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban, komforan stan na Limanu 3 sa odvojenom kuhinjom. Nalazi se na izuzetno lepoj lokaciji, malo uvučen sa Bulevara cara Lazara preko puta Limanske pijace. Ispred ima prilično veliki parking prostor što daje velike šanse da se nadje mesto za parkiranje. Renoviran je pre....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux, dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, u centru Niša. Nalazi se na petom spratu, u stambenoj zgradi, sa liftom. Stan je kompletno renoviran, sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima. Površina stana je 61 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 123.600 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan bez ulaganja sa ugradnim nameštajem koji ulazi u cenu stana,zastakljenom terasom sa roletnam na daljinsko upravljanje,odlično održavan. U sastav stana ulazi i ostava koja se nalazi iznad stana u tzv. tavanskom prostoru.Zgrada ima dva lifta (mali i veliki).Zrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 159.650 €, 59,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, dvosoban, komforan stan na Limanu 3 sa odvojenom kuhinjom. Nalazi se na izuzetno lepoj lokaciji, malo uvučen sa Bulevara cara Lazara preko puta Limanske pijace. Ispred ima prilično veliki parking prostor što daje velike šanse da se nadje mesto za parkiranje. Renoviran je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, na odličnoj lokaciji! U prilici smo da Vam predstavimo renoviran I dobro organizovan trosobni stan. Iz prostranog hodnika ulazi se u sve prostorije. Kupatilo I kuhinja imaju prirodnu ventilacuju. Stan je uknjižen na 56m2, mereno je 59m2. Parking je obezbeđen u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac, Voždovačka crkva, Vojvode Stepe, 59m2 59m2, 2.5, 3/4, CG, terasa, parking, podrum, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: izvorno. Odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 159.000 €, 59,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna pozicija zgrade u odnosu na glavnu saobracajnicu,snabdevanje,skolu,Dom zdravlja,a opet miran i tih .Izuzetno svetao,juzne orjentacije sa otvorenim ,panoramskim pogledom na grad,reku. Kompletno renoviran: uradjene hidro,elektro instalacije,pvc stolarija sa komarnicima i spoljasnjim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 59.000 €, 59,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, kompletno namešten, 3.0 stan. Komforan, ugradni plakari, lođa, panoramski pogled. Useljiv od 1. Jula. Uredna zgrada. Dva lifta, cg. Slobodan parking oko zgrade. Obavezan depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija za zakupca 50% Broj agencije u Registru....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 62,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru. Nalazi se na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini fakulteta i škole. Odlična investicija za porodični život, kao i za izdavanje. Stan je uknjižene površine 62 m2 i terase 8m2 koja ne ulazi u kvadraturu stana. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 67.000 €, 62,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u nivou prozemlja, u naselju Padinska Skela ukupne površine 62 m2.Odlična lokacija.Renovirano 2011.godine. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 143.220 €, 58,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam delimično renoviran dvosoban stan površine 58m2 koji bi bez problema mogao da se prepravi u dvoiposoban. Ovaj komforan i funkcionalan stan se nalazi u ulici Stevana Hristića na Novom Naselju-Bistrica. Spratnost je visoko prizemlje izdignuto 3 stepenika. Ulično je....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten stan na odličnoj lokaciji u Siminoj ulici 2.0 stan, adaptibilan u 2.5 (dnevna soba se može pregraditi rigips zidom za potrebe poslovnog prostora), cg, 4/5, lift, ostava, dve terase (sa terasama 66m2).Stan je renoviran, pvc prozori , optika u svim prostorijama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 180.250 €, 62,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunska nekretnina u prelepom delu Novog Naselja-Savina. Dvoiposoban stan u potpunosti renoviran. Zajednička biciklana , ostava u ulazu sa malim brojem stanova. Bulevar Evrope u neposrednoj blizini . Puno zelenila i planskog parking mesta oko zgrade. Stan pun svetla i pozitivne energije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Funkcionalan odlicno osvetljen porodican stan sa 2 spavace sobe. Kompletno renoviran , maksimalno iskoriscen prostor, postoji mogucnost kupovine kompletnog namestaja. Prostorije dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavace sobe, kupatilo, zastakljena lodja i hodnik. Odlicna....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 94.000 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u Banji Vrdnik,Železnička ulica,dvorišno orijentisan,visoko prizemlje. Stan je KOMPLETNO renoviran,bez ikakvih ulaganja. Stanu pripada ostava u podrumu zgrade koja ne ulazi u kvadraturu stana. Uknjižen, vlasnik. Moguća zamena za kuću ili vikendicu na Fruškoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 156.520 €, 58,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvosoban stan na 12. spratu od 58m2, u Novom Sadu, na Limanu 2. Stan se nalazi u dobro održavanoj porodičnoj, stambenoj zgradi u neposrednoj blizini Štranda, Novosadskog keja i Limanskog parka. Zbog same blizine Dunava poseduje specifičnu mikroklimu koja leti pruža prijatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 209.000 €, 62,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luks, kompletno renoviran stan, bez ikakvih ulaganja. Odličnio iskorišćen prostor, u sve prostorije se ulazi iz hodnika. Izuzetno svetao, u lepo održavanoj zgradi. Prodaje se namešten. Pogodan za život i za izdavanje, kao i za poslovni prostor. Javni parking ispred zgrade. Pripadajući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 104.550 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan u centru. Površine je 61,50m2, nalazi se na III (nije poslednji sprat) stambene zgrade bez lifta. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je etažno. Stan je renoviran, ne zahteva dodatna ulaganja.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 600 €, 58,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor u centru Niša. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade. Površina stana je 58m2. Stan je kompletno renoviran, još uvek su radovi u toku. Prostor čine tri prostorije, kuhinja i dva kupatila. Grejanje je na struju inverter klima. Nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje imamo prelep, moderan, kompletno renoviran, komforan stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, na samom početku Novog Naselja, u zgradi koja se nalazi odmah pored velikog doma zdravlja, a u neposrednoj blizini su crkva, banke, marketi i sve drugo što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kompletno, moderno/neutralno renoviran dvoiposoban stan na Detelinari. - struja, voda, keramika, podovi, spoljna i unutrašnja stolarija. . . . . - sastoji se od dve prostrane sobe (17m2 i 14m2), centralno pozicioniranog dnevno/trpezarijskog dela (14.5m2) sa kuhinjom (6m2), kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 185.200 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Renoviran stan površine 58m2, u prizemlju, sa plafonom visine 4,20m u Dunavskoj ulici. Prednost ovog stana je pored lokacije i parking mesta u dvorištu i to što celom površinom stana može da se napravi galerija. Promenjena stolarija, podovi, ostavljena konstukcija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 145)

<< <1 2 3 4> >>