• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura interfon pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura interfon pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura interfon pala cena

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura interfon pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 215.000 € na 185.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 117,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 215.000 €
17.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelep duplex stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život (pekara, prodavnica, škola, igraonica za decu). Struktura stana: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu, prostorija za ostavu, stan u gornjem delu poseduje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 190.000 €
15.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2. 5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.12.2025 - 180.000 €
27.03.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Crveni krst - Svetomira Nikolajevića 2. 0, 50m2 (terasa 5m2), VPR/5, CG, telefon, lift, interfon, podrum, parking U ponudi za prodaju dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji. Nalazi se u zgradi sa sopstvenim parkingom. Stan je u izvornom stanju, potrebno mu je sređivanje.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 195.000 € na 190.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 180.000 €
24.03.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Svetomira Nikolajevića Soba: 2 Godina izgradnje: 1957 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 198.000 € na 190.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 190.000 €, 60,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 198.000 €
29.04.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Retka prilika na tržištu, funkcionalan dvosoban stan na Čukaričkoj padini, idealan za porodičan život ili kao investicija. Sastoji se od prostrane dnevne sobe, trpezarije povezane sa kuhinjom, komforne spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Raspored prostorija je praktičan i maksimalno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 197.000 € na 184.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 184.000 €, 46,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 197.000 €
27.02.2026 - 184.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Odličan, kompletno opremljen nov stan 46m2 sa pripadajućim parking mestom sa rampom i prelepim pogledom, pogodan kako za život tako i za izdavanje. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa. Parking mesto je obavezno uz stan po....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 210.000 € na 183.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 183.000 €, 100,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.08.2025 - 215.000 €
30.09.2025 - 199.000 €
28.10.2025 - 219.000 €
02.12.2025 - 210.000 €
21.04.2026 - 183.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Parking Novogradnja Interfon Radmile Savićević Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 190.000 € na 180.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 190.000 €
03.04.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, Marička 2.0, 71m2 (terasa 8m2), VPR/4, TA, parking, podrum, interfon, telefon, klima, video nadzor. Adaptibilan, trostrano orijentisan, dvosoban stan na visokom prizemlju, sa tri Midea klime, video nadzorom stana i ulaza zgrade. Stan se prodaje sa svim nameštajem i belom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking do 190000 eura interfon pala cena (146)
  • oglasi.rs parking do 190000 eura interfon (403)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>