• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 podno grej - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 podno grej - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 podno grejanje

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 podno grejanje" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.667 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Palilula, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno renoviran i namešten stan (100m2) u prizemlju kuće kod Palilulske pijace, Đušina ulica , sa prelepom baštom i parking mestom. Dvosoban , mogući kućni ljubimci. Iako se kuća nalazi u centru mirno je i tiho. Stan ima podno grejanje, đakuzi i inverter klimu. Izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 99,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju novog četvorosobnog stana na lepoj lokaciji u Veterniku. Stan poseduje:hodnik,dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom,tri spavaće sobe,dva kupatila,dve terase i ostavu. Parking mesto ulazi u cenu. Kupatila i podovi kuhinje su obloženi premijum keramikom,a sobe kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.000 €, 99,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107826, I/II, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. Idealan raspored,obilje prostora ali bas bas . Urbana vila ,starosti oko 2 godine a stan zauzima ceo 1. sprat 3 spavace sobe,1 garderober soba,2 mokra cvora,veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom Dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 podno grejanje'
155.540 €
175.000 €
150.360 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 155.610 €, 102,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 157.590 €, 97,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama. Odličan kvalitet gradnje i opreme. PVC stolarija, električne roletne, podno grejanje na gas. Stan je odličnog rasporeda, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Završetak je planiran za februar 2024. godine. Grade se dva objekta, ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 181.050 €, 95,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prestižan četvorosoban stan u izgradnji, idealan za kupce koji ne prave kompromise kada su u pitanju kvalitet, komfor i moderan način života. Ovaj savremeno projektovan stan pruža savršen balans između funkcionalnosti i elegancije, te predstavlja idealno rešenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 185.400 €, 95,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam savršenu nekretninu ukoliko želite komfor, kvalitet i mirno okruženje. Vrhunski materijali, podno grejanje na gas, centralna klima, video nadzor. Dvostrano orijentisan, prelepo osunčane prostorije. Stan uknjižen na vlasnika 1/1, mogućnost kupovite preko stambenog....

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118774, III/III, dupleks, klima, terasa, parking, stambena zgrada. U prilici smo da ponudimo stan koji se sastoji od ulaznog hodnika , kuhinje , spavaće sobe, kupatila , velike dnevne sobe , terase , ukupne površine 66,30 kvadrata. Na gornjem spratu nalazi se soba galerija....

 
 
 
  Stan, BANJA, 150.000 €, 106,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Stojana Stoleta Aranđevovića, 106.30m2 . 106.30m2, 3.0, 3/3, podno grejanje, terasa, interfon, telefon,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 188.000 €, 94,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi koju predstavljamo je duplex troiposobne strukture površine 94,07m2 koji se nalazi na IV spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa lftom. Prvi nivo se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase a drugi nivo čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.330 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika. Parking....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 196.400 €, 93,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

549743-Lux nekretnina, na odličnoj lokaciji! U centru Vrdnika, odličan kako za život, tako i za izdavanje. Stan je nov, nikada useljavan, sa odličnom opremom. Aluminijska stolarija i roletne sa električnim podizačima, podno grejanje. odličan unutrasnja stolarija, uvozna keramika.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 160.500 €, 107,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Odličan, kompletno namešten, veoma komforan četvorosoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj veoma svetao stambeni prostor luksuznih nota dizajniran je po najsavremenijim kriterijumima organizacije prostora. Odlikuju ga funkcionalan raspored,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 157.500 €, 93,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivne stanove u urbanoj vili direktno od investitora. Lokacija je Telep, Kotorska 66, Novi Sad. Namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 140.160 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji, Matice srpske, Mirijevo 1. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Zgrada modernog izgleda, visok kvalitet gradnje, ima lift. Dokumentacija uredna, ukniženo. U stanovima je sprovedeno podno grejanje na el. kotao I ugrađeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 181.900 €, 107,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Heroja Pinkija. Nov, luksuzno opremljen četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj veoma svetao stambeni prostor nalazi se na III spratu nove stambene zgrade sa liftom. Čine ga prostran dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 172.420 €, 93,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 167.630 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan površine 93 m² u mirnom i uređenom stambenom kompleksu u banji Vrdnik. Ova nekretnina se ističe vrhunskim kvalitetom gradnje, pažljivo biranim materijalima i izuzetnom lokacijom, a cena uključuje i privatno parking mesto. Strukturu stana čini • Dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 149.999 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan, 91m2, idealne strukture sa odvojenim spavaćim blokom u kojem su kupatilo i 3 spavaće sobe od kojih 2 imaju izlaz na terasu. Komforan dnevni boravak sa toaletom, kuhinjom i izlazom na manju terasu. Pozicioniran na prvom spratu kao jedini stan. Podno grejanje na gas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.800 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan i prostran stan u Veterniku, površine 91m², idealan za porodičan život. Karakteristike stana: • 3 spavaće sobe • Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 terase - kupatilo i toalet • Podno grejanje – ušteda i udobnost tokom cele godine • Dvostrana orijentacija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>