• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 lift - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 lift - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 lift

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 lift" pronađeno 208 nekretnina - prosečna cena 1.353 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI BANOVCI, 128.250 €, 96,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zamislite život u novom, savremeno građenom stambenom objektu, gde su svaki detalj i materijal pažljivo birani kako bi obezbedili udobnost, kvalitet i funkcionalnost. Prostrane i svetle prostorije pružaju osećaj otvorenosti i komfora, dok vrhunska gradnja osigurava dugotrajnost i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 115.200 €, 96,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 80939, VII/VII, klima, lift, terasa, nov, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, u blizini Palate pravde, Savskog Trga i Beograda na vodi. Prostran je, vrlo komforan, strukturno....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Donji Grad, 148.000 €, 104,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je prostran stan površine 104 m² u novogradnji u Donjem gradu, Pančevo, građen po najvišim standardima kvaliteta i energetske efikasnosti. Stan kombinuje moderan dizajn, odličnu izolaciju i ekonomično grejanje, što ga čini savršenim izborom za udoban porodičan život ili investiciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan kompletno opremljen. Dnevni boravak u sklopu trpezarije, 3 spavace sobe, 2 kupatila, nova ugradna kuhinja, terasa, garazno mesto u sklopu zgrade . Odmah useljiv stan . Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za sve informacije mozete nas kontaktirati: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban penthouse u novogradnji na Vracaru. Stan je useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber ; +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Kontakt van radnog vremena/kabinet.elite@gmail. com Web....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, kompletno opremljen stan u novogradnji – Vranjska ulica Izdaje se prostran, potpuno namešten stan površine 104 m², na 3. spratu (od ukupno 4) u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima tri spavaće sobe, dva kupatila, terasu, dodatne prostorije, kao i obezbeđeno parking mesto uključeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 105m2 na četvrtom spratu u zgradi bez lifta u Obrenovićevoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je centralno. Ima klime. Kuhinja je kompletno opremljena sa novim uređajima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121327, II/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaža(2), stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u zgradi novije gradnje na odličnoj lokaciji. Po strukturi je četvorosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 119.900 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez većih ulaganja, na top lokaciji u blizini Tehničkih fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od lepših i mirnijih delova grada. Po strukturi je komforan trosoban, uknjižene površine 83m2, (korisne sa lođom oko 95m2)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram. Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.000 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i svetao trosoban stan površine 95 m² na Autokomandi, u mirnom delu grada sa odličnom saobraćajnom povezanošću. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i reprezentativnim ulaznim holom, što ga čini savršenim rešenjem za porodice, poslovne ljude ili diplomate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 175.800 €, 95,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 1.800 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan stan za izdavanje na tržištu nekretnina, opremljen po najvišim standardima današnjice. Zgrada je smeštena u mirnu, jednosmernu ulicu u blizini Hrama Svetog Save. Odlična lokacija bogata komercijalnim sadržajima, kafeima, restoranima i zelenim površinama. tan predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.500 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan u zgradi novije gradnje na Vračaru u neposrednoj blizini Hrama svetog Save .Dvostrano orijentisan stan , prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, 2 spavaće sobe, kupatilo ,toalet ,2 terase,podrum. Garazno mesto u sklopu zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, DUVANIŠTE, 650 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 85m2 na sedmom spratu u zgradi sa liftom preko puta Magdona. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu i inverter klimom. Komplet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorososoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi odmah do Svetosavskog parka, Osnovne škole, vrtića, na par minuta od TC Roda, 5 minuta do Delta Planeta Stan je po strukturi četvorosoban , površine 95 m2 sa terasama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 177.100 €, 95,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan četvorosoban stan na jednoj od najlepših porodičnih lokacija u gradu! Stan se prodaje kompletno namešten, u ceni se nalaze i dva parking mesta. U blizini stana se nalaze škole, marketi i sve ostalo što je potrebno za život. Stan je opremljen najsavremenijom tehnikom i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 161.400 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan na Panteleju u Novogradnji, stan na celom spratu, 95m2, 3. sprat, po strukturi 5 soban stan dnevni boravak sa terasom, odvojena kuhinnja i trpezarija, 4 spavace sobe, 2 kupatila, 2 terase, centralni hodnik iz koga se zasebno ide u sve prostorije, pvc stolarija, lift, Uradjena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 176.130 €, 95,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u okviru ekskluzivnog kompleksa koji prvi put donosi ovakav koncept stanovanja u ovom delu grada. Projektovan je tako da spoji udobnost porodičnog života sa praktičnošću poslovne zone, uz pogled na Frušku goru i odličnu povezanost sa ostalim delovima grada. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 167.000 €, 95,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, lux stan, na Nišavskom keju, u centru grada, na veoma atraktivnoj lokaciji pogodnoj za porodično stanovanje i izdavanje. U blizini su fakultet umetnosti, OŠ, vrtić, brojni marketi, Trg Kralja Aleksandra , Trg Kralja Milana, kao i šetačka zona, udaljena svega 200m.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.950 €, 95,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115980, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, mogućnost proširenja, stambena zgrada. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji na visokom prizemlju . U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzni trosoban stan 95m2 u Resavskoj ulici u blizini Kliničkog centra i Slavije. Stan se nalazi u zgradi rezidencijalne gradnje sa portirom. Nalazi se na 4. spratu od 5 spratova. Dva lifta Stan se sastoji od hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta,....

 
 
 
  Stan, GRANICE, 156.600 €, 95,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 95,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna lokacija! Ovaj luksuzni prostrani stan od 95m2(75m2+20m2 terase) nalazi se na odlicnoj lokaciji u srcu Starih banovaca sa fenomenalnim pogledoma na Dunav, sa 3 prostrana balkona, kupatilom i zasebnim toaletom, i zasebnom vesernicom u stanu. Blizu iskljucenja za autoput Beograd/....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 204.250 €, 95,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 95m2 u blizini Limana 4 dvostrano orjentisan. Stan poseduje veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, toalet i dve terase. Na iskazanu cenu obračunava se 10% PDV. Mogućnost povraćaja PDV a. Garžno parking mesto je 16 000 eur. + Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan, troiposoban stan u strogom centru grada, u blizini SUP-a. Uknjižena površina stana je 85m2 bez terase (95m2 sa terasama). Nalazi se na III spratu u zgradi bez lifta . Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, ostave, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi duplex na Bulevaru oslobođenja površine 95m2 Pet Friendly. U potpunosti je opremljen, ima dva kupatila,ostavu i zatvorenu terasu površine 15m2 Garaža je uračunata u cenu zakupnine. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Trg, 114.000 €, 95,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, na par koraka od Vaznesenjske crkve, Vlade Srbije, trga Stefana Nemanje. Odlična lokacija stana, strogi centar grada. Površine je 95m2 i po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 136.500 €, 105,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105444, IV/VI, lift, terasa, nov, novogradnja, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan duplex u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 157.500 €, 105,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.5, 105m2, EG, lift, III/V, telefon, interfon,parking. Uknjižen. Lep,svetao stan, salonskog tipa na odličnoj lokaciji u Bulevaru Kralja Aleksandra. Sastoji se od dve sobe, dnevnog boravka, antre, dva mokra čvora. Dvostrano orijentisan, pripadajuće parking mesto. Kontakt 060/559-3691....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 161.500 €, 95,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje lux stana na Vracaru / Hram Trosoban stan na Vracaru nedaleko od Hrama Svetog Save. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje sa izlaskom na prostranu terasu. Dve spavace sobe, kupatilo i toalet. Garazno mesto. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran dvosoban stan sa velikom terasom – Ulcinjska ulica Lokacija: Ulcinjska ulica Površina: 95 m² Struktura: Dvosoban stan Sprat: 6. (poslednji sprat, zgrada sa liftom) Terasa: Ogromna terasa sa prelepim pogledom Parking: Privatno parking mesto iza zgrade Cena zakupa:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 195.000 €, 106,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1095572. Dvoetažni penthaus bez kosina sa pogledom na Frušku goru. U donjem delu se nalazi kuhinja u sklopu dnevnog boravka, spavaća soba, toalet terasa, gore 2 velike sobe, kupatilo, terasa, ostava. Visina u stanu je 280 cm. Postoji mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 94,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

529426 Nov, uknjižen, neuseljavan dupleks. Odličan kvalitet gradnje i opreme. U ceni i parking mesto u dvorištu. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 205.000 €, 94,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini svih neophodnih sadržaja i brojnih linija gradskog prevoza. Po strukturi je dupleks: na donjem nivou su dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i toalet, a na spratu su tri spavaće sobe i kupatilo. Stan je održavan, komforan, dvostran i svetao.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks Skyline Belgrade je luksuzni stambeno-poslovni kompleks smešten u samom centru grada, u ulici Kneza Miloša. U ovoj zgradi imamo u ponudi fantastičan stan sa prelepim pogledom na grad. Stan je prostran i svetao. Poseduje dve spavaće sobe, dnevnu sobu, trpezariju, kuhinju i....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan duplex u kvalitetnoj i urednoj zgradi, idealan za porodični život. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom, toalet i terasa ulične orijentacije. Gornji nivo sadrži tri spavaće sobe, kupatilo i dve terase, što pruža dodatni komfor i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 94,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, četvorosoban stan (94m2) na Grbavici. Stan se nalazi na 5. / 6 spratova. Zgrada poseduje lift. Ulica sa dosta zelenila. Uz stanarsku kartu imate regulisano parking mesto. Stan se sadrži iz velike dnevne sobe povezane sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, dva kupatila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 208)

<< <1 2 3 4 5> >>