• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 duplex - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 duplex

  • Za upit "oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 duplex" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 1.601 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan, četvorosoban, renoviran duplex 100m2 - Grbavica Opremljenost: Polunamešteno - internet, TV, veš mašina, kuhinjski elementi, sudo mašina, frižider, rerna, šporet Orijentacija ka: jugoistok Pogled na: ulicu Godina izgradnje: 2000. Fenomenalan porodičan stan u srcu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 1.100 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo moderno opremljen SmartHome duplex u Petrovaradinu na svega 3km od centra grada, sa pripadajuća 2 garažna mesta. Stan poseduje dodatnu zvučnu izolaciju za potpuni mir i tišinu. Grejanje se podešava kalorimetrima. Stan se sastoji od: velike dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 195.700 €, 100,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam predivan troiposoban duplex na super lokaciji - Nova Detelinara . U blizini je železnička stanica, market, pijaca, pošta, apoteka Na prvom nivou stan poseduje velik dnevni boravak iz kog se izlazi na zatvorenu terasu . Kuhinja u sklopu sa trpezarijom odvojena od dnevnog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 190000 eura 100 m2 duplex'
206.000 €
201.800 €
90.000 €
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.440 €, 98,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan na traženoj lokaciji Bulevar patrijarha Pavla! Izuzetan, nesvakidašnji stan! U pitanju je duplex koji ima svoj poseban ulaz! Na donjoj etaži (50m2) nalazi se kozmetički salon, kupatilo i ostava. To pruža mnoge mogučnosti za ljude koji žele da se bave privatnim biznisom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan duplex u novogradnji. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, dve spavace sobe, kupatilo, toalet, francuski balkon. Stan je klimatizovan, internet konekcija, katv, garazno mesto u sklopu zgrade. Useljiv. Za dodatne informacije kontaktirati....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.000 €, 95,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi duplex na Bulevaru oslobođenja površine 95m2 Pet Friendly. U potpunosti je opremljen, ima dva kupatila,ostavu i zatvorenu terasu površine 15m2 Garaža je uračunata u cenu zakupnine. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite 066 82....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 165.000 €, 95,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan na Banjici u mirnom delu, duplex, novija gradnja. Stan je po strukturi trosoban, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinja, trpezarija i hodnik. Uknjižen je na 95m2 mereno 115m2. Prodaje se kompletno namešten, u cenu stana uračunat parking ispred zgrade, označen. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 188.000 €, 94,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi koju predstavljamo je duplex troiposobne strukture površine 94,07m2 koji se nalazi na IV spratu zgrade spratnosti Po+P+4 sa lftom. Prvi nivo se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase a drugi nivo čine dve spavaće sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 94,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju nov, neuseljavan duplex u kvalitetnoj i urednoj zgradi, idealan za porodični život. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom, toalet i terasa ulične orijentacije. Gornji nivo sadrži tri spavaće sobe, kupatilo i dve terase, što pruža dodatni komfor i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 201.160 €, 93,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban duplex stan u izgradnji sa rokom završetka na proleće 2025. godine. Uz stan se dobija deo pripadajućeg dvorišta sa ozidanim roštiljem i parking mesto ispred zgrade. Naša preporuka. Pozovite za više informacija! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 206.000 €, 107,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1096452 Prodaje se uknjižen , svetao i funkcionalan duplex na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom iz kojeg se izlazi na prostranu terasu, manje sobe i kupatila. U dnevnom boravku....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 158.220 €, 93,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je duplex stan u modernom stambenom objektu spratnosti Po+P+5, koji je smešten na veoma mirnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na grad i prestavlja odlično mnesto za sve koji žele beg od gradske buke i gužve. Površine je 93,07m2 i ima pristup sopstvenom travnjaku na krovu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.300 €, 107,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan duplex penthaus u novogradnji. Garažno mesto u sklopu zgrade uračunato u cenu zakupa. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži vremenski period. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 +381(0) 63 82 11 760 Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Erdoglija, 140.000 €, 93,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan duplex od renomiranog investitora od 80 m2 plus terasa 13 m2. Stan se nalazi na četvrtom spratu stan broj 22. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatiila, toaleta i terase. Objekat se nalazi nedaleko od centra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 176.550 €, 92,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRERADOVIĆEVA 98 - PETROVARADIN, NOVI SAD Prodaje se troiposoban duplex - 93.9 m 2 , u potkrovlju. 1.880 €/m 2 sa PDV-om Direktno od investitora! Mogućnost povrata PDV-a. Parking mesta i garaže u dvorištu i suterenu zgrade. Rok izgradnje - februar 2026. godine. Opremljenost u stanovima:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 185.400 €, 92,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban duplex stan u Petrovaradinu u ul. Mostarskoj SA KOMPLETNIM NAMEŠTAJEM I BELOM TEHNIKOM Površina stana je 92m2, nalazi se na 4 spratu u zgradi sa liftom. Na donjem nivou se nalaze: Dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Na gornjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 137.460 €, 91,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je dupleks i površine 91,64m2. Nalazi se na petom povučenom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Po strukturi je četvorosoban. Prvi nivo: ulazni deo, toalet, dnevna soba, kuhinjsko trpezarijski deo, dva izlaza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 187.000 €, 91,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Adice. DUPLEX ČETVOROSOBNI STANOVI SA DVORIŠTEM I ZASEBNIM ULAZOM - neposredna blizina Novosadskog puta. Projekat se sastoji iz tri duplex stana sa zasebnim ulazom i dvorištem za svaki stan koje poseduje zidani roštilj i česmu. Ispred objekta nalazi se parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 128.000 €, 91,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108276, PR/, dupleks, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. Prodaje se duplex u ulici Omladinsko setaliste, na odlicnoj lokaciji, u blizini skole, vrtica, prodavnica, pijac, dom zdravlja, autobus 56 , 59,42 i E2. NIVO PR i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.970 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep ,RENOVIRAN, uknjižen 4 stan u Novom Sadu, Z. STANICA, površine 91 m². Stan je Duplex. Novija zgrada. Parking za stanare. Odlična lokacija u blizini svih potrebnih sadržaja za život. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 21)

<< <1> >>