• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 Zadnjih 14 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 175.000 €, 102,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Partizanske vode, 6/8, cg, dve lo��e, dva m.��., izvorno 4.0-Svetao 4.5 stan, dva mokra ��vora, terasa, lo��a. Nalazi se u zgradi na izuzetnoj lokaciji u blizini prodavnica, ��kole, marketa. U stanu je centralno grejanje, funkcionalan raspored, orjentisan je jugoisto��no i zapadno.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 175.000 €, 103,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 103m2 u stambenoj zgradi u širem centru grada. Stan je na drugom od ukupno tri sprata u novogradnji. U cenu stanu je uključeno i natkriveno parking mesto u dvorištu zgrade (uknjiženo). Stan je prostran, svetao, dvostrano orijentisan. Ima ulaz,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 166.500 €, 104,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

-Na prodaju 5.0 stan u centru Zemun polja, u mirnoj ulici punoj zelenila. Stan se nalazi u omanjoj zgradi sa 5 stanova, koja poseduje i svoje dvorište kao i parking prostor. -Čista i uredna dokumentacija, vlasnik 1/1. Stan je u odličnom stanju, nisu neophodna nikakva ulaganja. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 170.000 €, 98,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad,Adice Prodaje se prostran,svetao i funkcionalan četvorosoban stan površine 98m2 na prvom spratu održavane stambene zgrade sa ukupno 4 stana. Ova nekretnina nudi idealan balans između privatnosti i komfora,savršena za porodice koje traže miran kraj bez gradske buke. Struktura....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Čukarica, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

14.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Internet Klima Parking Novogradnja Terasa .

 
 
 
  Kuća, OSTRUŽNICA, 69.000 €, 100,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Prodajem splav u Ostružnici na odličnoj lokaciji. Pristup splavu je direktno sa glavnog puta. Mirna lokacija, sopstveni parking, gradska struja i voda, novi pontoni sa sertifikatom. Splav je kvalitetno napravljen i opremljen. Na spratu se nalazi velika spavaća soba koja se po potrebi....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 60.000 €, 100,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Seosko imanje između Smedereva i Smederevske Palanke, površine 1ha i 70a, većim delom ograđeno. Na placu se nalazi kuća površine 100m2 za koju je potrebno renoviranje - poseduje dva nivoa i podzemnu garažu. Na prvom nivou se nalaze dnevna soba, kuhinja i kupatilo, dok su na drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 78.500 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132139, PR/II, uknjižen, novogradnja, parking. Uknjižen na 58m2 + 37m2 pripadajuće uknjiženo dvorište. U blizini gradskog prevoza, pijace, opštine, škola, vrtića, doma zdravlja i poznatog restorana Vinogradi. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 167.400 €, 93,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1047125 PRODAJA STANA NOVI SAD KLISA, 93m2, ČETVOROSOBAN Nudim Vam odličan porodičan četvorosan stan u mirnom delu grada. Zgrada se nalazi na ulazu u Novi Sad, u blizini autoputa i Roda marketa. Zgrada novije gradnje, odlične opreme i kvaliteta. Odličan raspored i prostor,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking do 180000 eura 100 m2 zadnjih 14 dana (27)
  • oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 (831)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>