• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 30, 64.000 €, 100,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Tri magacinska prostora, međusobno povezana, sa zasebnim ulazima, i odvojiva za pojedinačni zakup. Ukupno 100 m2 (38+40+22). Toalet i mini kuhinja. Moguće ugraditi i kuhinju za catering službu. Četiri kolska ulaza iz dva pravca. Depozit u visini jedne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 103.000 €, 100,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična bez ulaganja, 4.5km udaljena od Dunava. Put pored placa. Može zamena za stan u Novom Sadu . Izuzetna ponuda. Pozovite . Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kuća na prelepom mestu,pogled na grad i na reku.Savršen mir i uživanje,kuća je na sprat,dozvoljeni su kućni ljubimci,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,nameštena,ali po potrebi može i bez nameštaja,useljiva od 15 septembra,cena 1000e+depozit+ag.provizija. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 600 €, 100,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo namešten prostor za kancelarije,kuhinja opremljena,tri velike kancealrije, sanitarni čvor,ispred dosta prostora za parkiranje,blizina gradskog prevoza . . . Profesora Grčića, Prizemlje, Namešten, Potreban depozit, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 50.000 €, 100,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9109235.Izdaje se trosobna nameštena kuća od 100 m2 sa dvorištem u mirnoj ulici na Adicama. Parking mesto obezbeđeno. U dvorištu kuće su dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiva je odmah. Potreban depozit visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 184.000 €, 100,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina prizemna porodična kuća novije gradnje u naselju Podvinik na 5 km od centra. Nalazi se u mirnom okruženju i sve više atraktivnom za porodično stanovanje. U neposrednoj blizini su vrtić, škola, ambulanta, pošta. Građena je od ytonga (25 cm) sa stiroporom 5 cm, čime....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljena kuća sa grejnom površinom od 100 m2 i prelepom terasom od 90 m2 sa kandelabrima. Predivna oaza mira i zelenila na samo 10 km od centra Novog Sada, gde se pruža pogled na zelene obronke Fruške gore i na Petrovaradinsku tvrdjavu. Kuća je uvučena tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 1.000 €, 100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se svetao i prostran ulični lokal na Novom Naselju, površine 100m2. Lokal sa velikim portalima sto daje dosta mogućnosti za brendiranje. Orjentisan na dve strane što pruža dodatnu fleksibilnost za različite tipove delatnosti. Nalazi se u mirnom delu grada sa velikim brojem....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • oglasi.rs parking do 180000 eura 100 m2 (831)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.