• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 170000 eura do 80 m2 lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 170000 eura do 80 m2 lift - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 170000 eura do 80 m2 lift

  • Za upit "oglasi.rs parking do 170000 eura do 80 m2 lift" pronađeno 4 904 nekretnina - prosečna cena 2.041 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 139.050 €, 72,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban dupleks u centru Novog Sada! Zgrada je odlično održavana. Fakulteti, pešačka zona u centru, Pozorište, marketi, pijace, restorani i još mnoge destinacije su na manje od 5 minuta hoda. Uz stan se dobija daljinski od kapije za zajedničko dvorište zgrade, tako da je....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 72,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, po strukturi 2.5, mogućnost odvajanja još jedne spavaće sobe. Uknjižen na 69m2, sa terasom ima 72m2. Renoviran, svetao, dvostrano orjentisan. Javni parking ispred zgrade. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Kompletna infrastruktura, stan za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 165.000 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Oglasavamo prodaju .. . . Dvoiposoban stan 72m na Limanu 3, u Novom Sadu u Balzakovoj ulici, odličnog rasporeda, dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinja posebna, velika dnevna soba. Stan je starije gradnje, potrebna su manja ulaganja. Lokacija Limana 3 je veoma atraktivna i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 159.000 €, 72,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje stan na odličnoj lokaciji, centar Novog Naselja, pored škole i vrtića. Stan je u kuli od 14 spratova. Zgrada je dobro održavana, renovirani liftovi. Parking veliki pored zgrade 24 sata. Dva lifta u zgradi. Redovan i teretni lift. Osmi sprat od 14. Stan je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 72,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan-Novo Naselje Oglašavamo prodaju stana u centru Novog Naselja pored škole i vrtića. Zgrada je dobro održavana,renovirani liftovi,redovan i teretni. Veliki parking pored zgrade,uvek ima mesta. Stan je funkcionalan sa velikom dnevnom sobom,dva kupatila,dve spavaće sobe,hodnik,terasa.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.200 €, 72,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na Trgu kralja Aleksandra. Stan se nalazi na drugom spratu u starijoj, očuvanoj zgradi bez lifta. Sastoji se od hodnika, trpezarije koja ima izlaz na manju terasu, odvojene kuhinje, prostrane i osvetljene dnevne sobe sa izlazom na terasu, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran i održavan stan na Bul.Sv.Pantelejmona, kod prvog kružnog toka, na traženoj lokaciji za život ili izdavanje stana. Nalazi se na I spratu kvalitetne zgrade sa liftom, jugoistočne orijentacije i sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa izlaskom na....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan kod Kliničkog centra. Nedaleko su i Gradska bolnica, Medicinski fakultet, Medicinska škola, kao i mnogobroniji trgovinski i ugostiteljski objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je po strukturi trosoban, uknjižene kvadrature 72m2. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lep i funksionalan stan u samom centru grada, u neposrednoj blizini Saborne crkve. Stan je uknjižene površine 72m2 i nalazi se na VI spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od predsoblja, ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, trosoban stan u centru Niša, kod Narodnog pozorišta. Nalazi se na dvanaestom spratu u stambenoj zgradi,sa liftom. Stan je kompletno renoviran, sređen i izdaje se nenamešten, opremljen je samo kuhinjom. Površina stana je 72 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 119.955 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju troiposoban stan u izgradnji, stambeni objekat Po+Pr+2+Pk, na Apelovcu. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodičan zivot, ali i za izdavanje zbog blizine fakulteta. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 72.70m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 159.650 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1101026 Na prodaju uknjižen duplex na Telepu, SA PARKING MESTOM u ceni. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom (koja ostaje u ceni), spavaće sobe, kupatila i terase na donjoj etaži, dok se na gornjoj etaži nalaze dve spavaće sobe. U stanu ostaju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.600 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pametno dizajnirani parapeti omogućavaju maksimalno iskorišćenje dnevnog svetla u svim stanovima, dok je objekat slobodno stojeći, tako da nijedan stan nije zaklonjen drugim zgradama. Tipovi stanova: Jednoiposobni Dvosobni Dvoiposobni Trosobni Svi stanovi su funkcionalno organizovani....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Kisačka. Odličan poslovni prostor na IV spratu poslovne zgrade. Neposredna blizina Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj prostor sa ukupno tri kancelarije čine dve etaže. Na donjoj etaži nalaze se jedna veća kancelarija sjedinjena sa kuhinjom i toalet.....

 
 
 
  Stan, RUMA, 104.500 €, 72,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana od 72m². Odlična nekrentina u centru Rume u blizini svih dešavanja neophodnih za život: škola(osnovne,srednje), vrtica,parka,marketa, apoteka, prodavnica… Nov trosoban stan,na II spratu od IV sprata sa liftom.savremeno podno grejanje,posebno wc.pogled na ulicu mogucnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na izuzetno atraktvinoj lokaciji, prvi ulaz,prohodnost na sve strane, Ribarac, Centar, Štrand ,Grbavicaogroman parking ispred zgrade. Stan je idealno orijentisan Jugo-Zapad Zgrada pedantno i kvalitetno održavana, pre mesec dana pušten NOV LIFT ZA 4 OSOBE. Video nadzor zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 72.000 €, 72,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se potpuno nov stan u Green Residence, na duže, odličan i kao poslovni prostor, sa uključenim parking mestom u garaži. Stan se izdaje prazan (ugradna kuhinja). Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Lift, Parking, garaža.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. IZDAJE SE POSLOVNI PROSTOR U POSLOVNOJ ZGRADI. Prostor je na dve etaže, površine 72m2. Sastoji se iz tri prostorije, jedna je na prvoj etaži zajedno sa kuhinjom i toaletom, a na drugoj etaži nalaze se dve prostorije i kupatilo. Klima uređaj se nalazi na obe etaže.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 178.000 €, 72,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se ODLIČAN,uknjižen 3 stan u Novom Sadu, na granici TELEP-LIMAN 4, površine 72 m². Stan je nov useljiv. Cena je sa PDV-om. EXTRA KVALITET. Vredi pogledati. Pozovite.Video nadzor,devetokomorna stolarija punjena argonom,inverter klima,grejanje na gas sa kalorimetrima,spanska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107082, I/, klima, terasa, uknjižen, parking. Prodaje se komforan trosoban stan u veoma mirnoj ulici (Lukijana Mušickog), samo 5 minuta od centra grada. Nalazi se na prvom spratu (od tri), bez lifta i dvorišno je orijentisan.Čine ga velika dnevna soba sa kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u novoj zgradi na početku Telepa, blizina Limana 5. Površina stana iznosi 72 m2 sa terasom. Stan se nalazi na 3 spratu u zgradi sa liftom. Mogućnost kupovine parking/garažnog mesta. Zgrada je prilagođena osobama sa invaliditetom. Izuzetan kvalitet gradnje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 54.000 €, 72,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Bulevar Kralja Aleksandra, ugao sa Gusinjskom ulicom, u blizini Cvetkove pijace. Komforan trosoban stan površine 72m2(L), ima garažano mesto, cg, IV sprat, lift, novija zgrada, izvanredna lokacija. Stan je kompletno opremljen, u odličnom stanju, ima dve komotne spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 90.000 €, 72,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 52m2. Nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, tu je jedna spavaća soba, a onda se ulazi u centralni deo stana u kojem je trpezarija sa izlazom na terasu. Kuhinja u stanu je takodje fizicki izdvojena i ima svoju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 72m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom u blizini parka Svetog Save. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 182.980 €, 72,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila je namenjena porodicama koje zahtevaju najviši nivo komfora, diskrecije, kvaliteta, sigurnosti i luksuza. Svi stanovi su četvorosobni sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno s kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe sa prirodnom svetlošću, terasa, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u strogom centru grada. Nalazi se na dobroj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. U blizini su Pravni, Ekonomski i fakultet Umetnosti, srednje škole, vrtići, kao i mnogobrojni trgovinski i uslužni objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 50.400 €, 72,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🌟 Izdavanje trosobnog stana na Podbari! 🌟 Tražite prostran stan koji možete prilagoditi svojim potrebama? Ovaj trosobni stan na Podbari je savršena prilika za vas! 🏠 Stan se nalazi na 2. spratu i ima 72m², što ga čini idealnim za porodice ili sve one koji žele dodatni prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 61.200 €, 72,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 72m2,terasa 4m2, CG, VPR/VI, lift, telefon, interfon. Uknjiženo 71m2. Izdaje se funkcionalan i svetao stan površine 72 m², na visokom prizemlju, u mirnoj ulici nadomak Vukovog spomenika. Struktura stana: • Dve spavaće sobe • Dnevni boravak • Kuhinja • Kupatilo • Terasa • Ostava....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, stan koji se može kupiti preko stambenog kredita. Nalazi se u mirnom delu grada, okruženo zelenilom i ispred zgrade uvek ima slobodnih parking mesta. Zgrada je u odlično održavanom stanju. Stan se nalazi u jednoj etaži,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 142.600 €, 72,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u luksuznoj novogradnji u neposrednoj blizini Čaira, 72 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,kupatila i terase. Zgrada je koncipirana u dve lamele, spratnost P+4 sa zelenim krovom koji nudi lep prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 86.400 €, 72,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121519, lift, terasa, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban dupleks u centru Novog Sada! Fantastično održavan stan jako dobrog rasporeda sa sobama koje imaju preko 12m2 korisnog prostora. Prostor za plakare je smešten u zidovima tako da nekretnina u potpunosti iskorišćena. Zgrada je odlično održavana. Fakulteti, pešačka zona....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 120.000 €, 72,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stara Pazova, Novi Banovci, Pilota Milenka Pavlovića, 72,63m2 -------------------------------------------------------------------------------- 72.63m2, 2.5, I/V, podno grejanje, lift, terasa, parking, interfon, nov, uknjižen. Garden Residence, novi stambeni-poslovni kompleks u Novim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 139.900 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je 1/1 uknjižena nekretnina u Balzakovoj ulici. Stan je u izvornom stanju, lepo održavan, trenutno je prazan i odmah useljiv. Strukturu stana čine predsoblje, kuhinja, trpezarija, dve zatvorene terase, kupatilo i tri sobe. Stanarima zgrade je na raspolaganju zajednička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 72,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN stan od 72m2. Trosoban stan, renoviran bez ulaganja, poseduje dve terase, dva mokra čvora, dve spavaće sobe. Nekretnina je dvostano orjentisana u pitanju je novogradnja na odličnoj lokaciji za život i za vašu porodicu u blizini marketa, škole i autobuskog stajalisša. Naša....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 140.000 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan površine 72 m2 na II spratu u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, ostave, toaleta, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Po podovima su granitne pločice, visokokvalitetna PVC stolarija sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u blizini centra površine 72m2 na trećem spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je centralno. U stanu ima i klima. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju komfornog trosobnog stana u najlepšem delu novog naselja okružen zelenilom, sportskim terenima, vrtićima, školom, bankama, mega marketima na par desetina metara od čak dva bulevara. Stan se nalazi na osmom spratu poseduje veliku dnevnu sobu, odvojenu kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 169.950 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Liman 3. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, dve manje sobe i kupatila. U cenu stana ulazi i kvalitetna ostava u prizemlju suva i vrlo upotrebljiva kao i mesto u biciklani....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 118.450 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade, izolacije, ulaznih vrata i ostalo. Ispred svake zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno svetao, komforan, trosoban stan na Grbavici, u blizini OŠ "Sonja Marinković", površine 70m2. Stan ima dve prostrane spavaće sobe, iz jedne manju terasu, dnevni boravak sa izlazom na terasu sa pogledom na Frušku Goru, kuhinju, kupatilo, toalet, predsoblje. Informatika....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 557)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>