• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura klima - GoHome agencijska ponuda
  • oglasi.rs parking do 160000 eura klima - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura klima

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura klima" pronađeno 7 045 nekretnina - prosečna cena 1.378 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 144.200 €, 53,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalan i svetao dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Sve popularnija lokacija. Bulevar Patrijarha Pavla. Miran i tražen deo bulevara. Zgrada novijeg datuma, lepo održavana. Poseduje lift, ograđenu biciklanu, rampu za invalidska kolica. U blizini se....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 144.200 €, 76,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu na Klisi. U pitanju je kuća koja poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, odvojenu kuhinju sa ostavom, dve komforne spavaće sobe i kupatilo. Sprat kuće je u sirovom stanju. Nalazi se na Slanoj bari, u mirnoj ulici.. Za više informacija i gledanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 144.000 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban i nalazi se na prvom spratu u zgradi sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi u starijoj zgradi kvalitetne gradnje. U stanu je centralno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 28, 144.000 €, 120,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Izuzetan stan. - Dvostrana orijentacija. - Pravi četvorosoban. - Dva mokra čvora. - Tri terase. - Dve klime. - Odvojena kuhinja s trpezarijom. - Tri velike spavaće sobe. - Veliki dnevni boravak (okrenut ka parku). - Odlična lokacija. - Treći sprat. - Idealno za poslovni prostor.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 144.000 €, 90,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je ekskluzivna novogradnja na Panteleju koja će imati sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život jedne porodice. Stambeni objekat je spratnosti P+4 i odlikuje ga moderan dizajn i visoki kvalitet gradnje. Prodaje se troiposoban stan površine 89,8m2,na I spratu i čine....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 144.000 €, 93,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Ruma, 1.8km od centra - Prizemna kuća, zidana 2015. godine - Plac cca 4.5a - Bezbednosne kamere - Podne obloge: keramika + laminat - Kompletna infrastruktura - Kuća: hodnik, 3 spavaće sobe, dnevi boravak sa trpezarijom, kuhinja - Plac: garaža sa rolo vratima, ostava, letnjikovac....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 144.000 €, 40,00 m2 cca 3600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep jednoiposoban stan na Novom Beogradu, u Bloku 63 Stan je smešten na četvrtom spratu stambene zgrade od ukupno sedamnaest spratova Struktura stana: predsoblje, dneni boravak, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa Zgrada je redovno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 144.000 €, 112,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelep ,nov stan . Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinja, kupatilo, hodnik, 2 spavaće sobe, prostorija za garderobu, Postavljena je španska keramika u kuhinji i kupatilu, podovi su tarketparket, PVC stolarija, 2 inverter....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 143.780 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj P+2 i Po+P+4, projektovane površine 87,14 m2. Nalazi se na drugom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122132, III/, klima, lift, telefon, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 115m2, na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavace sobe, 2 terase, 2 kupatila, garderober. Stan je moderno namesten. Pogodan za porodicu. Uz stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 589-598 (od ukupno 598)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>