• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2" pronađeno 1 052 nekretnina - prosečna cena 1.405 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • klima
    • parket
    • polunamešten
    • nenamešten
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 82m2, dve lođe, CG, I/III, telefon, interfon., parking. Uknjiženo 82m2. U novoj, kvalitetno zidanoj zgradi sa malim brojem stanova, dvostrano orijentisan stan. Sa obe strane stana prostiru se komforne lođe. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, odvejene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 135.750 €, 82,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 151.500 €, 82,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Temerinskoj ulici, na 2 km od centra, u potpuno novoj zgradi izgrađenoj po najvišim standardima. Stan se nalazi na poslednjem spratu i ima prostranu terasu na koju izlaze spavaća i dnevna soba. Grejanje na gas sa individualnim kalorimetrom, što omogućava najpovoljnije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 78,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep komforan stan u izgradnji, na top lokaciji kod Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Izvanredan za porodično stanovanje, kao i za izdavanje, sa odličnim rasporedom prostorija. Radovi su u završnoj fazi, stepen izgrađenosti je više od 90%. Po strukturi je troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

060 575 2323 Lep, komforan i potpuno nov četvorosoban stan u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill, ulica Tihomira Arsića 16. Idealan za porodice koje žele da uživaju u čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo Fruške gore, a istovremeno budu blizu svih gradskih dešavanja.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 78m2 na desetom spratu u zgradi sa dva lifta u blizini Delte. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase /lođa i terasa/. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 112.180 €, 78,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Futogu, sa rokom proleće 2026. godine. Pouzdan investitor, odličan kvalitet gradnje i opreme. PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, pločice podno grejanje, odlična keramika i grejanje na gas što automatski smanjuje troškove stanovanja. Zgrada će biti ograđena i sa video....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 155.600 €, 78,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 78,47m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 144.610 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen 3 stan u Novom Sadu, Z. STANICA, površine 78 m². Stan je Duplex. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i izlazom na terasu,kupatilo sa tuš kabinom.Na gornjoj etaži su dve spavaće sobe i kupatilo sa kadom.Stan ima pripadajuće parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 160.850 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Duvaništu, na četvrtom spratu stambenog kompleksa, na lokaciji savršenoj za porodični život zbog blizine svih vitalnih infrastrukturnih objekata, 78 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, izdvojenog degažmana sa dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, trosoban stan na Bulevaru Nemanjića, preko puta Trošarinske pijace. Nalazi se na prvom spratu, u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 78 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 155.000 €, 82,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep, svetao i komforan stan u Mirijevu,najlepšem delu ulice vitezova Karađorđeve zvezde kod okretnice autobusa 46.Upotrebna površina stana je 82m2, uknjižen je na 75m2.Jugoistočno je orijentisan samim tim izuzetno svetao.Nalazi se u zgradi novije gradnje na trećem ujedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 89.900 €, 82,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

Na mirnoj i tihoj lokaciji u Zemun polju prodaje se odličan dvoiposoban stan u prizemlju u kvalitetnoj zgradi koja se sastoji od prizemlja i 1. sprata. Poseduje dve bašte - dvorišta, pune zelenila. Stan je renoviran, u dnevnoj sobi, kao i u manjoj spavaćoj je brodski pod, a u drugoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 160.680 €, 78,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nov stan najbolji odnos cene i kvaliteta! Kontakt: 021/221-5100 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 133.345 €, 78,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 78,71m2, na četvrtom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, idealan za porodicu i sa ukupnom površinom od 78m2, nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima samo 4 stambene jedinice, što obezbeđuje dodatnu privatnost i komfor. Raspored stana je odličan, sa prostranim dnevnim boravkom i tri svetle spavaće sobe, što je idealno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan komforan stan, u epicentru, na top lokaciji u blizini Narodnog pozorišta i šetačke zone. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, nadomak su svi vitalni objekti, Filozofski i Pravni fakultet, autobusko stajalište,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 101.000 €, 82,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i urbanistički uređenom delu Mladenovca, nadomak gradskog jezgra i tržnog centra, nalazi se kvalitetna novogradnja iza koje stoji renomirani investitor sa bogatim iskustvom i desetinama uspešno realizovanih objekata. U pitanju je stan pažljivo projektovan da pruži maksimalnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.610 €, 78,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan komforan, svetao stan, Mirna lokacija, Trosoban, 78m2, Stanica +++ Agencijska oznaka stana 1057290, Trosoban, 78m2, Stanica. Oglašavamo prodaju komfornog, veoma svetlog stana na mirnoj lokaciji. Ispred zgrade dosta parking mesta. Nekretnina idealna za porodičan život ili izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 132.560 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetno prijatan stan ukupne površine 78 kvadratnih metara, pažljivo projektovan kako bi odgovorio na sve potrebe savremenog života. Smešten u kvalitetnoj novogradnji, ovaj stan kombinuje moderan dizajn, funkcionalan raspored i udobnost doma. Dnevni boravak otvorenog koncepta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan – Crveni krst / Vračar – Tome Maksimovića Luksuzno opremljen stan u mirnoj ulici bez saobraćajne buke. Po potrebi se može delimično isprazniti i prilagoditi zakupcu. Ispred zgrade je parking namenjen stanarima – uvek ima mesta. Lokacija: Blizina vrtića, osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 175.100 €, 82,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1096477 Na prodaju uknjižen troiposoban stan u Petrovaradinu. Stan se sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva mokra čvora i dve terase. Zgrada iz 2010.godine, sa liftom. Dovoljno parking mesta u okolini zgrade. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 116.280 €, 78,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.000 €, 78,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

UDOBAN ŽIVOT U KVALITETNOJ NOVOGRADNJI U CENTRU NIŠA NA MARGERU Novogradnja Niš - Marger Udbobni porodični stanovi sa funkcionalnim rasporedom prostorija na 3,5min hoda od TC Kalča i Obrenovićeve ulice!!! U blizini velikog broja vrtića, osnovnih škola i gimnazije, kao i velikog broja....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 82,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lep i potpuno nov trosoban stan, smešten u ekskluzivnom i mirnom naselju Hollywood Hill, idealan za porodice koje žele da uživaju u zdravom ambijentu, čistom vazduhu i prelepom pogledu na zelenilo Fruške gore, a da su istovremeno na svega par minuta od centra gradskih....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Centar, 40.000 €, 82,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u centru Rekovca Vlasništvo1/1 U blizini marketa,srednje i osnovne škole,pijace ,ambulante,apoteka,pošte,banke ,obdaništa i ostalih javnih ustanova Rekovac je opština Levča i nalazi se 25 km. od Kragujevca Struja trofazna ,gradska voda i kanalizacija,asvalt Za ostala....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 162.530 €, 82,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

-Za vise informacija kontaktirajte nas. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 135.000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Čairu. Površina stana je 73m2+5m2 terase i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan ima funkcionalan raspored prostorija i komforan je. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom i odvojenom trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 101.400 €, 78,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo neuseljavan stan u novoj zgradi Lumia u prestižnom naselju Beograd na vodi. Stan se nalazi na prvom spratu, orjentisan je ka ulici i idealan je kako za poslovni tako i za stambeni prostor. Dvostrano orijentisan i jako svetao. Sastoji se od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.250 €, 78,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi – Kuće u nizu u blizini centra Stare Pazove Predstavljamo vam moderne kuće u nizu savršene strukture i kvadrature, idealne za porodičan život ili kao pametna investicija. Nalaze se u mirnom i razvijenom okruženju, u neposrednoj blizini centra Stare Pazove. Kuca ima 78m²....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 164.800 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno opremljen četvorosoban stan površine 82m2. Nalazi se u maloj zgradi novije gradnje, useljenoj 2022. godine. U neposrednoj blizini nalazi se škola, supermarket, gradski prevoz. Sa ove lokacije se lako i brzo stiže do Novog naselja a isto tako i do Novosadskog puta.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 102.000 €, 78,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 9.Maj, 234 €, 78,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na periferiji Niša, u Industrijskoj zoni, površine 78m2. Po svojoj strukturi i lokaciji pogodan je za različite vrste delatnosti. Potrebna je adaptacija prostora. Poseduje tri prostrije sa toaletom. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 120.000 €, 78,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice i svih drugih sadržaja neophodnih za....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 169.950 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan na ALEBEGOVCU površine 78m2. Stan je nov i odmah useljiv. Nalazi se u modernom kompleksu nadomak glavne saobraćajnice. Mirno okruženje i koncept stanovanja bez buke i sadržaja. Parking mesto uz stan. Izuzetno je funkcionalan i kvalitetno urađen. Dva mokra čvora,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu trosobnu kuću na Sajlovu. U mirnom kraju grada a opet blizu svega bitnog u gradu. Plac kuće je fizički odvojen žicom od drugih kuća, nema zajedničke prolaze tipične za gradske kuće. Naravno, moguć je i ulaz kolima, kao i parking. Plac ima 500m2 i kvadratnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.800 €, 78,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Noviji trosoban stan na Adicama u ulici Žička u mirnom delu Adica. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje dva kupatila, tri sobe, dve ostave kao i veliku dnevnu sobu koja se spaja sa kuhinjom koja je u potpunosti opremljena dok ostatak stana nije namešten odnosno ne poseduje nameštaj.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 147.600 €, 82,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini obale Save, parkova, restorana, najvećeg TC Galerija, šetališta Stan je opremljen posebnom pažnjom uz pomoć arhitekte gde se vodilo računa o odabiru nameštaja i materijala. Izuzetno prijatan,svetao i miran. Čine ga....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 152.600 €, 82,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je uknjižen , komforan trosoban stan u novogradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka , kuhinje i trpezarije , dve velike spavaće sobe, kupatila, dve terase. U cenu stana uračunato i jedno obeleženo parking mesto ispred objekta sa parking barijerom. Objekat zidan po....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 531)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>