• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 pogodan

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 pogodan" pronađeno 44 nekretnina - prosečna cena 1.006 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 988 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan stan dupleks na obroncima Fruške gore. U donjoj etaži, stan poseduje dnevni boravak sa izlaskom na prostranu terasu sa ostavom, kuhinju sa trpezarijom, toalet i jednu sobu u sivoj fazi. U gornjoj etaži poseduje spavaću sobu sa izlaskom na terasu, kupatilo i sobu u sivoj fazi.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 128.750 €, 80,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

STARI MAJUR, PETROVARADIN! Veoma komforan dvorišni stan, visoko prizemlje, na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu. Stan je prazan, odmah useljiv po isplati. Drvena zdrava stolarija, hrastov parket, ima dva sanitarna čvora, ostavu, terasu. U neposrednoj blizini Tvrđave, a u krugu od....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Durlanu, na odličnoj lokaciji, 80m2. Pogodan je za razne delatnosti, frizerski salon, market, ordinacije… Postoji mogućnost napraviti dva manja lokala ili prepraviti u dva manja stana. Vredi pogledati. Za više informacija javite se na telefon agencije. Ovo je samo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 pogodan'
164.800 €
133.900 €
138.680 €
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 80,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117988, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, luks renoviran, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno renoviran stan salonskog tipa u kulturno istorijskom jezgru grada, fantastično pozicioniran nadomak Skupštine, sa brojnim kulturnim i komercijalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 170.000 €, 80,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117454, PR/III, uknjižen, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, deljiv. Uz stan se dobija parking mesto za mali auto, spoljasnja ostava i dvoriste. Video nadzor. Prodaje se polu namesten. Ulaz u stan je kroz zasebnu kapiju, iz antrea se ulazi u dnevnu sobu, manju....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića, u blzini Delte. Površine je 80m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Prostor je veoma komforan, trosobne strukture i sastoji se iz tri prostorije, kuhinje, kupatila, dve terse i lođe.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 630 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan kao poslovni prostor kod Margera. Stan se nalazi na prvom spratu porodične kuće sa posebnim ulazom. Površina prostora je 80m2. Prostor čini hodnik, tri prostorije, kupatilo i toalet. Dvorišni deo zgrade je uredjen i čini prijatno okruženje poslovne zgrade. Izdaje se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 108.000 €, 80,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo renoviran stan, na odličnoj lokaciji, u naselju Braće Jerković, u blizini TC Stadion Stan je površine 80m2 prizemlju Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Po strukturi se sastoji od predsoblja, tri sobe, kuhinje, kupatila i ostave Dobro je povezan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 89.100 €, 81,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, namešten stan na elitnoj lokaciji u blizini Pinka. Dvostrano orjentisan sa puno svetlosti. Veliki dnevni boravak sa izlazom na dve terase. Centralno grejanje i inverter klima. Blizina svih sadržaja potrebnih za život. Stan je odmah useljiv, pogodan za predstavnike stranih....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 82,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se salonski poslovni prostor površine 82 m2 na odličnoj lokaciji na Crvenom Krstu, u ulici Vojvode Šupljikca. Prostor je kompletno renoviran i nalazi se na visokom prizemlju što ga čini idealnim za poslovni prostor. Dvostrano je orijentisan Pogodan je za razne vrste delatnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 9.Maj, 234 €, 78,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na periferiji Niša, u Industrijskoj zoni, površine 78m2. Po svojoj strukturi i lokaciji pogodan je za različite vrste delatnosti. Potrebna je adaptacija prostora. Poseduje tri prostrije sa toaletom. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.460 €, 82,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Četvorosoban stan 85 m2 na ODLIČNOJ TIP-TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Drugom spratu u mirnom kraju,ima Tri odvojene spavaće sobe, pogodan je za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 145.340 €, 83,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran četvorosoban stan površine 83m2 u mirnom delu Klise, u fazi izgradnje. Radi se o kvalitetnoj novogradnji i prodaje se u sistemu PDV-a (kupac je oslobođen plaćanja poreza na prenos apsolutnih prava). Raspored prostorija je pogodan za porodično stanovanje i sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 147.080 €, 83,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 99.600 €, 83,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118898, I/I, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, stara gradnja, fasada dobra, parking, tavan, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, dvorišna zgrada. Prodaje se gornja etaža kuće koja se sastoji od dva stana ukupne površine 83m2. Svaka stambena jedinica ima svoj....

 
 
 
  Kuća, Čortanovci, 110.000 €, 77,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna i održavana kuća površine 77m², smeštena na ravnom placu od 970m² u mirnom delu Čortanovaca, idealna za stanovanje ili vikendicu. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje, kupatila i zatvorene terase od 20m². Grejanje je na gas, a ugrađena....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 77,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lokal/poslovni prostor na Novom Naselju pogodan za obavljanje različitih delatnosti (kafić, picerija, kancelarija, kozmetički/frizerski salon, ordinacija, apoteka itd). Sam lokal ima izlaz na ulicu Momčila Tapavice i poseduje tri nivoa (prizemlje, suteren i galeriju) ukupne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BANJA, 140.000 €, 77,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi poslovni prostor u naselju Višnjička banja.U nivou prizemlju, ukupne površine 77 m2.Odlična lokacija.Pogodno za različite namene. U procesu legalizacije.Poseduje 8 parking mesta Slobodana Jovanovića, Starija gradnja, Parking, garaža.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 169.000 €, 84,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91189, NPR/III, terasa, uknjižen, novogradnja, garaza, ostava, pogodan za pp. Veoma komforan, svetao stan u neposrednoj blizini parka Šumice. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka koji ima izlaz na terasu od 24m2 i povezan je sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 9189785 - Izdaje se polu namešten stan u Starom gradu blizu Spensa, Suda i Dnava. Stan je pogodan za stanovanje a može se koristiti i u poslovne svrhe. Sadrži tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju. Prvi sprat, lift, terasa. Postoji parking mesto....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 40.000 €, 76,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u toponici kod Knića, udaljena od centra sela (škole, ambulante, igrališta, prodavnica, pijace, kafića…) 1,5 km, a 2 km od benzinske pumpe, površine 76 m2 sa imanjem koje čine okućnica površine 2009 m2, te njive, površine 6083 m2 i šuma 1805 m2, koje se nalaze u blizini....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 117.800 €, 76,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen, useljiv, na odličnoj lokaciji. Ova prelepa stambena prilika se sastoji od velike spavaće sobe, male spavaće sobe, velikog dnevnog boravka, izdvojene kuhinje, kupatila, toaleta i dve terase. Kvalitetan tarket pod, etažno na struju putem sopstvenog kotla i radijatora. Dve....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 75.000 €, 76,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u centru grada. Stan je renoviran, pogodan za poslovni prostor. Parking, garaža, Podrum, ostava, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 100.800 €, 84,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118897, PR/I, salonski, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 3.5, dvorišna zgrada. U ponudi je stambena jedinica u kući. Kuća se sastoji od tri stambene jedinice na dva nivoa. U donjem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.860 €, 76,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 77 m2 na ODLIČNOJ TOP LOKACIJIStan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 83.160 €, 84,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan sa velikom terasom 26m2 dobro stanje namesten,pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor:ordinacije,kancelarije.Dosta parking prostora oko zgrade. agencijska provizija 50% Lift, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor na Altini. Nalazi se u prizemlju kuće sa zasebnim ulazom. Poslovni prostor sadrži 75m2. Sastoji se iz velike prostorije od 42m2, ulaznog predsoblja, odvojene prostorije, toaleta, saune. Grejanje je na struju. Poseduje inverter klimu 18-cu.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 1.000 €, 75,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se funkcionalan poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u visokom prizemlju zgrade, na svega 5 minuta hoda od Autokomande – jedne od najprometnijih i najtraženijih lokacija u Beogradu. Ovaj prostor je idealno rešenje za kancelarijske delatnosti i spreman za useljenje odmah,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.10.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je u nizu i po strukturi: pr plus I sprat,ukupne površine oko 170m2, u osnovi 85m2. Prizemna etaža sastoji se od: dve spavaće sobe, dnevnog boravka....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se izuzetno atraktivan poslovni prostor smešten u novijem delu Veternika, jednoj od najdinamičnije rastućih i infrastrukturno najperspektivnijih zona u širem području Novog Sada. Lokal se nalazi u prizemlju moderne stambeno-poslovne zgrade i raspolaže sa površinom idealnom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 80.000 €, 85,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni proctor na Durlanu. Pogodan za razne delatonosti. Nalazi se u suterenu u novijoj zgradi. Sastoji se od hodnika kupatila, jedne velike prostorije i dve manje prostorije. Površina poslovnog prostora je 85 m2 ( uknjižena površina 77 m2) Svojina 1/1. Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, Kamičak, 28.000 €, 75,00 m2 cca 370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća oko 75m2 stambenog prostora. Podeljena na dva ulaza. U prvom delu 2 sobe, trpezarija, hodnik, kupatilo i terasa. Drugi deo soba hodnik i kupatilo (vrlo pogodno za izdavanje). Kuća u nizu na zajedničkom placu sa vlasništvom na placu 50% 1/2 uz mogućnost fizičkog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 153.000 €, 85,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108000, PR/III, video nadzor, izlog, klima, terasa, luks renoviran, novogradnja. Predstavljamo vam prostor na odličnoj lokaciji, u blizini Hrama Sbetog save i Karađorđevog parka. Pogodan za sve vrste delatnosti. Dva mokra čvora. Postoji mogućnost iznajmljivanja i dva....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, DOLJEVAC, 360 €, 86,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u selu Kočane. Površina prostora je 86m2. Prostor čine četiri prostorije, od kojih je jedna velika, može da bude kao prodajni objekat, magacinski prostor, kancelarija i toalet.Prostorije se nalaze u prizemlju objekta, do same ulice. Dvorišni deo zgrade je....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 120.000 €, 74,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stambeno poslovni prostor u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi, centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor. Nalazi se na prizemlju u zgradi, ima dva ulaza. Namešten je, opremljen i odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 600 €, 74,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje, stambeno poslovnog prostora u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi. Centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor, kao i za kombinaciju i rad od kuće. Nalazi se na prizemlju u zgradi, a ima....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 80.000 €, 86,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odmah useljiva kuća u Kragujevcu, naselje Košutnjak, površine 86 m2, plac 1080 m2. Kuća je odmah useljiva i nove čvrste je gradnje. Priključena je trofazna struja, gradska voda, uknjižena je i ozakonjenja, može putem stambenog kredita. Sređeno kupatilo. Na placu ima i zasađenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.000 €, 86,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118282, III/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 73,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamešten poslovni prostor, stan, slikan je prostor sa nameštajem koji će se izneti iz prostora, u zgradi bez lifta u blizini benzinske pumpe kod Margera. Površina stana je 73m2, a struktura je troiposoban. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....