• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 luksuzan

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 luksuzan" pronađeno 61 nekretnina - prosečna cena 1.235 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, STARA PAZOVA, 113.000 €, 80,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Dobro došli u novogradnju, savršeno usklađenu sa savremenim standardima i potrebama savremenih stanara! Ovi predivni stanovi nude ne samo funkcionalnost, već i izuzetnu udobnost i stil, pružajući idealno okruženje za vaš novi dom. Naša novogradnja se nalazi u Novoj Pazovi, predivnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u prestižnom kompleksu Kapije Voždovca, na višem spratu moderne zgrade sa liftom i obezbeđenjem 24/7. Ovaj luksuzni stan nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i sigurnosti, sa odličnom povezanošću sa ostatkom grada. Struktura stana: Prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 850 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Friendly LUX trosoban stan na Podbari sa privatnim Parkingom !!! stan je odmah useljiv kucni ljubimci su dobrodošli stranci mogu ima svoje privatno parking mesto u dvoristu zgrade zgrada ima video nadzor za sve informacije pozovite ili pišite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 160000 eura 80 m2 luksuzan'
132.000 €
146.200 €
171.800 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 950 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux opremljen stan površine 80m2 na drugom spratu u novogradnji, u širem centru grada, u blizini Doma zdravlja i Delta planeta. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve prostrane terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban luksuzno namešten stan . Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije, nova ugradna kuhinja, 2 spavaće sobe, 2 kupatila, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade. Odmah useljiv stan , izdaje se iskljucivo na duze ozbiljnom zakupcu. Nisu dozvoljeni kucni ljubimci. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 128.000 €, 80,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija za nekretnine MAXIS GROUP DOO Beograd BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzan stan za izdavanje , Belgrade Waterfront U prilici smo da vam predstavimo prostran i luksuzno opremljen stan u jednoj od najprestižnijih zgrada Belgrade Waterfront-a . 🏡 Osnovne informacije: •....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se komforan i moderno namešten trosoban stan u prestižnom naselju Belvil – jednom od najtraženijih delova Novog Beograda. Stan se nalazi u savremenoj zgradi, a sve u stanu je potpuno novo i pažljivo birano kako bi pružilo maksimalan komfor, funkcionalnost i estetiku. Raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, lux, dvoiposoban stan, na atraktivnoj lokaciji, kod Doma Zdravlja i Delte. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Površina stana je 81m2 i odlične....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 165.500 €, 81,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, trosobne strukture na 6. spratu povrsine 65m2 sa terasom u prvoj etazi iz dnevnog boravka i balkonom na drugoj etazi od 16m2 tipa penthaus koji se racuna sa umanjenom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 173.800 €, 79,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i luksuzno projektovan 3.5-soban stan površine 90 m² u novogradnji iz 2024. godine, smešten na prvom spratu moderne stambene zgrade sa liftom i pripadajućom podrumskom prostorijom. Stan je idealan za porodičan život, ali i kao investicija za izdavanje, zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 175.100 €, 81,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan na Novom Naselju površine 81m², potpuno renoviran i dobro uređen, savršen je izbor za one koji žele luksuz i udobnost. Prostor se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa modernim nameštajem, kuhinje opremljene najnovijim uređajima, te dve spavaće sobe koje pružaju privatnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 132.600 €, 78,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

2.5, 78m2 (terasa 6m2), CG, 2/9, tri lifta, garažno mesto. Uknjižen na 77m2 Fantastičan, luksuzan polunamešten dvoiposoban stan u zgradi Quartet 4 (Beograd na vodi), površine 78m2, sa pogledom na grad. Zgrada je udaljena samo nekoliko minuta hoda od obale Save i Savske promenade,....

 
 
 
  Kuća, ČAJETINA, 150.000 €, 82,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 PRODAJE SE KUĆA 82m NA ZLATIBORU! u naselju " Tajna" Spratna lux kuća od 82m u prizemlju kuće je veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, na spratu je još jedna spavaća soba, kupatilo i galerija. Kuća ima svoje parking mesto. Kuća se prodaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux stan – Crveni krst / Vračar – Tome Maksimovića Luksuzno opremljen stan u mirnoj ulici bez saobraćajne buke. Po potrebi se može delimično isprazniti i prilagoditi zakupcu. Ispred zgrade je parking namenjen stanarima – uvek ima mesta. Lokacija: Blizina vrtića, osnovne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 670 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan u kompleksu Planet Residece, u ulici Blagoja Parovića u modernoj zgradi sa 3 lifta, površine 78m2 sa centralnim grejanjem i multi split klima sa tri unutrašnje jedinice. Stan se sastoji iz hodnika koji vodi do svih prostorija, komforne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Nov, luksuzno opremljen savršen porodičan stan od 78m2 ! Nalazi se na prvom spratu zgrade u ulazu sa samo 4 stambene jedinice što pruža veći komfor. Nekretnina odličnog raspored sa velikim dnevnim boravkom i tri lepe svetle spavaće sobe. Prodaje se kompletno namešten opremljen novim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.400 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban lux stan sa prostranom terasom na Vračaru. Nov stan na Vračaru za izdavanje na duži vremenski period. Lux opremljen. Spavaći blok orijentisan ka mirnoj delu ulice. Parking mesto u garaži zgrade. Za sve dodatne informacije kontaktirati: Telefon/Viber/Whats App +381(0) 63 82....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 112.500 €, 78,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Futog, četvorosoban stan u novoj LUX zgradi u izgradnji, na odličnoj lokaciji .Dom za vašu porodicu – mirno, sigurno, blizu grada!Odlična cena i gratis parking mesto!. Agencijska oznaka stana 1100632, Futog. Četvorosoban stan savršenog rasporeda u maloj zgradi sa samo 6 stanova.Na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Opština, 77.220 €, 78,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun Stadion 68+10m2 novo luksuzno namesteno mirna ulica na korak od sportskog centra sa bazenom, zatvorenim terenima, teretanom, saunom i spa centrom nekoliko minuta od centra Zemuna i Dunava, izuzetna novagradnja, uredan ulaz, stan na 2 spratu, visoki plafoni, osvetljen, funkcionalan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 147.290 €, 78,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 159.650 €, 78,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen, idealan za porodicu i sa ukupnom površinom od 78m2, nalazi se na prvom spratu zgrade koja ima samo 4 stambene jedinice, što obezbeđuje dodatnu privatnost i komfor. Raspored stana je odličan, sa prostranim dnevnim boravkom i tri svetle spavaće sobe, što je idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX stan u izgradnji,cena od 1400e po m2 GRATIS TERASA I PARKING MESTO. Četvorosoban stan,savršenog rasporeda u zgradi sa samo 6 stanova(3 stana po ulazu) Nalazi se na samom ulasku u Futog na samo 10 min od Novog Sada u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića,autobuske stanice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 68, 106.600 €, 82,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

💸 Na izdavanje: 1.300 € mesečno + depozit 📑 Ugovor minimum 12 meseci 💼 Na prodaju: 379.000 € 📑 AKCIJA: Agencijska provizija: 1,5% od ugovorene kupoprodajne cene. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan idealan i za porodice i za diplomate, kao i za investitore koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 135.000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 78m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena.STAN DUPLEKS OD 78m2 (41,5m2 treći sprat i 36,5m2 gornji nivo ) po ceni od 150 000 evra Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 41,5m2, od: Dnevni boravak, hodnik....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 131.200 €, 82,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Agencija z nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan stan u Beogradu na vodi – Zgrada Simfonija Ovaj potpuno nov, luksuzno namešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu priliku za zivot i uzivanje n najepšoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 109.200 €, 78,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo trosoban, lux stan u novogradnji na trećem spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Svetao i sunčan. Useljiv od 01.10. 2025. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, dve spavaće sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 147.600 €, 82,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo prelep, luksuzno opremljen stan u neposrednoj blizini obale Save, parkova, restorana, najvećeg TC Galerija, šetališta Stan je opremljen posebnom pažnjom uz pomoć arhitekte gde se vodilo računa o odabiru nameštaja i materijala. Izuzetno prijatan,svetao i miran. Čine ga....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 155.000 €, 83,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan u centru. U neposrednoj blizini se nalaze vrtić, škola, nišavski kej, pešačka zona… Stan ima 83m2, 74m2 uknjižene površine, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Po strukturi je komforan trosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, četvorosoban stan na Matejevačkom putu. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran, sa svim novim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima i do sada nije useljavan. Površina stana je 77....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.600 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan od 83m2 sa pripadajucim parking mestom u garazi zgrade. Luksuzan stan u Beogradu na vodi, opremljen brendiranim namestajem i tehnikom visokog kvaliteta. Sastoji se iz hodnika, terase, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavace sobe i dva kupatila. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 81.340 €, 83,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj nov, moderan i luksuzan stan nalazi se na jednoj od najboljih pozicija unutar naselja Stepa Stepanović. U blizini vrtića i škole. Okružen je uređenim delom za igru, odmor, razonodu, kao i svim bitnim elementima svakodnevnih potreba. Grejanje je centalno sa kalorimetrima, tako....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 110.000 €, 83,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91712, SUT/III, klima, telefon, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Odmah useljiv,luksuzan i funkcionalan apartman sa odvojenom spavaćom sobom površine 48m² i polu natkrivenom terasom površine oko 35m² sa najlepšim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.160 €, 83,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična gradnja, pvc, kvalitetne pločice, podno grejanje, dve terase, dvorište iza zgrade. Demit fasada, kvalitetna izolacijaStan je za svaku preporuku. Savršen pogled, miran kraj. Jedna od traženijih lokacija, okolo su lux kuće. Keš/kredit. Pozvati nase agente. 021544684 Terasa,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 127.050 €, 77,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID 1100 Luksuzan stan sa plafonima od 4,5 m Na prodaju izuzetno luksuzan stan u modernom, ograđenom kompleksu sa igralištem za decu. Prostran i svetao, sa pažljivo biranim materijalima i vrhunskom završnom obradom. Osnovne karakteristike: • Visina plafona: 4,5 m • Podovi: Višeslojni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se Lux stan u mirnom delu Vracara, na idealnoj poziciji, sa kompletmim namestajem najvise kategorije. Osim standardnih aparata stan ima kablovsku mrezu, internet, elektro roletne, 2 klima uredjaja, ostavu i garazno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 69.300 €, 77,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo LUX stan površine 77m2 u ulici Gospodara Vučića. Stan se nalazi na visokom prizemlju luksuzne novoizgrađene zgrade. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, velikog dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom. Stan se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 530 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, svetao i luksuzno opremljen stan – U ponudi je trosoban stan površine 77 m², smešten na četvrtom spratu moderne stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan nudi savršenu kombinaciju luksuza, funkcionalnosti i udobnosti, idealan za porodice, ali i za poslovne ljude koji žele miran,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u izgradnji, na Panteleju – Somborski bulevar. Na prvom spratu, površine 76m2. Izvanredan za porodično stanovanje i izdavanje.U neposrednoj blizini nalazi se autobusko stajalište, Maxi supermarket, Lilly, kafići, dečiji park, šetalište… U lux stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 173.040 €, 76,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se LUX četvorosoban stan iza Lipovog Gaja!! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na prvom spratu (od dva) i ima 76m2 stan ima 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.. Grejanje na toplotne pumpe plaća se u sezoni kroz struju.. Dvostrano....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 136.800 €, 76,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja koja je smeštena na jednoj od najlepših lokacija na Panteleju. Zgrada je spratnosti P+4 i gradi se po visokim standardima i od najkvalitetnijih materijala. Prodaje se troiposoban stan površine 76m2 koji se nalazi na I spratu. Stan ima funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 152.600 €, 76,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan od 76 m² , potpuno renoviran i luksuzno opremljen, smešten na 9. spratu stambene zgrade u samom srcu Užica . - Savremeno uređen enterijer sa pažljivo biranim materijalima - Prostrane i funkcionalne prostorije - Spektakularan pogled na Đetinu i centar grada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 61)

<< <1 2> >>