• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 lift

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 lift" pronađeno 555 nekretnina - prosečna cena 1.663 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 145.000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95149, III/, lift, terasa, uknjižen, nov, parking. Nov dvoiposoban stan sa stvarima, sve u stanu novo. Sva tehnika pod garancijom, feydom ugaona, side by side frizider sa ledomatom, spusteni plafoni sa rgb i led rasvetom, LG televizor, Gree inverter klima. Visina sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, lepo opremljen, troiposoban stan u Jastrebačkoj ulici u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene tri spavaće sobe, dva sanitarna čvora i dve terase. Centralno grejanje (kalorimetri),....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 123.000 €, 70,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan uknjižene površine 63m2 plus dve terase i ostava još oko 7m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade bez lifta. Nalazi se na odličnoj lokacji gde su u blizni osnovne škole mnoge srednje škole, ali zaštićen od buke i galame. Stan je komforan i svetao. Sastoji se od....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 160000 eura 70 m2 lift'
66.500 €
650 €
154.500 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan, troiposoban, lepo opremljen stan u Puškinovoj ulici. Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, odvojene 2 spavaće sobe, terase, dva sanitarna čvora i ostave. Plava zona u okolini, moguća stanarska parking karta uz prijavu na adresu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.210 €, 70,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 103.950 €, 70,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu, koji se sastoji iz dve lamele, spratnosti PR+VII i PR+V, na veoma atraktivnoj lokaciji. Ovaj izuzetan stambeni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 39m2 - 95m2, pružajući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 70m2 na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je TA. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 45.500 €, 70,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman 4-trosoban 70m2, odmah useljiv, kompletno namešten za normalan porodičan život. Stan je tehnički opremljen, mogućnost povezivanja kablovske i interneta na ime zakupca. U blizini škole, hipermarketa autobuskih stanica ka studentsko gradu, centru na jednu stranu, odnosno medicinsko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvoiposoban stan površine 70m2 na visokom prizemlju u zgradi sa liftom u centru grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno preko toplane i plaća se po utrošku. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 175.100 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi!!! Trosoban stan, lepo organizovan,prodaje se kompletno namesten, bez ulaganja, na Novoj detelinari. Stan se nalazi u zgradi jednog renomiranog investitora, odličnog kvaliteta gradnje i opreme. Odličan za porodicu, gradskim prevozom povezan sa svim delovima grada, u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.800 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.570 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.540 €, 70,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom useljenja april 2026. Izuzetno pouzdan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om i kupac prvog stana ima mogućnost povrata pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Lokacija je mirna i na odličnoj poziciji gde je sve u neposrednoj blizini.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.200 €, 70,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Adicama. Stan se nalazi u poslovno stambenom kompleksu koji se do sada nije zidao na Adicama. Redovna etaža bez kosina. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbedjen parking kao i garaže u suterenu zgrada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 105.000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan, neto korisne površine70,25m2, u mirnom delu grada, na Paliluli, u blizini palilulske pijace, obdaništa, crkve Sv. Nikole. Stan se nalazi na devetom spratu (od deset), starije zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene trpezarije sa sopstvenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se troiposoban stan, 70 m², Telep – Šarplaninska ulica, 1. sprat Na prodaju funkcionalan i svetao troiposoban stan površine 70 m², koji se nalazi na prvom spratu kvalitetne stambene zgrade u mirnoj i porodičnoj ulici – Šarplaninska, naselje Telep. Karakteristike: Prvi sprat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 70,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban uknjižen stan od 70m2, na atraktivnoj lokaciji kod Delta planet-a, u zgradi sa 2 lifta. Iz prvog hodnika ulazi se u prostranu dnevnu sobu sa (prvom) terasom, koja ima izuzetan otvoren i direktan pogled na Delta planet, nišavski kej, severnu obalu Nišave i okolinu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 168.000 €, 70,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nedaleko od Olimpa i Bulevara kralja Aleksandra, u ponudi stanovi u izgradnji.Mogućnost kupovine na kredit. Zgrada spratnosti Pr. +2+Pk sa liftom. Materijali:termo blok, izolacija 10. – ka, silikatna fasada, termička i zvučna izolacija, PVC stolarija sa spoljne strane u crnoj boji,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 166.980 €, 70,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Telepu sa rokom završetka - jun 2026. godine. Pouzdan investitor koji već dugi niz godina gradi stambene jedinice i koji je prepoznatljiv po kvalitetu gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, prvoklasna keramika i tarket. Stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 164.800 €, 70,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina, na izuzetno mirnoj lokaciji sa parkom i igralištem u dvorištu. U neposrednoj blizini je autobuska stanica, velike prodavnice, škole i vrtići. Ispred zgrade veliki parking van zone koji je na raspolaganju Vašim gostima i Vama. Ovaj stan je kompletno renoviran i....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 146.300 €, 70,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji od renomiranog investitora od 69.53 m2. Stanovi se nalaze na četvrtom i petom spratu. Sastoje se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom , dve spavaće sobe, kupatiila i terase. Objekat se nalazi u centru grada. Gradi se u skladu sa visokim energetskim standardima;....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 107.120 €, 70,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099982 Na prodaju uknjižen troiposoban stan na Sajmu, SA PARKING MESTOM U CENI, u neposrednoj blizini Master Centra. Stan je uknjižen kao garaža. Sastoji iz prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom (open space concept), tri komotne spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.780 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodičan stan u mirnom delu grada - Telep. U ceni rezervisano parking mesto. Sa malim ulaganjem dobijate svoj mir i tišinu u lepoj nekretnini. Blizina svih neophodnih sadržaja - škole, marketi, gradski prevoz Idealan kako za život, tako i za izdavanje. Retko u ponudi! Za svaku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 33147, V/, klima, lift, parking, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 49.000 €, 70,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOOP LOKACIJA !!! GRBAVICA !!! BULEVAR CARA LAZARA , KOD PALAČINKARNICE " DIZNI " ALEKSANDAR ZGRADA USELJIV ODMAH !!! SASTOJI SE OD HODNIKA, DNEVNE SOBE SA KUHINJOM I IZLAZ NA TERASU , DVE SPAVAĆE SOBE ( JEDNA IMA BRAČNI KREVET I IMA IZLAZ NA TERASU, A DRUGA JE DEČIJA SA SINGL....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 104.300 €, 70,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov, neuseljavan stan idealnog rasporeda i lokacije. Udaljen od Centra - Gospodar Jevremove 15 min. Obdanište, prodavnice, pijaca Kamičak, škola, izlazak na autoput u prečniku od 500m. Zgrada ima lift i građena izuzetnog kvaliteta, tkzv. "sendvič" zid, a gornji etaž na tavanici....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 173.700 €, 70,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sremska Kamenica - Popovica - Izgradnja sa mogućnošću povrata PDV-a - LUX Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 169.950 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban duplex stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Na donjem nivou je: hodnik, toalet, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja i terasa. Na gornjem nivou se nalaze dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Kosine ne remete funkcionalnost stana. Naša preporuka! Pozovite....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.900 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosobni stan na izuzetnoj lokaciji u blizini Delte. Površina stana je 64 m2+ 2 terase, ukupno 70m2. Stan se sastoji iz hodnika sa ugradnim garderoberom, dnevnog boravka sa izlazom na veću terasu, trpezarije i kuhinje sa ostavom, dve spavaće sobe od kojih jedna ima izlaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 70,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan dizajnerski stan površine 70 m2 u novogradnji u mirnom i prijatnom delu u Boleču. Stan je po strukturi dvoiposoban i nalazi se u prizemlju zgrade. Koncipiran je tako da se sastoji od open space-a, dnevnog boravka sa kuhinjom i kuhinjskim ostrvom, koje je ujedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 66.500 €, 70,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117418, VPR/III, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam potpuno opremljen stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara, nadomak svih znamenitosti, pozorišta, prodavnica,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Struktura stana: prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kuhinja i trpezarijski deo, dve terase, kupatilo i dodatni wc. Stan je potpuno namešten svim neophodnim elementima – dovoljno je da donesete lične stvari i uživate u ovom prelepom prostoru. Lokacija: U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 168.460 €, 70,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je trosoban stan u novogradnji u blizini Pravnog fakulteta. Površina stana je 70,19m2, nalazi se na I spratu nove stambene zgrade. Zgrada će imati Po+P+7 spratova, dva velika lifta i dva ulaza. Objekat se gradi se i oblaže najkvalitetnijim materijalima, koji ispunjavaju konstruktivne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 139.000 €, 70,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan na idealnoj lokaciji, u zgradi sa dva lifta i pogledom na Cair. Sastoji se od: -Ulaznog hodnika sa ugradnim ormanima, -Prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu -Odvojene kuhinje sa svim potrebnim novim elementima i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.340 €, 70,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ovaj porodičan stan se nalazi na prvom spratu. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira samo najbolje od podnih obloga, fasade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem trosoban, upravo renoviran i moderno opremljen stan (70m2 + 2 terase). Stan je opremljen sa novim namestajem, tehnikom (klima uredjaj,TV, veš mašina, kombinovani frižider, šporet,usisivač, mikrotalasna pećnica, toster) i kompletnim setom posudja i pribora za kuhinju(pegla,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 138.800 €, 70,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u samom centru grada, a nadomak prirode i samog epicentra dešavanja. Stanovi su urađeni po najvišim standardima i normativima u građevinarstvu. Površina od 70 m2, otvara puno prostora za usklađivanje enterijera sa Vašim potrebama. Stan je po strukturi trosoban i sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.600 €, 70,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 162.200 €, 70,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PORODIČNI STAN U NOVOGRADNJI Nudimo Vam trosoban stan na 1. spratu. Stan poseduje 2 odvojene spavaće sobe, odvojenu kuhinju, kupatilo i veoma prostranu dnevnu sobu. Dnevna soba je cela u portalima što doprinosi svetlosti stana. Na terasu postoje dva izlaza, jedan iz spavaće sobe,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 555)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>