• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat do 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat do 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat do 60 m2" pronađeno 358 nekretnina - prosečna cena 1.721 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 107.130 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 60,87 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi dvosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, terasa, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat do 60 m2'
109.300 €
1.200 €
42.000 €
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.792 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 3.0-soban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, škola, vrtića, itd). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe, tarket,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini srednje hemijske škole. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan u novogradnji između Filozofskog fakulteta i Doma zdravlja. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 77.000 €, 60,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan od 60 m² u mirnom i uređenom delu Padinske Skele, smešten u novom naselju. Stan se nalazi na 1. spratu održavane zgrade i predstavlja idealno rešenje za porodičan život. Struktura i karakteristike: Dnevna soba sa puno prirodnog svetla Spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 340 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta u blizini hotela Tami. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu. Ima klimu. Komplet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na prvom spratu, površine 60m2 u novoj zgradi sa dva lifta od kojih jedan vodi u podzemnu garažu. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Grejanje je centralno, na kaliometre. U svakoj sobi su....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 175.150 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su stanovi iste kvadrature na prvom, drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.000 €, 59,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na samom Bulevaru oslobođenja, prodaje se komforan dvosoban stan od 59 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv, a budući vlasnik može ga lako adaptirati prema sopstvenim željama. Za više informacija i dogovor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 171.100 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 59m2, DVOSOBAN Odličan stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini centra grada. Stan je na idealnom prvom spratu i dvorišno orijentisan, tako da iako je prometna ulica, ima svoju privatnost i mir. Uz stan se može kupiti i garažno mesto u suterenu zgrade. Cena 171.100€....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.110 €, 59,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,39 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.775 €, 58,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,67 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.920 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100338 Na prodaju uknjižen dvosoban stan u Centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, Dunavskog parka i keja. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita, uknjižen na 58m2, dok u stvarnosti ima 69m2 (dve terase nisu ušle u kvadraturu).....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na prvom spratu kuće u blizini Čegra, 58m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaleta i terase. Kuća je novije gradnje sa urađenom izolacijom i uređenim dvorištem. Postoji mogućnost korišćenja dvorišta za razne aktivnosti. Parking je obezbeđen.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.840 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 2.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 100.000 €, 58,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilom. Stan je izdat kao poslovni prostor, te postoji mogućnost i te namene nakon kupovine. Vlasnik....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 550 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN KOD SPENSA U ULICI DIMITRIJA TUCOVICA NA PRVOM SPRATU USELJIV OD 20.09. INFORMATIKA OKO 8.000-11.000 din RENOVIRAN STAN SA TERASOM O PODRUMSKOM OSTAVOM PARKING U DVORISTU ZGRADE CENA 550eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 164.000 €, 58,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski dvosoban stan u strogom Centru grada,pored Riblje pijace, u mirnom delu okružen zelenilom i drvoredom sa obe strane,1.sprat,ima lift,uknjižen 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu stana jedna 3m2 druga 8m2,dvostrano orjentisan,i pripadajuća drvena ostava u podrumu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 159.650 €, 58,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan površine 58 m² u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu objekta koji poseduje lift. Orijentisan je ka dvorištu, pružajući mir i tišinu, idealno za porodični život ili rad od kuće. Karakteristike stana: Površina: 58 m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118212, lift, terasa, uknjižen. Vrhunski dvosoban stan u strogom Centru grada,pored Riblje pijace, u mirnom delu okružen zelenilom i drvoredom sa obe strane,1.sprat, ima lift, uknjižen 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu stana jedna 3m2 druga 8m2,dvostrano....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 113.100 €, 58,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je trosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 101.015 €, 57,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007421.Prodaje se dvoiposoban stan od 57.69 m2 na prvom spratu zgrade u izgradnji na Adicama, od kvalitetnog investitora. Rok izgradnje je Jun 2026. Savršen izbor za porodični život ili investiranje, miran kraj Adica.- Uredna dokumentacija- Mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 65.000 €, 57,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam predstavimo izuzetnu ponudu - stan u srcu Kaluđerice. Ovaj prostrani dvosobni stan obuhvata celokupan prvi sprat dvokratne zgrade, sa ukupnom površinom od 57 m² i dve terase. Stanari imaju ekskluzivno pravo korišćenja prostranog dvorišta od 1.5 ara, idealnog....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.130 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 474 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 143.070 €, 57,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Labudovo brdo, ulica Sretena Mladenovića Mike. Dvosoban stan, površine 57m² na prvom spratu. Stan poseduje veliku kombinovanu sobu iz koje se izlazi na lođu, malu sobu iz koje se izlazi na zastakljenu terasu, kupatilo, kuhinju, trpezariju, dva hodnika, vešernicu i podrum. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 134.900 €, 57,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Ledine, u Bukovačkoj ulici, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu zgrade novije gradnje, uredne i održavane, sa parkingom koji je namenjen samo za stanare zgrade. U neposrednoj blizini se nalaze svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Saobraćajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 138.450 €, 56,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvoipopoban stan na Podbari, na samo par minuta od centra grada. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi novije gradnje, sa dobrom izolacijom. Zgrada poseduje biciklanu i parking iza zgrade koji koriste stanari. Stan je ulično orijentisan i topao, pogodan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 100.500 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju povoljan dvosoban stan od 44,25 m², koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade sa liftom, u mirnom i atraktivnom naselju Čalije. Raspored prostorija: Hodnik Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Pored ovog stana, u ponudi su i stanovi različitih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 300 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2, sa grejanjem na struju (četiri mermerna radijatora). Stan se sastoji iz mini ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje: Na prodaju lep, funkcionalan porodični stan od 56 kvadrata. Nalazi se u blizini Doma zdravlja na Novom naselju, u kvalitetnoj zgradi sa malo stanova, na prvom spratu. Zgrada je izgrađena 2013. godine. Stan ima dve spavaće sobe, dnevni boravak otvorenog koncepta....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Centar, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HITNA PRODAJA! Prodaje se trosoban stan od 56m² – idealni deo kuće, prvi sprat, centar Pančeva. Stan ima poseban ulaz, dvorište, parking i tavan. Postoji mogućnost adaptacije po želji. Odlična lokacija u mirnoj ulici, na korak od svih sadržaja. Izuzetna prilika za stanovanje ili investiciju!....

 
 
 
  Stan, BANJA, 90.000 €, 56,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski dvosoban stan u centru Niške Banje nadomak šetališta, na prvom spratu u kući, uknjižene površine 56m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, koji vodi do kuhinje sa trpezarijom, prostrane dnevne sobe koja vodi u spavaću sobu sa francuskim ležajem, iz spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 95.000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Altina, Ugrinovački put 32. deo, 56m2 .. 56m2, 2.0, 1/3, norveški radijatori, terasa, parking, interfon, izvorno. Stan se nalazi na prvom spratu novije, uredne i dobro održavane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 148.000 €, 56,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121276, I/V, terasa, uknjižen, luks renoviran, stambena zgrada. Prodaje se stan površine 56m², na prvom spratu, Novo naselje – na granici sa Satelitom. Stan je kompletno i kvalitetno adaptiran – PVC stolarija, blindirana vrata, novo kupatilo. Veoma je prostran, funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno i luksuzno namešten stan u strogom Centru Novog Sada - ponuda koja se ne propušta! Lokacija: Centar (Stari grad) (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Zmaj Jovina Sobnost: Dvosoban Opremljenost: Namešten Kvadratura: 56m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 149.900 €, 56,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118579, I/XIII, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. U ponudi stan na extra lokaciji,u centru Rakovice, odnosno jednu stanicu od Vidikovca. Stan se nalazi u urednoj i odrzavanoj zgradi, na prvom spratu,u zgradi sa dva lifta.Stan....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 123.700 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili 3-ulaz A, sa lepim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 358)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>