• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat 60 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat 60 m2" pronađeno 87 nekretnina - prosečna cena 1.443 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 150000 eura (malo jeftiniji)
    • 160000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan u novogradnji između Filozofskog fakulteta i Doma zdravlja. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 60 m2 i odlične je strukture.....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 107.130 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 60,87 m2, u izgradnji, na prvom spratu stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi dvosoban, u čijem su sastavu spavaća soba, terasa, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, trpezarija i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 175.150 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su stanovi iste kvadrature na prvom, drugom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking do 160000 eura 1.sprat 60 m2'
700 €
109.300 €
39.000 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi sa liftom u blizini srednje hemijske škole. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i dve terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 340 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 60m2 na prvom spratu u zgradi bez lifta u blizini hotela Tami. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je etažno sa kotlom na struju koji se nalazi u stanu. Ima klimu. Komplet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 69.000 €, 60,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo na izdavanje stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Beogradu. Stan se nalazi na Novom Beogradu u ulici Trešnjinog cveta u neposrednoj blizini hotela Jugoslavija, Falkenštajner hotela, Palate Srbije, Kineskog kulturnog centra, restorana Jerry i....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 77.000 €, 60,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan i svetao dvosoban stan od 60 m² u mirnom i uređenom delu Padinske Skele, smešten u novom naselju. Stan se nalazi na 1. spratu održavane zgrade i predstavlja idealno rešenje za porodičan život. Struktura i karakteristike: Dnevna soba sa puno prirodnog svetla Spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 42.000 €, 60,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan na prvom spratu , u zgradi od crvene fasadne cigle. Sastoji se od ulaznog hodnika, iz kojeg se ulazi u sve prostorije. Po strukturi je 2.0 , dve sobe i trpezarija sa kuhinjom, lepa terasa. Namešten je i spreman na useljenje. Stan je okrenut ka ulici koja....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 169.792 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan 3.0-soban stan na prvom spratu u zgradi sa liftom izuzetno blizu ulice Bulevar kralja Aleksandra kod Kluza (gradskog prevoza, marketa, škola, vrtića, itd). Visok nivo kvaliteta gradnje: garaža, lift, aluminijumska stolarija, toplotne pumpe, tarket,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.200 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN DUPLEKS – SENJAK (60 m²) Mirna ulica, Senjak – odlična lokacija Izdaje se renoviran, kompletno namešten dupleks u kući, u mirnom delu Senjaka. Stan se nalazi na 1. spratu (od ukupno 2), površine 60 m². Useljiv od 1. septembra 2025. Depozit: 1.200 € Pušenje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.000 €, 59,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, na samom Bulevaru oslobođenja, prodaje se komforan dvosoban stan od 59 m², smešten na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan je odmah useljiv, a budući vlasnik može ga lako adaptirati prema sopstvenim željama. Za više informacija i dogovor....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 81.840 €, 61,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan po strukturi 2.5 ukupne površine 61.70m2 na prvom spratu Novogradnje u naselju Stara Pazova od samog centra 600m. Građevinska dozvola. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.110 €, 59,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 59,39 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 171.100 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ROTKVARIJA, 59m2, DVOSOBAN Odličan stan u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u blizini centra grada. Stan je na idealnom prvom spratu i dvorišno orijentisan, tako da iako je prometna ulica, ima svoju privatnost i mir. Uz stan se može kupiti i garažno mesto u suterenu zgrade. Cena 171.100€....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.400 €, 61,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Mirnom delu naselja Telep Odličan Trosoban stan 61 m2 u IZGRADNJI na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu zgrade,lepee orijentacijeIstičemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna vrata i Lepa Terasagrejanje je centralnoPosebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 169.000 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118212, lift, terasa, uknjižen. Vrhunski dvosoban stan u strogom Centru grada,pored Riblje pijace, u mirnom delu okružen zelenilom i drvoredom sa obe strane,1.sprat, ima lift, uknjižen 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu stana jedna 3m2 druga 8m2,dvostrano....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 116.120 €, 62,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko ste u potrazi za porodičnom nekretninom, imamo sjajnu ponudu za Vas! Predstavljamo vam odličan trosoban stan na odličnoj lokaciji kod Lipovog Gaja. Stan je u izgradnji sa rokom decembar 2025. godine. Sjajan kvalitet gradnje i opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, hodnika, dve spavaće sobe sa....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 79.000 €, 62,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u strogom centru grada i zbog svoje lokacije pogodan kako za stanovanje tako i za izdavanje. Stan se nalazi na 1. spratu, kvalitetne, starije zgrade. Veoma je lepe strukture: ulazni hodnik, dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 550 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN KOD SPENSA U ULICI DIMITRIJA TUCOVICA NA PRVOM SPRATU USELJIV OD 20.09. INFORMATIKA OKO 8.000-11.000 din RENOVIRAN STAN SA TERASOM O PODRUMSKOM OSTAVOM PARKING U DVORISTU ZGRADE CENA 550eur KONTAKT 069 2888 507 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.840 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo 3km od Aerodroma Nikola Tesla, na par minuta od Novog Beograda. Savršena lokacija za miran porodični život van grada. U blizini budućeg svetskog sajma Expo 2027 i nacionalnog stadiona. Izlaz na dva auto puta Miloš Veliki i E75. Prodajemo 2.0 stan izuzetno funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 168.920 €, 58,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1100338 Na prodaju uknjižen dvosoban stan u Centru grada, u neposrednoj blizini Riblje pijace, Dunavskog parka i keja. Stan je uknjižen 1/1 i može se prometovati putem stambenog kredita, uknjižen na 58m2, dok u stvarnosti ima 69m2 (dve terase nisu ušle u kvadraturu).....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 108.775 €, 58,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi u blizini Pantelejske crkve, izolovana od buke I gradske gužve. Površina stana je 58,67 metara kvadratnih. Po stukturi je trosoban, nalazi se na prvom spratu. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i lodje. Prvoklasna PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 100.000 €, 58,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilom. Stan je izdat kao poslovni prostor, te postoji mogućnost i te namene nakon kupovine. Vlasnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Riblja Pijaca, 164.000 €, 58,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski dvosoban stan u strogom Centru grada,pored Riblje pijace, u mirnom delu okružen zelenilom i drvoredom sa obe strane,1.sprat,ima lift,uknjižen 58m2 plus 2 terase koje nisu ušle u kvadraturu stana jedna 3m2 druga 8m2,dvostrano orjentisan,i pripadajuća drvena ostava u podrumu....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na prvom spratu kuće u blizini Čegra, 58m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaleta i terase. Kuća je novije gradnje sa urađenom izolacijom i uređenim dvorištem. Postoji mogućnost korišćenja dvorišta za razne aktivnosti. Parking je obezbeđen.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 113.100 €, 58,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je trosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 93.540 €, 62,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 62,36 m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase, nalazi se na prvom spratu. Zgrada ispunjava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 149.000 €, 62,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lep dvosoban,polunamešten stan na Novoj Detelinari,u Kopernikovoj. Stan se nalazi na prvom spratu,zgrada bez lifta,pogled u dvorište.Javni parking van zone.Prodaje se zajedno sa ugradnim plakarima i kuhinjom. Moguća kupovina na kredit. Na postignutu prodajnu cenu dodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 159.650 €, 58,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten trosoban stan površine 58 m² u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu objekta koji poseduje lift. Orijentisan je ka dvorištu, pružajući mir i tišinu, idealno za porodični život ili rad od kuće. Karakteristike stana: Površina: 58 m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122785, I/, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan u maloj zgradi na Telepu. Stan je na prvom spratu. Ulica je mirna i pored zgrade ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 101.015 €, 57,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007421.Prodaje se dvoiposoban stan od 57.69 m2 na prvom spratu zgrade u izgradnji na Adicama, od kvalitetnog investitora. Rok izgradnje je Jun 2026. Savršen izbor za porodični život ili investiranje, miran kraj Adica.- Uredna dokumentacija- Mogućnost kupovine parking....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 107.530 €, 63,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na novoj lokaciji novo urbano naselje! Vise vila sa stanovima razlicitih struktura. Do Promenade za 5 minuta voznje. Odlican kvalitet gradnje. Trosobni stanovi razlicitih kvadratura i i na prvom spratu u zgradi.iStanovi imaju PDV i mogu da se prometuju putem stambenog kredita. 63....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 166.900 €, 63,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvosoban stan, 63m2 na prvom spratu u mirnom delu. Idealan za porodični život. Prostoran, očuvan, komforan i uknjižen, bez tereta. Ima ugradnu kuhinju. Dvostrano je orijentisan, sa dve terase i u blizini ima dosta parking mesta. Postoji mogućnost prepravke u dvoiposoban stan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 96.900 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Borča, opština Palilula. Stan je površine 57m2 i nalazi se na prvom spratu stambene zgrade. Zgrada je kvalitetne gradnje iz 2015e godine. Po strukturi stan je dvosoban. Sastoji se od prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 65.000 €, 57,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti smo da vam predstavimo izuzetnu ponudu - stan u srcu Kaluđerice. Ovaj prostrani dvosobni stan obuhvata celokupan prvi sprat dvokratne zgrade, sa ukupnom površinom od 57 m² i dve terase. Stanari imaju ekskluzivno pravo korišćenja prostranog dvorišta od 1.5 ara, idealnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 142.760 €, 63,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, 69m2, na 1.spratu u zgradi bez lifta, pouzdanog investitora, u Petrovaradinu Povrat PDV-a. Zavrešetak gradnje planiran u septembru 2025.godine. Mogućnost kuovine parking mesta u dvorštu zgrade u iznosu od 5.000e. Za keš kupce pogodnsti!Za više informacija pozovite 0638854918.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 104.130 €, 57,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

ID 474 BEZ agencijske provizije – direktna kupovina od investitora Dostupan i na 1. spratu. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena Cena bez PDV-a – pravo na povraćaj PDV-a za kupce prvog stana Rok završetka izgradnje Maj 2025. Ovaj ekskluzivni projekat Airport....