• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 1.sprat 150 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 1.sprat 150 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 1.sprat 150 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1600 eura/m2 1.sprat 150 m2" pronađeno 48 nekretnina - prosečna cena 778 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 140 m2 (malo manji)
    • 160 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 90000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 217.500 €, 160,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVA*Prodajemo u Novom Sadu Uknjižen Četvorosoban stan 160 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Prvom spratu Etažirane kuće ima Veliki Dnevni boravak sa trpezarijom i odvojenom kuhinjom,zatim tri odvojene spavaće sobe sa terasomčisto stambeni deo je 128 m2+32 m2 dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Staro Groblje, 160.000 €, 161,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Paliluli, SU,P,I, u neposrednoj blizini DIFa I FZNRa, uknjižene površine 161m2. Nalazi se na odličnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje zbog blizine fakulteta. Prizemlje je u funkciji dvoiposobnog stana i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 144.900 €, 161,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 161m2, POSLOVNI PROSTOR Odličan poslovni prostor na prvom spratu nove kuće u Veterniku. U sklopu prostora nalaze se kuhinja-trpezarija i wc-kupatilo. Duž celog lokala nalazi se prostrana terasa. Lokacija je 100m od glavnog puta Novi Sad - Veternik. Prizemlje, Delimično namešten,....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 74.200 €, 162,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća sa dve stambene jedinice i radionicom u Bačkoj Palanci! Na prednjem delu placa do ulice se nalazi prizemna kuća sa odličnim rasporedom za porodično stanovanje, a u podnožju placa se nalazi radionica sa stambenom jedinicom na 1. spratu za koju postoji zaseban ulaz. Odlična....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 95.580 €, 162,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude stan - poslovni prostor za izdavanje grejne povrsine 110m2 + terasa 52m2 na odlicnoj lokaciji u Banatskoj ulici u blizini Zemunskih kapija, fakulteta, osnovnih skola, vrtica, auto placa, servisa i ostalih sadrzaja Nalazi se na 1. spratu u....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Borča, 139.900 €, 137,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličnu kuću od 137 m2, koja se nalazi u odličnom, mirnom naselju, u Borči - Pretok, na 6,5 ari placa. Plac je uknjižen na 6.5 ari placa. Kuća je na legalizaciji. Kuća ima prizemlje i prvi sprat. Sastoji od dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,2 kupatila,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-48 (od ukupno 48)

<< <1 2> >>