• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 140 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 140 m2 - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 140 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 140 m2" pronađeno 3 151 nekretnina - prosečna cena 766 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 87000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • nenamešten
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 186.950 €, 165,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1090765- Uknjižen, nov, sedmosoban dupleks u blizini kružnog toka. Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu. Može biti pregrađen u 2 stana. Cena sa PDV-om. Terasa, grejanje na gas, mali računi. Terasa.

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, KRNJAČA, 132.000 €, 165,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na 5 minuta od Omladinskog stadiona, u mirnom kraju Krnjače nalazi se nezavršen stan. Trenutno podeljen na manji stan, jednosoban i veći duplex. Dvostrano orijentisan, svaka celina sa zasebnim ulazom, kupatilom i sa po jednom malom terasom. Potrebno probiti vrata kako bi se spojio....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 62.000 €, 165,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća 165m2 uknjiženih na placu od 2374m2 koji se sastoji iz 3 parcele. Vlasnik 1/1 , kuća nema tereta. Prizemlje kuće se sastoji iz:spavaće sobe, velika dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i hodnik.Sprat kuće se sastoji iz 2 spavaće sobe, dve terase sa lepim pogledom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 2.500 €, 165,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u zgradi nove gradnje u lepom delu vračarkog platoa, u blizini Hrama svetog Save. U neposrednom okruženju je i Čuburski park, kao i mnoštvo poznatih prestoničkih restorana i kafeterija, a takođe i petlja sa uključenjem na auto-put. Stan je na poslednjem spratu i zauzima....

 
 
 
  Kuća, BAJMOK, 75.000 €, 166,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća je renovirana 2022. Od prostorija ima: Hodnik (17m2) Radna soba (15m2) Dečija soba (21m2) Dnevna soba (19m2) Spavaća soba (18m2) Kuhinja sa trpezarijom (24m2) Špajz (6m2) Kupatilo (6m2) Garaža + radionica (40m2) Novi PVC prozori i vrata na celoj kući sa 7 komora, trostruko staklo,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 166,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća, na mirnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića i marketa. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 210.000 €, 166,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo u Futogu Uknjiženu Šestosobnu Porodičnu kuću 166 m2 u mirnom kraju na Top Lokacijikuće je spratna,svetla i funkcionalna ima Pet odvojenih spavaćih soba,dva mokra čvora,dve Lepe Terase i Verandugrejanje je centralno u dvorištu ima Garažu od 24 m2 i prostor za životinjenalazi....

 
 
 
  Kuća, OPOVO, 80.000 €, 166,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća površine 166m2 u nivou prizemlja + pomoćni objekti na placu.Plac površine 27,51Ari Naselje OPovo ulica Svetozara Markovića Terasa, Parking, garaža.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 9.Maj, 334 €, 167,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na periferiji Niša, u Industrijskoj zoni, površine 167m2. Po svojoj strukturi i lokaciji pogodan je za različite vrste delatnosti. Potrebna je adaptacija prostora. 70m2 su kancelarije i lobi, pored toga postoji još 6 kancelarija i dva toaleta, Izdaje se....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 247.200 €, 167,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća je u Kamenici blizu centra, 646 je plac.. ima betonirani deo duzinom kuce, ima deo pod travom i drvećem, ima deo pod bregom Ima bunar, ima kivi, breze posađene 83, kuća izgrađena 82.. rađena fasada pre 10 godina postavljeni PVC prozori, ugrađen gas. Dve spavaće sobe gledaju....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 167,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Kompletno sređena kuća u naselju Vinogradi, sa prelepim prostranim pravougaonim placem površine 12,73 ara. Na prizemnom delu nalazi se prostrani dnevni boravak sa trpezarijskim i kuhinjskim blokom. Na podovima je urađen hrastov parket, nov, neupotrebljavan. Takođe u sastav prizemnog....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 203.940 €, 167,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam funkcionalnu porodičnu kuću na obali Dunava u Beočinu. Kuća je po strukturi četvorosobna, na spratu se nalaze dve spavaće sobe od po 17 m2 , kupatilo sa tuš kabinom i glavna spavaća soba od 30m2 sa svojim zasebnim kupatilom sa velikom kadom i svojim zasebnim garderoberom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 175.100 €, 167,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jedinstvenu nekretninu na mirnoj i lepoj lokaciji. Kuća se nalazi na izlazu iz Futoga, a u blizini se nalaze vrtić, osnovna i srednja škola, ambulanta, market. Autobusko stajalište je na samo pet minuta hoda od kuće. Ima dvorište, a u dvorištu izbetoniran kolski....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 175.000 €, 167,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća sa poslovnim prostorom (lokalom) od oko 45m2 na odličnoj lokaciji i u neposrednoj blizini centra Rume. Kuca se prodaje kompletno namestena! Poseduje dnevnu sobu,odvojenu kuhinju sa trpezarijom,4 spavace sobe od kojih 2 sobe imaju poseban deo za garderobu,3....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 77.000 €, 167,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Kragujevcu, naselje Stara Zvezda, od kojih je jedna starije gradnje, površine 61 m2, useljiva je i uz mala ulaganja uslovna za život. Od prostorija poseduje zastakljenu terasu, hodink iz koga se ulazi u kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i dve spavaće sobe.....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 247.200 €, 167,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća na odličnoj lokaciji u blizini samog centra Sremske Kamenice. Za više informacija pozvati naše agente Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, ČEGAR, 250.000 €, 168,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na placu od 3,13 ari u Durlanu. Prizemlje i prvi sprat, u osnovi 84m2. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila, na prvom spratu je isti raspored prostorija. Veći deo dvorišta je ispred kuće. Iza se nalaze garaža i 2 pomoćna....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 75.000 €, 168,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2 na obroncima Jastrebca uz Južnu Moravu. Kuća je blizu magistralnog puta na oko 10km od Niša. Kuća ima drvenu stolariju, grejanje je na....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 204.300 €, 168,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća na Kamenjaru, površine 168m 2 . Kuća je potpuno opremljena, grejanje etažno, lepo veliko dvorište. Lep raspored prostorija u kući. U donjem nivou su dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, hodnik, veliko kupatilo, prostorija za veš mašinu, mašinu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 165.000 €, 168,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novija kuća, na lepoj lokaciji čvrsta gradnja, izolovana. U prizemlju se nalaze dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Na spratu 3 sobe, i dnevni boravak sa terasom. Dvorište lepo ograđeno. Mirna ulica puno zelenila. Kompletna infrastruktura(voda, struja, kanalizacija,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 123.600 €, 168,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuca u Petrovaradinu koja je sastoji iz dva dela. Novi deo je nadogradjen na stari i njega čine u prizemlju kupatilo, kuhinja, soba, hodnik iz kog stepeniste vodi na sprat gde su jos dve sobe. Iz velike sobe u prizemlju se ulazi u jos dve sobe koje pripadaju staroj kuci.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 1.500 €, 168,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji Banovog brda, u Radničkoj ulici, nalazi se ovaj poslovni prostor za izdavanje. Infrastruktura je kompletna, a saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je odlična. Prostor je kompletno renoviran i sastoji se od ulaznog hodnika, osam kancelarija, ostave,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 210.000 €, 168,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

📍 Lokacija: Bečej, u blizini centra 🏡 Površina kuće: 168 m² (84 m² + 84 m²) 🏠 Pomoćni objekat: 76 m² (radionica + garaža) 🌳 Površina placa: 320 m² 🛏 Broj soba: 5 🏗 Spratnost: Prizemlje + potkrovlje Na prodaju novija porodična kuća, odmah useljiva i bez dodatnih ulaganja. Kuća....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 206.000 €, 168,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivno zastupanje !!! Prodajemo u centru Temerina u mirnoj ulici fantastičnu lux nekretninu. Kuća ima ukupno sa nus prostorijama 168m2. Tri spavaće sobe , dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo. Sama kuća ima 160m2. Kuća je prizemna i kompletno renovirana a nalazi se na placu....

 
 
 
  Kuća, VRČIN, 220.000 €, 168,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno zidanu kuću u naselju Transped. Kuća u osnovi ima 168m2, sastoji se od prizemlja: veranda, spavaća soba, ulazni hodnik, dva kupatila, kuhinja, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, dve ostave, garderober, dve odvojene terase koje silaze u....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 215.000 €, 168,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119174, 13a, prizemna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(manji stan uz doplatu), mogućnost proširenja, cela. Na mirnoj lokaciji, nudimo vam kvalitetno građenu prizemnu....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, 120.000 €, 168,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K626 Nameštena renovirana kuća površine 168 m2 (uknjiženih 84 m2) se nalazi na 3 ari placa u naselju 25. maj udaljenom 10 minuta hoda od strogog centra grada. Pozicionirana je na sjajnoj atraktivnoj lokaciji u blizini vrića, škole, sportskog centra, parkova, terena; pogodna....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 151.000 €, 168,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Vertikala kuće sa dva odvojena stana. Jedan u prizemlju, drugi na prvom spratu, iznad je još jedan sprat. Iza kuće ima 0.5ari placa. Garaža. Potrebna su ulaganja, u blizini prevoza glavne ulice, marketa. Može kredit. Prostorije: pr - kuhinja, kupatilo, 2x soba, ostava I sprat - dnevni....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 180.000 €, 168,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam zidanu prizemnu kuću koja se nalazi na uglu glavne i sporedne ulice. Kuća od prostorija ima: presoblje, kupatilo, četiri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i ostavu. Postoji mogućnost uređivanja visokog potrkovlja. Kuća ima c.g. na gas, podovi su parket/keramika.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 171.554 €, 168,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: L48 U ponudi je nov i prostran lokal površine 168,19 m², smešten u širem centru Mladenovca, idealan za različite vrste poslovnih aktivnosti zahvaljujući svojoj pristupačnosti i pozicioniranosti. Ovaj elegantno dizajniran objekat predstavlja spoj funkcionalnosti i estetike,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 278.070 €, 169,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stanove u centru Temerina sa završetkom 2026. godine. Odlična čvrsta betonska gradnja sa blokovima, ALU stolarija, parket-tarket, keramika više klase. Grejanje na gas sa kalolimetrima sa daljinskim očitavanjemVisina plafona na poslednjem spratu je 2,9m bez gipsanih....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 253.095 €, 169,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan luksuzan stan od 169,73m2, u izgradnji u centru Temerina, stan će se nalaziti na drugom spratu zgrade koja će biti nešto sasvim novo u Temerinu. Stanovi će biti opremljeni sa prvoklasnim ugradnim elementima, kao što su prvoklasni parket i keramika, spoljna ALU stolarija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 135,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli, iznad Niškog kulturnog centra. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena je svega oko petnaest minuta hoda od pešačke zone. Blizu su palilulska pijaca, mnoge radnje, nadomak je autobusko stajalište. Kuća je ukupne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETOSOBAN DUPLEX SA 2 PARKINGA, GRBAVICA---Agencijska šifra 1000067. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade bez lifta od renomiranog investitora i uknjižen je na 103m2 a ima 135m2 podne površine. Nalazi se na dobroj lokaciji, u dvorištu su 2 pripadajuća parking mesta. Na prvom....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 58.500 €, 135,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Bečej, Nikole Aleksića 92. Na prodaju komplet renovirana kuća od čvrstog materijala, bez tereta, vl. 1/1. bez tereta i zabeležbi,(nije betonski tavan). Kuća ima upotrebnu dozvolu. Sastiji se iz: predsoblje-hodnik, kuhinja, dnevni boravak, tri sobe, kupatila, odvojen wc. ostava, zatvorena,....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 61.800 €, 135,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična kuća 135m2 na placu od 6,5 ari. Uknjižena, vlasnik 1/1, bez tereta. Kuća ima 3 spavaće sobe, dnevni boravak, kupatilo i odvojen gostinjski toalet, ostava, zatvorena i otvorena terasa, trpezarija. Grejanje centralno na čvrsto gorivo i struju, trofazna struja, gas je priključen....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična nova kuća na samom ulazu u Apatin, 2km od Banje Junaković, odmah useljiva, površine 135m2, sa 3 sanitarna čvora, garažom, letnjom kuhinjom, na placu ukupne površine od 2400m2 građevinskog zemljišta. Mogućnost proširenja stambenog dela ~50m2 u potkrovlju. U sklopu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.600 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju vam je prostran i moderno opremljen stan u jednom od najprestižnijih delova Beograda – na Senjaku, u neposrednoj blizini brojnih ambasada, rezidencija i vila. Ova mirna i elitna lokacija pruža potpuni komfor, sigurnost i privatnost, idealna za one koji žele luksuzan....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 135,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 160.000 €, 135,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik prodaje kuću u izvornom stanju na jednoj od najatraktivnijih lokacija u okolini Novog Sada. Sa placa se vidi ceo Novi Sad, Petrovaradinska tvrđava, Dunav, Kuća je prizemna i ukupne površine od 135 m2. Ima podrum/garažu, tri terase. Ima veliku dnevnu sobu koja je povezana....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 115.000 €, 135,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo kuću u Mladenovcu, kod Selters banje. Kuća je spratna sa korisnom površinom od 135m2 (gradjevnska 183m2). Plac je površine oko 3 ara. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, trpezarija i kuhinja, terasa, potkrovlje. Grejanje u kući je na čvrsto gorivo,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 135,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća kvalitetne gradnje p plus pk , na Paliluli. Površina kuće je 135m2 uknjižena površina 96m2 i sastoji se od dve etaže koje su povezane unutrašnjim stepenicama. Etaže mogu biti u funkciji i posebnih stambenih jedinica, jer poseduju posebne ulaze. Prizemlje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-504 (od ukupno 645)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>