• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 kli - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 kli - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 klima

  • Za upit "oglasi.rs parking do 1500 eura/m2 barem 130 m2 klima" pronađeno 2 112 nekretnina - prosečna cena 707 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 78000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 226.610 €, 147,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Najbolja opcija koja spaja kuću i stan! Ovaj izuzetan porodični stan, smešten u mirnom delu Klise, nudi savršen spoj udobnosti, funkcionalnosti i privatnosti, idealan za život porodice. Stan je dvostrano orjentisan, sa spavaćim sobama prema dvorištu što obezbeđuje mir i udobnost.....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 236.900 €, 147,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu nekretninu u Žablju. U pitanju je moderna prizemna kuća novije gradnje. Kuća se nalazi u mirnoj ulici u najlepšem delu Žablja na samo par minuta laganog hoda od samog centra. U Žablju se nalaze osnovna škola, Dom zdravlja, crkva, prodavnice pa je samim tim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 590 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan, stan u dva nivoa u Čalijama. Nalazi se na drugom spratu u manjoj, novoj, stambenoj zgradi, bez lifta. Opremljen je kuhinjom sa svim elementima, opremljena dnevna soba, trpezarija i dva kupatila i do sada nije useljavan. Površina stana je 148 m2 i odlične je....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 166.860 €, 148,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kvalitetna, prizemna kuća novije gradnje u Temerinu, na svega nekoliko minuta lagane šetnje od centra mesta. Kuća ima 148 m² stambene površine i nalazi se na lepo uređenoj parceli, idealnoj za porodičan život. Raspored prostorija: prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 227.000 €, 148,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux stan u strogom centru od 148 m2 . Stan je novije gradnje i veoma je prostran. Ima veliku dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase. Stan se prodaje namešten. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 222.790 €, 148,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Porodična oaza mira na samo 15 minuta od Novog Sada – Puckaroš. Prodaje se kompletno uknjižena kuća u mirnom naselju Puckaroš, idealna za porodice koje traže udobnost, funkcionalnost i beg od gradske gužve – a ipak žele biti nadomak svih sadržaja Novog Sada. Bez dodatnih ulaganja....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 110.000 €, 148,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Kuća je starije gradnje, ali je odlično održavana na placu od 2181 m2 Poseduje podrum i visoko prizemlje gde je smešten veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene spavaće sobe, veliko kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.300 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje / Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Lux stan u novoj zgradi sa bazenom , video nadzorom i portirom . Raspored prostorija : hodnik, kuhinja, dnevni boravak sa trpezarijom, dve spavaće sobe, 2 kupatila, 2 terase, ostava. U cenu su uračunati troškovi....

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 95.780 €, 148,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u centru Žablja – useljiva, bez većih ulaganja. Prodaje se funkcionalna prizemna kuća u samom centru Žablja. Kuća se sastoji od četiri spavaće sobe, odvojene kuhinje, dnevne sobe i kupatila. Nalazi se na velikom placu, idealnom za baštu, dodatne objekte ili....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 1.500 €, 148,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran i moderno opremljen poslovni prostor od 148 m², koji se nalazi na spratu poslovne zgrade i pruža idealne uslove za IT firme, agencije, startapove ili druge poslovne delatnosti. ✅ 3 kancelarije + open space za timski rad ✅ Opremljena kuhinja sa trpezarijom i mašinom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 157.000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosobanstan stan na prvom spratu novoizgrađenog objekta, površine 127m2, 157.000e. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, velikog kupatila,dve spavaće sobe od kojih svaka ima prostor za garderober ,manjeg kupatila u spavaćem delu i....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 119.000 €, 127,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u selu Baličevac, udaljenom oko 15km od Niša, u opštini Merošina, sa okućnicom i pomoćnim ekonomskim objektima. Kuća je savremene arhitekture, moderne i kvalitetne gradnje, površine u osnovi 127m2, 9.4m puta 13.6m, korisne površine 240m2. Sastoji se od četiri stepenasto....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 78.000 €, 127,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Zmajevu stambene površine 127 m² na placu od 600 m² Raspored prostorija: • Hodnik • Zatvorena terasa • Kuhinja spojena sa prostranim dnevnim boravkom • Tri spavaće sobe • Kupatilo • Ostava Dodatni objekti na placu: • Građevinsko zemljište od 700 m² • Pomoćna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 170.000 €, 127,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 127m2, ČETVOROSOBNA Prodaje se porodična, dvojna kuća u Veterniku sa ograđenim dvorištem.Ova nekretnina se prodaje sa nameštajem u dogovoru sa budućim kupcem. Prizemlje kuće se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, opremljenom kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep veliki neuseljavan stan na odličnoj lokaciji na Panteleju. U blizini su razne trgovine, kafići, Lidl, autobuska stajališta Stan je po strukturi četvorosoban, sastoji se od ulaznog dela, velike dnevne sobe sa izlaskom na prelepu terasu, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 245.560 €, 149,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična nekretnina u izgradnji u delu Lipovog gaja. Urbana vila sa 3 stana. Uz svaki stan ide i parking mesto. Oprema je odlična, italijanska keramika, sedmokomorna PVC stolarija. Pozovite za više informacija našeg agenta prodaje iz Max nekretnina! 494841 Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 180.000 €, 149,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stambeno poslovni objekat, na lepo uređenom placu sa terasom i baštom. Objekat se sastoji od poslovnog dela, uvučenog od ulice, sa baštom. Radio je kao kafana sa baštom i roštiljem, 30godina. Ima kuhinju i mokri čvor. Kuća je okrenuta u lepo, travnato, uredno dvorište. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 135.000 €, 149,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Sremčici. Kuća je površine 149m2 i nalazi se na placu od 8 ari. Kuća je spratna i po strukturi se sastoji od prizemlja i prvog sprata. Prizemlje se sastoji od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, kupatila, ostave i kotlarnice. Na spratu su dnevna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELE VODE, 800 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor na jednoj od najprometnijih lokacija u samom centru Pirota, površine 150m2, na 1. spratu poslovng objekta. Sastoji je od od ulaznog dela koji vodi u pet kancelarija, rešo kuhinju, ostavu, kao i mokrog čvora sa dve kabine. Grejanje je centralno. Prostor se....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 800 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 150m2 namenjen kancelarijskom poslovanju, na 4km od centra. Sastoji se od četiri kancelarije, kuhinjskog dela, dva mokra čvora i terase. Prostorije se nalaze na prvom spratu objekta. Svaka od kancelarija ima instaliran klima uređaj. Grejanje u prostoru....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PROKUPLJE, 1.500 €, 150,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se neopremljen lokal površine 150m2 u prizemlju zgrade u blizini nove Bolnice i novog Doma zdravlja u Prokuplju.Lokal se sastoji od jedne velike prostorije koja se zavisno od potrebe zakupca može pregraditi u više manjih prostorija i dva mokra čvora. Takođe uz dogovor sa vlasnikom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Čukarica, 800 €, 150,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u poslovnoj zgradi u centru Pirota. Površina prostora je 150m2. Prostor čini prizemlje i podrum. U prizemlju je velika prostorija od 70m2, koja može biti prodajni objekat, a podrum je površine 80m2 i može se koristiti kao magacinski prostor. Postoje dva....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 25.000 €, 150,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj regijiji, koja je prepoznatljiva po čistom vazduhu i prirodnoj lepoti, prepuna rečica i planinskih izvora. Odlična za porodični život i odmor,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 1.000 €, 150,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor u dva nivoa u Durlanu, u Knjaževačkoj ulici, preko puta Benetona. Nalazi se u prizemlju i suturenu objekta. Površina lokala u prizemlju je oko 90m2, a površina u suturenu je oko 60m2, što je ukupna površina 150m2. Sastoji se iz dve velike prostorije i toaleta.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.300 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan cetvorosoban stan sa 3 garazna mesta, kamin,bazen. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. 060 66 89 686 , 063 82 11 760 , Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Makova Sedmica, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Gas u ulici, potkrovlje nedovršeno.Kompletna ponuda nekretnina na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža, Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Apelovac, 187.000 €, 150,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Apelovcu. Zbog blizine kliničkog centra i medicinskog fakulteta, pogodna je i za izdavanje. Objekat ima 150m2 (71m2 u osnovi, P+I). U prizemlju se nalazi trosoban stan, 71m2 ukupne površine, 55m2 korisne površine. Na spratu se takodje nalazi trosoban stan, korisne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 1.800 €, 150,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kancelarijski prostor površine 150 m2 koji se nalazi u eksluzivnom poslovnom objektu lociranom u strogom centru grada, u jednoj od najprometnijih ulica u gradu. Objekat se nalazi u najneposrednijoj blizini Osnovnog i Višeg Suda u Nišu, kao i Trgovinskog Suda. Takođe se u....

 
 
 
  Kuća, CURUG, 198.000 €, 150,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

*Na prodaju kuća u mirnom delu Čuruga, na placu od 2877m2. Osim prostranog stambenog dela sa dva odvojena ulaza (prizemlje i sprat) ova nekretnina nudi dodatne pogodnosti poput dva zatvorena magacina za skladištenje i poslovni prostor koji može poslužiti za razne namene. U prizemlju....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 161.000 €, 150,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća 150mkv sa 5ari placa, na tri etaže, sa 2 garaže i sa pomoćnim objektom. Kuća se nalazi u Bresnici, u mirnom delu grada, idealnom za porodični život. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 127.500 €, 150,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120388, II/III, klima, terasa, parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Parking, garaža,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Crveni Krst, 1.500 €, 150,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je kompletno renoviran poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u Cetinjskoj ulici, nedaleko od centra grada, a u mirnom okruženju, idelano za kancelarijski rad, ordinaciju, IT firmu i slične delatnosti. Prostor se sastoji iz velike terase i dve etaže koje su povezane unutrašnjim....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 95.000 €, 150,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju seosko domaćinstvo u Guberevcu gružanskom, kuća površine 150 m2 u osnovi, koja je novije gradnje, na tri nivoa, a sprat je komplet sređen i uslovan za život, dok su suteren i potkrovlje u sivoj fazi. Priključena je struja i voda sa seoskog vodovoda. Od prostorija koje su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 200.000 €, 150,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u nizu organizovani u novom naselju simbolicno nazvanom **Teslina dolina**. Smart home i vise od toga. U prizemlju kuhinja, trpezarija i dnevni boravak koncipirani kao open space. Toalet i ostava gde se nalazi gasni kotao. Iz dnevnog boravka izlaz u vlastito dvoriste koje....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 150.000 €, 150,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

KUĆA sa kompletnim stvarima i poslovni objekat, uži centar.Sve uknjiženo na vlasnika.Sve je u blizini kuće. KUĆA je nova, cigla i po zidovi, izolovana,izdignuta, parket prizemlje i sprat.Telefon,kablovska, Internet i klima. KUĆA prizemlje -hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja,wc,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 75.000 €, 150,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin - Blok vila. Predstavljamo izdavanje petoipoosobnog stana u sklopu porodične kuće u svrhe poslovnog prostora. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina, okruženu zelenilom. Ovaj prostor čine šest kancelarija od čega dve kancelarije sa kuhinjom, tri sanitarna čvora i terasa.....

 
 
 
  Kuća, GADŽIN HAN, 80.000 €, 150,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u izgradnji - ključ u ruke, završetak jul 2025.god. sa odličnim, modernim planom izgradnje dvoetažnog prostora ukupne površine 150 m2. a na odličnoj lokaciji u G.Hanu, na placu od 650 m2. Prizemlje čine ulazni predhodnik, hodnik iz kojeg se ulazi u prostranu dnevnu....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 150,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljena dvospratna kuća u Rakovcu, blizu Novog Sada. Kuća 150m2 poseduje suteren, prizemlje i potrkrovlje. Plac od 1500 m2 je pod blagim nagibom. Garaža poseduje 20m2, natkrivena terasa sa roštiljem 90 m2. Suteren poseduje: Trpezariju, kuhinju i kupatlo. Prizemlje poseduje:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 120.000 €, 150,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na Trošarini u blizini Elektronske industrije. Kuća je površine oko 150 m2, sastoji se od prizemlja i sprata. Prizemlje je moguće prepraviti u dva stana. Jedan stan je sređen, površine 84 m2 sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 163.770 €, 150,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam petosobnu spratnu kuću građenu čvrstim materijalima u Rakovcu. Kuća se nalazi na placu od 19ari i ima 150m2, uknjiženo na 90m2, takođe poseduje i zidanu garažu i letnju kuhinju. Plac se sastoji iz vrtnog dela i voćnjaka i betoniran je komplet prilaz. Iz dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 247.500 €, 150,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119129, IV/V, klima, lift, salonski, terasa(2), renoviran, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija, u blizini Karađorđevog parka, idealno pozicioniran između Autokomande i Hrama Svetog Save.....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 185.400 €, 150,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u Irigu. Kuća ima sigurnosna ulazna vrata, pvc stolariju, može se koristiti kao dve stambene jedinice, nema ulaganja. Za sve informacije pozovite naše agente prodaje. b119 sifra: 550759 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 614)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>