• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 140000 eura 1.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking do 140000 eura 1.sprat Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 140000 eura 1.sprat Najnovije

  • Za upit "oglasi.rs parking do 140000 eura 1.sprat najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju nameštenog, dvosobnog stana na Novom naselju sa komplet belom tehnikom, sa pogledom orijentisanim na park i zelenilo. Stan je izuzetno svetao i topao, odiše jako dobrom energijom. Nalazi se u četvorospratnoj zgradi od žute fasadne cigle, na prvom spratu bez lifta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 117.000 €, 55,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129807, I/II, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan 55m2 na Sajlovu , prvi sprat. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu od 16m² koja nije uknjižena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 144.200 €, 69,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u Lipovom gaju, zaokruženom naselju prilagođenom prvenstveno mirnom i bezbednom stanovanju sa 24-satnim obezbeđenjem. Naselje karakterišu široke ulice, dovoljno parking mesta, zelenih površina i igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa svega 3 stana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 144.550 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Radovana Simića Cige 1. 5, 53m2 (lođa 6m2), 1/11, CG, dva lifta, podrum, parking U ponudi komforan, jednoiposoban stan u izvornom stanju na prvom spratu u naselju Medaković II. Poseduje idealan raspored prostorija sa odvojenom spavaćom sobom, kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 138.000 €, 46,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 124.000 €, 26,00 m2 cca 4770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.kvadratnekretnine.com

Zemun, Zemunski kej - Beogradska 0. 5, 26m2, terasa 3m2, norveški radijatori, klima, 1/4, interfon, parking Na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zemunskog keja, u Beogradskoj ulici, prodaje se potpuno renoviran stan od 26m2, funkcionalna garsonjera, smeštena na 1. spratu održavane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 145.000 €, 59,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 110145 - CENA sa uračunatom provizijom od 3%. u U CENI kuhinja i deo ugradnog nameštaja. Uknjižen lepo uredjen i održavan četvorosoban stan na Telepu. Stan poseduje tri spavaće sobe, dnevni boravak, izdvojenu kuhinju, trpezariju i ustakljenu terasu. U izvornom stanju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 109.553 €, 37,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova Novi Sad u modernom stambenom kompleksu koji nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i savremenog načina života. Ovaj projekat predstavlja odličnu priliku kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad. Stanovi se mogu kupiti....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • parking do 140000 eura 1.sprat najnovije (42)
  • oglasi.rs parking do 140000 eura 1.sprat (919)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com