• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura klima - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 120000 eura klima - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura klima

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura klima" pronađeno 5 259 nekretnina - prosečna cena 1.119 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.500 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 112.500 €, 45,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 062518545 0643187924 Oglašavamo prodaju jednoiposobanog stana 45m u izgradnji. Zgrada će se nalaziti u Novosadskom naselju Salajka, gradi se moderan stambeni objekat PO+P+2(3), projektovan tako da pruži maksimalni kvalitet stanovanja. U ponudi su stanovi raznih struktura,41....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 112.460 €, 60,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u mirnom naselju Lipov Gaj. Prodaje se funkcionalan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, smešten u uređenom i mirnom delu Lipovog Gaja. Stan se nalazi u zgradi sa sigurnosnim ulaznim vratima i poseduje sve što je potrebno za udoban život bez većih dodatnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 112.400 €, 29,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju garosnjere u strogom centru grada, u blizini pešačke zone. Ulično orjentisan. U dvorištu zgrade dostupan parking za stanare. Idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Posrednička naknada je uračunata u navedenu cenu. Za ozbiljne kupce stoji dogovor oko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 112.300 €, 75,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan, potpuno namešten dvoiposoban stan koji predstavlja idealan izbor za porodičan život ili za one koji žele funkcionalan prostor za rad od kuće. Uz stan dolazi i dodatna kancelarija i radionica, kao i privatno dvorište i parking mesto unutar dvorišta zgrade. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 112.230 €, 54,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Cena sa pdv-om. Rok je maj 2026 godien. Stan je dvostranno orijentisan. Extra kvalitet gradnje i opreme kao i top lokacija za život su odličje ove trgovine. Kontakt 0654484648 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.200 €, 39,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122495, II/III, klima, lift, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. U prodaji kvalitetan dvosoban stan u novogradnji, na severnom Telepu. Mirna zgrada sa samo 6 stanova. Prozori su kvalitetni aluminijumski sa tri stakla, tako da se ne čuje saobraćaj. Laminat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 112.200 €, 68,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 68m2. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi dvoiposobani sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta, degažmana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 112.040 €, 57,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju u najlepšem delu Adice, u blizini bulevara Patrijaha Pavla. Pouzdan investitor, proveren kvalitet gradnje i opreme. Mirna ulica, blizina Lidla, marketa, autobuskog stajališta , škole i vrtića. U ceni je numerisano parking mesto. Za kupce prvog stana povrat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 112.000 €, 70,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 107018, IX/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je stan u novoizgrađenom elitnom naselju Beograd na vodi. Nalazi se u zgradi koja se izdvaja od ostalih, a odlikuju je prefinjeni dizajn, funkcionalni raspored i dobra....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 112.000 €, 242,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.oglasi.rs

Spratna kuća sa tri stambene jedinice na placu od 352m2, sa dva kolska ulaza i prilazima iz dve ulice, u mirnom delu grada. Prizemlje se sastoji od predsoblja, open-space prostora u kom su smešteni kuhinja, trpezarija i dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, ostava i garaža iz koje....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 112.000 €, 44,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobno–dvoiposoban stan površine 44m² na mirnoj lokaciji na Ledinama. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Funkcionalan raspored prostorija omogućava maksimalno iskorišćenje kvadrature i pruža komfor kako za porodice,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.900 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi troiposoban,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 111.895 €, 63,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.870 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na drugom spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.870 €, 41,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji – početak Telepa, u neposrednoj blizini Limana, Dunava i svih važnih sadržaja. Ova pozicija kombinuje mirno porodično okruženje sa odličnom povezanošću sa centrom grada, idealna je kako za život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 111.800 €, 49,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan apartman na Kopaoniku u Vikend naselju, ispred početne stanice gondole, na samo par stotina metra od žičare Sunčana dolina. Površina apartmana je 49.29 m2 i nalazi se u novogradnji, na visokom prizemlju. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.738 €, 56,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ID654 Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks zgrada udaljen 20 minuta autom od centra Beograda. Akcija je u toku, cena....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 111.710 €, 65,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.71m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.625 €, 45,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.500e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, ZAGRAĐE, 111.600 €, 41,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

//Agent:060/1691159//Na odličnoj lokaciji, na samom početku ulice Zagrađe, na 50m od ul.Vitezova Karađorđeve Zvezde, u prilici smo da Vam ponudimo odličnu novogradnju. Stanovi su novi, neuseljavani, i svaki stan ima aluminijumsku stolariju sa aluminijumskim roletnama, inverter klimu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.590 €, 44,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 111.530 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60,03m2, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta Po+P+4 na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u naselju Čalije, sa mogućnošću povraćaja PDV-a. Zgrada se gradi po evropskim standardima, uz upotrebu isključivo visokokvalitetnih materjala renomiranih evropskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 111.500 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan, površine 51 m², smešten na 4 spratu kvalitetne stambene zgrade, u jednoj od najtraženijih ulica na Novom naselju – Bate Brkića. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 111.499 €, 200,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Donjem Vlasu korisne površine 200m2. Parcela na kojoj je kuća je 820m i na delu parcele je zasad vinove loze. Kuća je dvoetažna, prvi sprat je useljlv a drugi je u sivoj fazi gradnje. Na ulazu u kuću je trem na koji se direktno izalzi iz dnevne sobe. Ova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Julino Brdo, 121.000 €, 110,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.400 €, 37,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj svetao i funkcionalan jednoiposoban stan od 37 m² nalazi se na trećem spratu zgrade na Telepu. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase sa ostavom. Sjajan uknjižen stan u novogradnji. Ima lep pogled na Frušku goru i jako je....

 
 
 
  Kuća, KULA, 111.400 €, 106,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu kuću u mirnom delu Kule. Spratna kuća čvrste gradnje, opremeljena je PVC stolarjim, laminat kao podna obloga, domaća keramika. U osnovi su dve spavaće sobe, kupatilo, komforan dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i ostavom. Sprat je identičnog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 111.400 €, 61,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

IZUZETAN STAN U NOVOGRADNJI! Cena: 111400€ plus PDV Kontakt: +381668091211 Lokacija: Zvezdara, Mirijevo Površina: 61,27m2 Struktura: nov dvosoban stan u čiju strukturu ulaze: - ulazni hodnik - kupatilo, - dnevna soba, - trpezarija, - kuhinja, - spavaća soba, - terasa. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 121.440 €, 39,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 121.450 €, 39,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.240 €, 40,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Idealan dvosoban stan u mirnijem delu Telepa. Uz stan ide komplet nameštaj, ostava i parking mesto.Uknjizen 1/1. Za sve dodatne informacije pozvati naše agente. Kontakt 064/8222-116 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.117 €, 44,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 062518545 0643187924 Oglašavamo prodaju dvosobnog stana 44m u Novom Sadu na Telepu, najmoderniji način gradnje sa najkvalitetnijim materijalima, rok završetka radova jesen 2025. Mogućnost kupovine parking mesta i gražnog mesta. Zgrada će se nalaziti u mirnom delu Novog Sada,....

 
 
 
  Apartman, VRNJAČKA BANJA, 111.000 €, 56,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lep, prostran i svetao apartman u novogradnji na odličnoj lokaciji. U blizini apartmana nalazi se park, kao i brojni kafići, restorani kao i ostali sadržaji. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Grejanje na električnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 90,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzan četvorosoban stan u novoizgrađenoj zgradi, smešten u tihoj i prestižnoj ulici na Vračaru. Stan se prostire na prostranom i funkcionalno organizovanom prostoru, idealnom za udoban porodični život. Struktura stana: Svetla dnevna soba sa izlazom na terasu koja nudi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 121.500 €, 47,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine 47,31....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 121.500 €, 81,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan i moderan stambeno-poslovni kompleks u srcu Nove Pazove. Sam kompleks postavlja nove standarde udobnosti, luksuza i funkcionalnosti pa je samim tim prilagođen savremenom načinu života. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio savršenu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.825 €, 65,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, u stambenom objektu Po+P+5. Projektovana površina stana je 65.19m2 i nalazi se na prvom, drugom i trećem spratu. Po strukturi je dvoiposoban sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Sastoji se od ulaznog hodnika koji vodi do svih prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 110.800 €, 67,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 67,15m2. Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.540 €, 44,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJA Stan 2.0: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Patrijarha Pavla, Bulevar Patrijarha Pavla, 44.00m2, 121540 eur Prodajemo dvosoban stan na odličnoj lokaciji.Stan se nalazi u blizini kružnog toka. Zgrada poseduje lift i zajedničku biciklanu.Stan poseduje posebnu ostavu u podrumu zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 121.540 €, 40,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar, jednoiposoban, 40m2, sa terasom, u zgradi sa liftom, odlična lokacija! +++ Agencijska oznaka 1064146 Prodaje se jednoiposoban stan, 40m2, u blizini Bulevara Oslobođenja i Betanije. Odlična lokacija, parking u dvorištu zgrade za stanare, dodatno, javni parking, van zone. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 121.540 €, 59,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, funkcionalan porodični stan na odličnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je autobuska stanica pa je povezanost sa svakim delom grada odlična. U blizini je mnoštvo prodavnica, pekara, pijaca i svi sadržaji potrebni za udoban život. Sa velike terase koja okružuje ceo stan i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 560)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>