• GoHome Professional
oglasi.rs parking do 120000 eura 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • oglasi.rs parking do 120000 eura 60 m2 - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking do 120000 eura 60 m2

  • Za upit "oglasi.rs parking do 120000 eura 60 m2" pronađeno 906 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 80.600 €, 62,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Wellport - West 65. Luks namešten na I spratu, dobroj poziciji. Mesečni troškovi oko 140 eura. Bez kućnih ljubimaca. Odmah useljiv. agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 113.100 €, 58,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi naše agencije je trosoban stan u izgradnji u prestižnom kompleksu koji predstavlja Prirodnu oazu koja se nalazi na samo 70 km od Beograda i 25 km od Novog sada. Nadomak nacionalnog parka Fruška Gora, a ujedno okružen mnoštvom vinograda, voćnjaka i šuma. Vrdnik je poznat i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 52.200 €, 58,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten stan na odličnoj lokaciji u Siminoj ulici 2.0 stan, adaptibilan u 2.5 (dnevna soba se može pregraditi rigips zidom za potrebe poslovnog prostora), cg, 4/5, lift, ostava, dve terase (sa terasama 66m2).Stan je renoviran, pvc prozori , optika u svim prostorijama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 93.540 €, 62,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 62,36 m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom dve spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase, nalazi se na prvom spratu. Zgrada ispunjava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 52.700 €, 62,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderan, trosoban stan na izuzetnoj lokaciji u jednoj od najpoznatijih ulica u blizini centra grada. Na samo nekoliko minuta hoda od pešačke zone, ovaj stan nudi savršen spoj komfora, kvaliteta i praktičnosti. Prostire se na 62 m2 i sastoji se od dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 40.000 €, 58,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal od 58m2 na Maloj Vagi.Lokal je u objektu stare gradnje pored same ulice, kod ambulante br.2. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban, neuseljavan stan, odmah useljiv. Komforan, svetao, dvostrano orijentisan. Kvalitetna novija gradnja sa maksimalnom izolacijom. Pripadajuće obeleženo parking mesto sa rampom, uračunato u cenu. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa....

 
 
 
  Stan, Novi Ledinci, 89.400 €, 62,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam samo par kilometara od Novog Sada odličan dvosoban stan. Stan je idalan za porodičan život. U nepodrednoj blizini se nalazi Dunav. Nekretnina se nalazi na trećem spratu i okružena je zelenilom. Mir i tišina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. KING....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 90.000 €, 62,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća u centru grada. Kuća je uknjižene površine 74m2, privatna je svojina 1/1. Nalazi se na zajedničkoj parceli sa pravom prolaska i ogradjenim pripadajućim dvorištem. Kuća je starije gradnje sa tavanom od karatavana, ima visoke plafone i dva ulaza. Promenjena je stolarija....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 106.090 €, 62,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u centru Kovilja na istom placu, idealno za porodice sa decom. Bez značajnih ulaganja, obe kuće spremne za useljenje. Preko puta kuća se nalazi igralište za decu te svi neophodni sadržaji za život. Ne propustite priliku da postanete vlasnik ove nekretnine po izuzetno....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 45.750 €, 58,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen 1/1. Odlično održavan stan u Vrbasu. Može zamena za manji stan. Za više informacija pozovite063/1836-766 NIKOLA. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama.

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 128.380 €, 58,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompleks apartmana u Vrdniku. Apartmani su smešteni u mirnom, a ipak centralnom delu Vrdnika. Pružaju opušteno okruženje sa lepim pogledom na prirodu, Vrdničku kulu i manastir Ravanica. Osim toga, u neposrednoj blizini apartmana se nalazi šarenolika gastronomska....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 108.670 €, 62,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosobni salonski stan 62m2 u strogom centru grada. Nalazi se na trećem spratu starije, kvalitetne zgrade bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, velike spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. Sve prostorije su prostrane,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 40.300 €, 62,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kancelarijski prostor u Veterniku. Idealna za IT sektor,knjigovodstvene agencije. Nekretnina se izdaje prazna , pruža Vam se prilika da je uredite po svojim željama. Ispred objekta obezbeđena parking mesta. .

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 128.380 €, 58,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, Centar, 100.000 €, 58,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na atraktivnoj lokaciji u centru grada na prodaju stan od 58.3 m2, na prvom spratu. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevnim boravkom, spavaćom sobom, ostavom i kupatilom. Stan je izdat kao poslovni prostor, te postoji mogućnost i te namene nakon kupovine. Vlasnik....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 123.600 €, 62,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Senteleki Kornela. Uknjižena, dvojna kuća na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, Osnovne škole ´Jožef Atila´, Nasipa i autobuske stanice. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže - prizemlje i suteren. U prizemlju ove kuće nalaze se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 19a, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban luksuzno namesten stan, kompletno opremljen. Prostran i svetao dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje, spavaca soba, kupatilo, terasa. Garazno mesto u sklopu zgrade . Stan je odmah useljiv i izdaje se na duzi vremenski period. Pozovite Elite tim za sve dodatne informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i do sad neuseljavan, nov trosoban stan sa garzom i ostavom. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, klima, masina za pranje i susenje vesa, masina za sudje. Sve u stanu je kompletno novo i pod garancijom. Stan poseduje garazu kao i ostavu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, NOVO NASELJE, JUGOVIĆEVO, TROSOBAN, 62M2. Oglašavamo izdavanje odličnog trosobnog stana u novoj zgradi. Stan je perfektno namešten, komotan, sve je novo i odlično održavano, parkinga ima dosta oko zgrade, računi su mali. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 9100556(....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 98.000 €, 58,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi je lep duplex stan dvoiposobne strukture u Donjoj Vrežini. Stan je površine 58m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od hodnika, velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Postoji mogućnost pripajanja još....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 85.000 €, 58,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K673 Na prodaju je predivna nameštena kuća u idiličnom prirodnom okruženju, udaljena svega 1 km od centra Sopota, na padinama prelepe planine Kosmaj. Ova kompaktna kuća od 58 m2 iskorišćena je do najsitnijih detalja kako bi pružila udoban i funkcionalan prostor za savremeni....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 84.100 €, 58,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan dvosoban stan u izgradnji u Vrbasu u ulici Save Kovačevića .U pitanju je proveren investitor Spirala invest koji iza sebe ima na desetine završenih projekata.Stan se nalazi na 1/3 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 127.720 €, 62,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, ulični deo kuće. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Podrum, ostava, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 Oglasavamo izdavanje nov trosoban stan 62m Novi Sad, Heroja Pinkija na II spratu ,sa liftom dvostrano orjentisan, dve terase,Grejanje na gas sa kalorimetrima, dva kupatila, stan se izdaje za kancelarije, IT kompanije, razne salone, i sl.useljiv odmah. Izdaje se na duzi period....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 119.500 €, 62,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan na odličnoj lokacji kod pijace na Bulevaru Nemanjića. Stan je uknjižene površine 57m2 plus dve terase. Stan se nalazi na sedmom spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, pravo je velika dnevna soba koja ima izlaz na terasu, dnevna soba je spojena....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Pantelej, 400 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na prvom spratu kuće u blizini Čegra, 58m2. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, toaleta i terase. Kuća je novije gradnje sa urađenom izolacijom i uređenim dvorištem. Postoji mogućnost korišćenja dvorišta za razne aktivnosti. Parking je obezbeđen.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 58m2 na trećem spratu u zgradi bez lifta u blizini hotela Ambasador. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase /jedna terasa je zatvorena/. Grejanje je TA. Ima klimu. Komplet je opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lokacija, mirna ulica, dobra povezanost sa gradom. Dvosoban, kompletno namešten i opremljen stan. Parking mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Za više informacija posetite naš sajt https://www.beostilnekretnine.rs / ili nas posetite - Beograd, Knez Mihailova....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 108.000 €, 58,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na atraktivnoj lokaciji blizu Merkatora i Parka Sv. Save. Pogodan za porodično stanovanje i za izdavanje. Po strukturi je dvosoban, orijentisan jugozapadno, uknjižene površine 58m2, sa funkcionalnim rasporedom prostorija. Nalazi se na šestom spratu, u izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Kompletno, moderno/neutralno renoviran dvoiposoban stan na Detelinari. - struja, voda, keramika, podovi, spoljna i unutrašnja stolarija. . . . . - sastoji se od dve prostrane sobe (17m2 i 14m2), centralno pozicioniranog dnevno/trpezarijskog dela (14.5m2) sa kuhinjom (6m2), kupatila....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 82.400 €, 58,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u centru Inđije površina 58 m2 visoko prizemlje dnevna soba/jedna spavaća soba/kuhinja/kupatilo/hodnik/terasa podovi parket i keramika/ PVC stolarija uknjižen podrum od 5m2 trofazna struja / voda / grejanje na gas/ podno i na radijatore parking u dvorištu zgrade agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 121.242 €, 62,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompleks zgrada u čijoj se blizini nalaze svi potrebni infrastrukturni sadržaji, osnovne škole, vrtići, dom zdravlja, apoteka. Odlična povezanost sa centrom grada preko Bulevara JNA i Bulevara oslobođenja. Fantastičan pogled se pruža na grad i obližnju šumu. PROSTORIJE: Ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan stan u novom stambeno-poslovnom kompleksu ZepTerra nudi premium kvalitet, sofisticirani dizajn i raskošni park. Stan je po strukturi dvosoban , dizajnerski opremljen , izuzetno svetao sa prelepim pogledom. Garažno mesto u sklopu zgrade uz doplatu . Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 67.000 €, 62,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stan u nivou prozemlja, u naselju Padinska Skela ukupne površine 62 m2.Odlična lokacija.Renovirano 2011.godine. Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi za izdavanje imamo prelep, moderan, kompletno renoviran, komforan stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, na samom početku Novog Naselja, u zgradi koja se nalazi odmah pored velikog doma zdravlja, a u neposrednoj blizini su crkva, banke, marketi i sve drugo što je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 130.800 €, 62,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veternik, trosoban duplex stan u izgradnji 61m2 plus parking mesto ! +++ Agencijska oznaka stana 1064207, Veternik. Moderan stan sa odličnim rasporedom prostorija ,kvalitetnim materijalima , gradi firma sa dugogodišnjim iskustvom i vrhunskom gradnjom.Sve što vam treba ya komforan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122785, I/, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan u maloj zgradi na Telepu. Stan je na prvom spratu. Ulica je mirna i pored zgrade ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 66.700 €, 58,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Beautiful one bedroom apartment in BW Sole. Just steps away from Galeria shopping center and Sava promenade. You have all you need at your fingertips. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 127.450 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 540)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>