• GoHome Professional
oglasi.rs parking 80 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs parking 80 m2 što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 80 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 80 m2 što manji" pronađeno 2 263 nekretnina - prosečna cena 2.112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Odličan poslovni prostor preko puta Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj veoma svetao poslovni prostor funkcionalnog rasporeda (u sve kancelarije se ulazi iz dugačkog hodnika) čine ukupno 4 kancelarije - jedna velika sjedinjena sa kompletno opremljenom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 600 €, 74,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje, stambeno poslovnog prostora u Kragujevcu, koji se retko nalazi u ponudi. Centar, blizina tržnih centara, marketa, škole, vrtića, površine 74 m2, pogodan kako za stambeni tako i za poslovni prostor, kao i za kombinaciju i rad od kuće. Nalazi se na prizemlju u zgradi, a ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 109.950 €, 74,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Extra ponuda! ! Izgradnja u Veterniku na izuzetnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Pozovite 063/1836-766 NIKOLA. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 451.000 €, 74,00 m2 cca 6100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u prestižnom naselju Novi Dorćol, u samom centru Beograda, koje nudi savršen spoj urbanog života i mira. Kompleks uključuje spa centar, teretanu, restorane, kafiće i prodavnice, čime stanari imaju sve potrebne sadržaje na dohvat ruke. Stan na četvrtom spratu ima prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 236.973 €, 74,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

3.0, 71.81m2, dve terasa od po 4,2m2, 1/3, lift, grejanje toplotne pumpe, telefon, interfon, Građevinska dozvola. 🏡 Trosoban stan 71,81 m² – Pregrevica, Zemun Ekskluzivna prilika da živite u modernom kompleksu zatvorenog tipa na obali Dunava! 🌊 ✨ O stanu: Prostran i svetao trosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 102.650 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 250.580 €, 74,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U jednom od najstarijih delova Novog Sada, na Podbari koja ubrzano prerasta u istinsku i sve popularniju urbanu oazu, nalazi se lokacija ovog stambenog objekta Po+P+4+Pk . Ova lokacija je odlično saobraćajno povezana sa centrom grada – nalazi se na 3 minuta vožnje i 5 minuta lagane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 202.000 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan od 74m2 na Podbari, u mirnoj ulici, a ipak na samo 10 minuta lagane šetnje do samog centra grada, Dunavske i Zmaj Jovine ulice. Zgrada je useljena 2015. godine. Stan je dvostrano orijentisan i jedan je od retkih koji pruža pogled na Gundulićevu ulicu i park iza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 259.000 €, 74,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121326, XI/XII, klima, lift(3), terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, ostava, deljiv, stambena zgrada. Kompletno renoviran bez ikakvog ulaganja sem higijenskog krecenja.Sve elektro i vodo instalacije nove.Parket....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan površine 74m2 na petom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru Nemanjića. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i dve terase. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 152.400 €, 74,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, svetao, trosoban stan 74m2, na 7.spratu, u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na Novoj Detelinari kod Sajma. Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuihinje, posebno je i trpezarija sa velikim trpezarijskim stolom i klupama, dve spavaće sobe, kupatila,, hodnika, i velike nadkrivene....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Donja Vrežina, 300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u kući u naselju Donja Vrežina u blizini kafane Svrljižanka, u ulici Mileve Marić Ajštajn, na trećem i poslednjem spratu u kući novije gradnje, površine 74m2, sa grejanjem na pelet. Stan se sastoji iz velike komforne dnevne sobe, trpezarije koja ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 132.630 €, 74,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U potrazi ste za porodičnim domom u mirnoj ulici, a u blizini centra grada? Nudimo Vam stan od 74m2 . Stan se sastoji od 3 odvojene spavaće sobe, 2 mokra čvora, prostranom dnevnom sobom iz koje imate izlaz na sopstveno dvorište površine 60m2. Grejanje je podno na gas. Gasni kotao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 166.500 €, 74,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 113377, VI/VII, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se DUPLEX, 74m2, sa povratom PDV -a, na Detelinari u novoj zgradi. Schuco stolarija, troslojno staklo, Spanska keramika prve klase, Grohe slavine, hrastov parket, sigurnosna vrata, 3 klima uredjaja!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji – neposredna blizina Futoške pijace, svega nekoliko minuta hoda do centra grada, gradskog prevoza, marketa, škola i Futoškog parka. Kvadratura: 52 m² (redukovana), realno oko 74 m² zbog dodatnog prostora pod kosinama Sprat: 4. sprat....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 150.000 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Karaburma, opština Palilula. Stan je površine 74m2 i nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrad od šest spratova sa liftom. Po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 226.600 €, 74,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantastičan trosoban stan u mirnom delu grada-Salajka. Stan se vodi kao duplex, jer na donjoj etaži je ulaz, stepenište i mesto za ostavu. Gore su dnevni boravak sa prelepom terasom, kuhinja i trpezarija, kupatilo i dve prostrane spavaće sobe. Oprema je fenomenalna,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 154.500 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma prostran troiposoban stan u kvalitetnoj zgradi nekadašnje 1.maj gradnje. Dvostrano i dvorišno orijentisan, u okruženju bez buke i sa dosta zelenila. Parking ispred zgrade je slobodan. Stan čine: odvojena kuhinja sa ostavom i prirodnom ventilacijom, dnevni boravak sa izlazom....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 114.000 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renoviran, trosoban stan, istočno orijentisan. Nalazi se na 3.spratu, u novijoj zgradi sa liftom, interfonom i sopstvenim parkingom, Žitni trg. Sastoji se od prostranog hodnika iz kog se ulazi u sve ostale prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve sobe, ostava, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 44.400 €, 74,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov ,komforan,potpuno opremljen stan u mirnom kraju ozbiljnom bračnom paru ili porodici useljiv 1.10.2025.Potreban depozit u visini kirije.Sve dodatne informacije na tel.0612184814 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 200.850 €, 74,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Podbara. 74m2, stan na dve etaže i parking mesto u dvorištu zgrade. Stan u dobrom stanju, dnevna soba zajeno sa kuhinjom a na spratu spavaći deo. Dva kupatila. Lep pogled, terasa. Podna kvadratura 88m2. 069/383-1007. Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3% od dogovorene cene. Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 99.900 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban stan u Karadjordjevoj ulici u Srbobranu.U pitanju je novogradnja proverenog investitora Spirala invest.Stan se nalazi na 1/1 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka,dve spavaće sobe,kupatila,terase i ostave.U izgradnji objekta su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 66.600 €, 74,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9108897.Izdaje se kompletno namešten trosoban stan na Novoj Detelinari, uz koji ide i parking mesto. Stan je useljiv od 1. oktobra. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije, ukoliko dovodite ljubimca, depozit je veći. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja 4,0 stan od 74m2 u urbanoj vili na Telepu u blizini Park Telep igrališta za decu. Stan se nalazi na prvom spratu u mirnoj ulici. U cenu su uračunata dva parking mesta u dvorištu. + Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika AGENT: Nebojša Tukodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 138.730 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 175.300 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Stan je na šestom spratu nije poslednji, zgrada je u tihoj ulici i okružena zelenilom, klupama i igralištima za decu i ima parkinga oko zgrade. Klasičnog je rasporeda, u sve prostorije se ide iz predsoblja i čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kupac ne plaća proviziju. Nedaleko od Olimpa i Bulevara kralja Aleksandra u ponudi stanovi u novogradnji.Mogućnost kupovine na kredit. Zgrada sa liftom Pr. +2+Pk. Termo blok, 10.-ka izolacija, silikat fasada, pvc stolarija spolja crne boje, termička i zvučna izolacija, blindirana....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 175.100 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu prizemnu kuću u centru Rakovca, na samo 500m od glavnog puta NS-Beočin. Kuća je prizemna, sendvič zid i još rađena izolacija. Kuća je veoma dobro održavana, ne zahteva ulaganja i odmah je useljiva. Kuća poseduje dve spavaće sobe, kupatilo, kuhinju sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 132.880 €, 74,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju. Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 75.000 €, 74,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u centru Železnika, u blizini Doma zdravlja, škole, više prodavnica i ostalih lokala uslužno-komercijalnog karaktera. Stan se nalazi u urednoj, održavanoj zgradi sa puno parking mesta, okružena zelenilom. Stan se prodaje kompletno namešten. Prostorije: hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 201.980 €, 74,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 stan u Novom Sadu, PODBARA, površine 74 m², Stan se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja za život, škola, vrtić, megamarketi kao i ostali sadržaji. Ostaje ugradbeni nameštaj. Mogučnost kupovine i parking mesta. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa, Lift,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Centar, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na odličnoj lokaciji smešten u kvalitetnom objektu. Objekat je obezbeđen video nadzorom. Struktura stana je sledeća: antre, dnevno-trpezarijski deo sa kuhinjom, toalet, terasa, predsoblje, garderober, spavaća soba, kupatilo. Obezbeđeno parking mesto pod rampom. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 62.900 €, 74,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini Skupštine. Dve komforne velike sobe, dva mokra čvora, 2 terase + lodja, velika kuhinja sa trpezarijom, veća ostava sa prirodnom ventilacijom. Centralno grejanje, lift, klima, kablovska,telefon. Izdaje se za period ne kraći od godinu dana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 199.900 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 104579, II/II, klima, uknjižen, parking. Prodaje se trosoban stan idealnog rasporeda na veoma atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu. Zgrada se nalazi u mirnom, ušuškanom delu Petrovaradina. Sa druge strane je u blizini svih važnih usluga i ustanova - apoteka, prodavnica,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 370.800 €, 74,00 m2 cca 5010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju spratna kuća na Telepu. Na prizemlju se nalazi dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, a na spratu tri spavaće sobe. Za sve dodatne informacije kontaktirajte agenciju! Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Klima, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 96.200 €, 74,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121496, V/VI, klima, lift, terasa(2), nov luks, garaza. U ponudi ekskluzivan trosoban stan u jednoj od najtraženijih ulica, u neposrednoj blizini Đeram pijace, škole, vrtića, gradskog prevoza i svih sadržaja potrebnih za lagodan gradski život. Stan se nalazi u kvalitetnijoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Sjajan dvoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji! Nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, poseduje dve dvorišno orijentisane terase od kojih je jedna u potpunosti zastakljena. Prostire se na površini od 74m2, sjajnog je rasporeda. Opremljen je lepim i kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izvanrednu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Na nekoliko minuta pešaka od centra grada, u blizini svih bitnih sadržaja u gradu, veoma blizu Bulevara oslobođenja i autobuskih stanica kojima ćete se lako povezati sa drugim delovima Novog Sada, Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 124.600 €, 75,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 75,51m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je troiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 149.000 €, 75,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan 75m2, na jednoj od najlepših lokacija u gradu, u centru sa pogledom na Sabornu crkvu, u neposrednoj blizini parka Čair. Stan je jugoistočne orjentacije. Stan se nalazi u kvalitetnoj starogradnji na petom spratu sa liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 271.000 €, 75,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2022.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Tošin bunar, 75.26m2 ------------------------------------------------ 75.26m2, 2.0, 6/9, EG, lift, terasa, parking, interfon, telefon, lux, uknjižen. U ponudi izuzetan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji stambenog kompleksa Savada 3, površine 75.26m2. Od prostorija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 614)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>