• GoHome Professional
oglasi.rs parking 80 m2 što manji - GoHome nekretnine mali oglasi
  • oglasi.rs parking 80 m2 što manji - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 80 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 80 m2 što manji" pronađeno 2 260 nekretnina - prosečna cena 2.112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • renovirano
    • 3.sprat
    • potkrovlje
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi,uknjizen i bez ulaganja. Stan se nalazi u potkrovlju,a krovni prozori ne remete funkcionalnost prostora,već ga osvetljavaju i čine prijatnim za boravak.Prodaje se kompletno namešten,što ga čini idealnim za useljenjem bez dodatnih troškova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 73,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban duplex stan. Na prvom spratu(sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom,zastakljena terasa,hodnik,veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom. Stepeniste vodi ka gornjoj etazi,(sto bi bio kao sesti sprat,odnosno potkrovlje,samo sa jednim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 216.170 €, 73,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 80 m2 što manji'
400.000 €
172.250 €
189.800 €
  Stan, TRSTENIK, 82.490 €, 73,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan na odličnoj lokaciji u Trsteniku. Stan je površine 73m2, nalazi se na prizemlju novije stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, spavaća soba, kupatilo i lepa terasa. Grejanje je etažno. Stan je uredan i dobro održavan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 73,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122553, IV/XI, klima, lift(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 212.867 €, 73,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u izgradnji na odličnoj lokaciji u Zemunu Površine je 73,15m2 i nalazi se povučenom spratu stambene zgrade od pet spratova Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase Stan je....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 56.650 €, 73,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu vikendicu u Banoštoru! Ukoliko ste u potrazi za nekretninom koja će za vas biti oaza mira, onda je ovo savršena ponuda za vas. Vikendica se nalazi na samoj obali Dunava, sa savršenim pogledom. Vikendica poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i dve....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 82.400 €, 73,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep trosoba stan u Bačkom Gradištu! Savršen za porodično stanovanje, bez ikakvog ulaganja, useljiv po isplati. Nekretnina je uknjižena 1/1 tako da je kupovina preko kredita moguća. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 223.160 €, 73,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Telepu! Odličan način gradnje i opreme. Svaki stan je opremljen kvalitetnom PVC stolarijom, sigurnosim ulaznim vratima, podnim grejanjem, inverter klimom. Samostalan objekat u dvorištu zgrade. Ovom stanu pripada terasa i parking mesto. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 291.350 €, 73,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 16 ekskluzivnih stanova, 1 poslovni lokal i 20 parking mesta u savremeno projektovanom stambeno-poslovnom kompleksu, koji spaja vrhunski kvalitet gradnje, luksuzan dizajn i maksimalnu funkcionalnost. Glavne karakteristike objekta: Video nadzor kompletnog kompleksa Visina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov četvorosoban stan 73m2 u Lipovom gaju.Ima veliki dnevni boravak i tri sobe za spavanje.Obezbeđeno parking mesto i manji kućni ljubimci su dobrodošli.Useljiv 01.10.2025.Cena 600ePozovite 069788803 .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 77.250 €, 73,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2022.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Specifična nekretnina, može se koristiti kao stambeni prostor, odlično je i za restoran zbog blizine Dunava. Dobro je za poslovni prostor, ordinaciju, mogu se napraviti i dva apartmana za rentiranje koji mogu biti fizički odvojeni. Gas je uveden u zgradu. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, RUMA, 105.270 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Rume, perfektan troiposoban stan u izgradnji. Izgradnja i oprema stanova je na vrhunskom nivou. PVC stolarija sa dvoslojnim staklima, italijanska keramika, tarket, podno grejanje, svaki stan ima svoj kotao, klimu, odvojen garderober. Ako dodamo da je terasa pov. 6m2, da je....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 73,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Plac je odličan, ravan i izlazi na dve ulice. Kuća je čvrste gradnje, urađena je izolacija i sve tri etaže kuće su sređene. U suterenu postoji garaža i ostava, prizemlje kuće poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i velikom kuhinjom, dok su na gornjem spratu tri spavaće sobe. Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.300 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Centar. ODMAH USELJIV, NOV TROSOBAN STAN. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi sa 6 stanova, na visokom prizemlju. Površine je 73m2 i u osnovi je trosoban. Sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilo i dve terase. Ceo stan je urađen u prvoj klasi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam elegantan trosoban stan površine 73,76 m² sa prostranom terasom od oko 12 m², smešten na drugom spratu ekskluzivne novogradnje projektovane za udoban i savremen život. Stan je građen po najvišim građevinskim standardima, koristeći isključivo najkvalitetnije materijale....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105365, V/, klima, lift, telefon, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan je na 2 nivoa, na prvom spratu (sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa, hodnik, veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 281.888 €, 73,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIZENA CENA DO 15.JULA : 3800 cena evra/m2 📌 Specijalna ponuda: samo 281 888 evra 305 000 evra sa garažom / cena garaže 24.000e Luksuzan 3.0 stan u BW Nota – Izvanredna prilika!STAN SE NALAZI BUKVALNO PREKO PUTA TC GALERIJE- POGLED NA REKU....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelep trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnom naselju Batajnica, u ulici Marka Peričina Kamenjara. Stan se prostire na grejnoj površini od 73 m² i nudi savremeni i funkcionalni raspored prostora, idealan za udoban porodični život. U postupku je pravljenje ulice koja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 329.600 €, 73,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju LUX kuća (140 m2) na placu ukupne površine 733 m2 sa pripadajućum bazenom (40 m2), uknjižena 1/1. Plac se nalazi na Salaksijama (opština Rakovac) na srednje visokoj poziciji sa koje se širi neprekidan i očaravajuć pogled od Pertovaradina do Begeča. Udaljenost od Novog Sada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 142.140 €, 73,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban odličan stan na Bulevaru oslobođenja. U toku je totalna adaptacija nekretnine, idealan za višečlanu porodicu. Nalazi se na fenomenalnoj lokaciji, sve što Vam treba imate na dohvat ruke. Autobuska stajališta, banke, pošte, markete, škole, parkove. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2022.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam fantastičnu nekretninu na jednoj od najatraktivnijih lokacija, kod Socijalnog. U pitanju je komforan trosoban stan odličnog rasporeda. Stan gleda na dvorište, gde možete da parkirate Vaš automobil a pritom je i izuzetno mirno . Nalazi se na svega par minuta hoda od centra,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU – LUX STAN NA MIRNOJ LOKACIJI Zlatibor #nekretnine Rudine, Springs kompleks – elitna zona sa teniskim terenima i otvorenim pogledom na prirodu! TOP POGLED na Čigotu – uživajte u panorami svakog dana! Kvadratura: 73m² Južna orijentacija – maksimalna osvetljenost Struktura:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića, kod Zone 1. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 73 m2 i odlične je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 204.400 €, 73,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo četvorosoban stan u izgradnji u blizini stare okretnice tramvaja, Kluza Stan je površine 73,22m2, nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od četiri sprata sa liftom Po strukturi se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 257.500 €, 73,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo Vam perfektan trosoban stan na Keju, u ulici Dušana Vasiljeva. U ovom delu grada se zaista retko pojavljuju ovakve nekretnine. Zgrada je odlično održavana, rađena u kombinaciji betona i žute fasadne cigle. Ulica je mirna, puna zelenila i oko zgrade ima....

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kuće novije gradnje na 10km od centra grada.Ugradjena nova pvc stolarija,centralno grejanje na dve etaže kombinovano gas i čvrsto gorivo. Prizemlje sadrži kuhinju,salu za proslave,kupatilo,ostavu. Na spratu su dve spavaće sobe,kuhinja sa trpezarijom,dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderna tipska kuća u Petrovaradinu – Solarna dolina U mirnom i porodičnom naselju Solarna dolina, samo pet minuta od centra Novog Sada, prodaje se moderna, polunameštena tipska kuća površine 73 m² stambenog prostora, sa dodatnih 33 m² prostranih terasa na prednjoj i zadnjoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo naselje, prelepa mansarda , uknjiženo+++Agencijska oznaka 1063046. Prodaje se trosoban stan u potkrovlju manje zgrade u blizini ul Mileve Marić . Stan je na petom spratu sa liftom do četvrtog . uKNJIŽENA KVADRATURA JE 73M23, A PODNE IMA OKO 120M2.Idealno za osobe koje žele mir....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ADICE, 73m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban stan na Adicama, 73m2. Prostran, svetao i veoma komforan. Prodaje se polunamešten, ostaju svi ugradni delovi: kuhinja, plakari, takođe i sva bela tehnika i ugaona garnitura. Struktura stana: Prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.530 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 532003 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nenamšten trosoban stan kao poslovni prostor preko puta Doma zdravlja, u ulici Vojvode Tankosića u zgradi novije gradnje sa liftom na drugom spratu, uknjižene površine 73m2. Stan se sastoji iz hodnika do kog se dolazi do svih prostorija, komforne dnevne sobe koja ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 85.000 €, 73,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju renoviran stan u porodičnoj zgradi u centru Barajeva. Stan se nalazi u prizemlju, komforan i funkcionalan uz parking mesto ispred zgrade. Struktura stana: dve spavaće sobe prostran dnevni boravak kuhinja sa trpezarijom kupatilo + poseban toalet Dodatne pogodnosti: mirno....

 
 
 
  Kuća, DONJA TOPONICA, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća starije kvalitetne gradnje u selu Donja Toponica. Nalazi se u naseljenom delu, a mirnom i lepom prirodnom okruženju, Kuća je uknjižene površine 73m2, jednoetažna , VPR. Nalazi se na placu površine 1578m2, ali se uz kuću prodaje površina od 7 ari. Kuća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 275.000 €, 73,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, bez ulaganja u novijoj, kvalitetnoj zgradi. Opremljena kvalitetnim nameštajem i tehnikom koji su u ceni. Grejanje je centralno sa kalorimetrima, tako da su Vam računi manji. U blizini škole i svega što Vam je neophodno za život. Uz stan je obavezna kupovina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 611)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura