• GoHome Professional
oglasi.rs parking 80 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 80 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 80 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 80 m2 što manji" pronađeno 2 253 nekretnina - prosečna cena 2.112 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 288.587 €, 73,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam elegantan trosoban stan površine 73,76 m² sa prostranom terasom od oko 12 m², smešten na drugom spratu ekskluzivne novogradnje projektovane za udoban i savremen život. Stan je građen po najvišim građevinskim standardima, koristeći isključivo najkvalitetnije materijale....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, RUMA, 105.270 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U centru Rume, perfektan troiposoban stan u izgradnji. Izgradnja i oprema stanova je na vrhunskom nivou. PVC stolarija sa dvoslojnim staklima, italijanska keramika, tarket, podno grejanje, svaki stan ima svoj kotao, klimu, odvojen garderober. Ako dodamo da je terasa pov. 6m2, da je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 80 m2 što manji'
223.160 €
184.215 €
130.000 €
  Kuća, RUMENKA, 360.500 €, 73,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Fantastična porodična kuća! Kuća čvrste gradnje, sa prelepim dvorištem za decu i opuštanje. Kuća poseduje i stan koji može biti poseban stan koji je u produžetku kuće, garažu, ostavu, tavan i nusprostorije. Grejanje na gas, izolacija rađena nova pre dve-tri godine. Deset minuta od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.950 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara - Trosoban - 73 m2 - savršen raspored - Terasa, Ostava - Novogradnja - Terasa, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kuće novije gradnje na 10km od centra grada.Ugradjena nova pvc stolarija,centralno grejanje na dve etaže kombinovano gas i čvrsto gorivo. Prizemlje sadrži kuhinju,salu za proslave,kupatilo,ostavu. Na spratu su dve spavaće sobe,kuhinja sa trpezarijom,dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 216.170 €, 73,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.250 €, 73,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji u blizini Limana 4. Pouzdan investitor sa višegodišnjim iskustvom. Cena je sa pdv-om, tako da kupac stana ima pravo na povrat pdv-a. Moguća je prodaja i putem stambenog kredita. Oprema stana je izuzetno kvalitetna. Nekretnina za svaku preporuku. Moguća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 139.050 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je odličan trosoban duplex na Novoj Detelinari u blizini sajma, prodavnoca, škola, doma zdravlja i svih drugih važnih gradskih sadržaja.Stan se sastoji od dve etaže u donjoj se nalazi hodnik,dnevni boravak sa kuhinjom, zastakljena terasa i veliko kupatilo sa kadom.U....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 255.500 €, 73,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVOGRADNJA – SAVRŠEN DOM U BLIZINI PARKA ŠUMICE! U ponudi imamo moderan stan u izgradnji sa planiranim završetkom 2026. godine. Ova nekretnina se nalazi na idealnoj lokaciji, u neposrednoj blizini parka Šumice, pružajući savršen balans između prirode i urbanog života. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 190.550 €, 73,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u novoj kvalitetnoj zgradi,uknjizen i bez ulaganja. Stan se nalazi u potkrovlju,a krovni prozori ne remete funkcionalnost prostora,već ga osvetljavaju i čine prijatnim za boravak.Prodaje se kompletno namešten,što ga čini idealnim za useljenjem bez dodatnih troškova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan trosoban stan na Telepu! Odličan način gradnje i opreme. Svaki stan je opremljen kvalitetnom PVC stolarijom, sigurnosim ulaznim vratima, podnim grejanjem, inverter klimom. Samostalan objekat u dvorištu zgrade. Ovom stanu pripada terasa i parking mesto. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 275.000 €, 73,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična nekretnina, bez ulaganja u novijoj, kvalitetnoj zgradi. Opremljena kvalitetnim nameštajem i tehnikom koji su u ceni. Grejanje je centralno sa kalorimetrima, tako da su Vam računi manji. U blizini škole i svega što Vam je neophodno za život. Uz stan je obavezna kupovina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.400 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu! Stanovi se nalaze nadomak pešačke zone, na svega 200 metara udaljenosti, i samo 3 minuta hoda od Katoličke porte. Idealna pozicija pruža mirno okruženje uz neposrednu blizinu svih gradskih sadržaja. Kvalitet....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 56.650 €, 73,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu vikendicu u Banoštoru! Ukoliko ste u potrazi za nekretninom koja će za vas biti oaza mira, onda je ovo savršena ponuda za vas. Vikendica se nalazi na samoj obali Dunava, sa savršenim pogledom. Vikendica poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom i dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Čairu, na idealnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Blizina centra i svih vitalnih institucija, parka, škole, marketa. Površina 73m2 sa dve terase, uknjižen na 67m2. Na 6. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Centralno grejanje u stanu. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Bulevaru Nemanjića, kod Zone 1. Nalazi se na drugom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 73 m2 i odlične je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 189.570 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan u novogradnji u centru grada, spratnosti PO+P+7. Stambeno – poslovni objekat je kvalitetne i moderne arhitekture. Nalazi se na idealnoj lokaciji, nedaleko od pešačke zone, Filozofskog fakulteta, Doma Zdravlja, Narodnog Pozorišta. Stan je projektovane površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

532841 Odličan četvorosoban stan na Bulevaru Oslobođenja! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 219.030 €, 73,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju u Sremskoj Kamenici sa rokom završetka novembar 2026 godine. Stanovi su fenomenalnog rasporeda i ima svih struktura. Sam investitor je poznat po odličnim projektima i savremenom kvalitetu gradnje. Oprema je vrhunskog kvaliteta, od video nadzora,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji na Mišeluku. Nov, bez ulaganja. Prodaje se sa nameštajem. Stan se nalazi u dva nivoa. Dole dnevna soba, kuhinja, vc, dve dvorisne terase. Gornji sprat se se sastoji od tri spavaće sobe i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1 .....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju moderna tipska kuća u Petrovaradinu – Solarna dolina U mirnom i porodičnom naselju Solarna dolina, samo pet minuta od centra Novog Sada, prodaje se moderna, polunameštena tipska kuća površine 73 m² stambenog prostora, sa dodatnih 33 m² prostranih terasa na prednjoj i zadnjoj....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Predivna nova montažna kuća na Karagači. Kvalitetni materijali, dobra izolacija, nov nameštaj i tehnika, sve ostaje u kući kao na slikama, zidana garaža, ograđeno dvorište sa kliznom kapijom na kolskom ulazu. Uknjiženo 1/1!!! Pozovite!!! 065/281-3132 Šifra: 3000366 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.390 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 531991 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.500 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.570 €, 73,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji,na petom spratu. Stan je kompletno namešten i useljiv po isplati.Pažljivo odabaran nameštaj i savršenim rasporedom prostorija koji pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Ovo sto ovu nekretninu izdvaja jeste fantastičan panoramski pogledna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 142.140 €, 73,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam trosoban odličan stan na Bulevaru oslobođenja. U toku je totalna adaptacija nekretnine, idealan za višečlanu porodicu. Nalazi se na fenomenalnoj lokaciji, sve što Vam treba imate na dohvat ruke. Autobuska stajališta, banke, pošte, markete, škole, parkove. Za više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 254.530 €, 73,00 m2 cca 3490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite One nekretnine! 021/2100-690 532003 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 63.000 €, 73,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan apartman površine 37m² u Vikend naselju. U okviru kompleksa su wellness&spa, dva restorana, dečija igraonica, sportski tereni, tursko kupatilo, sauna, parking , dve recepcije. Preko puta apartmana su prodavnica i kladionica, a u neposrednoj udaljenosti i Maxi objekat. Apartman....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan uknjižen trosoban stan u novoj zgradi koji lako može biti troiposoban. Nalazi se u novoj zgradi sa kvalitetnom opremom. Uknjiženo je na ime prodavca 1/1 bez tereta i moguća je prodaja i putem stambenog kredita. U ceni je kompletan nameštaj sa tehnikom. Vlasnici imaju garažu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 225.570 €, 73,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u kvalitetnoj novogradnji, na petom spratu. Stan uknjižen i useljiv po isplati. Savršen raspored prostorija koji pruža maksimalnu funkcionalnost i udobnost. Ovo sto ovu nekretninu izdvaja jeste fantastičan panoramski pogledna na celi grad,kao i terasa iznad stana koja....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117525, PR/I, uknjižen. Uknjižen na 63m2. Trosoban stan u novogradnji u mirnoj ulici. Dvostrano orijentisan, sa izrazito funkcionalnim rasporedom prostorija. Stanu pripada parking mesto kao i dvorište površine 0.9 ari koje ima sopstveni uzlaz. Stan je tek zavrsen i....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 320 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se neuseljavan dvoiposoban stan u prizemlju kuće na Ledenoj Steni. Stan ima dva funkcionalna ulaza i sastoji se iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i još jedne pomoćne prostorije koja može biti pretvorena u letnju kuhinju ili perionicu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU – LUX STAN NA MIRNOJ LOKACIJI Zlatibor #nekretnine Rudine, Springs kompleks – elitna zona sa teniskim terenima i otvorenim pogledom na prirodu! TOP POGLED na Čigotu – uživajte u panorami svakog dana! Kvadratura: 73m² Južna orijentacija – maksimalna osvetljenost Struktura:....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 283.250 €, 73,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična spratna kuća, bez puno ulaganja! Sastoji se iz dva fizički odvojena dela od kojih jedan funkcioniše kao garsonjera koja se izdaje i ima odvojen ulaz. Drugi deo je porodično opremljen i sastoji se iz zajedničke kuhinje sa trpezarijom, prostranog dnevnog boravka,komforne spavaće....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 77.250 €, 73,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Specifična nekretnina, može se koristiti kao stambeni prostor, odlično je i za restoran zbog blizine Dunava. Dobro je za poslovni prostor, ordinaciju, mogu se napraviti i dva apartmana za rentiranje koji mogu biti fizički odvojeni. Gas je uveden u zgradu. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 73,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122553, IV/XI, klima, lift(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 263.340 €, 73,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odlican dvosoban stan povrsine 73,15m2 na Novom Beogradu u Bloku 65 - Savada, na odlicnoj lokaciji na pešačkoj udaljenosti od više škola i centara sa velikim izborom sportskih i rekreativnih aktivnosti. Nadomak ovog kompleksa nalaze se više....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 75.190 €, 73,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 140.000 €, 73,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ukoliko tražite komforan stan na veoma atraktivnoj lokaciji u gradu, ovo je idealna ponuda za Vas. Prodaje se dvoiposoban stan površine 73m2 i nalazi se na VI (nije poslednji) spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima dobar i funkcionalan raspored i sastoji se od: ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 257.500 €, 73,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Plac je odličan, ravan i izlazi na dve ulice. Kuća je čvrste gradnje, urađena je izolacija i sve tri etaže kuće su sređene. U suterenu postoji garaža i ostava, prizemlje kuće poseduje dnevni boravak sa trpezarijom i velikom kuhinjom, dok su na gornjem spratu tri spavaće sobe. Kuća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 604)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>