• GoHome Professional
oglasi.rs parking 140 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs parking 140 m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 140 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 140 m2 što manji" pronađeno 996 nekretnina - prosečna cena 1.801 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SUBOTICA, Novo Selo, 76.000 €, 127,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća blizu Somborskog puta na lepom placu, može zamena. Parking, garaža, Telefon.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 236.280 €, 127,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzni komleks, 2PO+ P+6, na odličnoj lokaciji na Paliluli, sa izuzetnim pogledom na grad, koji pruža ekskluzivni način života i uživanje u svakom danu.U ponudi komforan četvorosoban stan 127.2m2 u izgradnji, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 502.564 €, 127,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Crvenom krstu nadomak svih važnih gradskih tačaka nastaje zgrada sa karakterom, spoj modernog dizajna i vrhunskih materijala namenjena onima koji žele više od proseka. Svaki stan nudi maksimalnu funkcionalnost i osećaj privatnosti uz detalje koji prave razliku: cg sa kalorimetrima,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs parking 140 m2 što manji'
119.000 €
444.500 €
288.240 €
  Kuća, TEMERIN, 137.920 €, 127,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

U Temerinu na odličnom placu prodaju se dve kuće, jedna građena 1999, a druga 1982. Kuće zajedno imaju oko 330m2. Za više informacija pozovite nas. Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 352.000 €, 127,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ogašavamo prodaju čevorosobnog stana u zgradi vrhunskog gvaliteta gradnje i same opreme u stanu Izuzetna prilika. Komforan, svetao i zaista predivan stan u zgradi renomiranog investitora. Nekretnina se nalazi u mirnom delu grada, ušuškanu od buke i gradskog saobraćaja, idealan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 207.440 €, 127,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350.200 €, 127,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo opremljen duplex 4,5 soban u novogradnji. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna spavaća soba ima svoje zasebno prostrano kupatilo. U stanu ima 2 prostrana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 290.000 €, 127,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan na sjajnoj lokaciji. Veoma kvalitetna gradnja, fasadna cigla. Trostrano orijentisan stan, sunčan i svetao. Uz stan se dobijaju dva parking mesta. Stan je kompletno renoviran (hrastov parket, kvalitetna keramika, vrhunska spoljna i unutrašnja stolarija). U blizini stana....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 325.290 €, 127,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal br. 1.3 u luksuznoj novogradnji u novom centru poslovno rezidencijalnog života Kragujevca od 127.97 m2 za 325.290 e sa pdv om. Lokal se nalazi na prizemlju luksuznog kompleksa i sastoji se od dva nivoa - prizemlja od 72.57m2 i galerije od 55.40 m2. Najviši standrad....

 
 
 
  Kuća, IVANČA, 120.000 €, 127,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mala Ivanča, novoizgradjena kuća od 127m2 na placu od 19ari. Kvalitetna gradnja, izolacija, aluminijumska stolarija, optički kabal. Na placu staklenik za povrće, voćnjak sa divnim pogledom. Uknjiženo. agencijska provizija 2% Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, BACKI JARAK, 180.250 €, 127,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fantastična kuća u Bačkom Jarku. Kuća je sastavljena od dve etaže, koje mogu funkcionisati odvojeno. 6 soba, 2 kupatila, 3 terase, zadovoljiće sve vaše standarde. Parkinga ima ispred kuće i u dvorištu, dok se iza nalaze radionice. Grejanje je na gas, ispod kuće se nalazi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Aleksandrovo, 120.000 €, 127,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća za višečlanu porodicu, na lepom mestu. Grejanje moguće na tri načina (gas, struja, čvrsto gorivo). U sklopu kuće ima i radionica. Kuća je polurenovirana.Sve nekretnine zaprimljene od strane SU Nekretnina Bonus možete pogledati na www.sunekretninebonus.rs Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 213.920 €, 127,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, BUKOVAC, 180.250 €, 127,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je spratna kuća u centru Bukovca. Sastoji se od suterna, prizemlja i potkrovlja, takodje i dve radionice, dve šupe i garažu veličine 50m2. Sama nekretnina poseduje Dva dnevna boravka sa kuhinjom, 4 spavaće sobe, dva wc-a, dva kupatila i dve ostave Drvena je stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 550.000 €, 127,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan 4.0, luksuzan stan na Vračaru. Nalazi se u veoma lepoj i kvalitetnoj zgradi od crvene fasadne cigle. Parking je obezbeđen u sklopu zgrade za stanare. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa prirodnom ventilacijom, blok....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 309.000 €, 127,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

~Lepo opremljen duplex 4,5 soban u novogradnji~ Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu . Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu . Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna spavaća soba ima svoje zasebno prostrano kupatilo. U stanu ima 2 prostrana....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 60.000 €, 127,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvospratna kuca sa garazom u Mataruskoj banji kod Kaljeva. Terasa, Parking, garaža, Tavan, U blizini gradskog prevoza.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 422.300 €, 127,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična višespratna kuća u mirnom delu klise- klisanski breg. Mogućnost odvajanja za četiri stambene jedinice. Kuća se nalazi na svega 5 minuta laganog hoda od Sentadrejskog puta i klisanske crkve. Izuzetno dobro i kvalitetno građeno. Kolima vrlo brzo može da se stigne do Bul. Evrope....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 170.000 €, 127,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

VETERNIK, 127m2, ČETVOROSOBNA Prodaje se porodična, dvojna kuća u Veterniku sa ograđenim dvorištem.Ova nekretnina se prodaje sa nameštajem u dogovoru sa budućim kupcem. Prizemlje kuće se sastoji od hodnika, prostranog dnevnog boravka sa izlazom na terasu, opremljenom kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 491.000 €, 127,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i svetao stan u kvalitetnoj novogradnji, površine 127 m², smešten na 3. spratu stambene zgrade sa liftom, u ulici Vojvode Stepe, Voždovac. ???? Lokacija: Vojvode Stepe, Voždovac ???? Površina: 127 m² ???? Struktura: 4-soban stan (veliki dnevni boravak + 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 157.000 €, 127,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosobanstan stan na prvom spratu novoizgrađenog objekta, površine 127m2, 157.000e. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, trpezarije,kuhinje, velikog kupatila,dve spavaće sobe od kojih svaka ima prostor za garderober ,manjeg kupatila u spavaćem delu i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 392.400 €, 127,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Uknjižen četvorosoban salonski stan, na samo 1min.od PEŠAČKE ZONE. Zgrada sa lepim i urednim ulazom. Stan je dvostrano orjentisan sa jednom velikom terasom i jednom manjom terasom. Sastoji se od tri velike sobe, kupatila, posebno wc, pretsoblje, kuhinje sa trpezarijom i veće devojačke....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300.000 €, 127,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaji u novogradnji, (Novo Naselje- Bate Brkića)moderan , lux opremljen duplex od 127 kvadrata, 4,5 soban, uknjižen. Stan ima veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je zasebna i ima svoju odvojenu ostavu. Stan ima jos 3 sobe, od kojih jedna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 91204, V/, dupleks, lift, terasa, uknjižen, nov, novogradnja. Na prodaju u novogradnji, moderan, lux opremljen stan od 127 kvadrata, 4,5 soban. Veliki dnevni boravak sa izlaskom na zatvorenu, zastakljenu terasu. Kuhinja je odvojena i ima svoju odvojenu ostavu. Stan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 261.850 €, 127,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu. Pravi dom na pravom mestu.Prostor je maksimalno iskorišćen, raspored prostorija ih čini veoma funkcionalnim a osvetljenost stana je odlična. Parking mesto obezbeđeno.Mogućnost povrata PDVa. Stan je “pametni stan” a zgrada poseduje energetski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.860 €, 127,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam porodičnu nekretninu, četvorosoban stan kod Bulevara oslobođenja na fantastičnoj lokaciji. Strukturno odličan, prostran i svetao stan, nalazi se u zgradi novije gradnje, sklonjenoj od gradske buke i gužve. U cenu stana uračunata je kuhinja i ugradni elementi. Uz....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 199.500 €, 127,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Izuzetan poslovni prostor, uknjižen na punu kvadraturu u zgradi novije gradnje. Izlog širine 3m,visina plafona 3.2m. 1 nivo čine otvoren prostor i čajna kuhinja i toalet. 2 nivo čine dve prostorije i ostava. Svetao, dvostrane orijentacije. Parking unutar zonskog sistema....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 390.000 €, 127,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odliča četvorosoban, ffkcionalan stan na Lekinom Brdu u tetovskoj ulici. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa prelepim pogledom. Uz cenu stana idu i dva garažna mesta. Za više informacija, pozovite. Agencijska provizija 2% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, ZMAJEVO, 78.000 €, 127,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u Zmajevu stambene površine 127 m² na placu od 600 m² Raspored prostorija: • Hodnik • Zatvorena terasa • Kuhinja spojena sa prostranim dnevnim boravkom • Tri spavaće sobe • Kupatilo • Ostava Dodatni objekti na placu: • Građevinsko zemljište od 700 m² • Pomoćna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 324.500 €, 127,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

- Stan je dupleks - Na prvoj eetaži nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom , dve spavaće sobe, kupatilo, hodnik i terasa, a na drugoj etaži, spavaća soba i kupatilo - Uknjižen kao dupels, bez ikakvih tereta - Prodaje se namešten Cena stana iznosi 324.500e + posrednička naknada u iznosu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300.760 €, 127,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1099477 Na prodaju uknjižen četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Bulevara Oslobodjenja i Futoške pijace. Stan se sastoji iz predsoblja, odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta....

 
 
 
  Poslovni prostor, KIKINDA, 52.000 €, 127,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici oslobođenja, preko puta Železničke stanice, prodaje se poslovni prostor građevinske površine 155 m2, a korisne 127 m2. Za više informacija agencija "Nekretnine Tomić" G. Drapšina 30 ili nekretninetomic. rs Agencijska provizija shodno opštim uslovima agencije. Parking, garaža.

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 103.000 €, 128,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail. com AGENCIJSKI ID: 528434 Terasa, Parking, garaža, Tavan.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.720 €, 128,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam novu izgradnju na Adicama - u najbližem delu ka Telepu! Poznati investitor koji već dugi niz godina gradi stambene objekte i koji je poznat po odličnim rasporedima i kvalitetu gradnje! Sjajna oprema, sigurnosna ulazna vrata, na podu italijanska keramika, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 270.270 €, 128,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prostran i svetao duplex, smešten na jednoj od najboljih lokacija na Telepu. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja, poput škola, vrtića, prodavnica i javnog prevoza, što ga čini idealnim za udoban i praktičan život. Stan je useljen pre dve godine,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.600 €, 128,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ovaj fantastičan kompleks urbanih vila na izuzetnoj lokaciji na Čardaku. Sastoji se od 7 urbanih objekata gde svaka sadrži 4 odvojene spavaće sobe, toalet i kupatilo sa saunom, kao i garažno parking mesto koje je uključeno u cenu. Prelep pogled koji se prostire preko....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 640.000 €, 128,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, RIBNJAK, 128m2, PETOSOBNA Izdaje se odlična, kompletno opremljena kuća površine oko 150m2, na placu od 780m2. Poseduje sve što je neophodno za život, a i više. Njeno prelepo dvorište sa bazenom i terasom sa fenomenalnim pogledom nikoga ne može ostaviti ravnodušnim. Na....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 329.600 €, 128,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi prelep komforan stan na Čardaku u urbnoj vili. Stan se sastoji od dnevne sobe, 4 spavaće sobe, 2 kupatila, vešeraja, saune i terase. U ceni i dva garažna mesta. Cena sa PDV-om. Lokacija odlična za miran porodičan život. Za sve dodatne informacije pozovite. s25 ŠIFRA: 524031....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 433.990 €, 128,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja u Cara Dušana, TOP oprema, sigurnosna vrata, parket, prvoklasna keramika u kuhinji i kupatilu. Gradnja po sistemu SMART HOME-A! Za dodatne informacije nas nazovite! Max Nekretnine 021/221-5500 Max Nekretnine 021/221-5501 Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 184.370 €, 128,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična dvojna kuća. Koncipirana kao mala oaza mira sa maksimalno privatnosti za jedno domaćinstvo. Nalazi se u mirnom delu Veternika, koji je idealan za porodičan život. Kuća je renovirana kako spolja tako i iznutra, samim tim kupcu ostaje eventualna dekoracija prostora i nameštaj.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Kotež 2, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U prilici smo da Vam ponudimo odličan duplex na veoma mirnoj lokaciji, odličnoj za porodični život. U okolini se nalaze marketi, pijaca, vrtić, dečija igrališta, autobuska i železnička stanica, a centar grada je na svega 5 minuta kolima. Put za Beograd je takođe veoma blizu. - Stan....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 515.000 €, 128,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ova izvrsna kuća je idealna za višečlanu porodicu. Sama kuća ima 128m2 po etaži, raspoređena na tri etaže, što ukupno čini 384m2. Podijeljena je na 4 stambene jedinice. Nekretnina je uknjižena 1/1. Topla preporuka od nas! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 598)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>