• GoHome Professional
oglasi.rs parking 140 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • oglasi.rs parking 140 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs parking 140 m2 što manji

  • Za upit "oglasi.rs parking 140 m2 što manji" pronađeno 999 nekretnina - prosečna cena 1.801 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 130000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 200000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Pantelej, 125.000 €, 135,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća na Paliluli, iznad Niškog kulturnog centra. Nalazi se na odličnoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena je svega oko petnaest minuta hoda od pešačke zone. Blizu su palilulska pijaca, mnoge radnje, nadomak je autobusko stajalište. Kuća je ukupne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 302.000 €, 135,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma prostran, funkcionalan, svetao. Poseduje velike sobe, dve kuhinje, dva kupatila, dve terase. Adaptiran je i može da se koristi kao dve stambene....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 135,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća površine 135m2 u Rakovcu. - Otvoren pogled na Novi Sad - 135m2, plac 721m2 - Renovirana 2013. godine (pvc stolarija, izolacija, demit fasada, keramika "Porcelanosa") - Grejanje na gas, struja, gradska voda. Raspored: Prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 77.000 €, 135,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan u kući u blizini železničke stanice. Kompletno je preuređen kao poslovni prostor, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Trenutno je opremljen kao hostel ali ima mogućnosti za otvaranje restorana ili neke druge trgovinske delatnosti. Poslovni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 244.999 €, 135,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 novo LUX, četvorosoban stan 135m2 duplex u Novogradnji, u zgradi koja je već useljena. Stan se sastoji u prvom nivou (III sprat) 70m2, od: Dnevni boravak, hodnik sa stepeništem, kupatilo, dve terase (manja od 1m2....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 135,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prizemna kuća na potezu Rakovca. Nekretnina sadrži 135m2 i prostire se na placu od 721m2. Poseduje veliku dnevnu sobu koja je spojena sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe i dva kupatila, garaža/podrum i 3 terase. Prelep pogled na Dunav i grad. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 1.600 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju vam je prostran i moderno opremljen stan u jednom od najprestižnijih delova Beograda – na Senjaku, u neposrednoj blizini brojnih ambasada, rezidencija i vila. Ova mirna i elitna lokacija pruža potpuni komfor, sigurnost i privatnost, idealna za one koji žele luksuzan....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 120.000 €, 135,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična nova kuća na samom ulazu u Apatin, 2km od Banje Junaković, odmah useljiva, površine 135m2, sa 3 sanitarna čvora, garažom, letnjom kuhinjom, na placu ukupne površine od 2400m2 građevinskog zemljišta. Mogućnost proširenja stambenog dela ~50m2 u potkrovlju. U sklopu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar, 90.000 €, 135,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Radijalac ,blizu centra,velika kuća, potpuno renovirana, izolovana stiroporom od 5 cm, podovi mermerne pločice i laminat, plafoni obloženi gipsom, zidovi ukrasnim ciglicama, grejanje toplana-gas, ima priključke na gradski vodovod i kanalizaciju. Gradnja je čvrsta i mešana. Legalizovano,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 360.000 €, 135,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastična spratna kuća na Klisi, uknjižena na vlasnike! Na donjoj etaži nalaze se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, letnja kuhinja, ostava i garaža. Na gornjoj etaži su četiri spavaće sobe i ostava. Kuća poseduje dva mokra čvora. Na istom placu nalazi se i trosoban stambeni....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 58.500 €, 135,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Bečej, Nikole Aleksića 92. Na prodaju komplet renovirana kuća od čvrstog materijala, bez tereta, vl. 1/1. bez tereta i zabeležbi,(nije betonski tavan). Kuća ima upotrebnu dozvolu. Sastiji se iz: predsoblje-hodnik, kuhinja, dnevni boravak, tri sobe, kupatila, odvojen wc. ostava, zatvorena,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.000 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETOSOBAN DUPLEX SA 2 PARKINGA, GRBAVICA---Agencijska šifra 1000067. Stan se nalazi na trećem spratu novije zgrade bez lifta od renomiranog investitora i uknjižen je na 103m2 a ima 135m2 podne površine. Nalazi se na dobroj lokaciji, u dvorištu su 2 pripadajuća parking mesta. Na prvom....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 135,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

*NAŠA PREPORUKA KUĆA SA TRI ODVOJENE STAMBENE JEDINICE* Prodajemo u Petrovaradinu Porodičnu dvojnu kuću 135 m2 na TOP-TOP LOKACIJIKuća je Spratna Petosobna,Starije kvalitetne gradnje,ima Tri odvojene stambene jedinice,nalazi se na manjem Lepom Zelenom Placugrejanje je Centralno....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična porodična kuća sa bazenom i pomoćnim objektom, staklenikom , u prirodnom okruženju, cveće, drveće i cvrkut ptica. Za uživanje, povremeni odmor od gradske buke, ili stanovanje! Uknjižena kuća 135m2 kao i zemljište 2021m2, bez tereta i zabeležbi. Bašta staklenik u jednom delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 329.600 €, 136,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan stan sa 4 spavaće sobe, dva kupatila, prostranim dnevnim boravkom sa kuhinjom i trpezarijom, i dve terase. Stan se nalazi na Telepu, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Ovaj porodičan stan ima 136m2 korisne površine, 170m2 podne,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.5 soban duplex stan u NOVOM SADU, kod BULEVARA EVROPE u mirnoj ulici površine 136m2. Cena stana sa pdv Stan je nov i odmah useljiv. Nalazi na drugom spratu luksuzne vile, sa prostranom dnevnom sobom koja čini celinu zajedno sa kuhinjom i trpezarijom .Donji nivo takodje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 460.000 €, 136,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam predstavimo divan trosoban dupleks u najlepšem delu Zemuna, na samoj obali Dunava. Ima veliku terasu sa đakuzi kadom. Stan poseduje i dva garažna mesta. Agencijska provizija 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 133.900 €, 136,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Futogu za ulaganje. Sobe su prostrane i kvadratne. Grejanje je na gas. Poseduje veliko dvorište koje je izuzetno prostrano i veoma lepo održavano. Za više informacija kontaktirajte naše agente prodaje. Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 272.000 €, 136,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na raspolaganju je kompletno nova i uredno uređena kuća koja se izdaje kao stambeno-poslovni prostor i se sastoji od: tri polunameštene garsonjere – Svaka od garsonjera ima postavljene kuhinjske elemente, svetle su, funkcionalne i klimatizovane (grejanje i hlađenje preko inverter....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 220.000 €, 136,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća 136m2 plac 287m2 tri spavaće sobe grejanje centralno na čvrsto gorivo podrum, garaža, kotlarnica 1/1 uknjižena House 136m2 plot 287m2 three bedrooms solid fuel central heating basement, garage, boiler room 1/1 registered Дом 136м2 участок 287м2 три спальни центральное отопление....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 350.000 €, 136,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan petosoban stan u blizini Bulevara Evrope. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, 4 spavaće sobe, 2 kupatila i 4 terase. Na gornjoj etaži iz dnevne sobe imate izlazak na veliku terasu. Stan je dvostrano orjentisan. Spavaće sobe su orjentisane na dvorište što pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj stan predstavlja spoj vrhunskog komfora, savremenog dizajna i najviših standarda gradnje, a ono što ga dodatno izdvaja jeste terasa površine 90 m², koja ne ulazi u uknjiženu kvadraturu i pruža izuzetan prostor za opuštanje i uživanje na otvorenom. Stan je odmah useljiv, uknjižen....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 247.200 €, 136,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena kuća na ime vlasnika 1/1 bez tereta. Nalazi se na uzvišenju sa odličnim pogledom. Plac je sa blagim nagibom i dovoljno je velik da može da se podeli na dva manja. Kuća je interesantnog rasporeda u više nivoa. Moguća je zamena za manji stan u Novom Sadu uz doplatu. Do kuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 329.000 €, 136,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Petosoban penthaus na Telepu – 200 m² sa 2 parking mesta | Uknjižen! Na prodaju izuzetan petosoban penthaus koji zauzima ceo četvrti sprat moderne zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, u neposrednoj blizini Lidla i šetališta uz nasip. Uknjiženih 136 m² stambenog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 407.000 €, 136,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prodaju luksuzno i moderno nameštenog stana koji se nalazi u manjem, mirnom kompleksu, u neposrednoj blizini reke Dunav. Lokacija je veoma tražena, pešaka se stiže do supermarketa, Osnovne škole, vrtića, crkve, Stari Grad Zemun je udaljen 15-20 minuta hoda. Stan....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 265.000 €, 136,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Kuća se sastoji od tri etaže: - Prva etaža prizemlje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 238.140 €, 136,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka: 1100019 Četvorosoban stan na Petrovaradinu u luksuznoj vili na mirnoj lokaciji. Sastoji se od velike dnevne sobe, kuhinje, tri odvojedene spavaće sobe, dve terase(jedna je izlaz iz dnevne sobe koja sadrži malu ostavu sa kotlom, a druga je izlaz iz dve spavaće sobe),....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 299.200 €, 136,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122129, II/II, dupleks, u izgradnji, stambena zgrada. Prodaje se duplex penthouse od 136 m² sa velikom krovnom terasom od 70 m². Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu i trpezariju, raspored je praktičan i pogodan i za porodični život i za goste. Ugrađen je Smart Home....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 278.100 €, 136,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je odlična spratna kuća u Veterniku, smeštena na svega 250 metara od glavnog puta prema Sajlovu, što omogućava miran porodičan život, a opet brzu i laku povezanost sa glavnim saobraćajnicama i gradom. Kuća je u izuzetnom stanju jer je kompletno renovirana pre samo tri godine,....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 309.000 €, 136,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća novije gradnje sa bazenom na jednoj od lokacija koja je u ekspanziji, na Mišeluku. Kuća je jako lepo sređena i prodaje se nameštena. Pored kuće, na parceli postoji i bazen, šupa i garaža. Za sve dodatne informacije pozovite naše agente prodaje. KING NEKRETNINE - Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 345.000 €, 136,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi petosoban penthaus na super lokaciji. Uknjižen na 136m2,ukupne površine 200m2 sa terasama(dve terase),dva parking mesta u dvorištu. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija u gradu. U neposrednoj blizini Lidla i nasipa. Izuzetan kvalitet gradnje,leti hladan a zimi....

 
 
 
  Kuća, SEČANJ, 35.000 €, 136,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna, četvorosobna kuća od 136m2, u Krajišnku, Sečanj, na parceli od 1416m2. Sastoji se od hodnika u čijem delu je smeštena kuhinja s trpezarijom, 4 sobe, degažmana, ostave i kupatila. Građena od mešanog materijala, karo tavanica, betonirani podovi (osim u jednoj sobi gde je postavljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 375.950 €, 136,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Luksuzan, uknjižen, kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, škole, vrtića, Futoške pijace, centra grada Ovaj veoma lep i svetao stambeni prostor čine....

 
 
 
  Kuća, KLEK, 70.000 €, 136,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Prodaje se polovina kvalitetno građene spratne, dvojne kuće sa kolskim ulazom i garažom u centru Kleka. Prizemlje: hodnik, dnevna soba, kuhinja s trpezarijom i terasa. Sprat: hodnik, 3 sobe, 2 terase i kupatilo. Izgrađena od blokova, fasada perlit i bavalit, podna izolacija stiropor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram, 310.000 €, 136,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo fantastičan stan u privatnoj stambenoj zgradi, odmah kod Karađorđevog parka i Hrama Svetog Save, u Lamartinovoj ulici. Nalazi se na 2.spratu, zgrada je izuzetno održavana, kao i njeno dvorište koje je ozelenjeno. Stan može biti podeljen u dve stambene jedinice. Petosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan od 136 m² u prestižnoj novogradnji u Beogradu, savršen za porodično stanovanje ili poslovne ljude koji traže kvalitet i komfor. Stan se prostire na prostranom prostoru i savršeno je osvetljen prirodnim svetlom tokom celog dana, što ga čini idealnim....

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 128.750 €, 136,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična kuća u Temerinu! U mirnom delu, bez mnogo saobraćaja i prometa nudimo vam fenomenalnu, odlično održavanu kuću u srcu Temerina. U kuću je uloženo mnogo novca i truda sto se vidi iz priloženog, te ne iziskuje nikakva ulaganja niti adaptaciju za život. Uknjižena je 1/1, i mimo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 604.999 €, 136,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mogućnosti ste da kupite stan elitnog karaktera u neposrednoj blizini Voždovačke crkve, Autokomade, fudbalskog stadiona Rajko Mitić, Banjičke šume okružen vrtićima , školama, fakultetima i sa dosta komercijalnih objekata. Na samom ulaznom hodniku gde se ukrštaju kombinacije savremenih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju vrhunskog penthaus stana građenog po najvišim svetskim standardima gradnje. Stanu pripada i terasa od 90m2 koja nije ušla u kvadraturu i dobija se gratis. Podno grejanje na gas,Bosch kondenzacioni gasni kotao. Aluminijumski portali do 6m2,troslojno staklo,elektro....

 
 
 
  Kuća, KIKINDA, 81.000 €, 136,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se porodična kuća u mirnom delu Kikinde, veliki parking prostor ispred kuće, poseduje garažu. Podovi prostorija su (u zavisnosnosti od namene) obloženi laminatom, brodskim podom i keramičkim pločicama. Poseduje sve priključke: struja, voda, gas i kanalizacija. Uknjiženo, bez....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 115.000 €, 136,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu 136m2 , naselje Korićani, na placu površine 14 ari. U pitanju je kuća površine 136m2. Kuća je osvetljena,prizemna, etažno grejanje postoji mogućnost priključenja gasa. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe,hodnika duž cele kuće, dve kihinje letnja kuhinja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 232.000 €, 136,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se gradi prema najvišim modernim standardima, koristeći samo vrhunske materijale i savremene tehnike gradnje. Poseban fokus je na kvalitetu i komforu, kako bi budući stanari uživali u maksimalnoj udobnosti. Karakteristike stanova: Podovi: Tarket prve klase, elegantni i dugotrajni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 601)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>