• GoHome Professional
oglasi.rs nenamešten porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs nenamešten porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs nenamešten porasla cena

  • Za upit "oglasi.rs nenamešten porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 287.000 € na 303.400 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 303.400 €, 82,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 287.000 €
06.03.2026 - 303.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Lekinom Brdu. Ovaj elegantan stan, smešten na petom spratu, pruža izuzetnu udobnost i prelep panoramski pogled na grad sa svoje dve terase. Ukupna površina stana iznosi 82m2, sa svetlom i prostranom raspodelom prostorija.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 162.000 € na 164.800 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 162.000 €
19.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban nenamešten stan na Salajci, dvorišno orijentisan, površine 71 m², nalazi se na drugom spratu zgrade sa četiri sprata. Dnevna soba i trpezarija su u open space konceptu i zauzimaju 36 m², dok je kuhinja odvojena i ima prirodnu ventilaciju. Stan raspolaže sa dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 76.800 € na 83.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 83.200 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 83.000 €
05.03.2025 - 76.800 €
20.03.2026 - 83.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvosoban stan u strogom centru Mladenovca. Ova nekretnina nudi udoban dom koji se nalazi u prizemlju zgrade, poseduje terasu i čini ga idealnim kako za život, tako i za eventualni poslovni prostor. Stan se nalazi na izvanrednoj lokaciji, u samom centru grada, a sve potrebne....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 47.000 € na 48.000 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.01.2026 - 47.000 €
24.03.2026 - 48.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053746, ADICE, GARSONJERA , 27M2 Na prodaju garsonjera 27m2 na Adicama. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje. Pripadajuće parking mesto ispred zgrade, grejanje na toplotne pumpe. Prodaje se nenamešten uz mogućnost dogovora oko nameštaja. Mirona Đorđevića.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 91.000 € na 93.000 € dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 91.000 €
28.02.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052938, GRBAVICA, JEDNOIPOSOBAN 36M2 Na prodaju nov jednoiposoban stan u srcu Grbavice, površine 36 m2, sa dvnevnim boravkom, predsobljem, terasom, kupatilom i spavaćom sobom. Stan je okrenut ka dvorišnoj strani, a grejanje je regulisano putem dva norveška radijatora. Lokacija....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • nenamešten porasla cena (11)
  • oglasi.rs nenamešten (1293)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>