• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji novogradnja - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji novogradnja - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji novogradnja

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji novogradnja" pronađeno 466 nekretnina - prosečna cena 2.147 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 275.000 €, 62,00 m2 cca 4440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan na odličnoj lokaciji u mirnoj ulici. Novogradnja sa građevinskom dozvolom. Završetak radova 31.2025. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 25000 eura. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 204.400 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA , NOV, LUX , DVOIPOSOBAN+++Agencijska oznaka 1062672. Stan u osnovi ima dve sobe + dnevni boravak. Manja soba sa garderoberom se koristi kao radna soba dok veća soba s bračnim krevetom koja je odvojena od dnevne sobe staklenom stenom. Trpezarija sa velikim stolom za 6 osoba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.200 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavanje luksuznog stana West 65, oaza udobnosti i komfora u Bloku 65. Nov luksuzan dvosoban stan, apartmanski opremljen. Komforan dnevni boravak u sklopu trpezarije I kuhinje, spavaća soba sa garderoberom, terasa, garažno mesto u sklopu zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, Na upit, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban,luksuzan stan u kompleksu "Cvijićeva Palata" Cena:399900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Beograd, Cvijićeva Struktura; trosoban Opis: Stan u kompleksu "Cvijićeva Palata" predstavlja primer luksuznog života u centru grada.Ovaj kompleks nudi stanovanje visokog standarda,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 298.000 €, 64,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan, nov, neuseljavan stan u tek sagrađenoj zgradi. Komforan i svetao. Izrađen visoko kvalitetnim materijalima, aluminijumska stolarija sa elektro roletnama, kupatilo kompletno opremljeno u firmi "Porcelanosa" Energetski efikasno podno grejanje putem toplotnih pumpi i inverter....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 250.000 €, 64,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno kvalitetan renoviran koa nov, uknjizen, trosoban stan, u staroj dobroj gradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u gradu Lion kod teatra Zvezdara, na uglu sa Batutovom, blizu VI gimnazije i gradske bolnice Zvezdara Veoma kvalitetna zgrada sirokim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 48.000 €, 64,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u lux stambenom objektu Zen Hill u Zemunu. Dvosoban stan, smešten u mirnom kraju, površine 64m2. Objekat je izgrađen u novom modernom stambenom bloku i zadovoljava najviše lokacijske kriterijume savremenog života. Neposredna blizina Gardoš kule,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 380.000 €, 65,00 m2 cca 5850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u luksuznoj novogradnji, idealan za porodicu ili investiciju. Karakteristike stana: Dve odvojene spavaće sobe Prostran dnevni boravak Kuhinja Kupatilo Uknjižen, vlasništvo 1/1 Korišćeni luksuzni brendovi u opremanju stana Dodatna pogodnost: Dva velika garažna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Blok 65, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov trosoban luksuzno namesten stan u bloku 65 zgrada Zepterra sa dva kupatila. 24 casa fizicko obezbeđenje . Pametna zgrada. Garazno mesto uz doplatu. Za dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon, Whats App, Viber +381(0) 60 668 9686 , +381(0) 63 82 11 760 , Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 107.200 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOV DELUX STAN SA GARAŽNIM MESTOM, BAZENOM I SPA CENTROM ZA IZDAVANJE! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.600 EURA Lokacija: Beograd, ul Vojvode Milenka, sprat 5/8 Površina: 67 m2 + ostava od 8m2 + garažno mesto od 13m2 Struktura: Luxuzan dvosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 296.475 €, 67,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u mirnoj ulici nadomak Južnog bulevara, u ponudi je luksuzna novogradnja koju odlikuje besprekoran kvalitet gradnje i sofisticiran dizajn. Zgrada je delo renomiranog investitora, poznatog po tome što uvek koristi vrhunske materijale i donosi dodatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 345.000 €, 68,00 m2 cca 5070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prestižnom naselju na Novom Beogradu, West 65, koji je izvanredan primer spoja savremene umetnosti i arhitekture, nalazi se ovaj dvosoban stan. Impresivna izgradnja je učinila da ovaj deo grada postane simbol uspešnosti i kreativnosti. U West-u 65 se, osim modernih, po najsavremenijoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 204.000 €, 68,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116727, I/III, lift, terasa, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Zavrsetak gradnje Oktobar 2025. Isplata po fazama Luksuzna zgrada,na divnoj i mirnoj lokaciji,ima dosta zelenila. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 211.870 €, 68,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan trosoban. Nov - useljiv. Visoko prizemlje. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori drvo aluminijum - moderan dizajn,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.700 €, 68,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u neposrednoj blizini reke Nišave, gimnazije 9. Maj, Gradske kuće i parka, Tvrđave Konkretan stan na 1. spratu povrsine 67,59m2, po strukturi stan je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, veliki dnevni boravak sa terasom, kuhinjom i trpezarijom dve prostrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 199.900 €, 68,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LIMAN 3, 68m2, TROSOBAN Predstavljamo vam stan koji se retko pojavljuje na tržištu. U pitanju je kompletno renoviran i luksuzno opremljen stan na Limanu 3. Promenjene su sve vodovodne i elektro instalacije i rasveta, menjani prozori i postavljene veoma luksuzne Porcelanosa pločice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 192.610 €, 68,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 132.000 €, 69,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Naselje Fruške Vile je zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.000 €, 69,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan, nov, potpuno namešten troiposoban stan u novoj zgradi sa liftom na Bulevaru Evrope iza hotela Šeraton, površine 69m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trperzarijom, kuhinje, dve terase, kupatila, tri spavaće sobe od kojih je jedna pretvorena u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 279.600 €, 69,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzan dvoiposoban stan u novogradnji na prestižnoj lokaciji na Novom Beogradu. Jedan od objekata renomiranog investitora koji odiše modernim stilom i arhitekturom. Mikrolokacija poseduje mnoštvo sadržaja za normalan i ugodan život, kao i više sadržaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 299.000 €, 70,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan čeka na vas! Novogradnja na lokaciji Savada III u Tošinom Bunaru, trosoban lux stan u izuzetnom stanju. Nalazi se na četvrtom spratu u jako održavanoj zgradi sa liftom i video nadzorom. Sastoji se od lepe dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, hodnika koji vodi do....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 226.750 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji koja se gradi po najvišim standardima kvaliteta, estetike i energetske efikasnosti. Idealan izbor za kupce koji traže udoban, moderan i dugoročno vredan dom u Beogradu. Osnovne karakteristike stana: Visok kvalitet gradnje i savremena....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 70,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo luksuzan dizajnerski stan površine 70 m2 u novogradnji u mirnom i prijatnom delu u Boleču. Stan je po strukturi dvoiposoban i nalazi se u prizemlju zgrade. Koncipiran je tako da se sastoji od open space-a, dnevnog boravka sa kuhinjom i kuhinjskim ostrvom, koje je ujedno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 309.200 €, 70,00 m2 cca 4420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja, na prestižnoj lokaciji, na 50m od Bulevara kralja Aleksandra. U blizini Đeram pijace, Vukovog spomenika, opštine Zvezdara, pozorišta, škole. Na 200m od novoizgrađenog Sportskog kompleksa Radnički. Rok završetka kraj 2026. Za izgradnju stanova koriste se visokokvalitetni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 255.000 €, 70,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118530, II/, nov luks, ulaz mermerni. Prodaje se četvorosoban stan u ulici Milisava Djurovica na Vozdovcu na drugom spratu sa parking mestom oznaka broj 6 u garaži na prvom spratu. Vlasnik je suinvestitor,ima građevinsku dozvolu I ugovor o suinvestiranju,treba da se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 200.500 €, 71,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

cena stana je sa izrazenim pdv-om Lux novogradnja, u sistemu PDVa, na odlicnoj poziciji u naselju Braće Jerkovic, moguca kupovina na kredit. Dvostrano orjentisan, sa dosta prirodne svetlosti, osuncan. Odlican raspored, maksimalno iskoriscena kvadratura. Prostorije dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 168.000 €, 71,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo NOV Trosoban LUX opremljen stan na početku Telepa,blizina Limana, Ribarskog ostrva,škole,obdaništa,više marketa,gradskog prevoza . . . stan ima kuhinju sa velikim dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,dva kupatila opremljena kvalitetnim sanitarijama,španskom keramikom,Aristonov....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 750 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem Pet Friendly LUX trosoban stan na Liamnu IV Novogradnja ! stan je kompletno renoviran spreman je odmah za vaše useljenje stan ima terasu inforamtika-60e moze biti i poslovni prostor kucni ljubimci su dobrodosli stranci mogu grejanje je gradsko na kalorimetre za sve informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 195.250 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lux novogradnja na Učiteljskom naselju. Trosoban stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. U blizini Cvetkove pijace, Doma zdravlja Zvezdara, Aviv parka i Bulevara Kralja Aleksandra. U gradnji su korišćeni savremeni materijali, uvozna keramika, parket, Alumil stolarija,grejanje na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna novogradnja na odličnoj lokaciji blizu Bulevara kralja Aleksandra. Objekat je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu, a dizajn zgrade zadovoljava najzahtevnije standarde moderne arhitekture. Stan je opremljen PVC stolarijom Rehau Synego velikih dimenzija sa električnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 265.000 €, 72,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 94521, I/IV, klima, lift, telefon, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Prelep LUX trosoban stan 72 kvm - Košutnjak Stan se nalazi na prvom spratu u manjoj zgradi sa svega 12 stanova u naselju Filmski grad, u prelepom delu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 170.570 €, 72,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan lux trosoban stan 72m2 u novogradnji na koji imate povrat pdv-a, nalazi se na samom početku Telepa, pet minuta peške od kružnog toka. Fenomenalne nova zgrada, dvostrano orijentisan, poseduje terasu i lift. Stan urađen najkvalitenijim materijalima, španska keramika, pvc,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 220.000 €, 73,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen lux dupleks na drugom spratu u novogradnji iz 2023. godine u blizini Olimpa i Zvezdarske sume. Uknjizen je na 39 m2 a sa gornjim nivoom za koje se ovih dana ocekuje upotrebna dozvola ukupna povrsina iznosi 73 m2. Karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 800 €, 73,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov ulicni lokal u Somborskoj ulici, smesten u stambenoj zgradi. Blizina Bulevara Patrijarha Pavla, direktno prekoputa planiran stambeni kompleks kao i park. Dva nivoa, ukupna površina 73m2 u dva nivoa sa 46m2 magacinskog prostora. Lux opremljen, inverter klime na oba nivoa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, Na upit, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BW, TROSOBAN UKNJIŽEN STAN SA GARAŽNIM MESTOM NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 350.000 € Lokacija: Beograd na vodi, ul. Luke Ćelovića Trebinjca, zgrada Libera, sprat 7/16 Površina: 73 m2. Struktura: Trosoban stan koji se sastoji od: - Dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan salonac u srcu Vračara – 74 m², Molerova ulica Prodaje se prelep, kompletno renoviran salonac površine 74 m², smešten u najlepšem delu Molerove ulice, između Krunske i Njegoševe. Stan se nalazi na prvom spratu odlične predratne zgrade sa samo dva stana po spratu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban lux stan u novogradnji u neposrednoj blizini Hrama svetog Save , apartmanski opremljen stan. Mesečna cena zakupa sa svim uključenim troškovima i 1 garažnim mestom 1500Eura. Za sve informacije mozete nas kontaktirati: Telefon/ Viber /WhatsApp / +381 (0) 606689686 , +381....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 314.500 €, 74,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar - lux- salonski stan. U jednoj od najlepših ulica na Vračaru, prodaje se potpuno lux renoviran stan. Nalazi se u Molerovoj ulici, u neposrednoj blizini Krunske i Njegoševe ulice, u srcu Vračara. Pre dve godine stan je kompletnom renoviran. Granitna keramika, nov hrastov parket,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 466)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>