• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan što manji novogradnja - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • oglasi.rs luksuzan što manji novogradnja - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan što manji novogradnja

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan što manji novogradnja" pronađeno 466 nekretnina - prosečna cena 2.147 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 225.000 €, 39,00 m2 cca 5770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za prodaju u centru Vračara, Beograd, nalazi se na svega 150 metara od Hrama Svetog Save, u novogradnji luksuznog standarda. ▶ Ovaj moderni i sofisticirani stan sastoji se od spavaće sobe, prostrane dnevne sobe povezane sa kuhinjom, trpezarijom i terasom. ▶ Ceo stan je opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 175.000 €, 39,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja, uredna zgrada sa 2 lifta (teretni i putnički) i zajedničkom ostavom na spratu. Lux stan kompletno opremljen (osim tv-a i veš mašine) najvalitetnijim nameštajem i ugradnim plakarima. Sunčan, svetao, južne orijentacije. Klima uređaj, grejanje je centralno sa kalorimetrima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan sa privatnim parking mestom - Petrovaradin !! - novogradnja Ulica Preradoviceva, 40m2, 500e useljiv 01.10. niski troskovi, informatika 35e, grejanje gas mogu stranci pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX STAN NA TELEPU ULICA LAZE LAZAREVICA 40m2 JEDNOIPOSOBAN NA VISOKOM PRIZEMLJU STAN JE NOV MODERAN NAMESTAJ KUHINJA SA SUDOMASINOM VES MASINA U KUPATILU TERASA CENA 450eur KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u WestTower zgradi u kondominijumu West u 65,izdaje se nov ,luksuzan kompletno namesten stan .Jugozapadno orijentisan svetao ,obasjan suncem i sa prelepim panoramskim pogledom.Ceo profil stana je u staklu sa elektronskim podizacima roletni .Stan ima izdvojeni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97073, VPR/, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, parking. Mokri čvor, telefon, klima, jedan ulaz, novogradnja, ulično orijentisan, dvorišno orijentisan, nova fasada, funkcionalan, mermerni ulaz. Izdaje se stan na 5 min od centra lux opremljen sa belom....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrnjačka banja, direktna prodaja ------------------------------------------------------------------------- 40m2, 2.0, 3/3, EG, lift, terasa, parking, interfon, lux, novogradnja Stambeni kompleks vrhunskog kvaliteta smešten na ekskluzivnoj lokaciji između izvora Snežnik i Jezero, u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 102.000 €, 40,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na prodaju – Zemun, 40 m², kompletno namešten, novogradnja Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan površine 40 m² u Zemunu – idealan spoj komfora, stila i topline doma. Lokacija: Mirna i atraktivna ulica u Zemunu, u neposrednoj blizini, škola,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 100.000 €, 40,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE NOV LUX STAN NA PODBARI NA DESET MINUTA HODA DO CENTRA DVOSOBAN 40m2 SPRAT V IMA LIFT NOVA ZGRADA SA KALOMETRIMA I GREJANJEM NA GAS MALI MESECNI TROSKOVI 3000 din CENA 450eur KONTAKT 0692888507 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 32.000 €, 40,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Novog Dorćola, Silosa, šetališta 25. maj. Novogradnja, prvo useljenje. Kompletno opremljen nameštajem, uređajima, posuđem, posteljinom, sve što je potrebno za ugodan život. Poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, luksuzan stan na veoma lepoj lokaciji na keju. Površina stana je 40m2, nalazi se na II spratu, zgrada nema lift. Stan je jednoiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je opremljen izuzetno kvalitetnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 20.500 €, 41,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban lux novo namešten stan u novogradnji na Salajci,blizina Centra, Ž.Stanice,odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se izdaje na duzi period, za više info pozovite agenta. Bombyx Reg 217 Potreban depozit, Terasa, Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 550 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux jednoiposoban stan sa GARAZOM na Novom Naselju !! - novogradnja Park Novi Rezidens Ulica Djordja Niksica Johana, 41m1, 550e prelep kraj , pun zelenila Troskovi niski , grejanje po utrosku Pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.600 €, 41,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119618, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – u blizini centra grada, Valentina Vodnika Izuzetna lokacija između Bulevara oslobođenja i Socijalnog O lokaciji i zgradi: Novoizgrađena zgrada, lift, interfon,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića, Miodraga Ibrovca, 41m2 41m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, parking, interfon, video nadzor, telefon, kablovska, lux Dokumentacija:....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se nov, luksuzno opremljen jednoiposoban stan – Podbara, Jug Bogdanova ulica 🏡✨ 🆕 Nov, neuseljavan stan u modernoj zgradi sa liftom – 5. sprat 🛋️ Luksuzno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom 🅿️ Privatno parking mesto u dvorištu zgrade (samo za stanare) 🌐 Internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 153.780 €, 41,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ekskluzivna novogradnja u samom srcu grada! U ponudi su dvosobni stanovi različitih kvadratura , osmišljeni da zadovolje najviše estetske i funkcionalne standarde savremenog stanovanja. Lokacija: Centar Novog Sada – elitna zona sa vrhunskom infrastrukturom, u neposrednoj blizini pešačke....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – Square Garden | Potpuno nov | Useljiv odmah Na prestižnoj lokaciji u okviru Square Garden kompleksa , izdaje se potpuno nov, nikad useljavan stan sa jednom spavaćom sobom. Stan je upravo kompletno opremljen vrhunskim nameštajem i tehnikom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 177.999 €, 42,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednosoban stan (1.0) u luksuznoj novogradnji, izgrađenoj prema najvišim standardima kvaliteta. Stan je površine 42 m² i nalazi se na petom spratu zgrade. Sastoji se od ulaznog dela sa garderoberom , prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, urađenog po principu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se fantastičan dvosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji.Bulevar Evrope, blizina svih bitnih gradskih sadržaja. Stan je dovosban, luksuzno opremljen kao što se na slikama može videti, nalazi se u veoma kvalitetnoj zgradi završenoj pre nekoliko godina. Grejanje je na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 29.400 €, 42,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik!!! Luksuzno opremnjen nov prostran dvosoban stan u Novom Sadu Izdaje se na duzi period GARAZNO MESTO opticki internet 2. sprat, lift Gradsko grejanje Inverter klima Vrhunska tehnika u celom stanu, sve je sa mogucnoscu povezivanja na WIFI Komplet namesten Prostrana terasa s....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 80.000 €, 42,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude lux stan u novogradnji, sa važećom dokumentacijom. Stepen završenosti preko 80%. Prostorije: -hodnik, -dnevni boravak+kuhinja+trpezarija, -spavaća soba, -kupatilo, -terasa. Rok useljenja kraj 2025.godine. Grejanje na gas. Parking mesto uključeno u oglasnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 205.000 €, 42,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, neuseljavan, kompletno namešten, funkcionalan i svetao jednoiposoban stan, na jednoj od boljih lokacija u gradu, na Banovom brdu u mirnoj i tihoj Karpoševoj ulici, u blizini Ade Ciganlije i Košutnjaka. Luksuzan stan površine 42m², nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 25.370 €, 43,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 99807, IV/VII. Na Bulevaru kralja Aleksanda, LUX, nov, moderan, namešten, 43m2, dvosoban stan. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim standardima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, lux novogradnja u Kapetan Mišinoj ulici, na Dorćolu. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo. Stan se izdaje namešten ili prazan, po dogovoru sa budućim zakupcem. Stan je svetao i osunčan tokom celog dana,a....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 132.870 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nov, luksuzno namešten dvosoban stan sa pripadajućim garažnim mestom na Avijaciji. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi sa liftom (ukupno 5 spratova) u novom stambenom kompleksu izuzetnog kvaliteta gradnje i opreme. Stan se prodaje isključivo zajedno sa garažnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 94.600 €, 43,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 43m2 . 43m2, 2.0, PR/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov, lux, stan, kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom, u novoj zgradi sa liftom. Zgrada poseduje recepciju, obezbeđenje, slobodan parking ispred i iza zgrade. Prostorije: predsoblje, dnevno-trpezarijsko-kuhinjski deo, spavaća soba, kupatilo, terasa. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u novogradnji, smešten u jednoj od najpoznatijih ulica u blizini Keja. Ova luksuzna nekretnina nalazi se na 5. spratu u zgradi sa liftom, u objektu renomiranog investitora poznatog po vrhunskom kvalitetu gradnje. Stan površine 43 m² pažljivo je dizajniran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.570 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux stan u mirnom kraju, punom zelenila, sa pogledom na park. Okružen je drvećem i zelenilom. Stan je dosta sunčan i svetao. Kompletno je namešten i opremljen. Sastoji se od predsoblja, dnevno-trpezarijskog dela i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122907, IV/, lift, terasa, nov luks. Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na kraju Limana 4 u novom kompleksu. Izuzetan kvalitet zgrade. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem i uređajima. Dečje igralište unutar kompleksa. Parking ispred zgrade. U blizini je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 480 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZAJE SE NOV LUX STAN-pet friendly Nov, moderan neuseljavan stan sa luksuznom opremom. • Površina: 44 m² • Garažno mesto: 13 m² u sigurnoj garaži zgrade • Kuhinja: kompletno opremljena od medijapana, sa sudomašinom i kompletnom belom tehnikom, • Kupatilo: sa veš mašinom Spavaća soba:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan na Grbavici sa Parkingom !!! novogradnja !!! Ulica Cara Dusana, 44m2, 600e stan je kompletno renoviran i LUX opremljen odmah useljiv informatika-40e stranci mogu za sve informacije pozovite ili pisite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.200 €, 44,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban LUX namešten stan 44m u novogradnji,komplet sve NOVO, gradsko grejanje sa kalorimetrima,uz stan ima i prelepa terasa 75m . . . stan je odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Na duzi period, za više detalja pozovite agenta Bombyx reg 217 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 128.750 €, 44,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan na Novoj Detelinari, novogradnja. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom, spavaca soba, kupatilo , hodnik i terasa! Postoji mogućnost kupovini parking mesta u dvorištu zgrade! Uknjižen 1/1. ODLIČNA PRILIKA!!! ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 550 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem LUX dvosoban stan u Centru !! - novogradnja Ulica Valentina Vodnika , 44m2, 550e Odmah useljiv visoko prizemlje mogu stranci ljubimci - dogovor Pozovite 069 5888 200 !! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 24.640 €, 44,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen stan - 44 m² + garažno mesto ◦ Lokacija: Radoja Domanovića 42,Salajka,Novi Sad Sprat: 1 Opis stana: • Nov, moderan stan sa luksuznom opremom. • Površina: 44 m² • Garažno mesto: 13 m² u sigurnoj garaži zgrade • Kuhinja: kompletno opremljena od medijapana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 148.700 €, 45,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🔹 Maxis Group doo Beograd-broj u registru posrednika 1850 🔴 SPECIJALNA PONUDA – HITNA PRODAJA! 🏢 Novi luksuzan stan – 200m od TC Stadion 📌 Lokacija: Na samo 200 metara od šoping centra Stadion, u mirnoj ulici, a opet na izuzetno povezanoj lokaciji. Blizina škola, vrtića, pijace,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se moderan i potpuno nov stan na prizemlju, idealan za udoban i praktičan život. Prostor je luksuzno opremljen i dizajniran sa pažnjom na svaki detalj. Struktura stana: Prostrana dnevna soba Kuhinjski deo Odvojeni prostor za spavaći krevet (funkcionalno rešenje) Prednosti: Potpuno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 466)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>