• GoHome Professional
oglasi.rs luksuzan uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • oglasi.rs luksuzan uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - oglasi.rs luksuzan uknjižen

  • Za upit "oglasi.rs luksuzan uknjižen" pronađeno 323 nekretnina - prosečna cena 2.956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosečna cena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam predstavimo uknjizen trosoban lux stan u naselju Belvil. Ukupna povrsina iznosi 106m2. Stan je okrecen, luksuzno namesten (prodaje se sa namestajem) i odmah useljiv. Nalazi se na sedmom spratu, trostrano je orijentisan. Grejanje je centralno. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 7025, II/II, dupleks, klima, salonski, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, stambena zgrada. Odličan namešten stan, koji se bez sumnje može nazvati idealnim mestom za život bez stresa. Četvorosoban opremljen lux stan u najstrožijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 89497, V/V, dupleks, klima, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodajemo luksuzan duplex, na 5om spratu, u zgradi izuzetnog kvaliteta, sagradjenoj 2017 godine. Stan je dvostrano orjentisan: juzno i zapadno. Na prvom nivou se nalazi hodnik, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'oglasi.rs luksuzan uknjižen'
160.000 €
216.300 €
55.000 €
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 386.000 €, 107,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo četvorosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Usko povezan sa Bulevarom Evrope, Adamovićevim naseljem i Limanom. Zgrada visokog kvaliteta koju je pravio renomirani investitor. Stan je uknjižene površine 107m2 i prodaje se namešten a takođe je važno napomenuti da je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1057670 - Uknjižen LUX dvosoban stan na Grbavici u kvalitetnoj gradnji. Prodaje se komplet namešten. Pogodan za izdavanje, treći sprat, terasa, mogućnost kupovine garaže. Terasa.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 148.000 €, 102,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan nove zgrade (useljena 2021) površine 102m2 na prvom spratu. Sastoji se od hodnika koji vodi u manji toalet, dnevnog boravka sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu, odvojene kuhinje sa ostavom. Spavaći deo je odvojen i čine ga dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 339.900 €, 98,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična lux nekretnina na top lokaciji u samom Centru Novog Sada. Trosoban komplet renoviran stan, uknjižen 1/1. Stan poseduje podrumsku prostoriju kao i parking mesto u dvorištu zgrade. Sama zgrada je vrhunskog kvaliteta, na odličnoj poziciji. Retko u ponudi. Pogodono i za kancelarije,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 195.700 €, 59,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi! Predstavljamo Vam izvanrednu nekretninu. U pitanju je trosoban stan na izuzetno mirnoj lokaciji, na Alibegovcu. Zgrada je useljena 2025. godine i nalazi se u sklopu zatvorenog kompleksa. Stan je luksuzno opremljem i dodatno je rađen, a prodaje se kompletno namštene.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 349.000 €, 73,00 m2 cca 4780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux renoviran stan u centru Beograda, blizu Skupštine Srbije i Botaničke bašte Na prodaju luksuzno renoviran stan, smešten u jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Beogradu, u neposrednoj blizini Skupštine Srbije i Botaničke bašte. Stan je kompletno renoviran uz upotrebu najkvalitetnijih....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 220.000 €, 45,00 m2 cca 4890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Lux apartman u strogom centru Kopaonika. Retko u ponudi, dvoiposoban apartman kod hotela Grand na Kopaoniku. Komplet namešten, uknjižen na 37kvm i sa dva pripadajuća parking mesta. Može zamena za stan na Vračaru u istoj vrednosti sa garažnim mestom. PROSTORIJE: dnevno trpezarijsko....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 299.000 €, 172,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Zvezdare, Učiteljsko naselje, u neposrednoj blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Beo šoping centra, osnovne škole i odlične povezanosti sa svim glavnim saobraćajnicama i auto putem, u zgradi iz 2007 godine, nalazi se nepokretnost od 172m2, stan 52m2 + poslovni prostor....

 
 
 
  Stan, BANJA, 200.000 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Višnjička banja, Mirka Milojkovića, 51m2 51m2, 2.0, 1/5, CG, lift, terasa, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov, lux. Potpuno namešten i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 285.830 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lux duplex stan na Novoj Detelinari, u jednoj od najlepših ulica. Ovaj komforan četvorosoban duplex od 111m2 u zgradi novije gradnje je fantastična rezidencija za vas i vašu porodicu. Stan je uknjižen 1/1 bez tereta i zabeležbi tako da je moguća kupovina putem stambenog....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 226.600 €, 55,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep apartman uknjizen kao stan u novoizgradjenom luksuznom kompleksu banje Vrdnik.Izuzetno funkcionalan dvosobni stan, sa pogledom na Frušku Goru, svetao, predstavljaće vašu oazu mira i beg iz svakodnevne gradske gužve.Prodaje se polunamešten, sa ugradnim elementima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 264.180 €, 56,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100585 - Uknjižen dvoiposoban LUX stan u strogom centru blizu pozorišta "PUPINOVA PALATA". Stan je odmah useljiv u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Veliki stakleni portali pridonose fantastičnoj osvetljenosti, Dnevna boravak, dve komforne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 152.000 €, 95,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux stan u novogradnji na prvom spratu od pet u zgradi sa liftom. Kompletno namešten, nameštajem i belom tehnikom vrhunskog kvaliteta. Stan i terasa su okrenuti ka mirnom dvorištu. Svetao i sunčan. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak, kuhinja i trpezarija, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 110.000 €, 65,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u naselju 4. juli na prvom spratu grejne površine 65 m2 plus terasa. Sastoji se od hodnika, komfornog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. Stan kompletno renoviran i luksuzno opremljen nameštajem i uređajima. Po....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 235.870 €, 50,00 m2 cca 4720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1061908 - Uknjižen troosoban LUX stan u strogom .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 280.000 €, 143,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Centar, Glavna, 142,54m2 . 142.54m2, 4.0, 2/2, EG, interfon, lux. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: lux. Komforan četvorosoban stan na drugom spratu zgrade u centru Zemuna. Zgrada je pod zaštitom države....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 620.000 €, 120,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stana u Beogradu na vodi – bez provizije za prodavca! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔹 Specijalna ponuda – snižena cena do 15. jula: 620.000 € 🔹 Stambeni kredit moguć – stan je uknjižen 🔹 AKCIJA:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 450.000 €, 209,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo vertikalu luksuzne kuće smeštene u mirnoj zoni Beograda, na Kanarevom brdu. Ova moderna porodična kuća izgrađena je po najvišim građevinskim standardima, idealna za one koji traže udobnost, privatnost i vrhunski kvalitet života. Kuća je uknjižene površine 209 m2, sve terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 292.000 €, 86,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzni penthaus na ekskluzivnoj lokaciji U neposrednoj blizini Hrama Svetog Save Idealno pozicioniran, u samom srcu Vračara i nadomak svih potrebnih sadržaja Stan je površine 86 m² i dvostrano je orijentisan (sever-jug) Po strukturi je trosoban dupleks....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 58196, I/II, dupleks, klima, telefon, terasa, uknjižen. Lux stan 140+20, svetao , prostran sa kaminom, kuhinja sa ugradnim elementima. Velika kuhinja sa trpezarijom gde I'ma izlaz na veliku teradu, veliki kupatilo sa tus I kadom I tri spavace sobe. EG, uknjizeno 1/1,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 142.000 €, 62,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo LUX duplex apartman se nalazi u jednoj od najlepših zgrada na Zlatiboru. Zgrada je smeštena nedaleko od centra Zlatibora, u naselju Đurkovac. Stan je veličine 62 m2 i jedan od dva najveća apartmana u zgradi. Nalazi se na trećem spratu zgrade, i okrenut....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 170.000 €, 104,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan, trosoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, korisne površine 104m². Stan se nalazi na četvrtom spratu (od 6) stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 158.000 €, 72,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 72m2, ČETVOROSOBAN Prodaje se lux stan od 72m2 u novijem delu Petrovaradina, stan je uknjižen i moguća je kupovina na kredit. Grejanje na gas i daljinsko paljenje, digitalan display. Prozori, aluminijumske roletne, pločice i sanitarije su uvozne. Stan ima parking mesto.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 179.000 €, 66,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi,uknjizen,lux renoviran stan.Od radova u stanu je uradjeno sledece,na krovu je uradjena nova hidroizolacija na duploj ploci,nova kosuljica na podu sa novim parketom,zidovi novo mallterisanje sa mrezicom i lepkom,nova elektro ,vodovodna,kanalizaciona mreza,nova spoljna pvc....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 146.260 €, 37,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, lux opremljen, uknjižen, prelep+++Agencijska oznaka stana 1063764, Novi Sad, Novo naselje, dvosoban, 37m2, drugi sprat. Stan u prelepom kompleksu, lux opremljen, odličnog rasporeda, grejanje je po utrošku. Stan poseduje urednu dokumentaciju, upisan je u katastar i moguće je kupiti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 329.900 €, 59,00 m2 cca 5590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stana centar Beograd - Kosančićev venac,Topličin venac. Stan na Kosančićevom Vencu u divnoj zgradi, odličan ulaz i okruženje, sa pogledom na reku, Beograd na vodi, na BWF Stan se nalazi u odličnoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Stan je kompletno sredjen, lux. Prvi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 385.000 €, 82,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux uknjižen 3.0 sa fantastičnim pogledom Predstavljamo vam trosoban stan sa fantasticnim pogledom na reku u zgradi koja je uknjižena što je retkost u kompleksu Beograd na vodi tako da je dostupan i za kreditne kupce sto je dodatna prednost ovog stana. Stanu pripadaju dva garažna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.070 €, 27,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem LUx garsonjeru na Telepu !!! garsonjera je jos lepsi uzivo racuni su mali informatika-20e uknjižen 1/1 slobodan parking u dvorištu zgrade za sve informacije pozovite 069 5888 200 !!! .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 670.000 €, 125,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121561, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, luks renoviran, podrum, stambena zgrada. ***ELEGANTAN 4.0 STAN OD 125m2, TERASA 11m2**Luksuzan i kompletno renoviran 4.0 stan, površine 125m2, dvostrano orijentisan, u srcu Vračara. Ovaj otmeni stan odiše posebnom energijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 236.700 €, 100,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo lux renoviran stan u centru Žarkova sa odličnom infrastrukturom . Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400.000 €, 166,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

U mirnom delu Voždovca, u jednoj od najlepših ulica, prodajemo luksuzni, dizajnerski uređen penthouse sa fantastičnim pogledom na grad. Stan se nalazi na 3 spratu, novije zgrade sa malim brojem stanova. Ukoliko sta ljubitelj autentičnog stana čije je uređenje potpisao renomirani arhitekta,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m². Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan trosoban stan u Belvilu. Nalazi se na sedmom spratu od trinaest. Trostrano je orijentisan i odlično osvetljen. Stan poseduje četiri terase sa kojih se pruža pogled koji nije zaklonjen drugim zgradama. Stan je izuzetno komforan i funkcionalan. Poseduje dva kupatila, vešernicu,....

 
 
 
  Kuća, DONJI KOMREN, 330.000 €, 220,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Donjem Komrenu, projektovana i građena po najvišim standardima. Ukupna povšina placa je 453m2, sa panoramskim pogledom na grad. Objekat ima 220m2, podrum, prizemlje i potkrovlje. Objekat je u izgradnji na nekih 85 procenata izgrađenosti, ukrovljen, razvedene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi top,lux,uknjizen stan na atraktivnoj gradskoj lokaciji,retko u ponudi. Petosoban stan funkcionalan i uredjen od kvalitetnih materijala. Organizacija prostora pruza odlicne uslove stanovanja a moze se koristiti za razne namene poslovnog prostora. Visina plafona 2.80m. Mogucnost....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Vrnjačka banja, direktna prodaja ------------------------------------------------------------------------- 40m2, 2.0, 3/3, EG, lift, terasa, parking, interfon, lux, novogradnja Stambeni kompleks vrhunskog kvaliteta smešten na ekskluzivnoj lokaciji između izvora Snežnik i Jezero, u....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 323)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>